• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Misch-i ja se hlasim ke srazku u Tebe pokud to teda nebude v utery a lichou stredu :wink: :slight_smile: :wink: To vedu Klubicko-ale zitra mi odpadne pze jedem za brachou do MB do nemocnice na navstevu.Je po operaci kyly :frowning2: :confounded:
6. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
konečně dnes jsem na MK.
Srazík u Lucie a Domči byl fajn.Jsme rádi,že jsme osobně poznali evinku a Ondráška.

Lucka - chudě ,jako majetkem nevypadáte,ale Ty postavou ano!
Díky za info,kde je v MB pojiš´tovna ministerstava vnitra, Luboš je také u ní pojištěncem,ptala jsem se ho a sám to nevěděl, no jsme naplavenina v MB teprve 2 roky.

mischali •pokud mohu dát hlas,aby jsi byla potěšena,tak se také hlásíme ke srazíku u Tebe.

U nás by to také šlo,ale jsme zatím bez dětského pokoje, obývák je sice velký,ale hraček máme poskromnu.

Po příchodu od Lucky jsme ještě vzali Kulíška a šli jsme Lubovi naproti.
Jinak dnes náhradka plavča a srazík jsem tedy pěkně KO,abych u TV neusnula,tak jsem vyžehlila právě sundané prádlo.Ještě te´d vzužívám volného PC,lépe teď než přes den,když mi tu pomáhá Dáda.
Jinak u nás už všichni spí.
Chci se vidět zítra,zase plavčo a od19h jdu cvičit, pro jistotu jsem si předem posichrovala hlídání, protože,jak zákon schválnosti má od 15h manželák jednání. :slight_smile:
Tak dobrou noc!!!
6. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak noc u nas opet brutalni :frowning2: Misto aby to uz bylo lepsi tak je to snad jenom horsi :unamused: :confounded:
Verko-vcera jsem uz zapomela reagovat-jj Stepankovi se v Lidusce libilo tak jdu posilat penizky a bude chodit pravidelne.Jen opet pokaslava tak to vidim tak ze bude opet asi doma misto skolky.My se z toho proste nevyhrabem no-to je tyden ve skolce a tyden doma-ach jooooooo :frowning2: :confounded: :frowning2:
7. říj 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
příští týden, nám se to hodí kdykoli takže záleží na tom jaký den bude pro většinu nejlepší...takže???

a přemýšlím o čase, nám by se to nejlépe hodilo po ránu, protože chodíme spinkat po obědě..a nebo potom až tak kolem 15,00...takže zase, jak se to hodí většině!!!
7. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-tak ja muzu krome uterka vlastne kdykoli :wink: Klubicko pristi tyden nemam tak pohoda.A na case se dohodnem My se podridime :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
7. říj 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!
vstávali jsme v6:58!Myslela jsem,že půjdu na to ušní,ale chci tam být brzy před7:30,tak ještě na to mám 3 dny, dnes se mi nechtělo Dádu budit,raději líp,když se vyspí a bude na plavči fit!

mischali • jojo,já tu budu tiše nahlížet,jak se Vám vyvyjí srazík.A příští týden od13.10 - 25.10.budeme na Vás myslet!

Venku j teplo,něco tu udělám a půjdeme ven,od pátka hlásí chladněji a chladněji.
Měla bych převléknout,ale raději využijeme teplého počasí a půjdeme ven!
7. říj 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko

Mishali: take s Eli moc rady prijdeme (a za nas navrhujeme stredu).

Jinak mi drzte palecky, od 9:45 se budu potit na zubarskem kresle, pac muj jeden moudrak se rozhodl, ze uz se mnou dal zivotem nechce jit :grinning:
7. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-drzim mooooc palecky at to pak neboli :slight_smile: :wink: :confounded:
7. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky držím palečky.
Ondra se tam včera tak hezky utahal, že docela dobře spal v noci.
7. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlásim na srazík a kromě úterka kdykoli
7. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak to mi to zasejc nevyjde páč ve středu mám masáž v půl jedenáctý :unamused:
7. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj Musil, ty seš holt zaneprázdněná těhulka, co s tebou? :wink:
7. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no každej tejden mám jeden den kterej mám plnej jinak jsem furt doma :grinning: :grinning: :grinning: ale vždycky se mi to kříží se srazíkem :angry: :grinning:
7. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak já se jdu pochlubit, že už znám osobně všechny boleslavačky... jako koníkovky. minulý týden jsem potkala martinu hejlovou a dnes Mischali.. juchuuu. konečně. ale jako hleděla jsem an ní kdo mi říká Luci. jsem ji fkat nepoznala :sweat_smile: ale opět to byla o totální náhodě, už byla u vchodu baráku a já ... stačilo jít o trošku pomaleji a opět jsme se neviděly.
Marítnek bodoval. udělal si z chodníku závodní dráhu a dělal krátké běhy. Mischalli teda za chvíli bude mít 100m rychleji než BOlt a ten druhej :o))) Jo Powel :sweat_smile:

my středu nemůžeme, to uspáváme před koupáním :o))) u nás je super dopo příští týden jen úterý :sweat_smile: tak na vás budu myslet a s Misch se uvidíme zvlášt nebo na nějakém mini mini srazíku :wink:
7. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •Luci,hlásíme se taky na druhou várku na setkání s mischali!Ať jí taky vidíme.
7. říj 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, tak dlouho čekat nebudu, tak to bude druhej srazík mimi mini :o) my dnes kecaly a kecaly :grinning:
7. říj 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •hmm,to by jsi čekala jen do 25.10!
7. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek berušky :slight_smile:

to jsme dnes měli krásný den plný sluníčka, co? celý den jsme byli venku, paráda... :slight_smile:

Luci - tak povídej, co Martina Hejlová, co Baruška, jak se mají holky? a že se ani neukáží na MK :frowning2: Martínek byl dneska závodně naladěný, jo? :grinning:

trep - co zoubek? bylo auky auky nebo jsi byla statečná holka? :wink:

misch - příští týden nemám zatím vůbec nic, takže bych mohla kdykoliv a čas je mi taky jedno, páč jak jsem tu už zmiňovala, jaksi nemáme ještě pevný denní režim...Tak jak to vymyslíte, tak my se podřídíme :slight_smile:
7. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako u mě už žádný sraz nebude :angry: teda bude, ale podmínka vstup bez sladkostí atd. protože chipsy sem dojedla ted :angry: .. hroznové víno taky. buchta od Klouz se snídala na etapy... a oplatky od Trep jako žeru postupně celý den.. zapměla jsem na někhoo??? já prostě když je něco doma, tak žeru a žeru ... chjo :confounded: :confounded:

S Marti jsem se bavila jen chvíli. Barun chtěla papkat a my potřeobali spát - před koupání opravdu vozím a vozím, at je v bazénu vyspanej a dobře naladěn. takže i pozvání na kafe jsem musela odmítnout. ale "přepadla" jsem ji stejně jako dnes mě Mischalli :grinning:
7. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zase dnes na plavču potkala Silente s Aničkou.

Treperenda - mysleli jsme na Tebe,aua,aua
7. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

Jak jsem včera potkala Silente,ani bych si jí nevšimla,Ona byla rychlejší a první ona oslovila moji kámošku Janu,kterou zná z koupaliště a já vylézala z bazénu a říkám si, ským se ta Jana asi baví a ona Silente,ona koupací čepice dělá divy.

u nás se ještě spí,já jsem už vylezla a dala vařit květák.
Na10:45jdeme konečně na18 měsíční prohlídku na očkování 4.hexa.Dám pak míry a váhy.

Věro - vše nej................, k Tvému svátku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko...

jj včera setkání s Luckou bylo fajn a jsem ráda že nás spojila taková háhodička :slight_smile:
Martínek se opravdu předvedl jako závodník :grinning: ...

Trep- taky na tebe myslíme, co ten moudrák jeden ???

Věrko- vše nej k svátečku :grinning:

klouz- jasně že se sejdeme, dlouho sme se zase neviděli...a co včera cvíčo, bylo tolik narváno??
tak snad mi to v pondělí vyjde a půjdu si zase konečně zacvičit!!!!!!
8. říj 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devčátka, nepoužíváte někdo Huggeis plenky, 7-16 kg???
8. říj 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Věruško, vše nej, nej.
Tak se srazíkama já mám smůlu, nemám doma auto, hmm, tak snad někdy
8. říj 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • myslím,že Lucka používá Huggeis plenky,
8. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, nemáte někdo na půjčení odžmolkovač?
8. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • CVÍČO BYLO super!Potila jsem se jak blázen.V pondělí spíše nejdu.Půjdu s Dádou jen do Kulíška a pak šupky,dupky domů a budu dolaďovat poslední přípravy na Rhodos.
Taky tě ráda uvidím, Nevíš něco o Janině.Už jsem jí přes 2 měsíce neviděla, no, není se čemu divit,vždyť stále nejsme v MB.

mishulle :na čem pak paní máte žmolky?
8. říj 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
Verus vse nej,nej :wink:
Ja mam doma opet Stepanka pze ma kasel a ja od nej uz rymu :frowning2:
Misch-ja taky pouzivam Huggies plinky.Ja jich teda pouzivam vicero-jak je akce ale tyto taky :wink: :wink:
Evco-tak jak je? :confused: :confused: :confused:
Klouz-zaaaaaaaviiiidiimmmmm,tolik bych letela taky ach joooooo :frowning2:
8. říj 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- já už to cvíčo potřebujuuuuuu!!!! musím jít!!!
no jo tebe čeká Rhodos...to bude lepší než cvíčo :grinning:
o janě nic nevím, neozývá se...zrovna včera sem ji psala a zase nic :frowning2: takže nevím!!!

hledám někoho kdo bude tak za 100kč chtít balík plen Huggies ( 7-16 kg ) použila sem z toho asi 3 plíny a je mi líto to uplně vyhodit...martínkovi nesedly takže je nemůžeme používat!!!
8. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: už se pomalu začínám bát!
Štěpánek,ať se brzy uzdraví!
8. říj 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek