Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
kacula75
3. bře 2009
Klouz - fotečky jsou povedené....

Musil - v tomhle bohužel neporadím.

tak cvíčo dneska padá, manža ještě není doma, ono s tím že musí běhat domů, abychom vyvenčili hafíky a navíc měl dneska masáž, tak nevím ani, kdy dorazí.... no, hold ta Emulina nemoc všechno komplikuje.....
klouzavka
3. bře 2009
kacula75 •díky.Dáda při focení není po mamince, já se tvářím vždy jako bubák.
kacula75
3. bře 2009
prdlajs bubák 😃
nandaautor
3. bře 2009
Holkyyyyyy-Ondraskovi opet prasklo str.ucho,uz jsem z toho vyrizena.Volala jsem mudre a zitra na ORL a pak na odbery a stery z krku atd.Me fakt picne 😞
klouzavka
3. bře 2009
nanda •Vám se ty nemoce, ale lepí na paty!
kacula75
3. bře 2009
Aní - týjo ten Ondrášek na to vážně trpí.... to je hrůza 😞 😞 😞
nandaautor
3. bře 2009
Az se mi chce brecet opravdu.Me ho je tak lito.Pry to strasne boli nez to praskne.A to ma napichany Prevenar-ptala jsem se ji na to a pry to nemusi byt od pneumokoka a muze to byt jiny bacil-tak ja uz teda nevim co by mu chuderovi pomohlo 😞 :-S
klouzavka
3. bře 2009
nanda •chudák malý, ui bolí děsně!Jako malá jsem taky na to trpěla.
martinahejlova
3. bře 2009
Kačí, to jsem ráda, že jsi nešla na cvičení. Teď jsem se stavovala pro jednu holku, která tam taky chodí a říkala mi, že to dnes odpadá, protože jsou prý všichni nemocní a byly bychom jen my dvě. Tak jsem rychle běžela zpět, ale stejně bych ti to nestihla dát vědět.
martinahejlova
3. bře 2009
Aničko, to mi je moc líto s Ondráškem 😞
nandaautor
3. bře 2009
Jj,ja vim taky njsem na to trpela a manza taky-alůe to uz jsme byli starsi.Neco jsem si o tom naskla,tak jestli chceta tak kouknete 😉
http://www.ordinace.cz/clanek/zanet-stredniho-u...
nandaautor
3. bře 2009
ale tohle je zajimavesi 😉
kacula75
3. bře 2009
Marti - moc díky za zprávu, tak to jsem ráda, že jsme se neurvala a neletěla tam, i když bych těžko stíhala, taťka nám dorazil až o půl šestý a já musela skočit ještě alespoň pro pečivo....

Aní - právě proto jsem se tě ptala co vám to tenkrát nakultivovali v nemocnici, protože otitis nemusí způsobovat jen pneumokok 😞 fakt mě napadá jen jediný, zkusit alternativní léčbu na posílení imunity (homeopatika, bylinky... cokoliv, na děti dost takovéhle věci zabírají).
nandaautor
3. bře 2009
Ja uz jsem na to taky myslela-uvidime.A ptala se nas treba jestli na nej nekricime-ze pry to je taky alter.medicina-to mi nasadila brouka do hlavy.Jasny ze na nej nekdy houknu ale abych na nej rvala-to teda neeeeeeeee 😞 😞 😞 Naopak,u nej to ani nejde.Jak trosicku zvednu hlas tak on je cita a hned place-ja uz fakt nevim 😞 :-S 😞 :-S
kacula75
3. bře 2009
Aní - kdyby vyrůstal v hluku, ale když zvýšíš hlas, určitě z toho nemůže mít zánět středouší 8-(
nandaautor
3. bře 2009
Katko-tak ja nevim proc se ptala-fakt uz mam na krajicku jak nejaka hysterka 😞 Je mi ho tolik lito,ja vim ze jsou horsi veci ale to s tim rvanim me teda dostalo uplne-pripadam si jak nejaka semetrika :-S 😞 😞 😞 VIm ze to nemyslela spatne ale docela se me to dotklo a to nejsem zadnej cimprdlich teda :-S :-S :-S
klouzavka
3. bře 2009
nanda • držím palce! Nedivím se, že máš na krajíčku.
nandaautor
3. bře 2009
Holky dekuju-ja vim ze prudim ale ja to opravdu spatne nesu teda 😞 😞 😞
klouzavka
3. bře 2009
nanda • neprudíš, jen se vypovídej, pokud se Ti uleví!
nandaautor
3. bře 2009
No uz je to lepsi.asi jsem se i vykecala a taky uz to trosku pominulo-tak uvidime co se dozvim zitra 😉 😉 Dekuju
nandaautor
3. bře 2009
Tak holky a ja mazu na Ordinaci a sem mi to jde okupovat manza-tak preji dobrou noc |-|
kacula75
3. bře 2009
omlouvám se, dělali jsme večerní ošetření marůdka a uspávání....

Aní - rozhodně neprudíš!!! a právě proto jsem to psala, si myslím, že někteří zdravotníci se tím už nechtějí zabývat a svedou to na rodiče - je to kravina, Emule by musela mít zánět furt, jak na ní každou chvíli řvu ]-( prostě tím trpí a měli by se snažit přijít na příčinu a né jen léčit ten zánět, zřejmě bude zakopaný pes jinde, když se mu to pořád vrací... drž se holka, já mám depky z obyčejného nachlazení, na tohle máš legitimní nárok!
bewe
3. bře 2009
Ahojky holky, Aní, to je nám moc líto... chudinka malej.... uvidíte zítra... držte se

Jinak my jsme se teda rozhodli pro ty Katusice... asi to bude jistější než v Bolce a bůhví jak to bude teda s tím druhým mimčem... aby mi pak v MB neřekli, tak máte paní smůlu, nechte si ho doma, když nejdete do práce!!! Takže zítra vezem přihlášku do katusic....

Tak dobrou, já jdu ještě třídit fotky...
klouzavka
3. bře 2009
bewe • tak koukám, školka už vybraná!Určitě budeš mít větší štěstí v Katusicích, než tu v MB
klouzavka
4. bře 2009
Dobré ráno!!!!!!!!!!!!!

Jak je Emulce a Ondráškovi?
nandaautor
4. bře 2009
Ahoj holky-tak v noci mel 39,2st horecky davala jsem mu po 4hod panadol a nurofen-nakonec jsem mu dala i ctvrtku Diazepamu aby nedostal krece a byl dopbrej.Jeste jsem ho v noci odsala vysavacem ale stejne byl hodne neklidnej.Za chvilku vyrazime na ORL a k nasi Mudre-tak uz ted mam osypky.
Jinak uz jsem si v noci planovala co si zabalim do nemocnice-jsem fakt pako-ale jak se furt budil a ja nemohla sdpat-tak jsem planovala no :-| :-S :-S
klouzavka
4. bře 2009
nanda • nedivím se Ti, že máš myšlenky všude i na nemocnici.
Držíme Vám palce!
kacula75
4. bře 2009
ahojky po ránu....

Aní - držíme palečky!
kacula75
4. bře 2009
Klári - s tou školkou to máte fajn..... budu pak závidět a hlavně Emulka s kterou se nikam moc nedostanu |-|

Emule kašle strašně moc po ránu, ale jinak už tipuji, že je bez teplot.... snad ji je líp, včera tu běhala jak tryskomyš a dneksa po ránu taky, já jdu asi ještě do lež, jsem jak přejetá parním válcem. snad na Emu zabere "Elmo"
klouzavka
4. bře 2009
kacula75 •Vidíš, tak už se asi Emulce dělá pépe.
Jojo, s těma školkama je to tu děsný!

Dáda už straší od 6h.

Začni psát odpověď...

Odešli