• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jo, kdyť jo, za všechno může Mishull, to je taková potvora :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil, jasně, že platí...už utíkej a něco hezkého si kup :wink: :grinning: co bříško, jak roste?
23. říj 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish z toho plyne ponaučení Nedávej nikomu nočník :grinning:
claudi no dneska jsem doobjednávala nánožník na kočár tak už mám asi vybráno :grinning: pupendo roste krásně už jsem jak míša kulička. A večerní diskoška prcka už je i nepřehlídnutelná hází mi vlny na břiše jak kdybych tam měla vetřelce :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil, co máš za kočárrek?
23. říj 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak uz jsem doma :wink:
Vysledky mam ale k dr.jdu az 4.11.-jinak pry nic vazneho bud hormonalni a nebo psychickeho razu :confused:
Musil-tak jak uz vite co to bude?Ja vim ze jsi psala ze nam to nereknes ale jen jestli to vis :slight_smile: :wink:
23. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mus: doufám, že jednou nedostanu vyhubováno,že si byla moc chytrá, protože jsem ti pučila knížky :grinning:
23. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil :o) jako že jsi ho první v zrcadle viděla ty??? no jasně :o) holt to tatka promarnil :grinning: :grinning:

Verus, že by třeba kožené sako až ke kolenům?? to jsem si přála už před těhu a kůvli těhu nekoupila, at to nevydje z mody..hm hm.. no to mě asi víte co :grinning: :grinning:

a co Pepi, co provádí? ten jeho úcul mi chybí.
23. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní to jako že jsi z nás na nervy,?? to je ale blbá diagnoza.
ted vážně, takže ti to vysvětlí mudr až k ní pujdeš, jo? a jak dál budete postupovat?...

Musil.. no jen to prozrad.. ten kočár :o))) já to vím, ale slíbila mi barvičky :grinning:
23. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by měla Mus implasta?
23. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi mám ho na obrátku v albu jane slalom 2008 :wink:
mish no už je mám skoro přelouskaný jednu mám na záchodě jednu u postele a třetí u gauče :grinning: :grinning: :grinning:
nandi ještě nevíme teda tušíme ale nevíme v úterý jdu na UZ tak snad už bude jasno písnu vám pak do IP nechci to akorát ventilovat na stránkách aby si to mohl přečíst každej. :slight_smile:
luci je v albu a vyfotím ho až mi musilák navalí nabíječku na foťák páč jí někam zašil a já jí nemůžu najít :angry: :angry: :angry:
23. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ženy koukejte mi do IP napsat l ICQ čísla :grinning:
23. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilák ale zlobí :o))

jinak Musilka bude mooc chytrá. bude totiž chodit k Helči na předporordní kurzík :o))) a víte novinku? Helča už patří pod kulíšek. takže to má tam v herničce.. a hned po těhu józe. takže škoda, že to tak enbylo i předtím, protože by na kurz chodila i Marta :o)))
23. říj 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak ta barva je opravdu neutrální.. ale stejně jste dobří.. všichni čekají jaké bude pohlaví a dle toho barvu a vy jste prsotě rychlíci :grinning: a co to jméno? už se něco rýsuje nebo až po úterku??
23. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jména máme už stopro vybraný taky ale taktéž je nebudeme ventilovat takže ti to pošlu IPčkem :grinning:

jinak ten kočár fakt byl v nabídce za takovou cenu že bych ho pak už nesehnala za ty penízky. Byla to hodně moc výhodná koupě jinak bych ho tak brzo nekupovala.
23. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
j holky a když budete některá vědět že byste prodávala kolotoč na postýlku tak ho ráda koupím :wink:
23. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já se snažím taky režim dodržovat. Teda režim - u nás je to akorát uspávání kolem 7, jinak zatím režim nemá. Myslím, že by ho kvůli tý rýmě měl rozhozený stejně. Před čtvrt hodinou mi usnul, tak jsem ho položila do postýlky v ložnici. Tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát. Chtěla bych (ale dřív - spíš kolem 12) ho začít ukládat do postýlky na "odpolední" spánek. Zatím spícího a až ho naučím večer usínat bez prsa, tak pak to zkusím i v poledne.
Musil, já sice ICQ mám, ale nebyla jsem tam asi od června. Já jsem na Koníkovi a na Facebooku. Ale číslo ti klidně poslat můžu :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - mrkla jsem na fotky, moc pěkné :slight_smile: Jste si mysleli, že Ondrášek na telku neuvidí a on vás pěkně převezl, co? :grinning:

musil - jo tenhle kočárek, ten je moc hezký...a jestli jsi ho pořídila za dobrou cenu, tak není co řešit...a výbavička na musilče se ti taky pěkně rozrůstá, co? pěkné hadříky, počkej až do toho prcka oblékneš, jsou v těch prima věcech pěkní frajeři a frajerky :sunglasses: A já taky prosím pak poslat do IP info pohlaví a jméno, jsem taky baba zvědavá a budu to držet jako velké tajemství to přísáhám na holej pupek :grinning:

aní . takže stejně nevíš co a jak, asi až toho 4. ti poví mudr víc....to bude určo v poho :wink:
23. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ty Helču vídáš? že máš takové aktuální info...a nebo jsi špion FBI? :grinning: jestli budu mít ještě druhé /a já chci/, tak už se teď modlím, abych zase Heluš měla u porodu, to bylo príííííma...ona je stejně zlatá a je to člověk na svém místě :slight_smile:
23. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi no už má svojí skříň tak aby tam bylo co dávat viď. :grinning: Hadříčků už máme spoustu za super ceny z aukcí z tesca nebo z bazárků fakt za pár peněz a nádherný věcičky. Máma navíc vyprala a dala vyčistit beránkovej fusak po mě takže na ten březen kdy bude ještě kosa mám do kočárku co dát a nemusim kupovat :grinning:
23. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tááák, a už taky vím tajné info od Musil, zamkla jsem si pusu a klíč vyhodila hooodně daleko :grinning:
já chci taky Musilinfo
musil - jen nakupuj, ať je mimi každý den alespoń třikrát převlečené :grinning: My jsme o víkendu byli v LBC v Tescu, tak jsem tam koupila sadu bodyček, mají docela pěkné za dobré ceny...a taky jsme tam pepinovi pořídili mega obr velikého medvěda k ježuchovi a malého krtečka-mańáska /ten by se ti Luci líbil, teda jestli už ho taky Domi nemá :wink: /, tak seděj kluci plyšoví v almaře a čekají na 24. prosince :grinning:
a fusaky my máme dva a oba taky pěkně starý beránkový, ten lepší máme na ven, je asi 18-20 let starý, je růžový ale neva, stejně přes něj dávám deku...a ten druhý je po Pepinovi, takže starý 38let a ten je modrý, ale v horším stavu, takže požíváme jen na balkon...
23. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul, jsi taky babice zvědavice, co? :grinning:
23. říj 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nestydim se za to
teda dopisuju u vás bakalářku a už mi de z těch grafů hlava kolem
23. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vypni koně a pilně pracuj na BP...kdy máš termín odevzdání?
23. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
do konce listopadu
23. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish už máš taky supertajnou IP :grinning:

no na lucky krtkovou mánii by měli psychiatři vymyslet novou diagnozu až půjdu v úterý do blázince s lístkem na peníze tak to našemu mudrovi navrhnu :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: a už ti přišla etue?
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul - tak do konce listopadu máš zákaz koníkovat aby jsi měla čas na bakalářku, pak to budeš svádět na nás, že nestíháš :grinning:

musil - jo jo, Luciáš je krtkomil obecný...ale to je taková jen neškodná úchylka, to si ji možná do blázince ani nevezmou, možná jen na prohlídku :grinning:
23. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš, takže ten ruzovej je po tobě, když je jen 18-20let starý, co? ti pořád říkám, že jsi mladice :o)))

já vím taky tajne info a moc se mi líbí :o))
23. říj 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek