• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
koukam ze budete mit veselo ve ctvrtek :grinning: :grinning: :grinning:
13. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě jsem chtěla sehnat nějaké teplejší bodýčko - moc se mi líbilo to mikinkové body co má Pepíno...a jelikož u vietnmcu kde nakupují mají jen ty obyč (35Kč), tak jsem vlezla do Bambina. holky mám teplé body, jedno i rolák, ale jako cena 260kč v průměru za jedno... infarkt :grinning:
13. říj 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vado teda Lucko tak to bych asi nedala-hod fotecku jak vypada.Abych videla co stoji tolik penez :confounded: :confounded:
13. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chci take videt, at vim, za co mam jit utracet :grinning: A ted jen zaridit, aby Domi nerostl svym rekordnim tempem :wink:
13. říj 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu hledat strisku a nanoznik na autosedajdu-vajicko, bych neverila, ze se neco takoveho da "zasantrocit" v panelakovem byte (jako v baraku mozna, ale v byte?). Mno nevim, ale uz jsem tak zoufala, ze jedu i do sklepa - asi to bude tim ridnutim mozku a nebo (se ted muzu vymlouvat :grinning: tim chybejicim moudrakem :grinning:
13. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se nebojím, je to 80.. a Eli taky nevyrostla od 8m ani cm :grinning: mám vzor, ne??? :wink: a já teda dala. protože mi přišlo, že ty vietnamské nehřejí. a to je takové .. večer vyfotím. ale jako ... tm za mnou mamina nakupovala i obyč bodýčka tam a průměr 160Kč.. takže myslím, že od narozneí jsem si na tohle ušetřila :sweat_smile:
13. říj 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no je fakt ze ja zase bodycka nekupuju vubec u vietnamcu.U Stepanka jsem to udelala a kydz mi vypadali cvocky tak jsem to vzdaal.Ondra ma sice jety ale pekny z MMB :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ale vubec me nikdy nenapadlo ze by bodycko hralo :confused: -teda jako za by mohlo byt nejak vytepleny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja na nej hodim vzdycky mikynu a nebo svetr a je to-ale treba kdybych na to prisla driv tak do toho jdu taky :slight_smile: :wink: Ted uz asi teda ne-ale do Bambina chodim hoooodne rada-uz od te doby co jsem cekala Stepanka-mala jsem od tamtud kocarek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano vsem preju :wink: Ty vado venku jsou 2 st a doma mame 19st.Takze pujdu zatopit :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. říj 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, u nás je podobně.. v pokoji u Domči mám ale 22st, protože jsem tam topení pustila v 6ráno :o)), ale v ložnici jsme měli krásných 16st. to se krásně spinká..

tak teplé bodýčko máte tady: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3404655&vReferer= snažila jsem se, at jdou chlupy vidět :grinning:
14. říj 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, venku je opravdu kosa :frowning2: , ale doma jsme porad na 23 (asi nam topi sousedi :grinning: ) a v loznici jsme meli 19 a souhlasim, ze se hnedle spinka jinak (tedy hlavne Eli se spinka krasne a uz treti noc se ani jednou nevzbudila - ani na krmeni a vstavaly jsme az v pul sedme), takze to je velikeeeeeee + .
14. říj 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
LucieJadr: mno to jsem se vcera take pekne pobavila, kdyz hlasila 74 cm - ale zase si rikam, ze dle obleceni jsme tedy vyrostly (ne nejak silene, ale vyrostly). Spis to jejich meritko (takova bednicka se soupacim dnem) je jen orientacni - udrzet tam dite v leze a jeste natazene je zapas pro sestru, Dr. i me :grinning:
14. říj 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jj ja jsem si myslela ze to bude neco podobneho :wink: Taky jsem na kluky mela nejake frotacky,asi 2 kusy :wink: :slight_smile: :slight_smile:
No kosa je radny-ale jeste jsem nezatopila-a u kluku taky netopime ani u nas a stejne Ondra nespi-tak nevim no :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
teda holky, styďte se!!! vy opravdu té Klouz závidíte 26 stupínků, krásné žluté sluníčko, moře a pohodičku na pláži???
tomu se mi ani nechce věřit..že by jste snad nebyly spokojené s naším počasím..zima, déšť, sníh, vítr... :frowning2:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kočičandy, přihlaště se mi všechny třeba na IP kdo zítra kolem té 14,00 hodinky dorazíte, ať vím kolik vás dorazí!!
Už se moc těším..jen mě mrzí že nedorazí třeba Nanda, tak snad příště :slight_smile:
14. říj 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Misch-i me to mrzi ale to se neda nic delat.Doufam ze se sejdeme nekdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. říj 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí umí tvůj muž vyměit i pneu na zimní? já je nemám ještě ani koupené, ale asi bych s tím měla něco udělat :sweat_smile:
14. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kdyby neuměl, tak můj hodinový manžel to umí :grinning:
14. říj 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

lucko - chlupaté bodýčko je pěkné, to bude Dominovi krásně teploučko, co? Máte v ložnici 16st? My tam máme taky chladněji než jinde, ale 16 asi ne, myslím tak kolem 19ti... Já jsem teplomilná a 16 by na mě bylo málo...To bych musela spát v kožichu :grinning:

evi - s tím měřením s tebou souhlasím...u nás sestra měří krejčovským metrem, ale je to fakt jen orientační, takže nějaký cenťák se cenťák tam....je to poznat na oblečení jak říkáš :wink:

aní - Ondrášek měl špatnou noc? nebo jak to myslíš , že stejně nespí?

míšo - poslala jsem ti do IP přihlášku na sraz :grinning:

pepouš chrní venku v kočárku, jak jsme přišli z obchodu tak ho tam nechávám dospat a mám klídek, vařit nemusím a ani se mi vůůůbec nic nechce dělat...takže se budu flákat na gauči :slight_smile:
14. říj 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jasny ze umi.Je to automechanik a autoelektrikar :slight_smile: :wink: :wink: Kdyz prijedes mezi 1č-15 hod tak Ti je vymeni :wink: :slight_smile: :wink: Ondra v noci moc nespi-teda se spis hodne budi-ale uz od narozeni :slight_smile: :frowning2:
14. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaa, tak jsme se vratily z venku. Vyrazely jsme v 10:40 s tim, ze to bude max. na hodku :grinning: Ale pocasko je tam tedy opravdu hnusne :frowning2: V jednu chvilku se nedalo ani jit, jak zacalo silne foukat, tak jsme se schovaly do podchodu a chvilku cekaly, co z toho bude....nastesti to byla jen chvilkova siberka a pak jsme pelasily domu do teplicka. Honi me polevkovy mlsoun, tak asi spacham frakfurtskou :wink:
14. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky jestli chcete vdět pyšnou nadnášející se maminku tak se stavte nebo se vyfotím :grinning: dneska byl domi jednička na bazéně. potápěl se 2x více než ostatní, zpíval si, smál se.. a nakonci ostatní odešli a nás trénovala na kameru a na fotografa v jednom - potápění na rovno.. 5x za sebou to zvládnul a vůbec mu to nevadilo..tak nááás moc pochválila.. nikdy by to ona ani já neřekla do něho. na souši je klidas, nic nedělá dopředu, ale v tomhle ve svém věku předhání ostatní :sweat_smile: jdu ho dát spááát a mám klídek

jo a rýma v pohodě.

Veruš, :sweat_smile: to dopsávání na zahradě ti všichni závidíme..
14. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no vidis jakej je Domca sikula potapka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky jsem kluky nechavala venku to je parada-stali pred barakem bud s chuvickou a nebo bez ni i tak jsem je slysela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To je vyhoda vesnic :slight_smile: :wink:
14. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - to jste vydrželi venku docela dlouho...nemáte s Eli na nose rampouchy? :grinning:

luci - no je to paráda nechat ho venku, ale třeba teď jsem ho uspala v chodbě a mám ještě další starej kočár /po dětech švagřice/ a ten jsme nastěhovali na balkon, tak teď pepino chrupe právě tam, páč já odmítám v tomto hnusneém počasí vylézat :wink: vy taky máte balkon, ne? tak nedáváš tam Domíska chrupkat? Jůůůůů, tak ty naše pyšný mamino, určitě jsi celá zářila štěstím, když to Dominovi na plavču tak pěkně šlo... Já to pořád říkám, že je to kluk šikovnej!!!! Snaž se, ať ti ten pyšný-šťastný výraz na tváři vydrží do zítra a uvidíme to na vlastní oči :slight_smile:

aní - my vesničani se máme co? :grinning: ale něco je taky nevýhoda, to je jasný...za vším musíme jezdit do města /nákupy, lékaři, kultura..../, takže vše má své pro a proti...Ale já jsem vesničanka spokojená a do města bych šla bydlet asi s těžkým srdcem, i když na všechno se dá zvyknout....
14. říj 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš nedávám na balkon. nemám dva kočáry a hlavně když se Domi narodil, tak nám zateplovali barák a to vlastně až do července.. takže to nešlo.. a ted.. ted už je naučen v postýlce svou jí 2hodinku minimálně jednou za den.. takže ufff. ven jen když chceme nebo na kroužek. totálně tě chápu nejít ven :grinning:

a ty necheš Pepinka vaničkovat? je to fakt super pro mimi. naučí se mít rádi vodičku tak jak mají :wink: já ti to vřele doporučuji. i když to stojí penízky.

já jsem spokojená měštačka, ale baráček bych brala. ale třeba tady v kosmonosích nebo na láskově.. prostě tam kde jezdí městská doprava.. kvůli pubertě dítěte. at může kdykoliv do města, mezi spolužáky atd.
14. říj 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-ja jsem taky spokojena na dedine a do emsta bych sla jen v nouzi :slight_smile: :wink:
Lucko-no ja jsem chodila se |Stepankem na plavco a nejak mi neprislo ze by mel vodu kdovi jak rad :confounded: :confounded: Chodili jsme asi od 2-3 mesicu do roka a s Ondraskem uz jsem nechodila :slight_smile: :wink: :wink: :sweat_smile:
Ale Domisek je sikula-Stepovi se potapeni moc nelibilo-pak uz jsme jezdili do Turnova do velkeho bazenu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
LucieJadr: gratulace :wink: A jak je na tom ta Nikolka (nebo Natalka) - porad slzave udoli?
14. říj 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus, jo jo v tomhle je vesnice asi lepsi (spani deti venku). My mame sice balkony dva, ale take na to Eli nebyla zvykla, protoze lidi k sobe v panelacich nejsou zrovna dvakrat ohleduplni a tak bych mela docela strach, co kdo zrovna bude klepat a co nam pristane v kocarku. Asi bych o takovem venceni uvazovala jen v pripade, ze bychom bydleli uplne v poslednim patre, ale to jsme zase nechteli kvuli problemum se strechama (zatekani apod).
14. říj 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep Naty dnes poprvé nebrečela.. ale potápí ji fakt trošičku. A Franta se včera na náhradce strašně napil, takže dnes velmi opatrně, ale napije se pokaždé a dokonce začala vodu plivat. ona ho vytáhne a on strašně krááásně plivne vodu před sebe. vodotrysk. jsme fakt z toho měli prču. akorát veselé nebylo to, že mu se chtělo brečet. Ale Jana zkouší různé fígle aby se to nestalo.
A Vílémek už potřetí pofňukával. Lucka má pocit, že je to tím, že je unaven, ale Domi taky zívá.. i když je vyspaný, tak si mudlá oči (dnes i pod vodou) a prý zkusí jinou dobu.. jako náhradku...
14. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky me asi klepne-Ondrulka se vzbudil dopol a strasnebrecel a rikal au,au no a tak jsem mu hlidala ousko a samo ted vecer uz mu z nej tece-takze mu prasklo str.ucho prave :frowning2: :confounded: :confounded: Chudatko moje-me uz odvezou :confounded: :confounded: :frowning2:
14. říj 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
posíláme pusinku malému chudinkovi s bolavým ouškem :frowning2: to je fakt v pytli!!!! :angry: :angry:
14. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-dekuju.Zitra jedu do MH na ORL.To zase bude plakat,chuderka.Ach jooooo-My se toho nezbavime :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek