• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
19. říj 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem objednala klukum do pokoje kapsar masinu a je moc peknej-sice se to rozdelilo ale vypada to suprove-az bude cas tak nafotim :wink:
My teda nemame pokojik takhle nazdobenej-mame obycejnej ale kluci jsou stejne vic v obyvaku tak to nejak neresim :wink: :slight_smile: Vsak Lucka ten nas kumbalek videla vid? :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
19. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne mrazive rano :wink:
Ja jsem byla vcera v MH v divadle na Bare Hrzanove a bylo to supeeeeeeeeer :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
20. říj 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile: Jo jo mrazive, Misa mi rikal, ze rano skrabal auto :frowning2: Jako zima ano, ale tohle ochlazeni prislo moc rychle :frowning2:
20. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,taky jsem slysela jak kluci skrabou :frowning2: Ale odpol.ma byt dobre-sice k veceru zu to je docela klada ale pres den parada :wink: Alespon muzu s Ondrou ven :wink:
Vcera jsem koupila v MH u tamanu termo puncosky po 2 baleni za 89kc-tak jsem vzala 4x jsou krasny.Maji tam nejaky vyprodej :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí tak to je super cena... to jsi nevzala na prodej? že bys měla tržbu. bych si je za 100Kč koupila :grinning:
20. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nevzala-ale kdyby jsi chtela tak Ti dojdu.Jen napis jakou velikost-a samo za normalni cenu :wink:
Ted jsem jeste byla na burze v MH a koupila jsem rukavicky Ondrovi,pyzamo Stepovi a boty-a jeste jedny termo puncosky za 30kc-maji tam toho strasne moc-jeste jsem premyslela nad zimni bundou pro Stepu :slight_smile: :wink:
20. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní kdyby jsi náhodou šla, ale fakt náhodou, tak jedny 80 a jedny 86. dííík

holky já jsem tak líná. jsem si udělala na oběd jen polívku do hrnečku. přitom Domi spí, mohu vyvařovat.. bože at už je léto :sweat_smile:

a jsem jak magor. pořád dávám DOmino pusu na čelo, zda mu neleze teplota.. pořád nevím, zda jít na bazén nebo ne zítra.. chjo.. už blbnu.
20. říj 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky objednávám si něco od této paní.. a zaujali mě punčochy, kdybyste některá chtěla, tak napište. máte to bez poštovného :o)) http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=498573
20. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda soudružky matky! :grinning:

Lucko - tvá sestřenka byla asi dooost hodná, že dostala k 30tinám audinku? tak to já asi hodná nebyla, žádná mi v garáži nestojí :grinning: :grinning: Punčošky jsou pěkné, to bude Dominovi teplíčko a ještě bude frajer :wink:

aní - vypadá to na příští týden, nějak bychom se domluvili a já bych prijechala a uděláme byznys :wink:

trep - tak Eli bude velká námořnice? to bude mít krásný pokojíček, se už těším až bude ta kolaudace :grinning:

kači - tý brďo, tak 6ti nedělí je za tebou...to to letí... :slight_smile:

my jsme byli včera u mudra na 2.hexavakcíně...no bylo to s muzikou, když mu sestra zabodla jehlu do stehna, tak dobrý, ale jak stlačila, tak spustil...ale za chvíli na to zapomněl. Máme na 4 měsících 63cm a 7,2kg... Říkám mudrovi, zda není Pepča tlustej a on povídá: tlustej, to nee, ale takovej pěknější :grinning: :grinning:
V noci byl rozpálenej, tak jsem měřila teplotu a měl 37,7 po odečtu, tak jsme šoupli půl čípku do prdelky a pak už to bylo dobrý...A taky máme trochu rýmu, včera jsem koupila tu odsávačku na vysavač a hned jsme ji měli možnost otestovat. fakt super věc, je to raz dva, rýma je venku a Pepino ani neměl čas zaplakat..Jen mě překvapila ta cena, jsem jako myslela, že to stojí pár kaček a ono skoro tři stovky...no co, hlavně, že to pomáhá :wink:

tak hezký den všem, já jdu něco dělat, páč dítě usnulo :slight_smile:
20. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemluvili jste někdo s Misch? koukám, že tu nebyla a včera jsem jí psala sms k svátku /takže ostatním Míšám taky přeju vše nej a nej :slight_smile: / a ani neodpověděla, tak jen jestli je v pořádku, nechci jí volat a otravovat..
20. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: IP :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš nezklamala. jen co přišla, je jí plná stránka :o)))

Mish je už ok, jen Martínek byl trošku nemocnej. teda neví, zda to bylo ze zoubků či co, dnes už šli ven. (si zapni třeba icq :wink:)

Pepi je pěknější. to je pěknej název. my jsme byli o něco vyšší o něco málo lehčí a byli jsme kus chlapa .o)) taky mi nechtěl říct, že je tlusťoch .o)
20. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-Ip :wink:
20. říj 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj jasny.Jen dej vedet abych si nenaplanovala neco jinyho a budeme Te cekat :slight_smile: :wink: Teda Vas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak to bud rada-pac Krbusek nema tlusty deti rad :wink: :slight_smile: :slight_smile: Tak Ti to rekl pekne decentne :grinning: Vcera jsem ho potkala v divadle :slight_smile: :wink:
20. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé mi tady taky napasla Aní něco tajnýho do IP. jsem frajerka, co???jdu to číst
20. říj 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
To je takova tajnost na ten tvuj odkaz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ne, tady vždy se hází tajné hlášky a mě nidko :o)) hihi.. tajnosti tajnosti
20. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak ja nejakou tajnost vymyslim a pisnu Ti do IP ju? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nezapomen mi to napsat tady.. at mi závidí :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne studene ranko :slight_smile: :wink:
Ale dnes jsou dokionce 4,5 st. :wink: :wink: :wink:
Jdeme s klukama k dr.na kontrolu tak jsem zvedava co bude :wink:
21. říj 2009 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile:

aní - tak ať dobře dopadnete :wink:

tak je 9,45 a já před chvílí vstávala a Pepino ještě chrupká, hurá hurá pejsek čůrá :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Veruš ty zase bavíš :o)))

Aní tak co? jak jste dopadli???

u nás nic nového. jen plavat jsme nešli :angry: ale pro jistotu..
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ondrasek dobry a Stepanek ma nejakou meducku :wink:
Ma opet ucpane dutiny-ale ATB nedostal :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Pry nez pujdete kluci do skoly tak si s Vami mamka uzije :grinning: :grinning: :grinning: rikala dr.na ORL :slight_smile:
No a nase pediatricka ZE JE SNAD POSLE DO LAZNI-TO BYCH BRALA ALE UZ TO RIKA DRUHY ROK A KDE NIC TU NIC :frowning2: :frowning2: :confounded:
21. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Stepa sel na houby s brachou tak jsem na ne zvedava :slight_smile: Zabalila jsem ho tak doufam ze to bude ok.
Ja mam dnes to Klubicko od 16hod-tak kdo by jste chtel dorazit tak klidne muzete :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní za 14dní mě tam máš jak na koni :grinning:

Lázně zní dobře. tak do ní více kecej, at pošle. si to užijete všichni 3.. já bych taky jela do lázní.. s domčou :dizzy_face:
21. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jasny beru Te za slovo a doufam ze dokvacis :wink: :slight_smile: Sice bude Domisek nejmladsi ale to zvladnem :wink: :wink:
No ja bych taky hned jela ale uvidime jak to dopadne :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme kukat... a pokud to vyjde přivezeme staršího Martínka :o) hádej od koho a s kým :grinning:
21. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - tak co kluci, donesli nějaké houby? u nás byla minulý týden teta a přivezla jich celou bedýnku, tak jsem odmítla to čistit a něco s tím dělat...tchýňka se obětovala a očistila a nakrájela a já jen dala do sušičky a usušila :wink: tak takové sbírání hub by mi šlo :wink:

luci - taky bych někam jela do lázní... hmmm, to by bylo žůžo, nechat se opečovávat někým jiným...no nic, zpět do reaĺity :slight_smile:
21. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Lucka a Domi a Martínek s Míšou pojedou do Klubíčka? No to bych se taky měla připojit...teda jestli se tam smí s takhle prťavým díťátkem :grinning: na kdy to plánujete vy buchty makový? :grinning:
21. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek