• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Bre ranko :slight_smile: Tak uz zase s naznakem :grinning: na tvari :wink: Neee, tak snad nejhorsi je za mnou. Jako anestezie perfektni (jsem pred zakrokem Muzikantovi rikala, ze se predem omlouvam, kdyz budu trosku skucet a on: "mno to prave by jste nemela nic citit a kdyz, tak reknete a neco s tim udelame"....ha ha ha....po vzpomince na injekce od me MUDr. jsem se vduchu musela smat, ale byla jsem mile prekvapena - ja fakt necitila bolest - jen tupe udery a zvuky vsech rozmanitych pristroju, ktere si na me prichystal). Z ordinace jsem odchazela s usmevem :grinning: Chi chi, ale ten mi doma asi tak za tri hodinky zmrznul na tvari, pac to zacalo prichazet k sobe a jako fakt supec. Nicmene spat se mi nechtelo a tak jsem rozptylovala mysl ctenim a hranim si s Eli - to byl ten nejlepsi lek. Noc nebyla zrovna nejlepsi, ale i tu jsem prezila. Dnes rano jsem byla na vyndani drenu a dalsi mi nedal, ze to pry vypada dobre. Snazi se nemluvit a nenamahat to, takze vesele znakuju na Eli, manzu i Kimcu (takova ticha domacnost :grinning: Je to ale lepsi a lepsi, tak snad to bude OK a v pondeli po vyndani stehu uz to bude jen matna vzpominka.

Veru: vse nej nej nej k dnesnimu svatku, at Ti Pepinove lipnou toho nejsladsiho hubanka :slight_smile:

Mischali: plinky rady odkoupime (to jsou classik, ze?) - nam vyhovuji :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep- jsi naše statečná holka :grinning: :grinning: !!!!
8. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-jj ja si je od Tebe klidne vezmu.My je jeste uzijeme a nevadi nam :wink: Jsou to ty s medvidkem Pu? :slight_smile:
8. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsou z medvídkem Pú...

http://www.eva.cz/zbozi/drogerie-detske-plenkove-kalhotky/DRO05215/plenky-huggies-classic-4-52ks-7-16kg/

tyhle to jsou....

Hlásím jen že Klouz se přihlásila jako první...takže kdyby je nechtěla rozešlu to zase dál :slight_smile:
doufám, že se zbytek nezlobí... :grinning:
8. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeee-to nevadi klidne je nech Klouz.Koupim nejake jine :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch: jo jo , v pohode - kdo driv prijde, ten driv mele :grinning:
8. říj 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fajn...měla sem strach aby jste nebyly naštvané!!!

jste zlatíčka :grinning: :grinning:
8. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali: BREPTO :grinning: A cim nesedi Martinkovi - protekaji? Lucka od Domci rikala taky neco takoveho (aspon myslim).
8. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, měl po nich hrozně opruzenej zadeček...teď už zase máme ty naše a je to v pohodě!!
8. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Věruš vše nej k svátku :wink: posíláme moc pusinek .o) teda hlavně Domča. o ty moje asi nestojíš :grinning: :grinning: jo a jsou pěkně uslintané, poslední tři dny to z něho teče fakt proudem :angry: :angry: blééé

Trep, tak dobrá nálada ti zůstala, tak to :dizzy_face: muselo být v pohodě, tak jak všichni říkají, ne? já chci taky doma tatku a at se stará o domču a o mě :o)))) číst. to je relax. juuu.

jojo a vážně už nikdy nekoupím clasiis, ani v té nejjj akci. už jen s Pú :o)))) tedy premium
8. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!

Věruš - posíláme přání všeho nej nej nej!

holky, chcete vidět jak se baví cvaklá Steklá při kojení? hraje si s novým prográmkem a snaží se vytvořit toto: http://www.youtube.com/watch?v=kiuZkr-ohBs&feature=player_embedded (případně to zle najít: http://steklici.mistecko.cz/majdalenka ) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a chtěla jsem objednat fotky, ale asi počkám, jestli nebudou mít akci.....
8. říj 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - to jsem ráda, že je to se zubem lepší a lepší! on je to přeci jen drobný chyrurgický zákrok, ale na hlavě a tam člověk tu bolest i hůř snáší.... uf, mě to asi taky bude čekat :rolling_eyes:

jo a dík za pozvání k Lucce na srázek, jsem si to s vámi užila, jen jsem poslední dobou trochu mimo.....
8. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul.: ježiš to je krásný...
já se tu peču s dortem
8. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačul- taky moc chválím, moc se mi to líbí :slight_smile: !!!

dneska sluníčko nějak nechce vylézt...škoda!! nevíte někdo jak je venku??
8. říj 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
21 stupňů, oblačno až zataženo, bio předpověď tak 1 mírná zátěž, vítr západní tak 5m/s :grinning:
8. říj 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
super...děkuji!!!!
já to ale myslela tak kdo byl venku a poreferoval mi jak je tam na vlastní kůži
8. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já vím, bohužel sme venku nebyli, uklízeli sme byteček
8. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr: mno to vis, ze jo, je to paradicka - uplne uz jucham a tancuju :grinning: a premyslim, ze si zitra pujdu dat repete :grinning:
S tatkou Ti neporadim, leda priste nechytat balanc a plesknout s sebou v te satne a tu nohu si zlomit :grinning:
8. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci, je to mooooooooc pekne :wink:
8. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo trep, zapomněla jsem ti říct, že vedoucí BP mi dotazník č.2 schválila, takže už je rozeslán a chodí mi a zpracovávám odpovědi, ale teda ředitelé ZŠ, nejsou moc ochotný spolupracovat
8. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep ty fakt hýříš náladou :grinning: :grinning: že by to dělaly ty přesnídávky??? :grinning: :grinning: se tady řežu smíchy..
8. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a venku e příjemně. byli jsme venčit. ten vítr jen straší. fatk se nám tam dobře sedlěo na lavičce :o))
8. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma od Dr.
Váží 10 280g a měří 81,5cm.Vše v pořádku,jen to mluvení,ještě prý počká 1/2roku a někam nás pošle Lucie Jsem z toho rozhozená a to dost.

Kačul:krása.

mischali •díky moooc!Až teď jsem si to tu vše dočetla.
8. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-jeeee to je krasny.Jsi sikulka to ja bych nikdy neudelala :confused: :confounded: :confounded:
U nas je docela pekne jen fouka vitr :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejdar: to vis, papula mi moc nejede, tak to musim nejak ventilovat. Mno a zatim jsem na jogurtech, ale asi je pak dlouho nebudu muset ani videt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul, tak to je parada (to mas ve finale dost pohodovou vedouci prace). Mno jo no, tak vis jak, pro reditele je tohle spis "zdrzovacka", takze se budes muset porad pripominat a "prudit" je, aby to vyplnili.
8. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: jj, to dělám :wink:
8. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •drž se,bude líp. :slight_smile:
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim, že až budu chtít Kubu zapsat do školy, tak ho nikde nevemou, protože jim bude podezřelý to přijmení :grinning:
8. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky tak kdy kde je srazík ? Jen tak pro info :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek