• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
evinka:pozdravuj Silente s Aničkou a držíme jim palečky.
:slight_smile:

Jak tu psala Treperenda,tak Dáda byl celou dovču v pohodě a let zvládnul.Když jsme letěli tam,tak po nás lezl, mával na lidi a tak,pak hodinu před přistáním usnul a taky to přistání prospal.Cestu domů taky zvládnul, My jsme měli přestup na Krétě.Z Rhodosu na Krétu jsme letěli hodinu.Pak jsme 4hodiny čekali na Krétě na letišti a let z Kréty do Prahy Dáda prospal,Z Kréty letělo mnoho rodičů s dětmi,bylo to jako mateřská školka.
První 2 dny měl Dáda z moře respekt,ale pak se najednou vydal sám do vody a už byl problém ho udržet na suchu.pořád koukal,jen aby byl ve vodě, klidně se rozběhl a šup tam,on si ve vodě na kraji i lehnul. Pak mokrý vyšel ven a začal se válet v písku,jak pes!
Neustále jsme na pláži stavěli bábovky,nebo sbírali kamínky a házely je do vody.proto taky mám opálený více záda,než předek.

Ubytování bylo pěkný,Dáda tam měl od hotelu cestovní postýlku.Strava byla chutná, formou bufetu.Dáda se nejvíce živil brambory a hroznovým vínem.
Říkala jsem, zda bude pít víno v takové hojné míře,jako ho jí, tak to bude veselý.
Taky jsme zvládli 3 organizované výlety od cestovky. Byli jsme na dvou půl denních výletech a jednom celodenním.
Navštívili jsme Rhodos hlavní město ostrova a jeho historickou část, odjížděli jsme od tamtud už za tmy, sáhla na nás krásná romantická atmosféra, všude taverny, obchůdky a moře.
20.10.jsme byli v městečku Lindos, kde jsme prošli Akropoli. Z centra městečka jsme se na Akropoli nechali vyvézt na oslech :slight_smile: .
http://www.recko-rhodos.cz/dalsiinformace/lindos/

Ve čtvrtek jsme vyrazili lodí z ostrova Rhodos na ostrov Symi
http://cestovani.idnes.cz/ostrov-symi-skryva-romanticke-plaze-i-nejkrasnejsi-pristav-recka-1cv-/ig_zkusenosti.asp?c=A090403_104556_ig_zkusenosti_tom
U místních kořenářů,kde jsme měli exkurzi jsme si nakoupili mnoho koření.
Taky jsme měli exkurzi u rodiny,která se zabývá lovem mořských hub, zde přímo na ostrově Symi.Tak,co jiného si přivézt za suvenýr z ostrova,než pravou mořskou houbu na mytí.

Na štěstí jsme nic nepotřebovali během dovči z lékárny.

Včera po posunu času byl Dáda trošku rozhozený, v19h šel spát sám od sebe a spal ,až do 5:45.Mám v tom čase trošku zmatek. V Řecku je o hodinu více,než v ČR a v neděli tu začal zase zimní čas. Tak se mu nedivím,že byl trošku zmatený ve svém biorytmu

Jinak včera jsem vše vybalila a už máme i vypráno. Ještě to musím vyžehlit,ale není,kam spěchat, šortky na sebe už potřebovat nebudeme.
Večer jsem včera stihla ještě cvičení, kde jsem potkala Mischalli.

Tento týden bude trošku rušnější, i ve svátek máme plavčo a ve čtvrtek k večeru jedu do JC, protože v pátek máme s Dádou v JC zubaře a ráno tam jdu na kosmetiku.
26. říj 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem Vás dočetla,kdybych měla na vše reagovat,tak bych si během čtení musela dělat poznámky.

Luciejadr: chlupaté body je super na zimu!

Monitor dechu jsme neměli a chůvičky ano,využíváme je na dovolených,nebo,když spíme u Lubošova bráchy,či u kámošky na chatě.

Včera jsme Mischalli dodatečně popřála k svátku a Silente bych mohla poslat SMS.

Jojo,pomalu s kým dnes mluvím,tak byl včera na Dádě.
26. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz dobrej sloh :o)))))
26. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mi na Dádě nebyli. nechci ho tahat mezi tolik lidí, at zase znova nechytne rýmu :o( přece jen jsme se z toho vylízali, dnes jsme měli Kulíška a odpo náhradku. .takže mi radši ven a doma :grinning:
26. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •díky,proto jsem potřebovala,až Dáda usne!
26. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: Tak jsme doma od kamosky.
Zitra nas ceka Danka :wink: :wink:
Luci-tak kdyz je to Maruska tak to je moje svagrova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Od Zdendova brachy manzelka :wink: Svet je teda malej vid :wink:
Jeee-tak to ale hrozny s tou Anickou-chuderka,ta si taky uzije teda :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful:
26. říj 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní no neke. zítra se ji zeptám .o)) bude mí šok.. a má ona děti? já se ji neptala.. ale ona se ptala na Domču, protože jsme se bavili, že tak dlouho nejezdím - ona si myslela, že jsem nějaká dlouho spinningovka :grinning:
26. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,svět je malej!
Mischalli má za kamarádku moji sestřenici.Vlastně je to neteřř bývalého přítele sestřenice.Jéé,ještě jsme mohli být příbuzní! :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj ma kluka Tomaska a holku Misu-7 a 10 let :wink: :wink: :wink: To bude mit asi sok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dela ve skolni jidelne ve Brezne. Doufam ze je to ona teda-ma vlasy jako do cervena?Ale na 100% je to ona pze jsme se zrovna vcera na Skypu o spinningu bavily :slight_smile: :wink: :wink:
26. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtela jsem Ti poslat jeji fotku ale za boha nemuzu zadnou najit.Mam sce na nasi svatbe ale ty jsou zalite v albu :frowning2: :slight_smile: :wink:
26. říj 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-a ja jsem Te ani jeste neprivitala :wink: Tak vitej a hod fotecky at muzeme zavidet :slight_smile: :grinning: :grinning:
My jsme ted prisli z venku-dnes bylo krasne tolik moc :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-tak hlavne ze se Vam Dada libila :wink: :slight_smile: Jen nerikej beztak vic tobe nez Halince :slight_smile: :wink:
V kolik mame zitra dorazit? :slight_smile: :wink: Nejak dopoledne nejspis bude nejlepsi :slight_smile: :wink: :wink:
26. říj 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky boleslavačky.. budu si objednávat toto: http://www.babyrenka.cz/05-doplnky-ke-kocarkum/doplnky-teutonia/navlek-na-rukojet-muff.html kdybyste to někdo chtěl, tak dejte brzo vědět. je to super. v zimě ani v dešti vám neprší na ruce a hlavně nenamokne rukojet. vloni jsme to s Trep chtěli, ale já to nidke neobjevila.dnes jsem potkala paní a ta mi řekla, odkud to má... pokud jste to někde viděly levnější dejte vědět.

Aní, ta moje marie má vlasy pod uši, ofinu. ale barvu.. no my jezdíme za tmy :grinning: ale jezdí v takovém malém autě.. myslím fiatek :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •takový štucel na rukojeť vidím poprvé,no na golfky by to asi nešlo.
26. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak poznámka..jde to jen na kočárky a na golfky od Trep :grinning: :grinning: a já to slyšela od Trep a ted jsem to i konečně viděla..
26. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •jasný, na golfové hole to není, kočárek od Trep se spíše, díky celé rokojeti podobá sportovnímu kočárku, není to rukojeť klasických golfových holí a taky se její kočár skládá na placato a né do holí.Tak bude mít ruce v teple anebude jí na ně pršet. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Luci-jj tak to uz vim na 100% ze je to ona.Tak ji pozdravuj :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky no co je?Jsem tu dnes sama samickááá :slight_smile: :confused:
Neco pro pobaveni-http://esuperstar.info/category/videa/
27. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jedu po poledni k mudrovi tak moc není časík dneska navíc manža celiu noc blbnul strašně ho ta tlamička bolela takže jsme ledovali brufíkovali a ráno vyrazil hned zase k zubákovi a oni mu dali antibiotika že to vypadá na počínající zánět :frowning2: :unamused: Takže radost.Nejradši bych zajela toho pablba pěkně seřvat i když chápu že je to sport ale nějak si to chlapec spletl s boxem :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

klouz - krásně jsi nám tu dovču popsala, tak už chybí jen ty fotečky :slight_smile:

no to je docela dobrý, ta chňapka na kočár...v tom druhém odkazu od mishule je docela i dobrá cena, něco přes 500,- tak popřemýšlím zda si objednám...Luci, ty budeš objednávat kdy?

musil - chudák manželín :frowning2: ...tak místo toho aby on opečovával tebe jakožto těhulku těhulkovatou, tak se staráš ty o něj co? :grinning: :grinning:

aní - pozdravuj holky na Jivině a domluv jim, ať chodí sem k nám častěji :wink:
27. říj 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - co silente, máš nějaké aktuální info jak se Ený daří?
27. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-tak ja sjem atm nakonec nejela.Dana psala ze se stavi pry vecer ze jedou s maminkou po hrbitovech :slight_smile: :wink:
My jdeme odpol.az privezu Stepanka z lidusky taky na hrbitov zapalit tatovi svicky a dat kytky atd.dnes ma rocni vyroci umrti :fearful: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Presne ve 12.20hod :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
od Sil mám naposledy zprávu z včerejšího večera, že musí zabojovat s horečkou :unamused:
27. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciejadr:hmm,tak mi zbývá vzít si vzimě rukavice a rukověť mi bude moknout. :frowning2:

claudie: díky. Jojo,fotečky snad budou časem.Ještě je ani nemáme stáhnuté v PC.
jinak v pátek asi uvidím Karolínu a dětičky. :slight_smile:

evinka: posíláme Míše a Ený mnoho pozdravů a zdravíčka. :slight_smile:

nanda: toto letí,to už to je rok,pamatuji si,jak jsi tu tu smutnou zprávu psala.

Jinak jsme po plavču,měli jsme náhradku. A zítra máme plavčo klasické. :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak kocarek je prodany :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Klouz-jj leti to teda starsne :confounded: :confounded:
Uz se tesim na fotecky :wink:
Sil a Anicce taky posilam hooooodne pozdravu a drzim palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda tak jsem od mudra. Miminko je zdravoučké má vše co má mít váží kolem 400 g takže tak akorát :slight_smile: Tip na pohlavíčko máme jenže nám po dvou minutkách hodilo záíčka a my viděli akorát prdelku :grinning: Tak uvidíme jestli nám to potvrdí příští týden 3 D a pak to vypustím do světa :grinning:
27. říj 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsou holky doma :slight_smile:
27. říj 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-tak to je super zpravicka :wink:
Musil-jako oficko to vypustis?Nebo jenom nam na MK? :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
27. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi jen vám do IP jinak veřejně ne :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek