• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jak je to možné, že se to Ondráškovi pořád vrací? vždyť už to má pokolikáté, viď? :frowning2: budeme na vás myslet :wink:
14. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A to uz jsem si myslela ze jak mu vytahnou mandle tak bude klid-a je to tu zase.
No uvidime co nam zitra rekbe Cesakova-urcite zase dostane ATB :frowning2: :confused: :frowning2: :confounded:
14. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jdu spat-jsem vyrizena.Dekuji a myslete na nas.Dobrou noc :slight_smile: :wink:
14. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
anííí mylslím. a taky jsem myslela, že to přejde po návštěvě motola a všeho.
14. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko kočičky...
jen hlásím že se mi do rána do hlavy vrazila rýma...ale nic hrozného to není! doufám, že to nikoho z vás
neodradí od dnešní návštěvy... nebojte, s dětičkama se vám muckovat nebudu!!

Moc se na vás těšíme!!

A NIC NEVOZTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Evinka už měla takové záchvaty že by něco přivezla... :grinning:
15. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anii, co to ctu?:frowning2: Sakra, takze fakt ani ty mandle nezabraly - chjo chjo. Ty ani Zdenda nejste kuraci, ne?
15. říj 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
Trep, myslíš, že by to s kouřením mělo něco společného???

Misch my dorazíme. Už to má vzadu (tu rýmu), jako pořád a když i ty :o))) jen ho mooc obleču, přeběhneme k tobě a pak zase rychle domů..
a jsem zvědavá kdo tě poslechne nic nevozte.. to bys byla první kterou někdo poslech :grinning:

tak a ted jsem zapoměla co jsem chtěla napsat...
15. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jsem moc ráda, že dorazíte... :slight_smile:
jj hlavně se pořádně oblečte ať se ta rýma zase nevrátí...

těšíme se :grinning:
15. říj 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.Zasněžené. :confounded:
15. říj 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:

asi nedorazím, páč jdu do lesa uříznout stromeček a budeme mít vánoce :grinning: :grinning: , alespoň dle pohledu z okna :grinning: :grinning:

daní - jak se máš a co Halinka,nezlobíš jí? :wink:

mám na autě leťáky, ale pojedu do MB opatrně, takže se na vás těšíme /i na ty s rýmou co budou na balkoně :grinning: /.... jdu posnídat, jsme teprve před chvílí vstávali, pak něco honem uvařit a odpoledne tradáááá pryč :slight_smile:
15. říj 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verušm jsem klidná. ona tam bude i Míša :o))) myslím na tom balkoně s rýmou a protože já ji nemám, tak tam bude s dominem :dizzy_face:

jinak já asi večer jedu do prahy na letnákách.. takovouhle zimu nečekal nikdo z nás :grinning:
15. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si to tam Míša s Dominem užijou, co? :grinning: :grinning: Když budou hodný, tak je třeba na chvíli pustíme do teplíčka :grinning:

já jsem volala pepinovi staršímu, jak to na silnicích vypadá, říkal, že do MB to po dálnici bude celkem dobrý, jen ať si dám pozor, ale on se dneska pohybuje na liberecku a tam je to prý horší :unamused:
venku je 1,1 st. a já mám ještě všude kytičky, holt mě to počasí zaskočilo jako silničáře :grinning: :grinning: tak snad nezačne mrznout úplně na tvrdo, bo by mi ta flóra taky mohla pěkně pochcípat :frowning2:
už vařím, dělám roštěnou, tchýňka má malého dole, tak to se vaří jedna báseň takhle v klídku :wink:
jo a před chvílí mi kůň nešel a teď zase fachčí, tak nevím co si vymýšlí herka jedna modrá :grinning:
15. říj 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
LucieJadr: mno ja nevim, jak moc dnesni medicina postoupila, ale ja jsem v detstvi trpela na stredousni zanety moc a moc. Mno a tenkrat vim, ze Dr. rikala mamine, zda nekdo v domacnosti nekouri (nebo proste dite nepobyva v zakourenem prostredi), ze tim se zvysuje riziko tohoto onemocneni a ze deti z kurackych rodin, jsou v tomhle ohledu chudaci.
Ale ted me zase napada, ze tim trpi jen Ondrasek, takze asi nekouri, pac to by pak bylo i u Stepanka.
15. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak jsem doma.Nastesti jsme bez ATB ale zitra jdeme znovu na ORL a tam nam pry rekne.Ale pedietr.rekla zadny ATB ze to je skoda.Tak jsem rada.Dostal nejakou meducinku a snad bude dobre :slight_smile: :wink:
15. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by mě nenapdlo Evi... tak uvidíme, co na to odpoví Aní.

Veruš, já volala ráno Tomovi, zda mě pak večer pustí na letních do prahy :o)))
oběd zní faaakt mooc dobře. já mám dnes jen opekané brambory s vajíčkem.. :sweat_smile:
15. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus, mno ja nevim, ale asi bych se k nam bez snehovych retezu nepoustel :grinning: :grinning: Neee, delam si srandu, jsme dopoledne objizdeli s Elinkou nejake zarizovani (autem, taktez na letakach) a uplne v pohode.

Jinak u nas dnes varil Dr. Oetker svou syrovou pizzu, pac jsem vcera nevytahla kure z mrazaku, takze kure na paprice budu delat, az prijucham ze sraziku.

He he, to jsem fakt zvedava, jak moc jsme "poslusne" a kdo nic neprinese :grinning: :grinning:
15. říj 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak paráda, že ATB nemáte...pohlaď broučka malého /vlastně tu krásnou holčičku :grinning: / a pofoukej mu bolavé ouško :dizzy_face:

evi - no to jsem nikdy neslyšela, ale asi na tom něco bude, když tak pravila mudra študovaná :wink:

luci - ono to po dálnici půjde, bude to jen mokré...a ty jsi opatrná řidička, tak to zmákneš... :slight_smile: co jedeš pražákovat?
15. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedu pro Domiho a Elinky tříkolku :o)) (do jednoho eshopu) at maj na čem na jaře jezdit. a vezmu to přes Sconto a černák.. pořád doufám, že mi tatínek svěří audinku :sweat_smile: ale jinak to vezmu Bertou. holka to ujede :grinning:

Aní já tě přelhédla.. ještě že Veruš opět reagovala .o))) to je dobře, že nejsou ATB mám stejný názor. a co s tím chtějí dělat? to mu to pořád nechaj praskat???
15. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej je uspanej..takže až se vzbudí tak se ozveme MIse a vyrazíme. počítám, že na 15ohd jsme tam :wink:
15. říj 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-teda Ty me vzdycky pobavis.To jsou seky :grinning: :grinning: :grinning:
No holky-dostal Pamycon to je sice ATB ale do nosu a ouska.Mam tu to vystriknout necim co mam doma a ja mam Oxamel a pak uplne do mrte vysat a pak kapnout ten Pamycon.Pak davat dale Mucosolvan a jeste neco v sirupu-ted nevim.Mam recept v aute-nechtela jsem s nim v te vanici behat po Hradisti.Tak tam dojedu odpoledne.Pak mu dala nejaka homeopatika z Hlivy jsou na 3 mes.a je to na posileni imunity :wink: :wink: :wink:
Evi-Ty jsi chodila k Vackove vid?No ja nevim o koureni jsem to nikdy neslysela a ani na netu jsem o tom nic necetla-ale tak mozny to je.Jen tak by to asi nerikala.Jenze My nekourime-teda ja vubec a Zdenda si myslim tak asi krabku mesicne :confounded: A jeste abych o tom nevedela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je to pry dedicny a ja jsem to jako mala mela hodne a vlastne i Zdenda to mel takze asi tak :slight_smile: :wink:
Jen jsem se upinala k tem mandlim a asi ho to stejne draplo-snad ale v mensim mnozstvi :frowning2: :frowning2: :confused:
15. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uzijte si srazik holky-tolik me mrzi ze nemuzeme dorazit :confounded: :frowning2: :frowning2:
Evi+Lucko a Vas teda ocekavam zitra.Jestli se nebojite bacila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Verko-to neva ze si Pepa spletl Ondru s holkou-vcera tu byl kominik a Ondra pribehl ke dverim a povida cau a kominik na ahoj slecno :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní my asi srazík nestihneme. stále mi spí .o))))
15. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj to je jak naschval,taky to znam :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní prosím tě, Zdenda přezuje i pneu nebo jen kola?? já jen,abych nebyla špatně pochopená. dík
15. říj 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-tak ja ziju s tim ze kdyz se meni kola tak jako cela o gumach nevim :confused: :confused: :confused: Ja se ho zeptam az dorazi z brigady a pisnu Ti ju?A ty by jsi chtela co?Abych byla v obraze :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby! tak já jsem jdu kouknout, jak jste si užily srazík a tady žádné info :rolling_eyes:
a spíš se člověk dozví, že Ondrášek zase stoná s ouškem, bobísek :frowning2: a to jsme se Aní naposledy bavily, jak jsou bez těch mandlí v pohodě, co? už by taky mohly dát ty nemoci broučkovi pokoj!

no, počásko je opravdu na prd, včera jsem za celý den s holkama nevystrčila nos, dneska jsme musely pro teploměr, který jsem měla zarezervovaný, a nakoupit něco k jídlu a hned jsme zas běžely dom....

tak se opatrujte a žádné stonání!!!
15. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda, tak srazik u Mishali byl prijemny. Ondrulka s Pepuldou rostou jako z vody a jsou max. hodnoucka miminka, takze jejich maminky (hlavne Verus) nemaji narok na stezovani :grinning:
Martinek je supracky ero a s Eli si pekne povykladali (i pusinku si stihli dat :slight_smile: a Domi je sikulka, krasne si hraje.
Bylo to prima, akorat Mishali jsme asi vycucli z posledni energie :frowning2: , tak doufam, ze si pak opravdu sla lehnout.
Mno a na pristi srazik vas vsechny zvu zase k nam - videla bych to nekdy na prespristi tyden (podrobnosti doladime tu). Jen informativne uvadim, ze mame pesaka - maxi tulivce obecneho (labradorskeho retrivra) :grinning:

Ani, hele, moc rady zitra prijedeme, ale musis mi po pravde rict, jak jste na tom - tedy ted myslim hlavne Ondraska, zda ho nebudeme nejak rusit, nebo tak - jinak bychom se zastavily jen na otocku pro orisky a tu kavicku bychom daly nekdy jindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jako Ondru rusit nebudete urcite-je to dabel a nezastavi se ani on ani jeho pusa :grinning: Jako by mu nic nebylo.Spis jde o to jestli se nebojis aby jste nechytli nejakou rymku+kaslik :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My Vas radi uvidime ale je to samo na Vas holky :wink: :slight_smile: :wink:
15. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak, tak, srážení u Míši bylo dnes fajn :slight_smile: Dětičky byly všechny moc hodné, musím je pochválit :wink: Evi - vidíš, vůůůbec si nestěžuji :grinning:
a pravda je, že se vyrvořil nový milenecký pár: Eli+Martínek si padli do oka :slight_smile: a hlavně se Martínkovi líbí jeho potencionální tchýňka dýňka Evča, dostala od něj i pusinu a já nee...no neva, třeba příště :wink: A Pepino s Ondráškem si taky moc rozuměli, leželi vedle sebe a drželi se za ruce, mám to v mobilu nafocené, tak až bude čas, stáhnu, zmenším a vložím do alba :slight_smile:
a Lucka s Dominem nakonec taky dorazli tak mají velkou pochvalu, že se na nás nevybodli a netrhají partu :slight_smile:

koukali jste na tel. noviny? zase nějaká svině (pardon, ale nemám jiný název pro takovou matku/ odložila miminko jen tak venku :angry: :angry: :angry: Kdyby ji alespoň dala do toho baby boxu, ale takhle to je teda opravdu hrozné!!! bych je střílela kulometem takovéhle lidi :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek