• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Musil-IP :wink: :slight_smile: :slight_smile:
24. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky a prodavaM TYTO GOLFKY-UPLNE PRESNE TYHLE.pRO ME JSOU KRASNY,SKLADNY A oNDROVI SE V NICH HOODNE LIBI.aLE DNES MI PRIVEZLA KAMOSKA JINY A ZADARMO TAK JE MI LITO MIT DOMA DVOJE :wink:
Jeeeeeee,jsem se uklepla a uz to mazat nebudu :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3811257
24. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,krasne nedelmi rano vsem preju :slight_smile: :wink:
25. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak monitor bude :grinning: a za fajn cenu :slight_smile: mám radost.
Včera jsme byly v kině na těch bobulích 2 a pak na rychlý véče na Klokočce :slight_smile: no a v půl devátý jsme usnuli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Dneska nám jeník jede na zápas do Hrdlořez tak budu uklízet potřebuju nutně vytřít už není skoro poznat jakou barvu má dlažba :grinning:
25. říj 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me kluci odjeli na Petkovy a ja jeste dodelam tech par susniku tady a natahnu se :wink:
Obalim si syr uz na na vecer a az dorazi tak budou mit s hranolkama.
My jsme vcera koukali na Libas jako buh-no je to hezky ale asi jsem si od toho slibovala vic :wink: :slight_smile:
25. říj 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi mě se to docela líbilo taková oddechovka :slight_smile:
Já peču kuřátko :dizzy_face:
25. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ,je to pekny a asi v kine to ma jiny efekt nez doma na DVD ale jsou lepsi filmy :wink: Ale i tak jsme se zasmali docela :wink:
Ja uz mam vse hotove a jdu koukat na Bobule 1 mam je doma uz asi rok a jeste jsem je nevidela :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
teda Aníí ty máš času :o) já teda budu koukat ted na novu, ale budu u toho žehlit :grinning:

Musil takový krásný večer.jéééé :grinning: jo a Jadan se mi vrátil včera ze zápasu se 4stehy na bradě. takže dnes jen kouká :angry:
25. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci vid?Ja se jdu ted natahnout na gauc.Mam vse hotovo a vyzehleno uz v patek.Jen teda uz mam opet vyprane 4 prycky-ale to pocka a schne to venku pred barakem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera vyprala večer tři a ty mrchy doma uschnuly :o)) tak jsem to hend vzala.. at to tady nestraší.. :grinning:
25. říj 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak na jendu ještě nemá :rolling_eyes: Teď jsem pro něj byla na chirurgii v MB jeden dobrák z Poweru mu vyrazil dva zuby hnul čelistí a pěkně rozbil tlamu kokot jeden fakt nemám slov pro tyhle chlapy co si řešej svojí agresivitu na zápasech. Takže jdeme ledovat a brufíčkovat a ráno jedeme k zubařovi asi na šití teď mu s tim nic moc nedělali jen vytáhli jednoho zubana i s kořenama a nervama..... :angry: :pensive:
25. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil tak to taky nechápu.. ve sportě který hrají pro zábavu... ty jo :(
25. říj 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Sam naštěstí zatim dobrý ťuk ťuk
25. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mish tak to musil chodí rozbitej každou chvíli ale takhle aby mu vyrazil hokejkou zuby to ještě nebylo. Když by to bylo dřív když hrál hokej tak budiž to hrál na úrovni a ne takhle oblastní ligu kde se všichni ty kluci znají a on mu jí musí napálit bezdůvodně do obličeje. Ten zub teĎ přijde na takových 5000 kaček předpokládám. Což ty prachy vem čert ale bude si na to muset brát volno z práce a asi bude muset vynechat i úterní UZ což mě teda mrzí hodně.....
25. říj 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedaaaa, takovych zraneni.... Musil, tak to je nemile, to mi uplne pripomelo, kdyz se jednou MM vratil z florbalu a jeste ve tme pred barakem mi rika, zda ho budu chtit i trosku rozbiteho a z toho "rozbiti" se vyklubaly dva predni prerazene zuby:frowning2: Bolest, kasovita strava, behani po zubarce snad ob den. Chjo chjo, presne, lidi, kteri si potrebuji neco ve sportu dokazovat nasilim by to hrat nemeli :frowning2: Takze ted muzi meho zivota (manzel, bracha) maji predni umele zuby :wink:

Jinak jsme dnes byly na Dade Patrasove a jako takovejch lidi jsem snad v Bondy nikdy nevidela, ale prcci si to uzivali a ja zavzpominala na sva detska leta a prvni zive setkani s ni v Kulturaku, kdy jsem si musela vystat pekne dlouhou frontu na plakat, ale ten triumfalni pocit, ze jsem si ho nakonec odnesla za to proste stal :grinning:
25. říj 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-je tak to je strasny :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :frowning2: :confounded: To jsou preci hovada blby :angry: :angry: :angry:
25. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja si hovim a uzivam poslednich volnych chvilek :wink: Koukla jsem na Bobule 1 a libili se mi vic nez Libas jako buh :wink: No a ted jsem dokoukala Divoky kocky-uz asi po 20x a nacvakla jsem si to opet kus dopredu-miluju ten film :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice ujizdim na ceskych ale Divoky kocky,Briggit Jonshonova(nevim jak se to pise) :wink: a Cindy miluju :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky :slight_smile:
k tématu monitor a chůvičky....tak monitor my nemáme a chůvičky jo a jsou to dobré pomocnice...vevnitř je ani moc nepoužívám,ale hlavně, když nechám prcka spát na dvoře nebo na balkoně a já jsem doma...ty Musil bydlíš taky v domku, ne? takže je taky hojně asi využiješ... :wink:

tý jo, holky, to je síla takhle vám masakrovat chlapi při sportu :confused: :angry: Můj Pepino se párkrát při sportu zmasakroval sám, ani mu nikdo nemusel pomáhat /vyvrknutý kotník asi 2x apod.../ :wink:

se tu marně snažím uspat dítě a ono nic...ani ten časový posun mu jaksi nevadí a kukadla má dokořán...asi chce koukat na zprávy :grinning:
valím do sprchy, ať se můžu v klídku koukat na superstar...to bude relax s písničkama...

tak zatím :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem ted ulozila Ondru a Stepanek uz od 18hod spinka :wink:
Pujdu taky do sparchy a uz se tesim na superstar-Ondrula nejak kasle-ach jooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Věru, tak jsem si myslela, že bude spát dřív a uspala jsem až před 8, což je skoro o hodinu (o 2 s posunem) později, než chodí.
Teda, jak na to koukám, tak můžu být ráda, že se mi muž z hasičského taktického cvičení vrátil jen s naraženým kolenem.
25. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil Jadran to komentoval, že teda on dopadl mooc dobře a už si nestěžuje :angry:

holky my teda posun vůbec nenzaznamenaly. odpo spaní jsem natáhla a teda ani na mě to znát není :grinning: :grinning:

Aní, jsem se dnes do řeči na spinnu dala s paní, co už tam chodí se mnou asi 3měsíce (2xtýdně) a ona je z Petkov. tak jsem hned myslela na tebe. co vy tam vlastně máte, že tam tak jezdíte???

Trep.. jsem tak uvažovala.. že přeci nejsem o tolik starší.. ale na Dádu jsem teda nechodila. zato podpis Darinky a Káji.. to byl pro mě uspěch :o)) Zvonky šťastia.. jo a pak Hejdy Janků. Ale Dáda .. si neuvědomuji, že by za mě jela.
25. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko a je ta pani silnejsi,modry oci a nakratko? :wink: :slight_smile: A nejmenuje se Marie?
Jinak Zdenda pochazi z Petkov,ma tam rodice :wink:
25. říj 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!
Všem hlásíme,že jsme ve zdraví a v pohodě doma.přiletěli jsme 25.10. ve2:10.
Až bude Dáda po obědě spát,napíši Vám více. :slight_smile:
26. říj 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko, tak u nas prvni pokus o vstavani nekdy v 4:30, ale nastesti se nechala ukecat a pak jsme vylezly az nekdy v 6:20 :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: Tak my se s psíčkem ještě pelešíme Jenda jel k zubákovi sám nadopovala jsem ho nanoc brufenama tak se docela i vyspal. Venku je slušná mlha jak mlíko fakt :confounded: asi se půjdu tak za hoďku projít ať se pěkně nadejchám :sweat_smile:
klouzi tak vítejte z5 ten teplotní skok musí bejt teda slušnej :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem byla včera s Halí na Dádě a už nikdy víc, prostě katastrofa.Dospělí fakt horší, než ty díťata.
26. říj 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, venku je pekne oslizlo....hmmm, na horach maji asi pekne, tak at nam sem take nekdy poslou to slunicko :grinning:

LucieJadr: holt jiny kraj, jiny mrav....a pak take preci jen o par krizku vic na svem konte uz mas :grinning:

Siw: jako rikala jsem si, ze je parada, ze je Eli jeste tak mala a ze ji mel misa na ramenou, pac predstava, ze bych ji za par leta pustila do toho davu, tak budu mit strach, ze ji uslapou (ale presne, spis dospelaci, nez deti :frowning2:
26. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Silente s Aninkou už jsou zase v nemocnici. Malá měla včera ráno febrilní křeče. Ach jo. Prý už je to ale snad dobrý. Budu průběžně informovat.
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky :slight_smile:

vítám doma vysluněnou klouz a dádu...už se těším až napísánkuješ jak jste si to prima užívali :slight_smile:

evi - ach jo, zase jsou holky v nemocnici? to je mi moc líto :frowning2: ať se drží :wink:

lucko - tak to buď ráda, že časový pusun se u vás neprojevil...já doufám, že u nás se to brzy zase srovná :slight_smile: jako ty nemáš ráda dádu a její žížalu, jo? :grinning: :grinning:

daní - copak, lidi se nemunějí chovat, že? :frowning2: :angry:

nestíhám víc reagovat, dítě na mě huláká...tak musím štando péde letět jako správná matka :grinning:
26. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Evíí no teda. a já myslela, že už musí být vše ok, když chodí i plavat.. tak informuj

my dnes vstávali v 5hod, ale v 7hod už zase spali a málém zaspali i Kulíška. ale měl tam super vyspanou náladu... vše co měli dělat udělal .o)))

a mlhu jsem žádnou neviděla .o)))

Aní je to Maruška .o))) a máš super, že kluci tak jezdí za babiščkou a dědoua ty si odpčineš
26. říj 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek