• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
jo a manáska máme a má zimní čepici :o)))) dostal penízky od pratety, tak si hned musel něco koupit a toho v kalhotkách neměli,a le čekat jsme nemohli o)))

Mish už přišla. k ní velká osuška, takže ta počká tak za 2roky.. a už je nachystaná na plavčo. zírtat budeme frajeři :o))

a náhodou, krtka vymyslel tatka, takže to nesvádějte na mě :o)) fakt. on chtěl do práce hrníček s krtečkem ještě než jsem byla těhu :grinning: :grinning: a když mu ho kolegyně rozbila, tak jsem sháněla novej..
23. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda si tady žvaním ,místo abych něco udělala, když mi dítě už skoro dvě hodiny spí...koš na žehlení mi přetéká a já tu datluju...no co, já už mám víkend a nicnedělání holt dneska :grinning:
claudi no zas ale by se tam měla docela fajn papání tam je výborný teplíčko dostala by přidělený hrabičky na listí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: je to jak lázně :grinning:
Veruš u mě je to podobné. kdysi, když mi dmino spal 30min tak já stihla věcí.. a ted vím, že bude nejmíň 2hod spát (holt super režimek) a udělám toho mín a mín... ale přesně. bude víkend, tatka doma :o))

Evi, my měli režim od 3m, protože jsme byli nekojení. takže když byl po 4hod čas jídla, tak jsem věděla, že po něm bude spát :slight_smile: výhoda UM. fakt jsme i Trep tušili, v kolik děti usnou.. a samo, že jen odpolední spánek měli stejně...
23. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a uklízely bychom koňům.. super ne??? :o))))
23. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Luci, dík za připomínku...jsem to zapomněla napsat, že je po mě ...samozřejmě je mi teprve 18-20 let :grinning: :grinning:

ten maňásek to bude on, má taky kulíška, takový žlutomodrý máme my...skoro myslím, že by pepinovi šel, tak nevím jestli mu ho krtek třeba někdy nepůjčí :grinning: A ták, takže vlastně do těch kosmonos pošleme tvého manželína, tak promiň...jsme ti tu křivdili :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo však jsem to obrečela, že mě tam posíláte a patří tam on :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musil ,jak to popisuješ...tak já chci asi na pár dní do kosmonoských lázní...přimluv se tam za mě...určitě jsem praštěná dost na to, aby mě tam pár dní mohli zkoumat...jůůůů, hrabičky :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme tu ale při pátku dobře naladěný, že? :grinning: :sunglasses:
23. říj 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi neříkej dvakrát :grinning: ty tam příjdeš jako zdravá a oni z tebe cvoka udělají za pár hodin :grinning: stačí pár psychoterapií a budeš mít tak rozebranou osobnost že ti z toho jebne :grinning:
23. říj 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci táta je živitel rodiny ten se nemůže lázňovat :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a protože jsem naprosto retardovaná a nevím co je etue a jsem se vás nechtěla ptát, jako že jsem trubice z vesnice, tak jsem si to našla na netu a už jsem chytrá jako rádio a můžu machrovat, že vím co to je, heč peč :grinning:
23. říj 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi tak mi to napiš páč já jsem si myslela že je to nějaký slovo ve kterým mish udělala překlem a vyšlo z toho to ETUE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a my jdem s musilákem zejtra do kina na bobule dvojku :slight_smile: luci a v úterý ti můžu hodit to DVD než půjdu k Sochorovi :wink:
23. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudíí tak ted se fakt směju nahlas s tou etue :o))) ty jako používáš název kosmetická taštička? fuj, to je ale vesnické :grinning: :grinning:

přijel nám tatínek domů - nespal doma, tak je už ted tady ze služebky. ji měli jen v jablonci tak to měl nejblíž :o))
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže etue je taška ? Jééé to jste mě zklamali teda já myslela že bůhví co to je za zvláštnost :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela, že chodíš k Sochůrkovi a ty rovnou do Ulice k Sochorovi :grinning: :grinning:

etue zde: http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q=etue&pId=5musWg-GwhlL_KF012L3&page=3
23. říj 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi luci tě předběhla :grinning: tak to já budu dneska chytrá jak rádio až přijede musilák z roboty tak se ho hned zeptám jestli ví co to je. a čte se to jako tak jak se to píše ? :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - se s nima nebudeme bavit s paničkama z města, my máme kosmetickou taštičku a oni hned etue, cccc... :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi mě už je jedno kdo se mi mezi ty nohy podivá :grinning: :grinning: :grinning: hlavně ať mi řekne jestli to má pinidika nebo pipku :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže já mám s krtečkem..jen už je prodaná, tak ji nemá na MMB ani na aukru...ale je krásná :o)))

Musil to kino ti závidím a za DVD budu ráda.. ve středu jsme doma.. juu. a na kolik jdeš? třeba ti přijdeme naproti a budem první kdo to bude vědět z koníkovek..jo a teda i tu šifru prosím a když budete mít nco zajímavého tak to taky :o))
23. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi no když mě už na ty mí serepetě ta "taštička" nějak nestačí za chvíli už sebou na kosmetiku budu brát na dovolenou další extra kufr :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil nebude to vědět. tomáš to taky nevěděl. jsem se tu smála na Claudí a on čemu se směješ, tak mu to říkám a on pointu nepochopil lprotože taky netušil o čem mluvím :o))
čte se tak jak píše.. Etue.. sice je to převzate, ale počeštěné výslovností..
23. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zato mě na řasenku stačí fakt málo. já jsem strašná ... já od té doby co jsem matka, tak používám všeho tak málo.. se stydím.
23. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci oki o víku ti toho vypálim víc aj tu šifru když jí vylovim. Ve středu ale ne já jdu v úterý :wink: :sweat_smile: v úterý ve 13:10 u Sochůrka takže kolem druhý snad budu venku když to půjde dobře ale to neslibuju víte jak to tam jde :pensive:
23. říj 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Etue no je to takový vznešený :grinning: :grinning: :grinning: až zas budete mít něco takovýho tak písněte ať můžu machrovat :grinning:
23. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že i tvůj manžel s námi vesničany drží basu...večer vyzkouším zda můj drahý bude vědět o co go...
23. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy já tu u vás sežrala půlku pomela a je mi zle :confounded: :sweat_smile:
23. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela, že bude čas se dívat, když jsme doma.. jako v tu středu.. tak to já nebduud doma,a le bude tady Kačka veselá s maminkou. mám od 14:30 nehty. tak když ti to nevadí tady hodit i tak, budu mooc ráda.. a necháš vzkaz s pohlavím :d
23. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci o.k. nebo se stavím před Sochůrkem to by pro mě bylo asi lepší a pohlavíčko ti písnu sms takže bych se stavila tak v půl jedný jen ti dát ty dvd a zas rychle pofrčím :wink:
23. říj 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek