• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Tak to jo-to jsi me uklidnila ze alespon nam :wink: Ja jsem tak zvedava-Tipuju klucika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Nandi ok beru na vědomí
27. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nemusim na ten humus glukozovej test heč :grinning:
27. říj 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-ale me treba zrovna ten testik chutnal a sla bych klido znovu :slight_smile:
A jakto ze nemusis? :confused:
27. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi fujtajxl :sweat_smile: Já to jednou zkoušela kdysi na zdrávce na praxi a už nikdy více :sweat_smile: Od začátku mi kontrolují moč a nemám tam žádný výchylky vše v pořádku a taky jsem vlatně za celý těhu ještě nepřibrala ani gram 13 kilo šlo dolu ale nic jsem z toho shozenýho zatim nenabrala mimi je veliký jak má být tak prý nemá cenu mi zas rozházet žaludek tím ceckem sladkým když už mi začíná pomalu i chutnat jíst :grinning:
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vado 13kg to je teda palka-ted kdyz jsi konecne jak lanka tak se zase budes kulatit vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tohle kulateni uz je krasny a prijemny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka: jééé,super zpráva,že Silente a Ený jsou už doma.

musilka: já taky ten sladký blivajz nemusela pít
13kg,to je tedy nářez.
27. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sím ale tady v bolce dávají teplý čaj sladký.. a jak jsem byla v zimě na to a v 6hod ráno, tak jsem za to byla vděčná :grinning:

jinak pro pobavení...dnes mi přišlo, že má objednávka z eshopu je vyřízena. tak jsem jim napsala můj názor na ně, protože mě naštvali... a přišel mi tento mail (automatický mail):
Vážení zákaznící, velice si Vážíme Vašeho zájmu a děkujeme za Vaše objednávky či dotazy. Díky Vaší velké přízni a obrovskému nárůstu objednávek jsme nuceni v období od 23.10 08.00 hod do 4.11.2009 24.00hod pozastavit přijímání nových objednávek. Objednávky přijaté v tomto období budou
S T O R N O V Á N Y , - o stornování objednávky budete informováni do 24 hodin od přijetí objednávky, pokud se tak nestane Vaše objednávka bude do 2 -5 prac. dnů odeslána, neboť se bude jednat o zobží,které máme sklademObjednávky přijaté do 23.10. budou vyřizovány v co nejkratším možném termínuBudete-li Vaše objednávka stornována a budete mít o zboží zájem později prosíme o zaslání nové objednávky , po 4.11.2009 děkujeme za pochopení. Matýskův ráj

nevěřím, že si to někdo může v dnešní době a krizi dovolit. to je jak blbej vtip. už tam nidky nic neobjednám, prřesto, že se mě to netýká :angry:
27. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak uz jsi pry mluvila s Majkou :wink: :slight_smile:
Vyprdni se na ne na supaky :angry:
A ja valim spat-dobrou noc :wink:
27. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojh olky-tak u nas budicek v 5 hod. :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné sváteční ráno!
My jsme si dnes trošku pospali "do 6:24"h.
28. říj 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zase se vrátím z porodky jak laňka když ten přiberu jen njakých 5-6 kg tak se vrátím domů s váhou pod 60 kilo :grinning: To je zase pěkný to jsem měla naposledy ve třeťáku na zdrávce :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem dobré ránko samozřejmě :slight_smile: My dneska budeme léčit zoubka maximálně půjdem někamna houby na procházku jinak válečka doma :sweat_smile:
28. říj 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Musil-ja jsem toho v porodce moc nenechala :frowning2: A nejvic jsem nabrala asi na konci :confounded: A jeste jsem se nejvic vyzrala doma :frowning2: Pohodicka,stejnej rytmus atd..... Budiz Ti prano at Ti to tak dopadne a jsi jak lanka :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,houby pry rostou hodne-taky bych sla-uvidime zitra a nebo odpol.Ale to jedem asi na toho Hurvinka,tak uvidime :slight_smile: :wink:
28. říj 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, u nás v 5:15 hihi. a teda já myslela, že 2lete děti to skoro chápou, že se ráno nebudí tak brzo :grinning: :grinning:

Aní zapoměla sem ti to napsat. Marie je moc milá. někdy poznám Petkovy :wink:

Musil, tak to máte super program. my teda máme za chvíli návštěvu :angry: , pak si tatka odjede na trénink a odpo ho doufám vyženu na spol. procházku..
28. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo musil. v porodce se skoro nic nenechá, teda aspon já. svých 19kg navrch, v porodce jen 7kg a zbytek do konce 6nedělí. tak si dávej cíl do konce 6nedělí :grinning:
28. říj 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já ze 16 kg přibraných v těhu jsem v porodnici nechala 10 kg (ale hodně dělalo, že jsem ke konci měla otoky) zbytek nyl dole do konce 6N.
28. říj 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Tak já nechala v porodce asi 9 kg z 12
28. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět a máme asi 7 houbiček ale krásnejch tak bude polívčička a v lese je nádherně sbírala jsem mámě barevný listí do školky fakt to podzimní teď je prostě krása :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja teda houby nepozru ale miluju na ne chodit-tolik moc :wink: Uz se na ne tesim,kluci a hlavne Stepanek chodi taky moc rad :wink:
28. říj 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MIsh-hezky fotecky :wink: Kde jste sehnali tu super starou tatrovku? :confused: :confused: Zdenda si ji strasne pral pro kluky a uz jsme ji nikde nesehnali :rolling_eyes: :confused: :confounded: :frowning2:
28. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma z plavča a je u nás poobědní siesta.
Dnes bylo nejhorší plavčo za celý Davídkův život,byl úplně rozhozený,že na břehu viděl tátu.Pořád po něm natahoval ruce,vztekal se a ve vodě byl úplně jiný,než včera.Prostě i Dana mi říkala,ať to neřeším,že je to tím,že vidí tátu.Je to i znát,o dovče s ním byl 24h denně.

Holky,kdybych věděla,že tu řešíte váhu a co jste nechali v porodnici,tak sem ani nekoukám. :frowning2:

Musilka:jééé,houby,Luba taky přemýšlí,že odpolko vyrazí,ale asi neklapne to,že by si vzal Dádu do krosny,on rád hledá houby v nízkém "ošklivém"lese,tak případně pojedeme s ním a projdeme se někde u kraje pdzimní přírodou.My rádi houby jíme a i rádi je sbíráme.
28. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aníí IP
28. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak polívka byla mňamozní jestli chcete přijeďte ještě tu trochu je :grinning: A plněný papriky od maminky prostě ňamka :grinning: :grinning:
A teď bereme na procházku čokliky aby jim to nebylo líto snad mě neuženou oni čuchat půl hodiny na každým rohu :grinning: už teď mi čuba furt chodí za zadkem s vodítkem v hubě a čeká kdy se půjdu obout :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky užvaněnky :slight_smile:

už jsem měla skoro absťák, od včerejška nám nešel net....gggrrrrr :angry: :angry: ale třikrát hurá, už fahcčí...
jdu teprve dočíst co jste ti probrali :wink:

lucko - tady ten jsem myslela: http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-pliko-p3-modular-system-on-track-340601/ tak neváhej a objednej ať je ti teplo na pacičky...my do toho nepůjdeme, nasadíme rukavice :grinning:
28. říj 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
musil - my taky měli kobídku plněný papriky a polívku bramborovou ale taky v ní trochu sušených hub, takže skoro stejné menu jako u vás :wink:

tak já v porodce nechala asi 10kg a apk během 6ti nedělí ještě něco sestřásla, ale pořád mám plus pět kilo navrch a ty ne a ne odložit :angry: :unamused:

mishul - teda panečku, Kubík pěkně vyrostl...teda já ho viděla vlastně vloni u Lucky na srazu a to už bude za chvíli rok!! tak bodejť by taky nevyrostl, že? :grinning:

klouz - tak to Karolínu a dvojčátka moc pozdravuj a užij si to, pak povíš viď?

aní - jste taky houbařili?

my jsme dnes byli doma, pepi pracoval venku a já mu asistovala, vyměřovali jsme kolik bude potřeba sloupků a pletiva na plot nahoru na zahradu, jsme byli jak geometři :grinning: :grinning: a taky jsem byla po delší době prohnat čtyřkolku a teda v tom blátě na louce jsem měla prdku docela staženou, jsem se fakt bála...ale jsem šikovný pilot a zvládla jsem to bez úhony, jen stroj je jako prasátko :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudi tak to jsme měli fakt stejný menu :grinning: Já si kolínka s rajskou dala ještě teď jsem jak žok :grinning:
Máma teď rozšťouchala prtě tak mi tam mete přemety a nějak nechce přestat a já lítám co pět minut čůrat páč mi rajtuje nejvíc na močáku :sweat_smile:

claudi čtyřkolku si chce koupit manža až za rok a půl doplatíme nový auto. Tady je kluci mají tak jsem se taky párkrát povozila hlavně v zimě to bylo hezký těma polema jezdit :dizzy_face:
28. říj 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: tatrovka je po manžovi
28. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, budu objednávat tu rukojeť odsud.. www.detskydum.cz a jsou tam i hračky atd. kdybyste něco chtěli, tk zítra večer dělám objednávaku..
tip: velmi oblíbená hračka martínka od Mishulle a od Trep :o)) http://www.detskydum.cz/detail/vel-medvdci-605901/
28. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek