• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Evi a ta trasa půjde s kočárkem? myslím ta co jsi psala s tím puchýřem??? :grinning:
10. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to nevím, ono tam bude víc tras. Ale nevím, nemám všechny projitý a hlavně jaksi ještě nevím kudy to vedou.
10. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už mám taky pro Halí obkednaný dortík k narozeninám. Už se na něj těším, škoda Eví, že to holky nemají společněš, když už do Plzně pojedu, přivezla bych ti také.
10. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-vratili jsme se z vyletu ze ZOO v Liberci a je teda pekne hnusne :rolling_eyes:
Evi-ja mela dort je Zdendovym 30-nam odtud z tehle diskuze a primo od te Milu a muzu vrele doporucit.Krasny a vyborny a pani strasne ochotna.Vse jsme domluvili meilem :slight_smile:
http://dorty.artmama.cz/stredocesky-kraj
10. říj 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky moc, tak jako Milu od Nandy je naprosto bozi - to je presne ten styl, co jsem hledala. Dostala me zirafa :slight_smile:
10. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi a ta Milu je primo z MB, nebo kde jsi pro dortik byla?
10. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní, tak přesně tyhle dělá i ta kámoška :o))) mě dostávají všechny. hlavně ty dospělácké - penízky atd.. co jsi tenkát měla ty???
10. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ta Milu je promo z MB-jeste jsem ji davala 50kc navic a na benzin a privezla mi ho domu.Dort stal 500kc+50kc na benzin.A muzu rict vyyyyyyyybbbbbooooorrnnyyyyyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechala jsem delat-ten pro pivare poslu sem fotku :wink:
10. říj 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a myslíš že udělá takový aby ho mohlo roční dítě??, :o)) jako chutově. piškotové .. a tak???
10. říj 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-tak ja nevim,napis ji meil a zeptej se.Je fakt ochotna a urcite Ti odpovi.V tomhle taky nebylo nic spatneho-mam pocit jestli nebyl mandlovy+marcipan na vrchu.A to si myslim ze batolata muzou.Ani nebyl nejak moc kremovej,proste vyborny :slight_smile: :wink:
10. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Za kolik je ma ta kamoska?A mas nejaky jeji odkaz? :slight_smile: :wink:
Taky bych rada jukla-porad mam ulozene ty dorty od Danci a kocham se juima-skoda ze je pani tak daleko.Ale tahle je taky suprova :wink: :slight_smile:
10. říj 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní pošlu hned jak ho budu mít. nemohla jsem to najít, tak jsem ji psala mailíka :o)))
10. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám monetálně svojí 2hodinovku a dělám resty... a tohle je pro Aní a Claudí: http://luciejadr.rajce.net/u_Claudi
10. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jeeeeee krasny fotky.Kluci jsou milackove vid?Myslim tim samo Domcu,Pepouska,Stepanka a Ondraska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. říj 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi, nemas nekde na Milu primo e-mail - pres ty webovky to jde pouze zaslanim komentare.
10. říj 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, tak už dobrý, už jsem se dohrabala k cíli :slight_smile:
10. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda a pěkný večer :slight_smile:

teda ty dorty od Milu jsou dost pěkný...žirafa a ty berušky se mi moc líbí :slight_smile: Takže asi až budeme mít my první narozeniny, tak bych si objednala...Evi, pak řekneš jak jsi byla spokojená, že?

Luci . fotky jsou pěkné, ďíťatkům to sluší :slight_smile:
10. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, mno to je jasny, ze dam vedet. Uz mame objednano :grinning: Jinak ja budu krome zirafky jeste pect spesl detsky, ale chtela jsem na oslavu nejaky takovyhle prdacky :grinning:
10. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
evinka - díky za odkaz.

Aní + Trep. - dortíky prozkoumám,super tip.
na 1.narozeniny nám pekla tchýně mašinku,povedla se jí,měla jsem z toho strach a klaplo to.

Lucka + claudie + Aní - všem Vám to moooc sluší!!! :slight_smile:

Dnes jsme byli na otočku v JC,splnit restík,vezli jsme tam kupní smlouvu,co už měl minulý týden zařídit manželák,ale nezdařilo se,no ti chlapi. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Využila jsem toho a byla jsem si zaplavat.

Jinak v úterý z MB odjíždíme už v6:30,raději jedeme dříve,aby jsme měli fóra na cestu,kdyby něco,tak aby nic!

Při zpáteční cestě z Rhodosu to máme s přestupem v Heraklionu,kde pak budeme 4hodiny čekat/od20 - 00:20/,musí se to zvládnout!!! :slight_smile:
10. říj 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mít oslavu zvlášt tady a zvlášt v OV a pokaždé jiný dort :o))) a pokaždé dva. jeden mooc dětský a druhý více dospělácký - teda chutově.. ne vzhledem
10. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak první narozeniny má O. naplánovaný už od narození. Bratránkovi se narodila dcera o 4 hodiny dřív než je Ondra. Tak se celá rodina těší, až je posadíme naproti sobě na stůl na baráku po dědovi a oba se budou patlat ve svém dortu :grinning:. A tchýňku s tchánem a švagrovou pozveme taky, pokud budou chtít, nebo s nima uděláme ještě jednu oslavu.
11. říj 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tatka se nam leci a tak vcera Eli kostovala citron :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=Ozfk3eHUOUI
11. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •už jsem jukla,jak si Elí pochutnává,příště jí nepřineseme červíky,ale kilo citrusů. :slight_smile:

Na své1.narozeniny,měl Dáda jeden dortík,stejně z něho měl jen kousíček,tak že žádné velké množství krému a placky nesnědl,všeho s míro,měl toho vážně střídmě.
11. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky! Tak jak se vede?

Jj, s Klouz jsme se potkaly na plavču. Uznávám, že v té čepici vypadám jak idiot, takže se nedivím, že mě hned nepoznala :grinning: Ale Domču a Davču nešlo přehlédnout :grinning: Davčův luxusní styl byl dokonalý :grinning:

Jinak já se víc vyskytuju na facebooku, ale Evinka mě hezky informuje :grinning: Tak třeba nějaký příští srazík dorazím :slight_smile:
11. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Aní já viděla počasí.. zmrznu. ještě jsem nepřehodila zimní věci.. jen Domča má vše nachystané :wink:
11. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vy si zvyknete pomalu na zimu,ale my pak vlétneme z tepla 28 stupňů do zimy rovnou :frowning2: :grinning:
11. říj 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek