Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
5. říj 2009
Holky tak ja se na zitrek omlouvam a neprijedem.Byla jsem prihlasit Stepanka do Lidusky do Sikulek-je to pro predskolaky a mam ho privest uz zitra v 15 hod.Tak jsem na nej zvedava na milacka x-) x-) x-) x-)
treperenda
5. říj 2009
Tedaaaa, cele odpoledne tu nejsem a tady ani radek 😞 Tak nic, tak rozptyleni se nekona a jdu zehlit - auuuuu 😃
luciejadr
5. říj 2009
Evi, no jako jedna zpráva tu byla - že Aní nepřijede. teda holky.. to se vždy tak rozpadá...

Evinko a nevíš, zda by dorazila Silent? Neukázala se tady a nevím, zda to ví.

já se dnes snažila přemluvit Kačku s holkama. aspon na chvíli :-N
klouzavka
5. říj 2009
Zítra na konec máme náhradku na plavču,doma budeme tak na14h,dám tedy rovnou Dádu do kočárku a pojedeme busem do Kulíška, snad se nějak vzbudí v čas a stihne si pohrát.
nandaautor
5. říj 2009
NO me to teda docela mrzi uz proto ze v te MB budeme tak jako tak.Jedeme s Milankem na kontrolu ockovani TBC a uz by jsme tam zustali.Ale chtela bych to ukusit s tim Stepankem 🙂
Jdu koukat na Vypravej to miluju 😉
luciejadr
5. říj 2009
no Luci.. ty jsi to říkala :o(
klouzavka
5. říj 2009
jojo,bude fajn,když Katka půjde. 🙂
claudie
5. říj 2009
ahojda kočky 🙂

konečně jsem taky na příjmu 🙂 dneska jsem nějak nestíhala ani Pc zapnout..
koukám, že se nás asi moc ani nesejde, co? ale to neva, si to užijeme i tak... 🙂 Takže otevřeno bude od 14.10?? Budu se snažit včas dorazit...a už se na vás těšíme 🙂

tak krásný večer a s některými zítra naviděnou 🙂

P.S.: hodně sladkou a velikou pusinku posíláme naší princezničce Elince k jejímu svátečku 🙂
evinka
5. říj 2009
Ahoj,
já dorazím, Sil psala, že musí ne neurologii a že nic jiného nemá, tak že asi dorazí, ale je to info před víkendem.
klouzavka
5. říj 2009
evinka •jééé,to jsem ráda, že Vás osobně poznáme.Doufám,že to po plavču zvládneme. 🙂
nandaautor
6. říj 2009
Ahoj holky-Jeeeeee-holky tak to bylo asi velikansky-urco jste si to uzili 🙂 😉
Stepanek Lidusku taky zvladl a dokonce se mu tam libi tak jsem rada 🙂 🙂
luciejadr
6. říj 2009
jjo sraz byl super. a kdo to neví, tak nakonec u mě :o))) sice asi velký rachot, ale nenudil se nikdo :o) jen mi tady nechali zásobu sladkého na týden. asi vypadáme chudě ]-(

je mi jasné, že po spinnu budu jíst a jíst.. chjo
luciejadr
6. říj 2009
jo jinak jsem po vyspání zapoměla přebait. takže totál protekl a ta plína spadla sama, když jsem rozepla bodýčko :-N jojo návštěvy :o)))

nevíte náhodou kde je toto: Boleslavská 1164
293 01 Mladá Boleslav
(Budova Územního odboru PČR)

má tam znova být pojištovna ministerstva vnitra a jako nemůžu tu ulici najít..
mishulle
6. říj 2009
Luci ty trubko, proč si se nezeptala, víš že sem u ní taky, je to ta ulice za kasárnama
mischali
6. říj 2009
AHojky...
mooooc mě mrzí že sem dneska nemohla dorazit....

taky mě napadlo že bychom se příště mohly sejít u nás...máme celkem prostorný obývák, takže bychom
se nějak naskládaly 😃
mishulle
6. říj 2009
nevim proč mi to ukazuje, že jsou to kosmonosy, ale já vždycky chodila za starý kasárny
mishulle
6. říj 2009
teď mi to ukazuje, že by to mělo bejt jak jsou ti policajti naproti fóru
nandaautor
6. říj 2009
😉 Tak super holky ze jsme si to uzili 😉
Myslela jsem na Vas-kolik se Vas nakonec seslo? =-) =-)
Luci-vsak Ty to potrebujes jsi hubena jak koza po jeteli 🙂 🙂 😉 😉
claudie
6. říj 2009
ahoooj 🙂

teda kůň nám nějak dneska nechtěl fachčit, co? už je to así stará herka 😃
jsi teda pěkná macecha Lucko, to musel Domi vážit o dvě kila víc v té plínce, co? 😃
aní - Štěpovi se to líbilo? 🙂

teda nevím jestli mám toho svého chlapa zabít dnes nebo až zítra... :-| ]-( jako z práce dorazil před šestou a škemral jak malej kluk jestli může jít na sedmou hodinu na pivko, že se dohodli s klukama...no, tak já jako hodná žena jsem ho pustila a večer budu trávit jako slaměná vdova....
mishulle
6. říj 2009
claudi: to já taky, nad žehlenim u ordinace
evinka
6. říj 2009
ahoj,
díky za příjemné odpoledne, ráda jsem vás poznala.
Luci, podle mě to je naproti Fóru.
I já jsem slaměná vdova - mm šel ke známému na parcelu opékat buřty.
mischali
6. říj 2009
KOUKÁM ŽE KE SRAZÍKU U MĚ SE NIKDO NEVYJÁDŘIL....NEVADÍ!!!

mě zase ten můj chlap chodí pozdě z práce a celý den je vše na mě, akorát sem dala špunta spát a obávám
se že brzy padnu taky... 😞
claudie
6. říj 2009
míšo - tak já se hlásím ke srazu u tebe!!!!!! 😃 😃

holky, to jsme dopadli co? nemají se ti naši chlapi lépe? 😃
claudie
6. říj 2009
tak já bych taky klidně zalehla a spala, ale naše mládě má oči jako tenisáky a vůbec nevypadá, že by chtělo spát...je v lehátku, vesele šťouchá do hrazdičky a brouká si u toho... chci být chlap a nebo mimino 😃 😃
evinka
6. říj 2009
Taky klidně dorazím na sraz. K nám vás pozvu až na jaře, až budeme moct být venku a případně vevnitř to bude batoletivzdorné 🙂
luciejadr
6. říj 2009
Misch já se hlásím, dšsně mě štve že tě ještě neznám ]-( ]-( takže kdy???? 😃 😃

Mishulle, trubka nejsem. u MZCR je málokdo. a je to ted nově, proto vím, že to není za kasárnama.. od tam zrušili od nového roku, jestli jsi to nezjistila 😃 😃 dnes jsem se dočetla, že to opět vrátli do MB, super, TOm nebude lítat v praze to zařizovat.

Evi.. no je fakt, že boleslavksá jsou kosmonosy, ale oni napsali MB a taky je pravda, že naproti foru jsou policajti.. hm... Mish, měla by jsi to prozkoumat, máš to blízko díkkkk

Trep, mám pro tebe paragon za 600Kč na spinn :-N
luciejadr
6. říj 2009
tak dík za tip. jsou to fakt kosmonosy a jsou tam ti policajti,c o tam píšou: http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Bolesla...
mishulle
6. říj 2009
Luci: aha, to jsem nevěděla, já tam od novýho roku nic nepotřebovala.
o mkě přece víš, vždyť jsme se bavili, že sme jediný dvě s touto pojišťovnou u Trhoňky
evinka
6. říj 2009
Ještě vám musím napsat jaký jsem vykojený mozek. Celou tu dobu, co jsme byli pryč, tak jsem měla doma klíče z venku v zámku a odemčeno. Pohoda. A já si v klidu courám po MB. 8-(
luciejadr
6. říj 2009
Evi 😃 😃 no já dnes dala klíče dominovi do kočárku, nezamkla a když jsme přisli z veteriny, tak jsem histeričila, že jsme je ztratili. pak jsem prohledala kočár, zburcovala souseda, který má mé náhradní apak je našla..

Začni psát odpověď...

Odešli