Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
19. říj 2009
😃 😃
nandaautor
19. říj 2009
Ja jsem objednala klukum do pokoje kapsar masinu a je moc peknej-sice se to rozdelilo ale vypada to suprove-az bude cas tak nafotim 😉
My teda nemame pokojik takhle nazdobenej-mame obycejnej ale kluci jsou stejne vic v obyvaku tak to nejak neresim 😉 🙂 Vsak Lucka ten nas kumbalek videla vid? 🙂 😉 😉 😉
nandaautor
20. říj 2009
Ahoj holky-krasne mrazive rano 😉
Ja jsem byla vcera v MH v divadle na Bare Hrzanove a bylo to supeeeeeeeeer 🙂 😉 😉 😉
treperenda
20. říj 2009
Bre ranko 🙂 Jo jo mrazive, Misa mi rikal, ze rano skrabal auto 😞 Jako zima ano, ale tohle ochlazeni prislo moc rychle 😞
nandaautor
20. říj 2009
Jj,taky jsem slysela jak kluci skrabou 😞 Ale odpol.ma byt dobre-sice k veceru zu to je docela klada ale pres den parada 😉 Alespon muzu s Ondrou ven 😉
Vcera jsem koupila v MH u tamanu termo puncosky po 2 baleni za 89kc-tak jsem vzala 4x jsou krasny.Maji tam nejaky vyprodej 😉 🙂 🙂 🙂
luciejadr
20. říj 2009
Aníí tak to je super cena... to jsi nevzala na prodej? že bys měla tržbu. bych si je za 100Kč koupila 😃
nandaautor
20. říj 2009
No nevzala-ale kdyby jsi chtela tak Ti dojdu.Jen napis jakou velikost-a samo za normalni cenu 😉
Ted jsem jeste byla na burze v MH a koupila jsem rukavicky Ondrovi,pyzamo Stepovi a boty-a jeste jedny termo puncosky za 30kc-maji tam toho strasne moc-jeste jsem premyslela nad zimni bundou pro Stepu 🙂 😉
luciejadr
20. říj 2009
Aní kdyby jsi náhodou šla, ale fakt náhodou, tak jedny 80 a jedny 86. dííík

holky já jsem tak líná. jsem si udělala na oběd jen polívku do hrnečku. přitom Domi spí, mohu vyvařovat.. bože at už je léto :-N

a jsem jak magor. pořád dávám DOmino pusu na čelo, zda mu neleze teplota.. pořád nevím, zda jít na bazén nebo ne zítra.. chjo.. už blbnu.
luciejadr
20. říj 2009
holky objednávám si něco od této paní.. a zaujali mě punčochy, kdybyste některá chtěla, tak napište. máte to bez poštovného :o)) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=498573
claudie
20. říj 2009
ahojda soudružky matky! 😃

Lucko - tvá sestřenka byla asi dooost hodná, že dostala k 30tinám audinku? tak to já asi hodná nebyla, žádná mi v garáži nestojí 😃 😃 Punčošky jsou pěkné, to bude Dominovi teplíčko a ještě bude frajer 😉

aní - vypadá to na příští týden, nějak bychom se domluvili a já bych prijechala a uděláme byznys 😉

trep - tak Eli bude velká námořnice? to bude mít krásný pokojíček, se už těším až bude ta kolaudace 😃

kači - tý brďo, tak 6ti nedělí je za tebou...to to letí... 🙂

my jsme byli včera u mudra na 2.hexavakcíně...no bylo to s muzikou, když mu sestra zabodla jehlu do stehna, tak dobrý, ale jak stlačila, tak spustil...ale za chvíli na to zapomněl. Máme na 4 měsících 63cm a 7,2kg... Říkám mudrovi, zda není Pepča tlustej a on povídá: tlustej, to nee, ale takovej pěknější 😃 😃
V noci byl rozpálenej, tak jsem měřila teplotu a měl 37,7 po odečtu, tak jsme šoupli půl čípku do prdelky a pak už to bylo dobrý...A taky máme trochu rýmu, včera jsem koupila tu odsávačku na vysavač a hned jsme ji měli možnost otestovat. fakt super věc, je to raz dva, rýma je venku a Pepino ani neměl čas zaplakat..Jen mě překvapila ta cena, jsem jako myslela, že to stojí pár kaček a ono skoro tři stovky...no co, hlavně, že to pomáhá 😉

tak hezký den všem, já jdu něco dělat, páč dítě usnulo 🙂
claudie
20. říj 2009
holky, nemluvili jste někdo s Misch? koukám, že tu nebyla a včera jsem jí psala sms k svátku /takže ostatním Míšám taky přeju vše nej a nej 🙂 / a ani neodpověděla, tak jen jestli je v pořádku, nechci jí volat a otravovat..
treperenda
20. říj 2009
claudie: IP 🙂
luciejadr
20. říj 2009
Veruš nezklamala. jen co přišla, je jí plná stránka :o)))

Mish je už ok, jen Martínek byl trošku nemocnej. teda neví, zda to bylo ze zoubků či co, dnes už šli ven. (si zapni třeba icq 😉)

Pepi je pěknější. to je pěknej název. my jsme byli o něco vyšší o něco málo lehčí a byli jsme kus chlapa .o)) taky mi nechtěl říct, že je tlusťoch .o)
nandaautor
20. říj 2009
Lucko-Ip 😉
nandaautor
20. říj 2009
Verko-jj jasny.Jen dej vedet abych si nenaplanovala neco jinyho a budeme Te cekat 🙂 😉 Teda Vas x-) x-) x-)
Jinak to bud rada-pac Krbusek nema tlusty deti rad 😉 🙂 🙂 Tak Ti to rekl pekne decentne 😃 Vcera jsem ho potkala v divadle 🙂 😉
luciejadr
20. říj 2009
jéé mi tady taky napasla Aní něco tajnýho do IP. jsem frajerka, co???jdu to číst
nandaautor
20. říj 2009
Lucko 😃 😃 😃 😃 😉 🙂
To je takova tajnost na ten tvuj odkaz 😃 😃 😃 😃
luciejadr
20. říj 2009
no ne, tady vždy se hází tajné hlášky a mě nidko :o)) hihi.. tajnosti tajnosti
nandaautor
20. říj 2009
Luci tak ja nejakou tajnost vymyslim a pisnu Ti do IP ju? 😃 😃 😃 😃
luciejadr
20. říj 2009
a nezapomen mi to napsat tady.. at mi závidí 😃 😃
nandaautor
21. říj 2009
Ahoj holky-krasne studene ranko 🙂 😉
Ale dnes jsou dokionce 4,5 st. 😉 😉 😉
Jdeme s klukama k dr.na kontrolu tak jsem zvedava co bude 😉
claudie
21. říj 2009
dobré ranko 🙂

aní - tak ať dobře dopadnete 😉

tak je 9,45 a já před chvílí vstávala a Pepino ještě chrupká, hurá hurá pejsek čůrá 😃 😃 😃
luciejadr
21. říj 2009
ahojky,
Veruš ty zase bavíš :o)))

Aní tak co? jak jste dopadli???

u nás nic nového. jen plavat jsme nešli ]-( ale pro jistotu..
nandaautor
21. říj 2009
Tak Ondrasek dobry a Stepanek ma nejakou meducku 😉
Ma opet ucpane dutiny-ale ATB nedostal 😉 🙂 🙂
Pry nez pujdete kluci do skoly tak si s Vami mamka uzije 😃 😃 😃 rikala dr.na ORL 🙂
No a nase pediatricka ZE JE SNAD POSLE DO LAZNI-TO BYCH BRALA ALE UZ TO RIKA DRUHY ROK A KDE NIC TU NIC 😞 😞 :-S
nandaautor
21. říj 2009
Stepa sel na houby s brachou tak jsem na ne zvedava 🙂 Zabalila jsem ho tak doufam ze to bude ok.
Ja mam dnes to Klubicko od 16hod-tak kdo by jste chtel dorazit tak klidne muzete 😃 😃 😃
luciejadr
21. říj 2009
Aní za 14dní mě tam máš jak na koni 😃

Lázně zní dobře. tak do ní více kecej, at pošle. si to užijete všichni 3.. já bych taky jela do lázní.. s domčou x-)
nandaautor
21. říj 2009
Lucko-jasny beru Te za slovo a doufam ze dokvacis 😉 🙂 Sice bude Domisek nejmladsi ale to zvladnem 😉 😉
No ja bych taky hned jela ale uvidime jak to dopadne 🙂
luciejadr
21. říj 2009
my budeme kukat... a pokud to vyjde přivezeme staršího Martínka :o) hádej od koho a s kým 😃
claudie
21. říj 2009
aní - tak co kluci, donesli nějaké houby? u nás byla minulý týden teta a přivezla jich celou bedýnku, tak jsem odmítla to čistit a něco s tím dělat...tchýňka se obětovala a očistila a nakrájela a já jen dala do sušičky a usušila 😉 tak takové sbírání hub by mi šlo 😉

luci - taky bych někam jela do lázní... hmmm, to by bylo žůžo, nechat se opečovávat někým jiným...no nic, zpět do reaĺity 🙂
claudie
21. říj 2009
tak Lucka a Domi a Martínek s Míšou pojedou do Klubíčka? No to bych se taky měla připojit...teda jestli se tam smí s takhle prťavým díťátkem 😃 na kdy to plánujete vy buchty makový? 😃

Začni psát odpověď...

Odešli