• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
já papám hrozno bez pecek

tomáš je rozen vesničan :o) fakt :o)))
23. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
musil ok .o))
23. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
lucko - já jsem taky znedbaná matka, bezbarvý lak na nehty mám v obýváku ve stolku už asi tři týdny, že si jako večer u telky nalakuju kopýtka a myslíš, že už jsem to zvládla? ani ťuk...a minulou sobotu při obědě mi drahý povídá: co to máš na hlavě? /jako to je co říct,že i on si všimnul, že jsem se ještě neupravila/ a byla jsem jako čáryfuk :grinning: :grinning: Takže asi tak já o sebe poslední dobou pečuji :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to už se asi přibližuju vám matkám páč já jsem předevčírem shodila po čtyřech letech gelový nehty :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a je to šílený teď něco dělat.... :angry:
23. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pomelo, vínečko....tak já jdu taky zbaštit nějakýho vitamína..Pepi mi včera dovezl mandošky a krásně slaďoučký, tak je jdu ztrestat :wink:
zatím čao vy etue :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak pozor.. nehty stále udržuji :o))) to je tak jediné. a na nohou :o)) ale jinak na hlavě děs, na obličeji taky.. a to jsem chtěla být ta krásná maminka..já jsem ale :o)))

Veruš, Pepa ale zabodoval. vidíš a nám se šíleně líbíš jako mamča.. jo jinak já dnes ani včera nepoužila hřeben, jen to dala do copu :o))
23. říj 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
my čekáme až se malej probudí a chtěli jsem mu koupit boty, ale paní asi zavře do té doby, jak to v bolce znám :o)))
23. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
já se jdu plácnout k bedýnce za hoďku dorazí musilák tak bude po klídku :grinning: papá
23. říj 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hhihi, tak my jsme se rozjely, pak skončili a radši tady nikdo nic už nenapsal :o)

no tak pro pobavení, domi jak se sám staví, tak stojí až moc na špičkách,a le fakt jak baletka.. a tak nám Mudr doporučil botičky. pevné, což je logické, ale zatím se mi nepodařilo je sehnat a poslal mě na Mírák ke Zlatě.... no asi hodně z vás ví kam. tak jsou tam šikovné prodavačky, vybraly boty, které na domina narvaly tak, že brečel, ale to je tím blbým tvarem. ale fakt stál na celých nohách..a pak jsem se zeptala na cenu.. 740Kč. holky jsou to boty na doma - nechápu proč je dělaj kožené když je to na doma.. a teda .... no polkla jsem nahlas. udělala jsem ze sebe blbce, ale mě to fakt dostalo. boty na doma za tolik peněz. chápu na ven, až bude chodit.. ok, ale na doma, na první krůčky??? tomáš dělal, že ho to nepřekvapilo a zaplatil. a já to doted rozdýchávám :sweat_smile:
23. říj 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky i ja mam desne tajnou info v IP-a dobry :wink:
Market a jak jako posles Lucce SMS-koukej to hezky roznest po IP nam vsem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak k tem botickam Lucko-prave to resime u nas na prosinci-ja jsem cetla v casaku mamy radi a psala ro dets.dr. ze klidne muzeme koupit detatkum jety boticky pac tem detem roste nozka tak strasne rychle ze je nema absol.sanci sesmajdat.A je to pravda-to te chapu pac ja bych to asi taky nerozdejchala takovot palku :cry: :confounded: :confounded: :confounded:
No asi jsem fakt z MK na psychinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Neeeeee-ale asi pry je to tim ze jsem byla od 16 let sama s tatou-nasi se rozvedli a ja jsem zustala s tatou.Ani jsem nemela na vyber-nikdo se me neptal.Ale stejne bych od nej nesla :slight_smile: No pak zahul s dvema detma ac si to pry nemyslim a vefinale jsem se opravdu jeste nedostala z toho ze tata umrel :fearful: :fearful: :fearful: Neni dne kdy bych si nevzpomela.Nejsem clovek co hazi veci za hlavu,jak ma brach anejake problemy tak me to trapi a snazim se jim pomoct jak muzu-vim ze to taky neni dobre ale proste pak jsem psychous :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
NO a do toho ta segra pitoma-Matysek je v tom diagnostaku a predvcirem jsem mu volala a rikal ze jde v utery uz do decaku do Hrochova Tynce-byl z toho tak zdrchanej-je mi ho tak strasne lito ale toliok moc :frowning2: :fearful: :fearful: A ta krava ho jeste udrzuje v nadeji ze je za chvilku venku a vrati se k ni.Pritom me socialka rikala ze uz ji ho nevrati-ale ja nemam to srdce mu to rict.On na ni strasne vysi a veri ji vsechno :confounded: :angry: :angry: :angry:
23. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nandi to je strašný a ty by sis ho třeba nemohla vzít do pěstounský péče nebo tak něco?
jo jinak holky, asi spíš vesničandy, nemáte nějakej jednoduchej recept na králíka, dostala jsem ho od tety a v životě jsem ho nedělala
23. říj 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mish-no asi kydbych si za tim sla tak jo ale on byl na drogach a ja si nemuzu vzit 14 letyho kluka u kteryho nemam jistotu ze to neeudela opet a k tomu vychovavat dva maly kluky :confused: To bych nedala-mimochodem k tem drogam ho dostala segra :confounded: :angry: :angry: No a ve finale segra je fetak jak poleno a je schopna vseho,ma uplne vygumovanou palici a aby mi tady zdemolovala byct tak to si fakt nelajznu.Mam svoji rodinu a tu si musim chranit-ale je mi ho fakt tolik moc lito :frowning2: :frowning2: :fearful: :fearful:
Jinak ja z kralika delam jenom svickovou tak asi moc neporadim-ale hodim Ti sem odkaz na pani a ta dela jidla i s videem a je moooc sikovna :wink:
23. říj 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
23. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky-kouknete za kolik se dnes vydrazila bundicka-ja jsem dala prvni prihoz.Ale tohle je teda masakr i s postovnym kdyz to spocitate.To bych teda nedala :frowning2: :confused:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4160860
23. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojh olky-krasne vikendove ranko :wink: :slight_smile:
24. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno a rovnou s dotazem... Táta mi dal včera rozkaz ať vyberu ty dražší položky z výbavičky nejlíp nějaký technický aby tomu rozuměl jako chlap a on nám to koupí k vánocům. Což o to chůvičky jsou jasný ty už s ním mám dohodnutý ale jde mi o monitor dechu. Měla jste ho některá na prcka ? Je to docela dražší sranda kolem 2000 Kč. Někdo mi kdysi řekl že je to nanic že jim furt jen hlásil falešný poplachy. Ale zas u mě v blízkým okolí asi před šesti lety myslím umřel měsíční chlapeček na to náhlé úmrtí ve spánku prostě přestal dýchat. Tak si říkám že i kdyby to mělo být doma zbytečně tak za ty peníze mi ta jistota stojí.... Nevím no jaký jako maminy na to máte názor ?
24. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market IP :wink:
24. říj 2009 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Musil, já ho mám půjčený (už po 2 dětech) - Nanny. Původně jsem ho chtěla koupit v případě, že by se prcek narodil předčasně, případně s nějakýma potížema, jinak, že ho pořizovat nebudu. Tím, že mi ho kamarádka půjčila, tak to vyřešila za mě a i když je Ondra v pořádku, tak ho mám v postýlce. Planý poplach mi nehlásil nikdy. Mám ho asi i dobře umístěný v postýlce, protože mi z něj Ondra ani nikdy neodcestoval. Ale je fakt, že ho moc nepoužívám, protože Ondra stráví většinu noci (tak od 1-2) u mě v posteli (už jsem po kojení líná ho přenášet, kdy se většinou probudí a uspávat, radši spím). Mám na něm kokosovo-pohankovou matraci, ta je dost tvrdá, tak asi ty vibrace dechu dobře přenáší. Navíc Ondra je "vyšší" váhové kategorie ( narodil se s 3,6 kg a ve 4,5 m. měl 8 kg). Večer, když Ondru uspím, tak zapnu monitor a chůvičku a můžu sedět na druhém konci baráku a mám jistotu, že kdyby se něco dělo, tak o tom vím a nemusím ho lítat kontrolovat (hlavně v tom 6N, kdy jsem byla trochu rozhozená). Teď monitor budu muset vrátit, kamarádka čeká koncem listopadu druhé dítě, tak doufám, že až budeme mít druhý, tak že mi ho zase půjčí, příp. prodá. Jinak když někde jsem na návštěvě přes noc, tak mi ten monitor nechybí. Nejsem nervózní, jestli se něco neděje.
24. říj 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
evi moc díky za názor :slight_smile: Já jako jsem zastánce toho ho mít asi jsem coby zdravotník trochu zdeformovaná a mám ráda jistotu v těhle věcech. Hlavně na ty první měsíce....
Jinak matraci chci taky kokosákovou :wink:
24. říj 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market-ted mi nebere mobil ale hned jak to zjistim tak Ti pisnu do IP ju? :wink:
24. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
oki Ani moc děkuju :wink: :slight_smile: A prej nemusim ani čekat a mám ho vzít hned když bude k dispozici takže jestli ho bude mít tak ho beru hnedle :sweat_smile: :slight_smile:
24. říj 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Musil: já ho používala do Kubova roku, sice byl termínovej, ale chtěla sem mít jistotu, falešně řval jen jednou, když jsem ho blbě zapojila. Problém je v tom, že nesmí být v postýlce na roštu, ale musí být na desce, my tam dávali sololit nebo jak se to jmenuje, to si spousta lidí nepřečte a pak s tím má problémy. Jinak já za něj byla vděčná fakt do toho roka kdykoli měl Kuba rýmu a hůř se mu dýchalo, jsem holt matka plašanka
24. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market-jj je hnedka k dispozici,uz mi o nem rikala drive-budu se ji zkouset dovolat a dam hned vedet :wink: :slight_smile:
24. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi jsi zlatíčko díky moc :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Musil bez monitoru dechu bychom nebyly. jsem histerka.. když spí se mnou v posteli, tak ho nemám, ale hned jak je v postýlce zapínám. v košíku jsem ho neměla. to jsem se snažila nehisterčit. a ted při odpoledním spánku ho taky nezapínám, ale na noc.. no chci ho do roka oddourat, ale nevím nevím.
jo a tím, že domi byl žloutenkář a měl ten jícen, tak mi teda v porodnici řekli, at bez něho ani nejsme. a falešně mi ječel 3x při porvní noci doma a to z toho důvodu, že domi opravdu dýchal strašně pomalu. což není dobré. přesně z toho se jim zastavuje dýchání. takže fakt doporučuji :sweat_smile:

chuvičky .. pokud je chceš, doporučuji ty video. zní to jako kravina, ale domi chrápe - jak má pořád ucpaný nos, a nám to pořád škvrčí, já tam lítám jak debil a zbytečně..takže pokud si chceš ušetřit kroky,tak :grinning: :grinning:

Třeba Trep neměla ani jedno, ale ....teda já mám oboje pujčené, ale jinak bych to kupovala.

jinak za sebou máme natáčení pod vodou. domi byl frajer. byl tam nejmladší učastník :grinning: už se těším za 8týdnů až dorazí DVD.. juu. akorát já tam budu jak debil :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
PS: si ho vozím i do OV, i na dovču ten monitor dechu :slight_smile:)))
24. říj 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja jsem monitor nemela :wink: Chuvicky teda jo a pouzivam je do ted-taky mi to chrci nekdy,jsou hodne citlive.Byli v Plusu v akci za 500kc a jsou super :wink:
24. říj 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojda :slight_smile:

Tak na téma monitor a chůvičky. Chůvičky bych si určo pořídila do baráčku, v bytě mi přišly zbytečné. Mno a s monitorem jsme to měli tak, že v případě nějakých zdravotních komplikací jsme ho měli slíbený k zapůjčení, ale vzhledem k tomu, že (ťuk, ťuk) Eli byla zdravoučká, tak jsme ho nechtěli. Prostě je to o tom, jak to každý rodič cítí a když ví, že s ním bude klidnější, tak proč ne. Ono totiž vše je jen technika a nikdy se nedá vyloučit její selhání, takže uzkostlivější rodiče to určo uklidní, ale......
24. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-jasny to chapu s chuvickama :wink: My je hodne vyuzijem i na zahradu,do kocarku ven atd.V panelaku bych je asi tayk nepotrbovaal :wink: :slight_smile: :slight_smile: Ale vec nazoru ze :slight_smile: :wink:
24. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek