Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
17. říj 2009
Noo-tak z babovky je trhanec ]-( ]-( ]-( Tak uz jsem dala pect jinou,doufam ze ta uz vyjde 😉 🙂
nandaautor
17. říj 2009
Luci-jj jasny priste je vytahnu a budeme krosit 😃 😃
luciejadr
17. říj 2009
Aní.. ty jo.. tak už vím i výsledek snažení.. to máš z toho, že jsi na to měla klid. kdyby jsi byla sama s klukama, tak to děláš v klasickém maminkovském stresu a jde ti to líp 😉

nám už jede tatka domů. huráá. leze na mě lenora :-N
luciejadr
17. říj 2009
jo a jinak. já jako udělala včera kiwi zákusek a ještě jsme si nedali ani kousek. se na to můžu.. já tak ráda peču a nemá to kde jíst.. musím si koupit poloviční plech.
mishulle
17. říj 2009
Luci: chlapi už jedou domů? tak to je supr. a jak dopadli?
luciejadr
17. říj 2009
vyhráli kdbys byla na icq bych ti to napsala 😉
treperenda
18. říj 2009
Dobre ranko,
tak uz i na nas se podepsalo osklive pocasko 😞 Vcera byla Elinka s dedou na Bohemce a tak pekne vyfoukala, ze se ji hned spustila ryma 😞
Uz ma za sebou i par odsavani a docela se zatim necha.
nandaautor
18. říj 2009
Ahoj holky-krasne rano 😉
Tak my vcera parba super-dlouho jsem se tak nezasmala 😉 Tatka jeste chrupe az vstane tak pojedem pro kluky a na oslavu 😉
Lucko-jj tak to jsme na tom stejne,taky strasne rada pece a pak to jim pomalu sama a nebo to rozdavam 😞 :-S
A jj asi mas pravdu mela jsem na to peceni klis a na to nejsem zvykla ze-juinak by to vyslo na poprve 🙂 :-N :-N
Evi-jee bobecek mala-ale to je hned.Treba by to chytla i jinak.Oni jak se mimouskove nehejbou tak to stoji za prd 😞 😕 😕
treperenda
18. říj 2009
Novinky od Klouz : "Zdravime MK. Dada zatim perfektne zvlada. Mame tu oblacno, polojasno, ale prijemne teplo. Dada kamaradi s morem, ani nechce byt na suchu. 19.;20. a 22.10. mame vylety, pojedeme i lodi.
nandaautor
18. říj 2009
Evi-tak super ze si to Lucka s rodinkou uzivaji. 😉
U ans uz ma byt taky trochu slusnejsi pocasi tak se tesim ze budeme hodne venku 🙂
treperenda
18. říj 2009
Jo jo, snad uz bude lepe a zima se sve vlady jeste na chvilku vzda. Mno, v podstate nam to ale min. do utery muze byt jedno, protoze jsem Eli naordinovala (a tedy i sobe) domaci vezeni, aby ta pitoma ryma sla do ksa 😃
nandaautor
18. říj 2009
Tak se koukejte holky vylecit 😉
My mame zitra se Stepankem Logopedii a v utery jde do lidusky 😉
nandaautor
19. říj 2009
Ahoj holky-krasne rano vsem 😉 🙂
Ty vado venku 1,5 st-to je ranec :-S A to jsem si rikala ze uz bude lepsejc 😞 😎
treperenda
19. říj 2009
Bre ranko 🙂

Tak u nas noc prekvapive klidna a spanek az do 6:00 v kuse. Sice naseho bobka trapi ryma, ale nastesti je to porad stejny rarasek s dobrou naladou, takze je to parada.
luciejadr
19. říj 2009
Dobré ráno.. je nikdo mě nepředběhl.. takže vše nej našim dvou Míšám x-) Mishul a Mishali :o))))
nandaautor
19. říj 2009
Jeee-no jo vlastne dneska je Michalky 😉 Tak taky samo vse nej,nej 🙂 😉
treperenda
19. říj 2009
Tak jako treti, ale take prejeme nasim Misam vse nej, nej, nej 😃
mishulle
19. říj 2009
já se připojuji a přeji vše nek našim dvoum Míšám- Mischali a Silente 😉 a jinak také za Míši děkuji
mishulle
19. říj 2009
samozřejmě vše nej
luciejadr
19. říj 2009
no tak dobře.. jset mě dostali.. na Silent jsem zapoměla 😞 Sil promin.. ony na mě musely najít chybu 😞 a zkazit radost 😃 😃 😃
mishulle
19. říj 2009
Trep: vím, že si mluvila o námořnickym pokojíčku, tak tady jeden tip
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26184152&tab=1
luciejadr
19. říj 2009
holky.. já jsem fkat mimo bulvár.. http://www.novinky.cz/domaci/181911-katerine-ja... mě docela šoknula. jsem si myslela, že si titulek dělá srandu, jsem netušila, že je těhu 😃 a ještě s ním.. tak to je... politické miminko
nandaautor
19. říj 2009
Luci-no atk si z toho nic ńedelej pac ja jsem mimon taky a jeste vetsi-ani jsem nevedela ze jsou spolu jako 😞 🙂 😃 😃 😃
treperenda
19. říj 2009
Mishul, dikas, to je dobra inspirace 🙂 Doma uz je to v podstate schvalene 😉

mno tak to nas tady je asi vice "mimonu", pac ja tedy taky netusila, ze jsou ofiko spolu a uz vubec ne, ze spolu cekaji mimco. To bude tim, ze necteme ty spravne bulvarni platky 🙂
luciejadr
19. říj 2009
ale stejně mě to holky zaujalo.. jako zrovna ti dva.. je fakt, že před volbou prezidenta spolu pekli a pomlouvali ostatní 😃 no ty jooo..

Trep fakt? no zrovna tahle inspirace byla mooc pěkná.. a kdy se dočkáme kolaudace pokojíčku??? x-) počkej, to pak budeme každá hledat nejoriginálnější dárek..dávám tipy: akvárium, barbie - mořská víla.. ajá chtěla být nejoriginálnější a zatím jsem našla jen toto: http://www.karneval-party.cz/karneval-party/esh... plavčík ani námořník pro děti zatím nic 😃 (je mi jasné, že mishul něco najde ]-( )
luciejadr
19. říj 2009
našla http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=652000 ale to by ji bylo až za dlouho
luciejadr
19. říj 2009
no tak ten pokojík je suprovej.. jéééé

jinak Mish.. nebo kdo je ted tady ..nevíte jak se jmenu ta firma, co prodává ty kvalitní postele a matrace? sídlí vedle těch vietnamců na klementa.. no bývalý g.. neob jak je ta firma 😃

Začni psát odpověď...

Odešli