• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
aní - kominík :grinning: :grinning: taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
15. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj koukala jsem-taky nemam slov.Toliok lidi by mimco chtelo a nejde to a takovyhle mrchy...... :confounded: :angry: :angry: :angry:
15. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Děkujeme Michali za prima srazík. O. si to zase užil. Jen jsme vyjeli ven tak usnul a spal tak 15 minut (i to je u něj dobrý spánek :grinning:). Pak byl jak sluníčko na tý schůzi. Sakra on se takhle předvádí, jak je hodný a jak já mám někomu vysvětlovat, že umí i zlobit. Ale mojí mamce už to naštěstí předvedl. Tak alespoň někdo mi věří. :grinning: .

Nandi, to je fajn, že Ondrášek nemá ATB. My je máme ještě na 3 týdny i když v moči už nic nemá.

Jo, já to četla na netu, s tím miminkem :-/. Ale můžu vás potěšit, že vím, že jedno z miminek z Babyboxu našlo prima rodiče (zná je moje kolegyňka), kteří se dlouhých 8 let snažili o mimčo a bohužel měli takové trable, že vlastní mít nemohou.
15. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak dnes prvni? :slight_smile:

Jako vcera se mi pri zpravach take varila krev v tele. Proste, kdyz uz mela strach zajit do Babyboxu, tak kdyby jej nechala aspon nekde na zastavce, nebo tak....ale tahle "maminka"! rozhodne nemela zajem o to, aby jeji holcicka zila a za to bych ji fakt zastrelila, protoze presne, jak pisete, je tolik rodicu, kteri by dali nevim co za miminko.....ja nevim, ale ta "maminka"! by preci mohla byt rada, ze dala aspon sanci sve holcicce na lepsi zivot, nez by ji mohla nabidnout ona, ne? Mno nic, jeste, ze pri male Terezce stale jeji andelicek a byla nalezena, ted jeste, aby to zvladla a pak uz huraaaa k milujicim rodicum.
Evi: to je fajn, kdyz clovek zna opravdu nekoho konkretniho, u koho miminko najde stastny domov a lepsi zivot.
16. říj 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne ledove rano :wink:
Za chvilku valim s klukama do mrazu-u nas jeste prsi.
Stepa jede do skolky a Ondra na ORL na kontrolu :wink:
16. říj 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no Mish včera při mém odchodu opravdu nevypadala dobře. tak snad se mohla vyležet v noci a dnes to s Martínkem zlvádne. ještě že je víkend a tatka doma.

my včera z prahy dojely jsme ve 23hod. domino se než jssem ulehla uplně probudil, to nechápu, takže do půlnoci mi v posteli vykládal. to nebyla ale sranda. pak usnul, já taky a v 5:30 budíček. ho naprosto nechápu, tak jsem aspon letěla k Mudr. sranda byla v tom, že jsem jako hodná pacoška si nachystala průkazku pojištěnce, ji tam položím a sestřička záchvat smíchu. jsme byla třetí kdo jim tento týden vytáhl platební kartu :rolling_eyes:

o tom mimi jsem taky četla. Terezka to přežije a pak ji dostane někdo kdo po ní více toužil a bude díky tehle svini (nemůžu napsat ani mamince) nejštastnější na světě.
16. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, tak to nebudeme radeji s bacilakama pokouset - jsou to nekdy zakernaci :frowning2: Zajela bych si jen pro orisky na otocku a pak bych se zastavila za kamaradkou v Hradisti, ale od te jeste cekam na potvrzeni. Mno a kdyby nahodou to neklaplo, tak bych ty orisky nechala na nedeli - tedy, jestli budete doma? Nejspis pojedeme tim smerem, tak bych si je jen vyzvedla, co?
16. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj jak chces-ale v nedeli budeme doma az navecer-jedeme na Petkovy :wink:
16. říj 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojdy děvčata :slight_smile:

dnes je tu pusto a prázdno, no jo začíná víkend, co?

Misch - tak jak je? včera jsi klidně měla dát vědět, že ti není dobře a srazík se mohl zrušit nebo konat někde jinde...Tak snad už je ti lépe :wink:

lucko - kdyby jsi u doktora k té kartě dala i PIN, tak by se možná nesmáli a hned by běželi k bankomatu :grinning:

aní - jak dopadla Ondráškovi kontrola?

evi - byla jsi v Hradišti?
16. říj 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, ne ne nakonec nebyla a tak jsem zrusila i Anicku a orisky mi privezla Lucka :slight_smile:
16. říj 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak Lucka s Domcou odjeli a bylo to super-si teda myslim ja :slight_smile: Nasi kluci se opet predvedli,vyhoda domaciho prostredi ze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Domisek byl zlatej ani jsem o nem nevedela :wink: Jen to PC mu davalo zabrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jeste jsem ji stihla napakovat vecma-chudaka :slight_smile: :grinning: Ale jsem rada-alespon mi to mizi-a to toho jeste hafo mam :confused:
Verko mam tu krasny ryflicky laclacky-74 vel.,chlupatku mikcu khaki a k tomu peknou vesticku-kdyby jsi chtela.Je to fakt hezoucky :wink: :wink: :wink: :wink: Jo a ksiltovku-a ne jednu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takze holky-kdyyb jste meli zajem tak se hlaste-samo asi jen s klukankama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
EVI+LUCKO-PROSIM VAS TY ORECHY JESTE MUSITE DOSUSIT,JINAK SHNIJOU JO? ja jsem to Lucce zapomela rict :confounded: :confounded: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj dopadlo to Ok a ATB nema.Tak jsem rada :wink: :wink:
Jen musime porad odsavat a davat meducku no :frowning2: :confounded:
16. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme ok doma :o) oříšky rozvezeny :o) Aní dík za odpoledne. jsme se zase dnes vůbec nenudili :grinning:

Verus, sestřčka si o PIN řekla :o) prý no tak ještě ten PIN, at mi to je k nečemu..
16. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem rada ez jste v poradku doarzili :slight_smile: :wink: Me se to taky libilo-pekne utekl den :wink: :slight_smile:
Jj,story s kartou dobry.Taky jsem se pobavila.Me se zase v Mh stalo pri placeni v Penny misto karty dala pojisteneckou :grinning: Taky na me koukala jak na jelito :grinning: :grinning: :grinning:
16. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a zapoměla jsem napsat, že štěpánek je svatej :slight_smile: holky Ondra se vyčůral do nočníku, když maminka byla topit a on to šel, vylíl do záchodu a opláchnul nočník. prostě pomocník užasnej. zlatíčko jedno usměvavé :dizzy_face:
16. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kluci jsou vykoupany,najedeny,po vecenicku-jeste Ondrovi odsat rymu a je to.Ale to necham az dorazi Zdenda-ted se dam do zehleni :wink:
Zitra jedou kluci ke tchanovcum a my mame vecer parbu-tak se tesim :slight_smile: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak jste si pěkně dnešní odpo užili,co? Teda Štěpánek je farjer jak mamce pomáhá, to je od něj moc pěkné :sunglasses: Jsou to holt kluci skvěle vychovaný :slight_smile:
Aní, kdyby se ti chtělo ty kalhoty, mikču a vestičku vyfotit tak budeš hodná...Písnu ti do IP email a mohla by jsi mi to i s cenou poslat, ju? ale nepospíchá to....až budeš mít čas :slight_smile:
16. říj 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj jak bude troska casu tak to nafotim :wink:
Jj,to je fakt ze je Stepanek veeeelikej pomocnik.Na svuj vek je docela vyzralej a sikovnej :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Jen jeste vypilovat tu mluvu aby nesislal :slight_smile: :wink:
16. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ja se loucim a jdu spat :wink: Jsem unavena a jdu se pripravit psych.na zitrejsi parbu :slight_smile: :wink:
Dobrou noc vsem a hlavne klidnou :slight_smile: :wink:
16. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne vikendove rano :wink:
17. říj 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verusko-mas poslany meil :wink: :slight_smile: :slight_smile:
17. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pokud hledáte program pro tatínky s dětmi, tak v kulturáku jsou vláčci .o) nám se to mooc líbilo. i děti si můžou sami některé pustit, vstup 50/dospělej, 30díte do 1,1m a nechodící zdarma :wink:
17. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-no jooooo vlastne v kulturaku jsou vlacky.Ja jsem na to uplne zapomela-nasi kluci vcetne Zdendy vlacky milujou a jezdi i vystavy a do muzeii-musim jim to pripomenout :wink: :slight_smile: :slight_smile: Dekuji
17. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já je taky miluji. já chci doma.. aspon 2x2metry :sweat_smile: ale je to tak drahé.. ale tatínek slibil, že to budeme kupovat.. a že k 10narozeninám to domi dostane :dizzy_face: takže máme fakt čas na to šetřit :grinning: :grinning:
17. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a to tam je celej víkend?
17. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo od 9-17hod.

Aní zrovna papám jablíčko :dizzy_face:
17. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak halvne aby Ti chutnalo :slight_smile: :slight_smile:
My uz nejake vlacky mame ale nic zavratnyho-jen to ted kvuli Ondrovi nemuzeme poustet pze by to zlikvidoval :confused:
17. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tady vesele objednávám a vybírám dárky, taťka fuč, dítě nechce spát
17. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní příště je chci aspon vidět :wink:

Mish, tak to my už za chvíli budeme vstávat. už spí 2,5hod.. a mě se to tak líbí. tatka fuč, dítě spí :grinning:
17. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kluci odjeli,ja jsem na vecer strcila babovku to trouby ale delam ji z dvojity davky a vse jsem tam dala 2x jen mouku jednou-tak jsem na sebe nasr... :angry: :angry: :angry: :angry: Cekam co z toho bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :confounded: :confounded:
17. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek