• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
za 14dní :o)))

a teda můžeme i zvlášt za tebou, když tě Aní nebude chtít :o)))
21. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to klidně můžete, to je dobrý nápad, naložíš míšu a martínka a přijécháte....teď už trefíš přeci bez zabloudění, že??? :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-za 14 dni ve stredu Vas budeme cekat :wink: :wink:
21. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Verko-jj nasli pry nejake podborovaky.Rikal Stepanek :wink:
My ted pujdeme cvicit rec a pak asi pojedeme smer MB Kaufland-bracha chce udelat velky nakup :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aohj, tak jsem našla na MMB pani, co prodává levně vatelín i látky, tudiž by mě samovýroba dekorací vyšla na 1300+poštovný a kdybych to koupila tak přes 3000,- tak to zkusim ušít. Jsem na sebe zvědavá. Dnes si vezu od našich stroj, objednám látky a pustim se do toho. stejně musimšít kostým pro mikuláše, tak to je jedno, kolik toho budu šít.
22. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
věruš hahah :o)) no jasně že trefím. příští týden to nevyjde,a le ten další klidně. příští týden máme totiž od středy doma tatku se tááák těším.

Mish nechápu kde na to bereš čas :o))) a kostým mikuláše bude mít kdo???teda pro koho to šiješ?

Aní já bya v kaufu dnes po 6hod.. tomáš odjížděl na služebku až v 8hod tak jsem toho využila..
22. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem vám zapměla napsat že jsem tady měla Musilku a vypadá mooc suprově :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: mezi školou, Kubou, domácností a manželem
Kostým Mikuláše bude mít asi můj taťulda, Jenda bude na Mikuláše v práci
22. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek devcice :slight_smile:

Mish: jsem zvedava, jak se dilko zadari. Taky bych chtela par veci si takhle povyrabet, tak uvidime.

Elinka se rozhodla prejit na super dospelackej mod a jako od vcerejska pres den proste nespi. Vstane v 6:00 a frci do 18:00 v jednom kuse a jeste s usmevem na tvari :grinning: Asi zacnu jist ty jeji obidky a prikrmy, pac tam musi byt neco zatracene energetickeho :grinning:
Jo a takova super radustka maminky (ty, ktere uz prosly nocnikovanim a nebo jeste nocnikuji, tak pochopi), ze se Eli dnes podarilo i bobek na nocnicku, takze jsem skakala pekne vysoko :grinning:

A posledni myslenka, ze se musim zvednout a zajit pro mobil a predatlovat sem zpravu od Klouz: Zdravime MK z lode, uzivame si posledni dny. Jsme na ceste na ostrov Symi. Pocasi je fajn, ale trosku vetrno.
22. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: tak to je šikulka
já musim počkat ještě tak 14 dní až přijde výplata, abych mohla ty látky poplatit, tohle manža pochopí, že než abych utratila 3tis, utratim radši 1,5
22. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-joooo tak to je Eliska sikulka i se spanim i nocnickem :wink: :wink:
22. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko tak ty jsi sama navsteva a nebo navstevnik :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní ted musí všichni k nám. Pořád máme domácí vězení. jen po obědě ho naháním do postýlky. a pokud vše vyjde, tak za cvhíli zase přijde návšteva

Evi gratuluji k nadšení z dospěláckého modu. Jaksi představa, že nemám ani chvilku za celý den pro sebe. Domi prostě nebude mít ještě mooc dlouho dospěláckej mod jak Eli. ne že bych své dítě nemilovala, ale fakt chci mít chvíli pro sebe :sweat_smile:

ELi je šikulka s tím nočníkem. mě to zatím neláká, i když vím, že ty už jsi v tuhle dobu začínala.já mám prostě pořád miminko :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nadseni je pouze z toho, ze obdivuji jeji dobrou naladu, i kdyz nic moc nenaspi, ale jinak chci zpet svou "spaci" Elinku :grinning: Doufam, ze tohle patri k te ryme a ze az bude 100%, tak se vrati i spanek.
22. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě Kuba taky nechce spát
22. říj 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish: ze by hromadny bojkot ? :slight_smile: A jak dlouho to uz u vas trva?
22. říj 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak se po týdnu šrumce dostávám do zajetých kolejí. Užila jsem si skoro týden u našich, kde jsem byla opečovávaná, Ondra skoro nonstop nošen (to je teď boj, aby vydržel chvíli sám ležet a hrát si). Akorát Ondra má od neděle děsnou rýmu (ale proti Elince spí Ondra teď líp) a na mě to sedlo včera.
22. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi střídavě asi 14 dní
tak jsem si udělala šablony mašinky a autíčka a už aby byly penízky a mohla sem koupit látky a začít
22. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
DAla jsem do alba pár fotek z posledního týdne
22. říj 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak my za chvilku valime smer Pha-pro vysledky a papiry na Imuno :wink: :slight_smile: A nasledne je ponesu sve dr. :slight_smile: :wink:
Jen co se teda Z vyhrabe z postele :angry: :angry: :angry: Uz jsme vsechny obleceny a nachystany jen on se vali-fakt me se..... :angry: :angry: :angry: :angry:
23. říj 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

aní - držím palec, aby výsledky byly OK :wink: . No jo, chlapi, ti mají na všechno času dost, že? někdy jsou trochu na zabití :grinning:

evi - tak týden relaxu u vašich je za tebou, to je paráda se nechat opečovávat taky někým jiným, určitě jsi si to užila...my taky rýmujeme, před chvílí jsem právě malému odsávala....až budu rýmu mít taky, tak nebudu smrkat, ale taky si asi odsaju :grinning:

mishule - ty jsi teda šikulka, že budeš vyrábět... :slight_smile:

trep - eli pije redbull, že má tolik energie? ať mi trochu prosím pošle :wink: ááá v nočníku byl boban, tak to je paráda...šikulka malá :slight_smile:

luci - tak vy budete mít doma taťku, se teda máte....on je vlastně ve středu svátek, aha, tak pak si bere čt+pá dovču, že?

náš taťka bude ve čt taky mít volno, jede se mnou do Prahy k Apolináři, jedu tam na kontrolu...v těhu jsem měla blbé výsledky ze stěrů, tak se čekalo až porodím a od června jsem objednaná na další kontrolu...snad to bude dobrý, páč bych jinak musela asi na konizaci , prý to nic není a dělají to v narkoze, ale mě se do nemocnice nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dnes mě naháněla Anička, tak se tedy hlásím.Ale prostě nestíhám. Halí chce pořád dělat tuli tuli a když ne, tak malujeme na kamínky, modelujeme, navlíkáme korálky atd.
Jinak maminky miminek co nechtějí spinkat uklidním. Naše Máňa prostě od roka přes poledne nespí :rolling_eyes: .Ale za to večer, mezi 18 a 19 hod usíná a spí do rána.
(už jji mám zase na klíně)
pokračování za chvilku-
23. říj 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,.

mě včera moje máti na téma nočník prudila (a to jsem psala, že prostě my a nočník ještě nic zkoušet nebudeme). tak první pokus nám u večerníčku nevyšel, protžoe se postavil a začal čůrat :o))) - a má teda proud dopředu :grinning: jako dospělák, ale dnes teda vyčurál i vykadil.. to je nuda :grinning: :grinning: :grinning: já teda z toho radost nemám, protože vím, že to dělá nevědomky, ale spíš mě to pobavilo :sweat_smile: takže nemusíte gratulovat :grinning: :grinning: náhoda je totiž co???

Aní, tak už jsem zvědavá co vy a výsledky.

Veruš a to ti nemůže udělat normál ženská?? teda.. až do prahy.. ale určo si to spojíte s nákupy. a na kolik jdeš? já jdu totiž ve čtvetek taky k ženský :grinning: :grinning: a já doufám, že se mi děloha spravila a nebude nakloněná tak, jak mi ji porod naklonil. chci zpět svou :o)))

Evi v takové náladě teda já z OV nejezdím. tebe si fakt opečovávali .o))) takže skoro lázně, co???

Siw.. takové výmluvy :o) prsotě na nás dlabeš. ale díky Aní víme, že jste ok.
23. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaaa, tak rymovy bacilak uderil koukam snad na vsechny :frowning2: Chjo, to je na prdlacku :frowning2:
Mno a odsavani se nam skoro po tydnu prestava libit. Cekala bych, ze cim vice to budu provozovat, tak si na to Eli zvykne a prdlacka, takze sice ji nevadi zvuk vysavace, kdyz vysavam, ale jakmile lezi na prebalovaku a priblizim se s tim bazmekem k ni, tak se mi miminko meni v Rambo a dokazuje, ze me proste prepere :grinning: Fakt nechapu, ale ma orhomnou silu.
A dnes opet nocnikovy uspech :grinning:
Veru, rikala jsem Eli, at se s Tebou podeli, ale pry ne ne ne a radeji si to schova zase na nekdy, pac dnes uz se pomalicku asi vracime do zajetych koleji a ted jsem ji ulozila a je klid, tak to vypada slibne. Toho bych mela vyuzit a uvarit si kavicku, ne? A priznam se, ze co je konizace vubec netusim :confounded:
Ani, drzime palecky :wink:
Siw, tedy Ty mas doma takovou sikovnou vytvarnici, jo? Hmmm, tak to by se mi u Eli take libilo, pac me to vzdycky take moc bavilo.
Pa pa, valim na to kaficko :sunglasses:
23. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
věru, taky jsem si říkala, že ž budu mít takovou rýmu, co z ní bolí dutiny, tak použiju odsávačku.
Luci, jj pohodička. Prý se ho nanosím doma dost. A je to fakt, jak se mu tam rozhodil režim, tak je to teď, navíc ještě s tou rýmou, dost náročný, vrátit ho do normálního režimu.
23. říj 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - To je fakt, kde se v těch našim maličkých zlatíčkách bere tolik síly, viď? Za chvíli od nich budeme ssamá boule, jak nás přeperou :grinning:
Konizace je diagnosticko-léčebný zákrok prováděný u přednádorových stavů a časných stádií zhoubných nádorů. Při operaci je z děložního čípku vytnut kužel tkáně s využitím různých technik. /to nejsem tak chytrá, to jsem odněkud zkopírovala :grinning:/

daní - no ahoj, kde se lajdáš pořád? no jasně, Halí Máňa tě zaměstnává na 159 procent, že? Tak to tě teda trochu omlouvá, že nás zanedbáváš...ale jenom trochu :wink:

lucko - na tu kontrolu jedu k Apoli, páč mě tam v těhu Martínková poslala, když že mi tam dělali umělé, tak ať se na to mrknou, jinak samozžejmě chodím normál k ní...kdyby mi tu konizaci chtěli dělat, tak ani nevím jestli tam nebo tady v MB...no se uvidí co a jak...Tak ti teda negratuluju k nočníkování...vezmi kladivo a rozmlať ho, ať doma žádný nočník není a domi na něj nebude muset chodit :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko tak na režim jsem v OV mooc přísná. ten tam dodržuje at se děje cokoliv. fakt jsem se vžydy bála a bojím nejvíc cesty a návratu domů :o) ale ted už to podle mě bude v poho, my už jsme velcí :grinning: :grinning: a teda mě odsávačka na mou rýmu nepomohla. bych potřebovala nějaky lepší stroj, než domácí vysavač :o) fakt jsem toho více u sebe vysmrkala. jinak pokud nic nebereš, jako léky, protože kojíš, kup si homeo oscill.. no ten zbyek nevím,a le je to známé, kojící a těhu to smí a i pro mimi jako prevence se to doporučuje.

jo a teda bacha.. nám faktr rostou zuby. my nebudeme bezzubci :o) horečky ustoupili a už vidíme obrysy :grinning: :grinning: takže furt hlídám, at mě tatka nepředběhne. žádný nový oblek bych mu teda kupovat nechtěla :grinning: :grinning:

Trep, stále jsete ale dobří, že odsáváte na přebalováku. to zase jo. i když ukazuje že je rambo. my to ve 3 už nezvládali, takže mu dělám svěrací kazajku :sweat_smile: :frowning2: ale my už ted neodsáváme. rýma konečně po 10dnech ustoupila. sviňka jedna.
23. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Věruš :grinning: a za to vlastně může Mishull, protože nočník jsem dostala kdysi od ní.. jinak by doma žádný nebyl a má máma by měla smůlu :grinning:
23. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brďo, tak Domi už bude brzy zubejda zubatá...tak hlídej pořádně, ať nové šaty máš ty...už si nějaký vyhlédni, ať se taťka prohne.... :grinning:
23. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda holky :slight_smile: teda luci za zoubek nový šaty ? To se mi líbí mě se minulej tejden konečně prořízl moudrák platí to i na něj ? :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek