• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Noo-tak z babovky je trhanec :angry: :angry: :angry: Tak uz jsem dala pect jinou,doufam ze ta uz vyjde :wink: :slight_smile:
17. říj 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj jasny priste je vytahnu a budeme krosit :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní.. ty jo.. tak už vím i výsledek snažení.. to máš z toho, že jsi na to měla klid. kdyby jsi byla sama s klukama, tak to děláš v klasickém maminkovském stresu a jde ti to líp :wink:

nám už jede tatka domů. huráá. leze na mě lenora :sweat_smile:
17. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak. já jako udělala včera kiwi zákusek a ještě jsme si nedali ani kousek. se na to můžu.. já tak ráda peču a nemá to kde jíst.. musím si koupit poloviční plech.
17. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: chlapi už jedou domů? tak to je supr. a jak dopadli?
17. říj 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyhráli kdbys byla na icq bych ti to napsala :wink:
17. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
tak uz i na nas se podepsalo osklive pocasko :frowning2: Vcera byla Elinka s dedou na Bohemce a tak pekne vyfoukala, ze se ji hned spustila ryma :frowning2:
Uz ma za sebou i par odsavani a docela se zatim necha.
18. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak my vcera parba super-dlouho jsem se tak nezasmala :wink: Tatka jeste chrupe az vstane tak pojedem pro kluky a na oslavu :wink:
Lucko-jj tak to jsme na tom stejne,taky strasne rada pece a pak to jim pomalu sama a nebo to rozdavam :frowning2: :confounded:
A jj asi mas pravdu mela jsem na to peceni klis a na to nejsem zvykla ze-juinak by to vyslo na poprve :slight_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Evi-jee bobecek mala-ale to je hned.Treba by to chytla i jinak.Oni jak se mimouskove nehejbou tak to stoji za prd :frowning2: :fearful: :fearful:
18. říj 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novinky od Klouz : "Zdravime MK. Dada zatim perfektne zvlada. Mame tu oblacno, polojasno, ale prijemne teplo. Dada kamaradi s morem, ani nechce byt na suchu. 19.;20. a 22.10. mame vylety, pojedeme i lodi.
18. říj 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-tak super ze si to Lucka s rodinkou uzivaji. :wink:
U ans uz ma byt taky trochu slusnejsi pocasi tak se tesim ze budeme hodne venku :slight_smile:
18. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, snad uz bude lepe a zima se sve vlady jeste na chvilku vzda. Mno, v podstate nam to ale min. do utery muze byt jedno, protoze jsem Eli naordinovala (a tedy i sobe) domaci vezeni, aby ta pitoma ryma sla do ksa :grinning:
18. říj 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se koukejte holky vylecit :wink:
My mame zitra se Stepankem Logopedii a v utery jde do lidusky :wink:
18. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano vsem :wink: :slight_smile:
Ty vado venku 1,5 st-to je ranec :confounded: A to jsem si rikala ze uz bude lepsejc :frowning2: :sunglasses:
19. říj 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

Tak u nas noc prekvapive klidna a spanek az do 6:00 v kuse. Sice naseho bobka trapi ryma, ale nastesti je to porad stejny rarasek s dobrou naladou, takze je to parada.
19. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.. je nikdo mě nepředběhl.. takže vše nej našim dvou Míšám :dizzy_face: Mishul a Mishali :o))))
19. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeee-no jo vlastne dneska je Michalky :wink: Tak taky samo vse nej,nej :slight_smile: :wink:
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jako treti, ale take prejeme nasim Misam vse nej, nej, nej :grinning:
19. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se připojuji a přeji vše nek našim dvoum Míšám- Mischali a Silente :wink: a jinak také za Míši děkuji
19. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
samozřejmě vše nej
19. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak dobře.. jset mě dostali.. na Silent jsem zapoměla :frowning2: Sil promin.. ony na mě musely najít chybu :frowning2: a zkazit radost :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: vím, že si mluvila o námořnickym pokojíčku, tak tady jeden tip
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26184152&tab=1
19. říj 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky.. já jsem fkat mimo bulvár.. http://www.novinky.cz/domaci/181911-katerine-jacques-a-martinu-bursikovi-se-narodila-holcicka.html mě docela šoknula. jsem si myslela, že si titulek dělá srandu, jsem netušila, že je těhu :grinning: a ještě s ním.. tak to je... politické miminko
19. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no atk si z toho nic ńedelej pac ja jsem mimon taky a jeste vetsi-ani jsem nevedela ze jsou spolu jako :frowning2: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul, dikas, to je dobra inspirace :slight_smile: Doma uz je to v podstate schvalene :wink:

mno tak to nas tady je asi vice "mimonu", pac ja tedy taky netusila, ze jsou ofiko spolu a uz vubec ne, ze spolu cekaji mimco. To bude tim, ze necteme ty spravne bulvarni platky :slight_smile:
19. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale stejně mě to holky zaujalo.. jako zrovna ti dva.. je fakt, že před volbou prezidenta spolu pekli a pomlouvali ostatní :grinning: no ty jooo..

Trep fakt? no zrovna tahle inspirace byla mooc pěkná.. a kdy se dočkáme kolaudace pokojíčku??? :dizzy_face: počkej, to pak budeme každá hledat nejoriginálnější dárek..dávám tipy: akvárium, barbie - mořská víla.. ajá chtěla být nejoriginálnější a zatím jsem našla jen toto: http://www.karneval-party.cz/karneval-party/eshop/0/3/5/689-Piratka-kostym plavčík ani námořník pro děti zatím nic :grinning: (je mi jasné, že mishul něco najde :angry: )
19. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla http://www.utricertiku.cz/detail.php?zbozi=652000 ale to by ji bylo až za dlouho
19. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ten pokojík je suprovej.. jéééé

jinak Mish.. nebo kdo je ted tady ..nevíte jak se jmenu ta firma, co prodává ty kvalitní postele a matrace? sídlí vedle těch vietnamců na klementa.. no bývalý g.. neob jak je ta firma :grinning:
19. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek