• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
U nas kluci nastydli vsechny tri :frowning2: A ja porad vlastne taky takze opruz :frowning2:
Venku je 8st tak super :confounded: :confounded: :confounded:
Necham si Stepu jeste doma at se z toho dostane poradne :confounded: :confused:
12. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Tak u mě už vládne cestovní horečka! :slight_smile:
12. říj 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:)

Klouz: to by chtelo nachystat si do auta (nebo nabalit tomu, kdo pro vas prijede na letiste) zimni bundy, ne? :wink: jako bude to hodne velky a necekany skok - to me vzdycky medilo na tehlech dovolenych, ze proste clovek si to tam uziva a pak prileti do Cech a dostane takoveho facose :frowning2: Ale neboj, to slunicko a more za to urco bude stat :slight_smile: Hele a kdyz potkate na Rhodosu nejaky pekny maly kaminek, tak si na me vzpomen:slight_smile: Z Rhodosu jeste nemam :slight_smile:

Jinak jsem byla na vytazeni stehu a uz jsem tedy definitivne uzavrela jednu kapitolu. Pan Dr. jako vtipne, kdy se pustime do toho druheho (ha ha ha), tak jsem mu rekla, ze tak v nasledujicich dvou letech to neplanuju, tak snad me moudrak nezklame a nezacne blbnout :grinning:
12. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky vespolek :slight_smile:

u nás taky nastala doba ledová, brrrr a prší k tomu o sto péro :frowning2: No a klouz to udělá fikaně a před nepříznivým počasím si klíďo píďo odletí do teplých krajin :grinning: :grinning:
12. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek berundy :slight_smile:
to počasí je teda hnus fialovej... :angry:

Jojo, Klouz si to opravdu pěkně naplánovala, jede se ohřát...ale ten návrat pak asi bude šok!!!
12. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY,NESTRAŠTĚ,JEŠTĚ MĚ VÍCE NESTRESUJTE.mÁM strach z toho,jak jsem psala,že to pak omarodíme a to mě pleskne. :zipper_mouth:
12. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neplaš klouz, žádný stres.... :wink: jasně, že až se vrátíte, tak tu bude zase lepší počasí a ten přechod nebude tak hroznej :wink:

míšo - jak teda s tím srážením? bude to čtvrtek?
12. říj 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ já s tím ve čtvrtek počítám....jen čekám jak se domluvíme na tom čase :slight_smile: !!!
12. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali • já nějak ani nic moc neplánovala,spíše ,kdo plánoval,byl manžel!!!!
12. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •na letiště a z letiště nás veze můj ta´tka.

Holky,
nevím,jak budu mít večer dnes čásek,kolem18h mají přijet k nám naši,táta ná veze na letiště.Jedeme už z MB v6:30.Pak chtějí s mamkou něco koupit v OBi,nebo Baumaxu,pořád něco v bytě kutí.Kdyby spali v Jičíně,tak by museli ráno o dooost dříve vstávat,protože mají taky psa a čekalo by je venčení,tak už přijedou dnes a budou tu spát a mamka bude venčit svého psa a našeho,až odjedeme na letiště.
Tak nevím,jak to bude s možností být na PC,právě proto se už raději teď s vámi loučím.Myslete na nás a nejpozději 26.10.se tu ukáži.Mjte se tu fajn a opatrujte se!!!!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz- tak si to krásně užívejte a trošku si vzpomeň i na nás holky koníkovky :grinning: :grinning:
a šťastnou a klidnou cestu!!!
papaáááá
12. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mischali •neboj,určitě!!!
Vy si užijte zase srazík!!!Pozdravuj Janinu a po dovče se jí taky musím ozvat a navštívit jí!

I ten týden po dovče bude pestrý.
28.10. je státní svátek,to máme i plavání,jsem ráda,aspoň se půjde Luboš podívat a budou fotečky a 30.10.já a Dáda jdeme k zubaři v Jičíně.

Treperenda:vidíš,je po všem!
12. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-uzijte si moree-tolik Vam zavidim :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Ja to vidim se srazkem spatne-jak jsme vsici nastydli a myslim si ze to do ctvrtka neprejde-ach jooo.Rada bych Misch poznala konecne :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:díky.Brzy se uzdravte.já čekám,až se Dáda vzbudí,spí už od 11:45.Zahájím proces buzení a jdeme do Kulíšku cvičit.

Holky,zítra v10:30 oldet,myslete na mě!!!
12. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz- nevím jestli janu vůbec uvidím...absolutně se mi neozývá a nereaguje na sms!!!!

nanda- jejda to mě mrzí že nedorazíte... :frowning2:
12. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-tak jeste do ctvrtka uvidime ale moc velke nadeje tomu nedavam :confused: Fakt me to mrzi-ale jak to Stepa prinese ze skolky tak to je konecna :confounded: :unamused:
12. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlásím že pokud poleví naše rýma, tak ve čtrtek dorazíme - změna plánu. 10% nevyšlo, Lukyho uvidíme za týden :grinning:
12. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda, tak pokud se nestane neco nepredvidaneho, tak se na ctvrtek moc tesime (a az se domluvite na case, tak to bude uplne super). Jsme zdrave (TUK TUK) jako rybicky :slight_smile: Mno, ale jako co jsem cetla na pocasi, tak teda....holky, ja zitra asi normalne vytahnu zimni fusak - nebudeme jako blazni? he he a jestli jo, tak se k nam nehlaste a nebo nas podporte a vyrazte take s fusakama (planujeme zajit na trh :grinning: )
12. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si myslim ze fusak vubec vadit nebude a kor kdyz Eliska bude jen sedet :wink: :wink:
12. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík....
jééé holky užijte si srázek! a ty Luci dovču v teple, my tu asi zmrzneme :grinning:

Trep - určitě nebudeš vypadat jako blázen, vídávám už běžně jezdit s fusaky. a to dokonce i jak bylo to teplo, což jsem nechápala :sweat_smile: no, už jsem se taky rozhodla, že ho snad zítra vytáhnem, nebo ještě předtím ji zkusím dát do kombinézky a pak až fusak...
12. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - ať zůstane u vás jen u mírného nachlazení a jste brzo fit!

a všechny moc zdravím a přeji dobrou noc
12. říj 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-dekujem snad to bude dobry :wink:
Koukejte co jsem nasla a rvala u toho jak telatko-nejsem ja blbka? :confused: :confused: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=392041&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D60%26vOrderBy%3D1
12. říj 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já taky malýho nabaluju,
nandi moc hezký
misch: zatím to vypadá, že bychom taky mohly dorazit
12. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky :slight_smile:

klouz - moc vám přeji příjemný pobyt na dovče,šťastnou cestu tam i zpět a samozřejmě krásné počasí... :slight_smile:

trep - fusak klidně vytáhni, já ho chtěla tahat taky už dneska...myslím, že pokud bude takhle, tak ať jsou ty naše zlatíčka pěkně v teploučku :slight_smile:

ke srazu - tak dáme ten odpolední čas jak navrhuje Míša, myslím 14.30???
12. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
během hodiny bylo zabaleno a teď už jen umýt a spát.nene,věnuji se rodičům!!!

papa.mějte se!
12. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,díky,držte nám palce!!!myslete na nás!!!díky moooc.
12. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já mám fusak snad někde na cestě k nám, ale vyprala jsem alespoň ten, co mám po synovcovi - parádu neudělá ale hlavně že je teplý. Tak až uschne tak jde O. do něj. Zítra na cestu do MB ho budu muset nabalit jinak.
12. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Krasne rano ale studeneeeeee :confused: :rolling_eyes:
Klouz stastnou cestu a let-uzijte si teplicko a more :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko,t ak jste me potesily a fusak uz je pripraveny na kocarku. Jako zima je tam oskliva a ten snih na horach :grinning: Jako dobry na to, ze jeste pred 14 dni padl teplotni rekord 28 stupnu :grinning: Ale pry ma byt zase zacatkem listopadu lepe (kolem 14 stupnu), tak snad to klapne. Me zima tolik nevadi, ale nesmi do toho prset a hlavne nesmi prijit tak mooooc rychle.

Veru, ja bych se take priklanela k tomu odpolednimu casko 14:30, ale zatim se tusim nikdo jiny nevyjadril, tak nevim, ale snad se to brzo dozvime :grinning:
13. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky u nas jsou 4st. :confused: :confused:
Jo a Lucka+Evca-prosim Vas pro orechy si dojedte co nejdriv pze vcera mi oznamil Zdenda ze spatne schnou tak aby neschnili-to by byla skoda :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek