• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahojký holky, tak máme doma přihlášku do školky.... zítra to tam vezem - to je šílený, jak to utíká!!! :confused:
3. bře 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - nojo, je vidět, že jsi ještě mladá, pružná a přizpůsobivá :wink:

Klári - do jaké školky nakonec? tady jsou zápisy tuším toho 19.? jsem myslela, že se zajdu zeptat, jak tady na tom jsou, ale teď je zase potvora nemocná..... :frowning2:
3. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káti, byli jsme v těch Katusicích, ještě budu volat večer kámošce kámošky (před MD dělala v Laurince) - jestli by tam malýho neprotlačila, ale pochybuju, pokud budem chtít druhý!!! No, uvidíme, když tak bude jezdit do Katusic pokud budu mít mimčo tak mi to tak vadit nebude pro něj odpoledne dojet, ale to druhý dítě půjde každopádně do Bolky, počítala jsem to a bude to tak 50,-- denně za benzín "navíc", protože kdyby chodil do Bolky, tak je to při cestě.... no, ale uvidíme jestli vůbec budem mít druhý mimčo..... teď jsem mluvila s kamarádkou a je ve 12tt a včera začala krvácet a dr. jí řekla, že 3 týdny doma, že se jí začala odlupovat placenta!!! Poslední dobou slyším samý hrůzy.... tak ani nevím jestli se mi do toho zase chce... u Míňi to bylo něco jinýho.... když jsem na to přišla tak pozdě :grinning:
3. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - no, kdyžtak to ty Katusice jistěj (už jsem taky uvažovala, jestli by mi Emulku někde nevzali na vesnici, ale nevím, jak bych ji tam dopravovala, s mimíkem by to byl problém). ale když chceš těhotnět až v květnu, tak teď úplně s klidným svědomím můžeš jít k zápisu i do Bolky... těhotná ještě nebudeš a že to plánuješ nikomu snad vykládat nemusíš, ne? :slight_smile:
3. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja jsem vyzehlila a akorat se vzbudil Ondrasek :wink: Tak ohreju obed-od Danci,vcera fakt privezla :wink: :wink: :wink:

Jo a dneska jsem si sahla na kominika byl nam vymest kominy tak jsem ho hned vyuzila-doufam ze mi prinese stesti. :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado, zase se mi ztratil příspěvěk - já se na to.......!!!
No nicméně, uvidíme večer až zavolám tý holce, co vyzjistila.... ale zase na druhou stranu, když budu doma s mimčem asi bude lepší když Míňa půjde do Katusic - za1) lepší parkování a za 2) přeci jen to je blíž než MB, kdybych šla do práce, tak se nebudu rozmýšlet a jde do MB, to je jasný, ale uvidíme - večeer písnu jak jsme se s manžou dohodli....
3. bře 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ohřát polívku a pomalu jedem za kamarádkou do Bolky, máme objednanou solnou jeskyni....
3. bře 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - u tohohle je blbý, že vlastně nikdy nevíš, jak se bude dařit a hlavně pak jak to těhu dopadne.... člověk nikdy neví.... proto ani nemám chuť přiznávat, že jsem těhu, protože když se mimík nenarodí, tak co pak budu dělat s Emulí, když budu muset rychle sehnat nějakou práci???
3. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych dala Halí do školky, ale tady mi ji nevezmou dříve než na 3 letech. Už by to potřebovala jako sůl, být mezi dětma.
3. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - do školky by neměli nikde brát dříve jak ve třech.... občas jsou vyjímky, ale nevím, jak to mají vymyšlené se zákony....
3. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak, že mají statut i jeslí - tedy musej mít někoho i zdravotnicky vzdělaného, jinak nevím....
3. bře 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Danielu dávala do školky nadvou letech, byla tedy podmínka, že nesmí mít pleny a musí se sama najíst.
Bylo ji vlastně 2 a půl, ale vzali mi ji.
3. bře 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daní - nevím, jak to bylo dřív a jaký se dávají vyjímky, ale snad jsem někde četla, že podmínka umístění dítěte mladšího 3 let by měl být zdravotnicky vyškolený personál. proto v jeslích dělaly jen dětské sestry. ale je pravda, že to až tak dopodrobna neznám, jen vím, že teď mají moc dětí, tak se ty pravidla náramně hoděj :unamused:
3. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to bude tím, že je ted hodně dítek.
Ještě že na Jivině máme školku a nebudu ji muset nikam vozit.
3. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul jelikož mám mamku ve školce tak vím že vyjímečně děti mladší tří let berou. Nevím jak to maj ošetřeno ale např když dítěti budou tři roky v prosinci a matka potřebuje už jít do práce od září tak jí ho u mamky v MŠ většinou vezmou pokud jak píše Dana se nepočůrává a jí samo. Můžu se schválně macešky zeptat až přijede jak to maj právě vyřešený
3. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - a vidíš, teď mi ve sluníčku říkali, že je moc dětí a rozhodně nebudou brát děti mladší 3 let a berou jen děti , které jsou narozené nejdéle v září06, ostatní mají smůlu... ale je pravda, že to říkala nějaká učitelka a to už byla třetí verze, co jsem od nich slyšela, tak jsem si myslela, že zajdu za ředitelkou (mám tuším někdy v úterý hodiny pro veřejnost), ale zase mám nemocnou Emu a sebou ji tahat nechci, tak snad už příští týden.... počítám s tím, že mi rovnou řekne, že ani nemám zkoušet dávat přihlášku :confounded:
3. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Kamarádka z Nymburka má dvojčata, teď v lednu jim byli 3 roky. Do školky chodili napřed na pár dní a pak za půl dne denně od listopadu, aby si zvykali. Kamarádka nakonec přišla o práci, takže je doma a děcka chodí do školky jen do oběda. Ale stejně jí pořád marodí.
3. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacul určo to chce mluvit přímo s Věrou - ředitelkou. Je fakt že mají strašný zájem takže je možný že už maj nějakou vylučovací metodu mám dojem že příští týden někdy mají zápis ale to nevim jistě kdy přesně. Zapsat tam Emulku můžeš za to nic nedáš aspoň se zaregistrovat aby se ti tam pak až bude potřeba dostala
3. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi - taky znám případ, že maminka měla dvojčátka a jedno ji do školky vzali a druhé né :confused: no comment, někdy člověku zůstává rozum stát :wink:
3. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil - no, já právě přemýšlím, jestli nebude lepší jít zkusit čtyřlístek nebo ještě něco jiného, pokud by byla větší šance... maj tady teď otvírat na ZŠ7 od září školku pro 60 dětí, tak si říkám, že třeba je minimální šance, ale fakt si moc iluze nedělám... a zápis je tuším 19.3., tak snad se do té doby do sluníčka stihnu vypravit a poptat se :wink:
3. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před chvílí jsem od9:45dorazila z venku.Jdu si dát něco k obědu!
3. bře 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak to jsi tedy dobrá!
3. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •On hlavně Dáda 1,5h spal v kočárku, jinak bych šla domů dříve. I kulíšek si užil. Pak musel do vany pod sprchu!
3. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - je tam hodně bláto? teď tam šel Honza s hafínama.....
3. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • šlo to!

Jak je Emulce? Jdeš dnes cvičit?
3. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - uvidím, jak přijde Honza, teď musel domů kvůli hafínům a ještě letí na masáž, tak nevím, jak bude muset být taky v práci, aby něco nadělal.... docela bych už šla, je mi teď sice dost blbě, ale to se může ještě desetkrát změnit
3. bře 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poraďte mi kam v Mb na nějakou hezkou relax masáž třeba lávovejma kamenama nebo tak něco
3. bře 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Thajské masáže a klasické masáže dělají na golfu v Michalovicích. A další dobré masáže jsou i v Sirrah Natura
Bezručova 1460, 293 01 Mladá Boleslav, to nám doporučovala cvičitelka ze Sparingu, když jsme chodili denně cvičit.
3. bře 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, musil doporučují i na proti kaufu v tom abráku u stadionu. kámoška si to moooc pochvalovala. teda bylo to tam před rokem :grinning: tam sand to tam pořád je
3. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám nové fotečky v albu, nějak mě zlobí popisky,tak na ně zatím kašlu, nebo se u toho uvztekám.
3. bře 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek