• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Krásné ránko, když tak koukám ven tak bych se nejraději zazimovala a vylezla ven až tak v dubnu....ach jo!!!

Devčátka malinká změna plánu....sraz mezi 13.30-14.00 takže touto dobou doražte!!
Už se moc těšíme :grinning:
13. říj 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aniii a slo by to predbezne v patek odpoledne? Ze bychom si s Eli udelaly damskou jizdu? :grinning:
13. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Misch, já bych ve čtvrtek dorazila, ale nevím kam, mohla bys mi prosím napsat adresu? Klidně do IP.
13. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj klidne.Dohodnete se s Luckou a prijedte.Reknu Zdendovi aby to nachystal a neco si na ne privezte ju?Lucka teda i na jablicka :wink: Jo jeste rikal ze se do nich pomalu pousti mysi-bleeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jim to teda nedarujem a dve uz jsme chytly do pasti :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

Evi - já mám na pepina fusak asi 18 let starý poděděný, je červený a má jeden malý flíček, ale kašlu na to...je krááásně teploučký a to je důležité :slight_smile: my stejně zimu odjezdíme v taktéž staré Libertě, páč by se s tím obr fusakem do xlanderu nevešel :wink:

aní - to jste správní myšolovci :grinning:

a jak to vypadá na ten čtvrtek? má hlava děravá myslí teda, že účast plánují: evča, druhá evča, luciáš, já, musil a míša samozřejmě to je jasné, když je to u ní, by bylo blbé kdyby nepřišla, co? :grinning: zapomněla jsem na někoho?
13. říj 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já teda ještě do zimního fusaku nedávám. do čeho bych ho dávalal až bude 0 a mín stupnu??? máme flaušový a ten nám zatím stačí. na to kryt od kočárku a teple oblečneí.. je jak medvídek :dizzy_face:

Verus, já jestli dorazím - nám totiž jen teče z nosu voda, včera tady i Míša byla a nebála se toho, ani Martínek :grinning: , ale chceme zítra do bazénu tak uvidíme, zda se to nezhorší. chci hlavně do sauny, kde by mu to mohlo pomoc. ale jestli dorazím, tak až se vyspinká, což znamená klidně v 15hod :dizzy_face:

Aní, v pátek bych mohla nejdřív tak po 15hod. já to klidně vezmu na otočku, když nebudeš mít časík. anebo kdybysme mooc prskali :angry:

Mishali, já četla napoprvé, že by ses zamilovala a vylezla až v dubnu. tak jsem fakt hleděla :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jasně, tak uvidíš jak to vše bude, ale já myslím, že dorazíte :wink: No, když máš flaušový fusáček tak ten je na teď ideální...a ten teplý si necháš na ty holomrazy...ale my flaušáček nemáme, tak půjde do toho mrazuvzdorného a hotovo :grinning:
13. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo moje meteo stanice hlásila ráno sluníčko, tak jsem se ji vysmála, že blbne a ono fakt leze :grinning:

Veruš dorazím a když tam mě vyženete :grinning: :grinning:

jinak ten flaušový jsem si objednávala ted, protože lze připevnit na kočár. má ho i trep. my totiž ztratili jednu deku, takže jsem chtěla přidělávácí, at to nezkopne.a fakt mi přijde že je ted akorát.
13. říj 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeeeee-tak to by jsme mohli s rymkou dorazit i my :wink: :confused:
Ale radsi to asi nechame na jindy at nas tam neni moc a nechytnete to vsichni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luci klidne odpol.jsme doma.Vem i Evcu at to mate pri jednom :wink: Nebo to je jedno,jak se holky dohodnete :wink: :slight_smile:
Verko-jj svi..... zakerny. :grinning: :grinning: :grinning: Slunicko opravdu vylezlo :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní a půjdeme pak ke mě :o) jak nás vyženou.. to víš, že když to bude blbí, tak nkam nejdeme. at holky nenadávají :grinning:
13. říj 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrr, tak venku je opravdu hnus hnusu - sice to slunicko se snazi tvarit miloucce, ale nejak nema silu a vitr a chlad ho preperou, ale jednu vyhodu to ma (Eli krasne vyfouka a pak spinka jako nemluvnatko :grinning:
Ani, taky bych to videla tak nejak na 15:00 (+/-).
Luciejadr: ja nevim, jake mas plany, ale klido se pro vas zastavime, at nejedeme dvouma autama, co?
13. říj 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jslti ti nevadí, tak se zastavíme my.. u vás nemůžu dát dopředu domina a nejsme zvyklí že jezdí bez dorozu dospělého ... jako jinde než sedíme my.

my plány nemáme. doufám,že nebude mít už rýmu a po obedě si ho na 2hodky vezme kámoška do kočáru a já budu mít svů klídek :sweat_smile:
13. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to asi nebudme komplikovat, pac me se nechce prehazovat velka autosedacka k vam do auta (jeste to nemam tak natrenovane). Nicmene, kdyby jsi se rozhodla pro zmenu, tak nase nabidka stale plati.
13. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerozhodla... takže aní dojedeme každá zvlášt. já pak nebudu na dálnici stresovat, že na domina nevidím a něco potřebuje. to mi za to nestojí. benzín je to nejmenší :o))))
13. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky v pohode-u nas je dost mista na zaparkovani :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
13. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Aní boduješ :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem teda pěkná trubka,páč mám super flaušový pytel /aní, myslím, že jsem ho dokonce kupovala od tebe/ a ouplně jsem na něj zabudla...něco jsem hledala ve skříňce kde má pepino už zase větší věcičky a on na mě vykoukl...takže jsme ho hned použili a paráda a ten zimní jsem odvezla do čistírny :wink:
musím ty věci prohlížet častěji, už se mi taky stalo, že než jsem je dala do provozu tak nám už byly taky třeba malé...achhjo...jak by Evi řekla: mozek vykojený :grinning: :grinning:
13. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to je pravda, u Aničky je místa na parkování jako pro kamion :grinning: :grinning:

luci - no když tak vám nasadíme roušky, aby jste na nás nebacilovali :grinning:
13. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš a víš, že cituji:"No, když máš flaušový fusáček tak ten je na teď ideální...a ten teplý si necháš na ty holomrazy..."??? :grinning: :grinning: hele ale to se mi taky stalo. mooc věcí jsem měla jen vyprané a nikdy nenošené. A např. zimní budny máme dvě, protože já tu jednu objednala z MMB na jaře a v OV jsem koupila v tescu.. jsem si fakt byla jistá, že žádnou nemáme. Ale kombinézu máme jen jednu - ještě po bráškovi, ale dokud nebude potřbeba, další nekoupíme. Do kočáru mi přijde kombinéza stejně jako když dám budn a kalhoty a teda nevím kolikrát vyjedeme na těch saních :grinning: :grinning:

Už šiješ pepínovi tu roušku? velikost tak pro tebe tak 2, tk pro něho tak -2 :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj ten pytel byl suprovej-My jsme ho teda meli asi jen 2x pac jsem ho koupila docela pozde ale i tak byl bombovej :slight_smile: :wink: Vidis-ani jsem si na nej nevzpomela :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
13. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda u nas chumeli jak blazen,sice s destem ale vlocky poradny :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní příště si piš, komu co prodáš, at mu to můžeš připomenout :o))))

Zpráva od Klouz: Let byl v naprosté pohodě. dada nejdřív blbnul a pak 1h před koncem usnul, prospal i přistání. Je 26st!ubytování a plaz super.

no tak jsem si "zaslintala" nad tou sms, těmi stupni ... teda já nevím jak vy, ale nám tady zasvítilo sluníčko a v pokoji mám 23st.. tak skoro jako Klouz :o) aspon vím, jak se atm cítí, jsem v triku a krátkch kalhotách :grinning:
13. říj 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aniiii, tedaaaa.....koukam z okna a vidim, ze nam sem posilate peknou siberku :frowning2: A dokonce jsou venku nad Skodovkou dve duhy (to jsem jeste nevidela)
13. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Evi taky vidím.jéééé
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz to proste vychytala, uplne nejlepsi casek na to tady pobalit kurfry a frrrr pryc :slight_smile: Mno nic, take budu jen snit :grinning:
13. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsme byli na prohlidce na 10m. a mame 9 510 g a 74 cm, jsme zivousove a celou dobu neco vypravela Dr. Vzhledem k tomu, ze mela pani Dr. mensi zpozdeni (hodinku) a sestricka nas porad ujistovala, ze uz je na ceste, tak jsme prostridaly vsechny hracky a dokonce vozily i kocarek po cekarne, takze kdyz prisla Dr., tak z ni byla hotova :grinning:
13. říj 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my to mame teda bez duhy a uz i bez snehu :grinning:
Doma mame taky 23st-tak parada :wink:
Jj,Klouz to vychytala-Lucko moc ji pozdravuj a pisni jak se tu mame i my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Asi jo asi to napisu a pak Vam budu davat echa co a jak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já čtu tu zprávu od klouz co psala lucka a marně přemýšlím, který že to plaz je na rhodosu supr...no chvíli mi teda trvalo než jsem nad a dala čárku a nad z háček a z plaza byla pláž :grinning: :grinning: fakt jsem těžce dementní...holky nevím jestli to není nakažlivé, tak si raději rozmyslete zda mě na tom čtvrtečním srazu chcete :grinning: :grinning: :grinning:

a tady byla taky obrr sněhová přeháňka, jdu oprášit sáňky samochodky :grinning:

evi- eli má míry jako modelka :slight_smile: a ještě k tomu takhle brebentí, jo? no je to holt ženská se vším všudy, co? už se těším na čt až nám bude vykládat brebentilka malá :wink:

luci . roušky nebudou....zavřeme tě na balkoně a dáme ti chůvičky aby jsi si s náma mohla povídat :grinning:

aní - budeš to tu muset ohlídat, aby ty naše děti chodily řádně oděné :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ty jsi pakoooooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Prej had :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš.. je to nakažlivé.protože jsem si četla, jao že přemýšlíš o té pláži která je super a než jsem dočetla tak mě napadlo, že jako jsi tak často byla na Rhodosu, že uvažuješ na které jsou oni, kterou hodnotíš sama jako supr... magor co?nesmím moc přemýšlet a hlavně doplnovat háčky tam kde nejsou. ale já když nemám na rukou domina, tak se snažím psát všemi 10 a správně, ale když on mě nechce nechat :grinning: :grinning:

já ti dám chůvičky.. ale teda jedině video.. at vás i vidím. protože míša má balkon v jiném pokoji než je obývák :angry:
13. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek