• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kacul díky moc samozřejmě vám budu podávat info sice tu nejsem každej den ale ob den kouknu tak písnu jak se daří. 9. 3. jdu k Sochůrkovi skouknout UZ jak to ve mě vypadá a on zavelí rozmrazit dva bojovníky a tři dny se budou pelešit a kultivovat a pak mi je šoupnou
25. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil: a pak se uhnízdí u maminky a v prosici budou dvojčátka, juchůůůů
kačul, tak já pudu asi naopak budit, nebo ho radši nechám spát, dneska ho výjimečně nevykoupu, jen nakrmim, převlíknu a uvidim, jestli zas usne nebo bude dovádět
25. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi dám vědět určo ale pokud přežijou embrouši rozmrazení tak toho 12.nebo 13. jdem pro ně. Ale po KETu chci chodit do práce. Sice píšou neschopenky na ty dva týdnby do testu ale to já nechci. Zblbla bych doma. Bude to 14 dní nejistoty a ještě se patlat jen v baráku to ani náhodou :sweat_smile:
25. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull no uvidíme každopádně prosinčátko/a bych brala všema deseti takovej vánoční dáreček nejhezčí :dizzy_face:
25. únor 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil a procházky by ti nenapsal, mohly bychom dávat spicha, aby ten den nebyl zas až tak dlouhý
čtrnáct dní, to máme 1 den my, pak nanda, kačul, luciejadr, claudie,silente, klouzavka, bewe, siwama, evinka a další 4 dny dobrovolníci, třeba my :wink:
25. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull :grinning: i když budu v práci tak se s vámi moc ráda sejdu mám ranní do 13. hodin takže pak můžem vyrazit někam kávičkovat nebo jsou dny kdy mám úplně volno můžeme se určo domluvit nebo před odpolední tu mám od jedný a stejně bývám v MB mnohem dřív
25. únor 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: stejně si myslim, že doma by bylo líp, ale dělej jak myslíš, hlavně buď opatrná
25. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil vítej :grinning: jinak já ašívavala štuplpny celému mužstvu v praze, at se ušetří peníze :grinning: :grinning: byla jsem jak pako
25. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull já potřebuju lidi kolem sebe a zrovna tady na tom oddělení kde dělám je to naprosto v pohodě. Lidi tam jsou totálně soběstačný jen je kontroluješ aby dodržovali terapie a rozdáš léky a jinak je to spíš o tý psychiatrii než o somatice takže hodně povídání s nima a tak. Baví mě to a fakt mě to nabíjí
25. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jé tak to jsem ti je mohla přivízt ať nevypadneš u praxe :grinning:
25. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musil jak dobpředu víš služby??? at se podle toho zařídíme.už bych tě rda poznala osobně :sweat_smile: nestačí mi znát jen mamku :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, tak já ti Samovi donesu na zašití
25. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci vim je už teď na celej únor tak povídej kdy by se ti to hodilo :grinning: můžete na mě po ranní počkat s kočárkovou flotilou před blázincem :grinning:
25. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslelea, že MB hokejbal má dobré sponzory :grinning: jak vidím tak nic :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: to by byl teprve blázinec :grinning:
to nám dáváš 3dny.. to teda :grinning: :grinning: tak mě napadá teda pátek. sakra to mám nehty. takže zítra???? :grinning: :grinning:
a ještě počkejte až půjdu aspoň na obarvení a budu vypadat jako člověk páč teď jsem jak rousňa :sweat_smile: jo a luci všichni řikaj že jsem mámě podobná jak kdybych jí z pe...e vypadla :grinning:
25. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jé já to pomotala jasný že už mám plán na celej březen takže spíš by se mi to bodlo až v tom březnu ke kadeřce jdu 11. :grinning:
25. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nevím jak holiče stihneš ještě v únoru :confused: :astonished:
25. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsi mi stihla odpovědět. ok, takže v březnu jak budeš mít ranní tak přijedeme. domluvím se s Evi, at ve 12hod obědvají naše děti u ní a od ní je to blíž a hned vyjedeme :grinning: a pak máme do 15hod čas a pak už se musí někde sedět v teple, at může D. zase Nutrilonovat :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci omluvám se za omyl jinak svůj rozpis služeb to zítra ráno pošlu do IP abysme to mohli nějak naplánovat potřebuju mimibacily :grinning:
25. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: a néé? :grinning: :grinning:
etd mi to došlo, jako na KET pojede modelka. ale počkej, krásné geny už jsou dané v mrazáku, ten účes už tomu nepomůže aby byli hezčí :grinning: :grinning:
Luci a budu moct s váma, nebo tryskomyš se staršim dítětem neberete?? :grinning:
25. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no já už mám děsivý odrosty a konečky roztřepaný potřebuju to nutně nebo se mě embrouši leknou :grinning:

mishull no ještě abych nebyla když jsem její :grinning:
25. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil: tak to abych se taky hodila do gala, ať vám nedělám ostudu
25. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishull no tak na to zapomeň ty jsi kočka a máš krásnýho chlapa v kočárku tak neplaš :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kočka jo, ale co prolezla pod okapem :grinning:
25. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že Kuba mi skóre zvedá
jukám na Vás :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek