• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahojda :slight_smile:

všem gratulantům moc děkuju za přání a za pusinky, byly sladké :slight_smile:

Kačulko - moc pěkně jsi si pohrála s fotečkama, hezky udělané, fakt...Jsi šikovná :wink: P.S.: hezké pyžamko s medvídkami :wink:

klouz - Dáda je už kus chlapa :slight_smile: a s mluvením se neboj, půl roku je dlouhá doba a to se určitě Dáda rozmluví až tě bude hlava bolet :grinning:

u nás je docela sluníčkově, vítr fítr taky fouká, ale dá se to ... teď jsme zapluli domů a mládě doufám bude spát, dneska jako spal asi tak půl hodiny zatím :unamused: já bejt mimino, tak chrním a chrním...

evi - tichá domácnost a znaková řeč taky někdy není k zahození :grinning: :grinning: tak ti přeji, ať to brzy přestane bolet a budeš moci zase vesele povídat :slight_smile:

mishul - jak podezřelý příjmení? :confused:
8. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - no né, tak že bychom se konečně dočkali a ty by jsi nám přivezla ukázat svůj poklad v bříšku na sraz? :slight_smile: nevím jestli už je v placu nějaký pevný den...
8. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já můžu kdykoli mimo tý středy tak nevim četla jsem cosi o úterku to by se mi hodilo :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak třeba to vyjde...a my se budeme moci kochat těhu bříškem :slight_smile:
8. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi no moc ještě neni čim ač prcek kopká tak zatim pupendo moc nerastie :sweat_smile:
8. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no až zjistí že malej je Samolák a já je teď furt prudim s dotazníkama k BP
jinak kdyby dnes viděla dietoložka cajthamlová co měl Kuba k svačině, tak by mě asi hnala :wink:
8. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - aha, už to chápu...no budeš ho muset asi přejmenovat :grinning:

musil - počkej za chvíli budeš mít bříško jako mičudu :grinning:
8. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishulle • dej inspiraci na nezdravé jídlo pro batole.co měl dobrého Kuba???
8. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - už jsi vyhnala z kufru pavouky a chystáš se na velkou cestu? :grinning:
8. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - taky trochu opožděná reakce na tvoje rčení: vykojený mozek :grinning: :grinning: :grinning: to mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: to asi zařadím do svého slovníku, páč dělám taky děsné kraviny....ale ty klíče :confused: , no to teda byla klika, že kolem vašeho domečku neslídili nějací loupežníci...měli by to teda dost jednoduché..tak dobře, že se nic nestalo :wink:
8. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie • ještě ani né.o víkendu.jen mám pár věci co musímkoupit!
8. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale,pekla jsem dort a zbyla mi ta čokoládová náplň - smetana, kakao - no nevim co všechno, byla to ta kupovaná a Kuba za mnou přiběh a ham ham, tak sněd asi dvě misky a byl spokojenej
8. říj 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - kdyby jsi si sebou vzala míň věcí a tak by ti zbylo v kufru místo, tak já se hlásím na místo černého pasažéra :grinning: já chci taky sluníčko a moře :slight_smile: :wink: budeme tu na tebe myslet a pekelně závidět :wink:
8. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-ja teda v utery nemuzu-Stepanek ma Lidusku.Ale klidne si srazek udelejte,vsak se mi nic nestane kdyz tam nebudu :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
8. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže srázek bude v úterý ? Kdyby jo tak to bych přifrčela ! Jen mi prosím kdyžtak někdo do IP písněte info kde a kdy :slight_smile:
8. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23107357&tab=1
Holky kouknete co jsem objevila a za docela dobrou cenu :wink:
8. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, Aní, to je super odkaz...už ho mám v oblíbených a až bude klídek, tak prozkoumám a asi něco vyberu...vánoce se blíží :wink:
8. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-vid?A je to hezci a levnejsi nez tamty :wink: Taky asi objednam klukum k narozkam,maji je oba dva v Prosinci tak budou u dortu nafinteny :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Milackove moji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja uz mam objednano-teda jestli pujde udelat i tricko pro Stepanka :confused: :confused: :grinning: :grinning:
Nechala jsem ty s krtkem :wink: Stepanek si ho i vybral :slight_smile: :wink:
8. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: super odkaz.

nanda + treperenda:doufám,že se na mě nezlobíte holky za ty plíny,kfyž to bylo vyjednávané přes IP.

mishulle •super sladká sváča.

Jinak holky, si případný srazík užijte,budu na Vás myslet! :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-prosim Te jak pise Evca-kdo driv prijde ten driv mele :slight_smile: :wink: V poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • no jo,ale bylo to nelegální cestou!

Kdyby jsi chtěla Ty,nebo někdo jiný Tesco plíny, dejte vědět!!! :slight_smile:
8. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no me teda vubec IP nenapadlo ale je to fikany a hlavne jsi rychla a to je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojj holky-krasne rano :wink:
Tak u nas budicek v 6 hod :slight_smile: :wink:
9. říj 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk.
My jsme vstávali v7h.Teď Dáda snídá a pak jdeme venčit Kulíška a razíme na ORl do Modré Hvězdy.
Mrkla jsem na teploměr a je tam faaakt zima,6stupňů, ach joo! :frowning2:
9. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zdravím :slight_smile:

no u nás noc za všechny prachy...Pepča usnul asi až v jedenáct, pak v půl jedný a v půl třetí byl vzhůru a od šesti strašil až do osmi a když jsem teda vylezla z postele, že už vstaneme, tak si mladý pán klidně usnul... no takže ještě chrupká a já mám umytou kebuli a snídám...

tak vám přeju hezký páteční den :slight_smile:
9. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Zas mi je od včera šoufl nějak to ne a ne přejít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Ale myslím že až se o víku ochladí tak mi bude líp. Je divnej tlak :confounded:
Ví tu někdo něco o tom srázku prosím? Já to potřebuju vědět abych si dohodla limuzínu :grinning:
9. říj 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
ten srazík plánovat je prokletí... řeší se tady zda středa nebo úterý!!!
úterý nemůže - nanda a myslí že i Mischule
středa nemůže- lucka a musilka

tak co kdybychom to udělali ve čtvrtek??? kompromis....
9. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčatka moje, mám zprávu že úterý to být nemůže!
volala sem k doktorce a musím přijít v úterý v 9,00 takže bych to asi nestíhala...
9. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo pondělí ? :slight_smile:
9. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek