• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Klouz - fotečky jsou povedené....

Musil - v tomhle bohužel neporadím.

tak cvíčo dneska padá, manža ještě není doma, ono s tím že musí běhat domů, abychom vyvenčili hafíky a navíc měl dneska masáž, tak nevím ani, kdy dorazí.... no, hold ta Emulina nemoc všechno komplikuje.....
3. bře 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •díky.Dáda při focení není po mamince, já se tvářím vždy jako bubák.
3. bře 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prdlajs bubák :grinning:
3. bře 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyy-Ondraskovi opet prasklo str.ucho,uz jsem z toho vyrizena.Volala jsem mudre a zitra na ORL a pak na odbery a stery z krku atd.Me fakt picne :frowning2:
3. bře 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •Vám se ty nemoce, ale lepí na paty!
3. bře 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - týjo ten Ondrášek na to vážně trpí.... to je hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. bře 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Az se mi chce brecet opravdu.Me ho je tak lito.Pry to strasne boli nez to praskne.A to ma napichany Prevenar-ptala jsem se ji na to a pry to nemusi byt od pneumokoka a muze to byt jiny bacil-tak ja uz teda nevim co by mu chuderovi pomohlo :frowning2: :confounded:
3. bře 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •chudák malý, ui bolí děsně!Jako malá jsem taky na to trpěla.
3. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, to jsem ráda, že jsi nešla na cvičení. Teď jsem se stavovala pro jednu holku, která tam taky chodí a říkala mi, že to dnes odpadá, protože jsou prý všichni nemocní a byly bychom jen my dvě. Tak jsem rychle běžela zpět, ale stejně bych ti to nestihla dát vědět.
3. bře 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko, to mi je moc líto s Ondráškem :frowning2:
3. bře 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj,ja vim taky njsem na to trpela a manza taky-alůe to uz jsme byli starsi.Neco jsem si o tom naskla,tak jestli chceta tak kouknete :wink:
http://www.ordinace.cz/clanek/zanet-stredniho-ucha-otitis-media/
3. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale tohle je zajimavesi :wink:
3. bře 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - moc díky za zprávu, tak to jsem ráda, že jsme se neurvala a neletěla tam, i když bych těžko stíhala, taťka nám dorazil až o půl šestý a já musela skočit ještě alespoň pro pečivo....

Aní - právě proto jsem se tě ptala co vám to tenkrát nakultivovali v nemocnici, protože otitis nemusí způsobovat jen pneumokok :frowning2: fakt mě napadá jen jediný, zkusit alternativní léčbu na posílení imunity (homeopatika, bylinky... cokoliv, na děti dost takovéhle věci zabírají).
3. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz jsem na to taky myslela-uvidime.A ptala se nas treba jestli na nej nekricime-ze pry to je taky alter.medicina-to mi nasadila brouka do hlavy.Jasny ze na nej nekdy houknu ale abych na nej rvala-to teda neeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: Naopak,u nej to ani nejde.Jak trosicku zvednu hlas tak on je cita a hned place-ja uz fakt nevim :frowning2: :confounded: :frowning2: :confounded:
3. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - kdyby vyrůstal v hluku, ale když zvýšíš hlas, určitě z toho nemůže mít zánět středouší :rolling_eyes:
3. bře 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-tak ja nevim proc se ptala-fakt uz mam na krajicku jak nejaka hysterka :frowning2: Je mi ho tolik lito,ja vim ze jsou horsi veci ale to s tim rvanim me teda dostalo uplne-pripadam si jak nejaka semetrika :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: VIm ze to nemyslela spatne ale docela se me to dotklo a to nejsem zadnej cimprdlich teda :confounded: :confounded: :confounded:
3. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • držím palce! Nedivím se, že máš na krajíčku.
3. bře 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dekuju-ja vim ze prudim ale ja to opravdu spatne nesu teda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. bře 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • neprudíš, jen se vypovídej, pokud se Ti uleví!
3. bře 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uz je to lepsi.asi jsem se i vykecala a taky uz to trosku pominulo-tak uvidime co se dozvim zitra :wink: :wink: Dekuju
3. bře 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky a ja mazu na Ordinaci a sem mi to jde okupovat manza-tak preji dobrou noc :pensive:
3. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se, dělali jsme večerní ošetření marůdka a uspávání....

Aní - rozhodně neprudíš!!! a právě proto jsem to psala, si myslím, že někteří zdravotníci se tím už nechtějí zabývat a svedou to na rodiče - je to kravina, Emule by musela mít zánět furt, jak na ní každou chvíli řvu :angry: prostě tím trpí a měli by se snažit přijít na příčinu a né jen léčit ten zánět, zřejmě bude zakopaný pes jinde, když se mu to pořád vrací... drž se holka, já mám depky z obyčejného nachlazení, na tohle máš legitimní nárok!
3. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Aní, to je nám moc líto... chudinka malej.... uvidíte zítra... držte se

Jinak my jsme se teda rozhodli pro ty Katusice... asi to bude jistější než v Bolce a bůhví jak to bude teda s tím druhým mimčem... aby mi pak v MB neřekli, tak máte paní smůlu, nechte si ho doma, když nejdete do práce!!! Takže zítra vezem přihlášku do katusic....

Tak dobrou, já jdu ještě třídit fotky...
3. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bewe • tak koukám, školka už vybraná!Určitě budeš mít větší štěstí v Katusicích, než tu v MB
3. bře 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!!!!!!!!!!

Jak je Emulce a Ondráškovi?
4. bře 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak v noci mel 39,2st horecky davala jsem mu po 4hod panadol a nurofen-nakonec jsem mu dala i ctvrtku Diazepamu aby nedostal krece a byl dopbrej.Jeste jsem ho v noci odsala vysavacem ale stejne byl hodne neklidnej.Za chvilku vyrazime na ORL a k nasi Mudre-tak uz ted mam osypky.
Jinak uz jsem si v noci planovala co si zabalim do nemocnice-jsem fakt pako-ale jak se furt budil a ja nemohla sdpat-tak jsem planovala no :unamused: :confounded: :confounded:
4. bře 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda • nedivím se Ti, že máš myšlenky všude i na nemocnici.
Držíme Vám palce!
4. bře 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po ránu....

Aní - držíme palečky!
4. bře 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - s tou školkou to máte fajn..... budu pak závidět a hlavně Emulka s kterou se nikam moc nedostanu :pensive:

Emule kašle strašně moc po ránu, ale jinak už tipuji, že je bez teplot.... snad ji je líp, včera tu běhala jak tryskomyš a dneksa po ránu taky, já jdu asi ještě do lež, jsem jak přejetá parním válcem. snad na Emu zabere "Elmo"
4. bře 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •Vidíš, tak už se asi Emulce dělá pépe.
Jojo, s těma školkama je to tu děsný!

Dáda už straší od 6h.
4. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek