• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Jsem tu jen na skok, takze: tady jsou ofiko webovky http://rckulisek.sweb.cz/ - mel by tam byt i popis umisteni (+nejaka fotka). Hracek je tam hromada, takze neni treba nic nosit s sebou.
3. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ja jsem dnes byla v MB a va Hypce jsem potkala Honzu +Emulku :wink: :wink: Samo ze me ani jeden neznaji tak si me nevsimli a ja jsem na ne preventivne nehulakala :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem preju :slight_smile:
4. říj 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

trep - díky za odkaz, už jsem nastudovala kde Kulíšek je a je mi to jasné ;- takže nezabloudím :grinning: V tom dvoře je taky dobrá restaurace, měli jsme tam srázek s holkama ze střední...

aní - to by asi Honza s Emulkou koukali kdyby jsi se na ně mezi regálama vrhla :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-jj to by asi koukali teda :grinning:
S Kuliskem v utery uvidime :wink:
4. říj 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jinak na Vystaviste trefime ale kde je tam zelezarstvi to vubec nebvim.Ja tam znam je zubare Muzikanta a galaxii myslim :confused: Nejak mi ty ulice v MB unikaji a splivaji :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, tak Kulisek (ten vjezd do dvora) je hned vedle Dr.Muzikanta (s nim mam ve stredu schuzku a pry si necha jeden muj moudrak :frowning2:

Veru, hele, ja zase nevim o zadne restauraci v tom dvore :grinning: To jsi asi kousek nekde jinde. Ta restaurace, kde jste byly je v takovem dvore, kde jsou mimo jine i kramky apod.? To by mohlo byt Cafe Slunce a Kulisek je o kousek niz. Nebo by to mohla byt takova restaurace ve dvore v zeleni (nevim nazev), to by si pak zase byla o kousek niz, nez je Kulisek. Tak abychom se vubec sesly :grinning:
4. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
evi, tak to jsem myslela to Cafe slunce...aha, takže zas tak dobrá nejsem...je to vedle :grinning: :grinning: jsem si konečně myslela, že už umím číst v mapách a ono zase nic :grinning: :grinning: :grinning: No zhruba to najdu a při bloudění budu volat SOS někomu :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Veru, sakra....nechtela jsem Ti kazit radost, ale kdybych to neudelala, tak si mozna pochutnavas na jedne z bajecnych horkych cokolad, ktere tam maji, vid? :grinning:
4. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-jj tak klidne hod SOS me pac ja Ti na 100% poradim.Jestli pojedu tak budu popijet kavicku asi taky nekde v nejake kavarnicce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem!!!
Tak se Vám hlásíme po týdnu a zdrávy!
Dočetla jsem Vás.Bylo mi líto,že jsem nemohla být minulé úterý u Věrky.

Musil - gratulka k OK výsledkům.

Kacula75:popis porodu je úžasný.

Claudie: neboj Kulíšla najdeš, zítra taky dorazíme.

No,doma pobydeme jen týden, pač 13.10 v 10:30 máme odlet a vracíme se 25.10. ve2:00h.
Balení zvládnu, bude to jen letní oblečení.
Koukala jsem,včera bylo na Rhodosu 28st.
Já pesimista jsem tvrdila, teď jsme zdraví, týden to vydržíme, pak v Řecku to bude fajn a až se na konci října vrátíme, tak neuneseme přechod z tpla do zimy a lehneme znovu. Ach jo!
Vzhledem k tomu, že jsem minulý týden vypadla z provozu ,tak teď to musím vše dohnat./ očkování Kulíška, moje ušní, Dády 18 měsíční prohlídka + očkování atd..../. :slight_smile:
5. říj 2009 v 06:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v 6 hod :confused: :sweat_smile: Klouz-vitej marode :wink:
Elisce preji vse nej,nej k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 06:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak já do kulíška nedorazím páč jedeme v útrý odpol pro skříně a barvu konečně bude hotová chodba tehle víkend na to vlítnem vymalujem nalepíme polystyreny na strop smontujem skříně a už bude vše na mimíse připravené :slight_smile: teda krom postýlky pro tu teprve pofrčíme do polska :sweat_smile: . Ale ta chodba je šílená rozkopaná celou dobu co tu bydlíme je to pro ostudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nandi mám problémek. Máma včera přitáhla od kolegyně z práce starej kočík nic mi neřekla prostě ho dovezla prej potřebovali místo ve sklepě tak jí do darovala. Je mi to trapný vím že jsem ho u tvý švárovky měla zamluvený ale musím to zrušit tři kočíky už by byly moc. Strašně se omlouvám bohužel naše mamina je žena činu a na nic se mě neptá :angry: :sweat_smile:
5. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík při pondělku, holky moc děkuji za kladné hodnocení toho popisu :dizzy_face:

jééé, koukám, že tady se plánuje Kulíšek, tak si to holky užijte, pro nás to asi ještě nebude....

Elince přejeme vše nej nej k svátku! a posíláme sladkou pusu.....
5. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jeeeee Market tak to je blby :confounded: :confounded: :confounded: NO to se neda nic delat.Zkusim to hodit na net a uvidime.
5. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky....

jak je to s tím zítřkem???

Elinko- vše neeeeeeeeej k svátku :grinning:
5. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojda holciny, nejprve vam mam vyridit od Elinky, ze moc a moc dekuje za prani k svatku :slight_smile:

K zitrejsimu Kulisku: tak jsme to dnes vyjednaly, ze zitra tam bude otevreno uz od 14:10, takze supky dupky tam. Mno a kdyz by nekdo nevedel kudy kam (Anicka, Verka), tak na me tel. mate a nebo se muzeme domluvit, ze na vas s Eli pockame na chodniku, aby jste nebloudili, co?
5. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Evi to vše vyřídila. holky tak kdo přijde? at není Lea zklamaná malou účasti. Poplatek je 40Kč za dítě, herna je až do 17hod a kdo bude chtít, tak od 15hod je tam pro děti program - ruční dílna. takže třeba Štepánek se zabaví. v herně je moooc hraček. Před hernou uvaří kafe a čaj. jinak vše si můžete donést. hlásím, že asi nic nestihnu upéct :d
od 15hod tam pak nebudeme sami.
5. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee, ja se priznam, ze jsem tedy ani na zadne mlsani nemyslela, pac v hernicce se stejne jist nesmi a ja stejne Eli v hernicce jeste samotnou nenecham, takze hlasim, ze nic tentokrat nechystam :frowning2:
5. říj 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak, v Kulíšku mají moooc hraček, Dádovi se moooc líbí.

Dorazíme, pokud nebude mimořádně náhradka na plavču za minulý týden!
5. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se přiznám, že sváču pro sebe i DOmina beru. to je čas, kdy my oba jíme :grinning:
5. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jestli vyrazime jako ze asi na 99% jo tak beru klukum taky svacinu :wink: :wink: :wink:
Docela se tesim a mozna prijede i Jolca s Milankem :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
dorazíme, pokud mi Kuba neusne po plavču
jinak jsem ráda, daří se mi prodávat na aukru, škola už se taky uklidnila, zdá se že se nám zas na chvíli začíná dařit, ťuk, ťuk
5. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si vezmeme svačinu,vždyť se má jíst málo ,ale pravidelně.

Před chvílí mi volala kámoška, chodili jsme spolu na gympl a i na svatbě mi byla, oznámila mi, že je těhotná a termín má 18.1.Vzhledem k tomu, že má problémové těhu,tak to říká,až tak pozdě. Čekají kluka, bude to mezinárodní miminko.Ona je češka,žije s polákem v německu a mimko splodili v Londýně. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě to mrzí že se s váma zas nezcuknu :unamused: :frowning2:
5. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
musil se nám vyhýbá :angry: :grinning: :grinning:
5. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
luci nevyhýbám ale je to jediný den kdy může honza dřív z robotky a můžeme si odvízt nový skříně do chodbičky víš. Tak to musim využít. Jinak jsem tě v sobotu pozdravovala vyřídil to doma ? :grinning:
5. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
vyřídil sice až další den. ale vyřídil. jsem ho pocvhálila, že tě poznal :grinning: on totiž normálně lidi "přehlíží"
5. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
luci no Musil se na tom zápase před nima nedal přehlídnout :grinning: Měl nějakou hádavou fur se hádal s rozhodčím a bitkařil se :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem tam nadávala že se chová jak vůl :grinning:
5. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď jsem se musela smát, psala jsem již po několikáté angličtinářovi, kdy bude zkouška z AJ, abych stihla v únoru státnice, a přišla mi odpověď, že tak daleko, aby věděl, že budou v únoru státnice se v informacích ještě nedostal a že mi dá do měsíce vědět
5. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek