• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Holky tak ja se na zitrek omlouvam a neprijedem.Byla jsem prihlasit Stepanka do Lidusky do Sikulek-je to pro predskolaky a mam ho privest uz zitra v 15 hod.Tak jsem na nej zvedava na milacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaaa, cele odpoledne tu nejsem a tady ani radek :frowning2: Tak nic, tak rozptyleni se nekona a jdu zehlit - auuuuu :grinning:
5. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no jako jedna zpráva tu byla - že Aní nepřijede. teda holky.. to se vždy tak rozpadá...

Evinko a nevíš, zda by dorazila Silent? Neukázala se tady a nevím, zda to ví.

já se dnes snažila přemluvit Kačku s holkama. aspon na chvíli :sweat_smile:
5. říj 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra na konec máme náhradku na plavču,doma budeme tak na14h,dám tedy rovnou Dádu do kočárku a pojedeme busem do Kulíška, snad se nějak vzbudí v čas a stihne si pohrát.
5. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO me to teda docela mrzi uz proto ze v te MB budeme tak jako tak.Jedeme s Milankem na kontrolu ockovani TBC a uz by jsme tam zustali.Ale chtela bych to ukusit s tim Stepankem :slight_smile:
Jdu koukat na Vypravej to miluju :wink:
5. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci.. ty jsi to říkala :o(
5. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,bude fajn,když Katka půjde. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kočky :slight_smile:

konečně jsem taky na příjmu :slight_smile: dneska jsem nějak nestíhala ani Pc zapnout..
koukám, že se nás asi moc ani nesejde, co? ale to neva, si to užijeme i tak... :slight_smile: Takže otevřeno bude od 14.10?? Budu se snažit včas dorazit...a už se na vás těšíme :slight_smile:

tak krásný večer a s některými zítra naviděnou :slight_smile:

P.S.: hodně sladkou a velikou pusinku posíláme naší princezničce Elince k jejímu svátečku :slight_smile:
5. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
já dorazím, Sil psala, že musí ne neurologii a že nic jiného nemá, tak že asi dorazí, ale je to info před víkendem.
5. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •jééé,to jsem ráda, že Vás osobně poznáme.Doufám,že to po plavču zvládneme. :slight_smile:
5. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-Jeeeeee-holky tak to bylo asi velikansky-urco jste si to uzili :slight_smile: :wink:
Stepanek Lidusku taky zvladl a dokonce se mu tam libi tak jsem rada :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjo sraz byl super. a kdo to neví, tak nakonec u mě :o))) sice asi velký rachot, ale nenudil se nikdo :o) jen mi tady nechali zásobu sladkého na týden. asi vypadáme chudě :angry:

je mi jasné, že po spinnu budu jíst a jíst.. chjo
6. říj 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsem po vyspání zapoměla přebait. takže totál protekl a ta plína spadla sama, když jsem rozepla bodýčko :sweat_smile: jojo návštěvy :o)))

nevíte náhodou kde je toto: Boleslavská 1164
293 01 Mladá Boleslav
(Budova Územního odboru PČR)

má tam znova být pojištovna ministerstva vnitra a jako nemůžu tu ulici najít..
6. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty trubko, proč si se nezeptala, víš že sem u ní taky, je to ta ulice za kasárnama
6. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky...
mooooc mě mrzí že sem dneska nemohla dorazit....

taky mě napadlo že bychom se příště mohly sejít u nás...máme celkem prostorný obývák, takže bychom
se nějak naskládaly :grinning:
6. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim proč mi to ukazuje, že jsou to kosmonosy, ale já vždycky chodila za starý kasárny
6. říj 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď mi to ukazuje, že by to mělo bejt jak jsou ti policajti naproti fóru
6. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: Tak super holky ze jsme si to uzili :wink:
Myslela jsem na Vas-kolik se Vas nakonec seslo? :confused: :confused:
Luci-vsak Ty to potrebujes jsi hubena jak koza po jeteli :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
6. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :slight_smile:

teda kůň nám nějak dneska nechtěl fachčit, co? už je to así stará herka :grinning:
jsi teda pěkná macecha Lucko, to musel Domi vážit o dvě kila víc v té plínce, co? :grinning:
aní - Štěpovi se to líbilo? :slight_smile:

teda nevím jestli mám toho svého chlapa zabít dnes nebo až zítra... :unamused: :angry: jako z práce dorazil před šestou a škemral jak malej kluk jestli může jít na sedmou hodinu na pivko, že se dohodli s klukama...no, tak já jako hodná žena jsem ho pustila a večer budu trávit jako slaměná vdova....
6. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi: to já taky, nad žehlenim u ordinace
6. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
díky za příjemné odpoledne, ráda jsem vás poznala.
Luci, podle mě to je naproti Fóru.
I já jsem slaměná vdova - mm šel ke známému na parcelu opékat buřty.
6. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOUKÁM ŽE KE SRAZÍKU U MĚ SE NIKDO NEVYJÁDŘIL....NEVADÍ!!!

mě zase ten můj chlap chodí pozdě z práce a celý den je vše na mě, akorát sem dala špunta spát a obávám
se že brzy padnu taky... :frowning2:
6. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo - tak já se hlásím ke srazu u tebe!!!!!! :grinning: :grinning:

holky, to jsme dopadli co? nemají se ti naši chlapi lépe? :grinning:
6. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych taky klidně zalehla a spala, ale naše mládě má oči jako tenisáky a vůbec nevypadá, že by chtělo spát...je v lehátku, vesele šťouchá do hrazdičky a brouká si u toho... chci být chlap a nebo mimino :grinning: :grinning:
6. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky klidně dorazím na sraz. K nám vás pozvu až na jaře, až budeme moct být venku a případně vevnitř to bude batoletivzdorné :slight_smile:
6. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch já se hlásím, dšsně mě štve že tě ještě neznám :angry: :angry: takže kdy???? :grinning: :grinning:

Mishulle, trubka nejsem. u MZCR je málokdo. a je to ted nově, proto vím, že to není za kasárnama.. od tam zrušili od nového roku, jestli jsi to nezjistila :grinning: :grinning: dnes jsem se dočetla, že to opět vrátli do MB, super, TOm nebude lítat v praze to zařizovat.

Evi.. no je fakt, že boleslavksá jsou kosmonosy, ale oni napsali MB a taky je pravda, že naproti foru jsou policajti.. hm... Mish, měla by jsi to prozkoumat, máš to blízko díkkkk

Trep, mám pro tebe paragon za 600Kč na spinn :sweat_smile:
6. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: aha, to jsem nevěděla, já tam od novýho roku nic nepotřebovala.
o mkě přece víš, vždyť jsme se bavili, že sme jediný dvě s touto pojišťovnou u Trhoňky
6. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vám musím napsat jaký jsem vykojený mozek. Celou tu dobu, co jsme byli pryč, tak jsem měla doma klíče z venku v zámku a odemčeno. Pohoda. A já si v klidu courám po MB. :rolling_eyes:
6. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :grinning: :grinning: no já dnes dala klíče dominovi do kočárku, nezamkla a když jsme přisli z veteriny, tak jsem histeričila, že jsme je ztratili. pak jsem prohledala kočár, zburcovala souseda, který má mé náhradní apak je našla..
6. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek