• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
mě ponděllí taky vyhovuje... :slight_smile: co zbytek???
9. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
škatulata batulata hejbejte se, co? :grinning: dámy, co mi to děláte...v pindělí zas nemůžu já :frowning2: Hlasuju pro kterýkoliv jiný den, jen ne pindělí :grinning: Ale pokud se většina dohodne právě na něm, tak v poho, to se nedá nic dělat a já budu mít smolíka pacholíka :grinning: :grinning:
9. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ČTVRTEK?????
9. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Většinou se tu psalo že je to jedno...problémy byli s úterým a středou a teď se k tomu přidalo i pondělí...takže teď je ještě volný ten čtvrtek! a když budou problémy i s ním tak to rozseknu a nějaký den určím já..!!!! :grinning:
9. říj 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • Ještě jednou díky mooooc!Dm drogerii jsme zvládli, pak jsme byli ještě se psem a už jsme po obědě a Dáda spí.

:slight_smile: :frowning2: Mě na srazík řešit nemusíš, já nemůžu vůbec žádný den/když už jste v tom plánování, mě proklínat nemusíš/.
9. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,me ctvrtek taky vyhovuje :wink:
9. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- nemáš za co!! my už jsme taky po obídku a martínek chrupčí :slight_smile:

jj já vím že nemůžeš, ale v tu středu nemůže lucka jadr..viš?!!

nanda- děkuji za info, že se ti čtvrtek hodí :grinning:

doufám, že se připojí i zbytek a konečně budeme moct dát pevné datum :slight_smile:
9. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •to byl jako pokus o vtip.HAHAHA!!!! :slight_smile:
Mě se jen líbí,jak se tu dohadujete a pozorovat Vás z povzdálí, když já vůůůůbec nemohu.
9. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že já se tu nějak nemůžu zapojit a nikomu po jmě není smutno :cry: :cry: :cry: .
No já bych zrovna to pondělí mohla, budu mít auto. Tak zase nic :cry:
9. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama •Ahooooj!!!!!!!!!
9. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
ve čtvrtek bych mohla na skok. Ve 4 musím být ve sport. hale.
9. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda, take pozoruji "skatulata batulata", ve ctvrtek bychom mohly.
9. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka •Ahojky,jééé Ty jdeš sportovat?Tak prosím sportuj i za mě.Díky
9. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucííí :wink:
9. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • jak je?
9. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
siw- a na čtvrtek si to němůžeš nějak zařídit s autíčkem???
9. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to že jsme se teda domuvili zhruba na čtvrtku...a ještě upřesníme ten časík, takže buď hned ráno tak kolem 9,00 a nebo ve 14,30???
protože mi tak v 11,30 chodíme spinkat a spíme tak dvě hodinky!

čekám na vaše názory...
9. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Misch: tak nam by to nejvic vyhovovalo v tech 14:30 :wink:
9. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, tak o tomhle domlovaání jsem dnes slyšela a ted si to čtu.. tk sjem se fakt bavila. Lucie hlásí 90%neúčast. ale už se omluvila osobně hostitelce :wink:
9. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak teď tomu už vůbec nerozumím... srazík teda je nebo není ?
9. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,je sranda,to tu pozorovat,jak se domlouvá srazík.

Luciejadr:jak90%neúčasti?
9. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, zapomněla jsem vám říct, že ve čtvrtek se mi to taky nehodí :frowning2:
9. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha ha ha....to byl vtip :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi bych z toho nedělala vědu...vždycky je to tak, že někdo může a někdo ne..vždyť to známe, ne?

Daní - tak mě po tobě teda smutno je :wink: , koukej chodit častěji :slight_smile: a na srazíku bych tě i Halinku taky ráda viděla, ale chápu, že jestli nemáte auto, tak to asi neklapne :frowning2:
9. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •sehnala ji nějakou bundičku ve Sluníčku?nebo někde jinde? :slight_smile:

claudie •přesně tak,souhlasím s Tebou,kdo nemůže dnes přijde třeba jindy!!! :wink:
9. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz, nejdu sportovat. Máme schůzi značkařů KČT. V MB bude pochod Za posledním puchýřem, tak musíme projít trasy a zkontrolovat, jestli nejsou nějaké nedostatky ve značení a příp. to opravit. Aby turisti pochodníci nebloudili.
9. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka • jéé,ty děláš značky???My taky turistikujeme a vím dokonce,že červená turistická, je páteřní atd... :slight_smile: Kdy je ten pochod?Není to náhodou 17.10.?
9. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyy, mam DOTAZ: nemate nekdo tip (nejlepe osobni zkusenost) na nekoho (klido i firmu), kdo dela detske DORTY k narozeninam - myslim takove pekne vesele zdobene marcip. figurkami. Jak (prip. kde) jste objednavali pro vase prcky k 1. narozeninam?
10. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, pěkné dorty dělá Kamila Krejčí z Kosmonos.. zkusím ti najít její výtvory. JInak je to ta, co dělá grafiku pro Delfínka a má tam i ty svoje fotografické výtvory - knížky atd. Já od ní budu chtít na narozeninky dortík. Je to styl, jak dělala od Siw ta známá z Plzně.

Klouz - jsem v Praze u kamarádky. pravidelnost :grinning:
10. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jj opravujeme s mm značky. Já teda letos někde po okolí korzuju s kočárem a mm s kamarádem značí. Zrovna dneska tu jednu trasu obnovují (opravují), ale dneska je tam ošklivo, takže já a prcek jsme doma. Pochod je 14. a 15. listopadu.
10. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek