• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Tak už jsem se dovolala i na 3 D UZ takže 27,10. jdu na velký UZ k Sochůrkovi a pak za týden 3.11. na 3 D do škodovky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a který, můžu tam juknout? nikomu nepovím :confused: :zipper_mouth: hmmm, tak to jsem opět na rozpacích. No já koukala už na nějaký názory a bylo to jako u každé jiné porodnice. Někteří tak a jiní naopak a v obou případech extrémní příběhy, tak já už nevím. Ta MB mi napadla proto, že mi pražská paní doktorka řekla, že v době její nepřítomnosti spadám, nebo je zástup v nemocnici MB, že nám tam z horních počernic vede přímo cesta a je to kousek :confused: ale jako prioritu mám teda ty neratovice. a ty jsi už někde zaregistrovaná?
1. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rin - já v MB rodila a byla jsem moc moc spokojená. Doporučuji rodit v neděli :grinning:
1. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé díky za pozitivní zprávy, něděle by byla určo fajn, říká se, že nedělňátka jsou šťastné děti. No a taky máme v MB vzdálené příbuzné, tak jsem si říkala, když už by tam nemohli za mnou brněnští, tak aspoň tety :dizzy_face:
1. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rin- taky jsem rodila v MB a nemůžu si stěžovat!!
1. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rin já budu rodit v Turnově a tady v těch menších nepražských nemocnicích se ¨registrovat nemusíš :wink:
1. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych MB porodnici neměnila :o)) a největší odpurkyně byla Kačul a taky byla spokojená :dizzy_face:

jsme se zrovna od Kačí emičky a midli vrátili :dizzy_face:
1. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem taky rodila v MB a taky spokojenost-teda u Ondry u Stepanka jsem byla taky hotova :wink:
1. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rin: nase Elinka se take narodila v Boleslavi a take max. spokojenost. Nevim, ale kdyz jsem vybirala "kde", tak jsem samo narazela predevsim na katastrofalni storky, ale to je bezne, protoze u neg. zazitku ma clovek daleko vetsi potrebu to rict ostatnim (snad ve smyslu, aby je varoval). Osobne si myslim, ze je to vzdy o interakci rodicky a personalu a ze se vzdy najde nekdo, komu nesedne to, co treba 10ti maminkam prislo OK.
1. říj 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rin: jeste jsem si vzpomela, moje znama rodila ted v lete ve Vrchlabi (moc tam chtela, mluvila o tom jeste nez byla tehu). S manzelem si cestu najezdili nekolikrat (v provozu i mimo nej), aby vedeli, jak moc maji casu, az se to rozjede. O vzorne sepsanem porodopisu ani nemluvim. Porodnici mela prolezlou od sklepa snad i na pudu. Mno proste zvidava maminka, ktera presne vi, jak chce rodit. Cestu zvladli vyborne, malicky prisel na svet a vse OK, ale nejvic me "dostalo", ze musela zdrav. personal nahanet, aby uz konecne osetrili (odstranili) a kdyz uz konecne sehnala tu spravnous sestru, tak ji rekla, ze nemaji nuzky.....COZE? :grinning: Mno ano, ze proste firma, ktera jim dodava sterilni material dnes zatim neprijela :grinning: Hmmmm, tak jako dobry, co k tomu dodat? Snad jen, ze bych zrovna nechtela rodit v ten okamzik, kdy by nebyl dostatek sterilnich nastroju :grinning:
1. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
daní - no vypadá to, že bychom v úterý nějak odpo /zatím to vypadá tak kolem 14h asi/ spáchali v MB nějaký pokec...tak jestli nebudeš v práci tak pak tě už omlouvá pouze zlomená noha :grinning:

rin - v MB v porodce maximální spokojenost :slight_smile: P.S.: v pondělí se taky rodí dobře :wink:
1. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčinky, jdu pozdravit, nestíhám dočítat tak moc nereaguji, ale všimla jsem si dotazu na MB porodnici, tak musím reagovat.

RINTI - mám srovnání Liberec před třemi lety a MB 6.9.09 a nesrovnatelné. MB porodnice mě více jak příjemně překvapila, porod byl co do bolestí horší než ten první, ale co se týče péče a přístupu personálu a ochoty se na něčem domluvit, tak to bylo úplně supééér! pokud máš chuť, můžeš si přečíst můj neumělý popis porodu: http://steklici.mistecko.cz/hlavni-stranka/druhy-nejuzasnejsi-den-nasich-3.html samozřejmě záleží, jaké jsou tvoje požadavky a možná i na koho padneš, ale co jsem tam sledovala dr., kteří chodili na vizity, tak nemám pocit, že by tam byl někdo nějakej špatnej nebo nepříjemnej, takže za sebe tuto porodnici určitě doporučuji, mám konečně svůj nejkrásnější prožitek za život a jediný, co mi je teď líto je, že už to bylo naposledy :grinning:

Luci - moc díky za návštěvu, bylo nám s vámi super, jen doufám, že Emule příště nebude Domčovi přejíždět přes prsty odrážedlem :sweat_smile:

Musil - gratulka ke KO a k výsledkům!
holky, papa a opatrujte se všichni!
1. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - žádný neumělý popis porodu, máš to napsané moc krásně a četla jsem to jedním dechem... :slight_smile:
1. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - jééé, moc díky :dizzy_face: no, průběžně už týden s velkýma pauzama opravuji překlepy a pravopisné chyby, vždycky něco seslintám a pak zpytuji svoje "ne-schopnosti", tak jsi mě alespoň povzbudila a potěšila :wink:

Miško - taky jsem zahlídla, že si zajišťuješ nárazové hlídání pro Kubíka, nechci nic slibovat dopředu, uvidím, jak to s holkama půjde, ale pokud budu jen trochu schopná, ráda ti občas Kubíka pohlídám, abys měla na přípravu trochu času :slight_smile:

jo abych nezapomněla, zdravím všechny od KLOUZ, psala, že s Dádou v JC chytli nějakého viráka a ještě dostonávaj.

tak jdu mrknout na Mídě, zda už se nebude budit na kojdu a pak jdem zalehnout, takže přeji dobrou a klidnou všem!
1. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Katko souhlas s Verkou taky se mi popis moooooc libil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:

no kam to zapsat, jsem tu první??? :grinning:
jdu jen pozdravit, za chvíli vyrážíme ke kadeřnici a pak nás čeká ještě návštěva u kamarádky, která už mi vyhrožuje zastřelením jestli se tam neukážu...

tak vám přeju krásný den a zatím...

Aní - Pepa si lahvičku vzal, takže ti ji tam dnes /ale nevím kdy/ doveze...
2. říj 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak lahvicka v poradku prevzata-Pepa je pasak a nasel to uplne v pohode,sikulka.Jeste jednou dekuji :slight_smile: :wink: Jen ja jsem se predvedla jak tydyt-koukala jsem na nej jak debilka a rikam si co to za mnou prijelo za hezkyho chlapa :wink: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
2. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak odvolávám...první tu dnes byla Anička :slight_smile:
Aní - v pohodě...Pepa taky zaperlil, volal mi že úkol byl splněn a říkal, že máte krásnou holčičku :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem mu vysvětlila že ta holčička se jmenuje Ondrášek :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak to jsme se sesli dva co?Ale Pepu omlouva to ze Ondru si s holkou pletou uplne vsichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda maminy, tak dnes je tu nejak mrtvo :frowning2: Ze vy vyvarite a vypejkate na sobotu a nedeli? :slight_smile: My se dnes ulejvali v Praze a Eli si to uzivala s babickou.

Ani: a rekla si svou myslenku nahlas? (o Vercine manzovi) to by musela byt sranda :slight_smile:
Verus, vidis....radeji ho chudaka mezi nas nepoustej :grinning:

Kacul: na ctenicko se teprve chystam, ale moc se tesim (je prima, ze ten druhy porod byl super).
2. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky, ještě jednou moc všem díky, víc toho dnes asi nenapíšu, bo mi chce pomáhat malý kocour, a to se nedá :dizzy_face: :astonished: :astonished: :astonished:
2. říj 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul: NADHERA.....fakt krasne napsany (precteno jednim dechem :wink: A webovky jsou take moc pekne :slight_smile:
2. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jsem neměla co dočítat, ale Verka s Aní mě fakt pobavily :o)))

jinak v úterý je od 15 do 16hod volná herna v Kulíšku.. sice tam ted bylo asi 20maminek. ale třeab bychom se ztratili nebo Lei zavolali že nás tam chce jít moooc. děti by měli co dělat a my se na zemi bavit.. tak popřemýšlejte.

jo a já den supr. sice chvilku honění, ale pedikůru a doplnění nehtů jsem měla bez domina a to bylo žůžo. no a pak jsme byli u Lukáška - byli jsme spolu v porodce. jeho táta byl super. domi lozí a sedne si sám??? hm Luky dělej něco :grinning: no ale jako nestačilo nám pozdní odpoledne. takže musíme se vidět zase :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten Kulisek zni dobre, ja jsem pro :wink:
2. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mě napadlo, kolik by nás přišlo na 14hod? no že bychom se zeptali s Evčou v pondělí Lei, jestli by nám ji neotevřela o hodinu dřív.. kdyby měla jistotu tolikati maminek??? za zkoušku se nic nedá. poplatek je 40Kč za hodinu. kafe i čaj tam uvaíř, ale pije se mimo hrací místnost..
2. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to vidím na 90% a je mi jedno v kolik :slight_smile: Kulíšek zní dobře, aspoň to tam okoukneme.
Kačul, máš to moc pěkně napsaný.
2. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidně taky souhlasím s Kulichem, jen nevím kde to je, tak prosím vysvětlit... :slight_smile: a časově je mi to jedno, my ještě žádný zaběhlý režim stejně nemáme :grinning:
2. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde mám jedničku??? :grinning: v pondělí v poledne napíšeme info co a jak :wink:
2. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Takl uvidime s Kuliskem ale jinak taky prosim popisku kde to najdem :slight_smile: Jo a to je herna a jsou tam jako hracky atd.?Aby se mi tam Stepanek nenudil,musim ho vzit sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nevím kde to je :slight_smile:
Jinak dobré dopoledne. Venku krásně svítí sluníčko a hned je dobrá nálada.
3. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek