• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Market-IP :wink:
28. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dani-IP :wink:
28. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-tak to mate raritku-tu by jsme brali vsema 10 :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby jste jeste o nejake vedeli tak dej vedet ju? :wink:
28. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme prijeli z Hurvinka :wink:
Lidi jak nas.... no Stepu jsem tam procpala a my s Ondrou jsme si to tam prosli.
Stepanek byl nadsenej a jeste v aute zil Hurvajsem :wink:
My taky do narucniku teda nejdem :grinning: Uz se mi to ani nevyplati-ale je to teda palka :angry: :confused:
28. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ty tajnosti tady zase :grinning:

tak si napíšu sama Luci IP :grinning: :grinning:

Aní je to pálka, ale stačila mi zima ted. když jsme s Trep jezdili 2hodky a víc, bylo 0st a pršelo.. a doma jsem nemohla domina ani vzít do ruky, mě jak namrzly a namokly prsty tak jen brečím bolestí .. a nosím tenké rukavic a na to lyžařské :grinning: :grinning: a dnes to i tatka potvrdil, že to není kravina. zmokli jsme a namokla rukojet.. a nebylo se kde dotknout, vsude byla mokrá.. no prostě si to přeji na svátek :sweat_smile:
28. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,holkám bude v zimě teplíčko.Já vzhledem ke golfovým holím, mám smůlu,no co, rukavice to jistí!

Holky,neviděli jste někde v hračkárnách plyšovou krávu,Dáda,když vidí krávu,je unešený, zatím jsem nikde na ní nenarazila.Jen na nějakou miniaturní v odkaze od Lucky: http://www.detskydum.cz/detail/schleich-simentlsk-tele-krva-bk-814401/

Jinak jinde na netu, jsou zrůdičky,které krávu,ani moc nepřipomínají! :wink:
28. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!

evinka:díky moc za odkazy!

Jinak my jsme dnes vstávali ve4:45h.faaakt super!!! :frowning2:
29. říj 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak u nas budicek uz v 5 hod-Klouz-nrboj nenechame Te v tom samotnou :grinning: :grinning:
Me se teda nejvic libi ta prvni krabicka-jen jsem nekoukla na cm :wink: :wink:
Holky co mate batolatka,poslu vam sem super odkaz pro deticky :wink:
29. říj 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.hraveuceni.cz/
je to super a Ondrovi a vlastne i Stepovi se to strasne libi-vlastne i me :wink:
Jo a jeste neco-tak zase za chvilku :wink:
29. říj 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko já taky dneska nějak nemůžu spát takže chápu i vaše dětičky :grinning: od šesti se převaluju a přemejšlim nad blbostma :sweat_smile:
29. říj 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •moc dobré odkazy,hlavně,ten první! :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jj me se taky ten prvni strasne libí :wink: Kluci jsou uplne odvareny :wink:
Musil-a to jsi v prostredku tehu-pockej na konci to uz nebudes spat vubec :slight_smile: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi no spíš to bude tim že jsem včera vytuhla asi v půl devátý :sweat_smile: Takže proto jsem už nemohla spát. Jinak já jsem megaspavec pupek mě nezastaví :grinning:
29. říj 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-joooo????? Tak to si povime fakt ke konci :wink: To uz se s tim oooooobr pupajzem spat moc neda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je dobre ze jsi spavec-budes mis spave miminko :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teda doufej :confused: :wink:
Ja prave nejsem zadny spac a podle toho taky kluci spali a Ondra vlastne doted :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi to já jak teď nespím tak těch 13 hodin denně tak jsem vyřízenej člověk. 11 hodin v noci a pak dvouhodinovka odpol :grinning: ale je jasný že ten obr pupek pak už bude horší no. Ale jsem zvyklá spát na boku tak mě to snad moc vadit nebude :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáda spí,tak se s Vámi jdu rozloučit, dnes odjíždím do JC a zítra mě tam čeká zubař, ach jo!!!!
Po víkendu se objevím!
Mějte se krááásně! :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul napadlo mě ty .... ti lidi nemají soudnost. taková cena. se jako... já ji mám asi taky v OV :o))) a tady máme taky nějakou po Kačce,a le možná už tu modernější.

Evi, kam toho krtečka nestrkaj.. teda ten je ted tááák moderní :grinning:
29. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já vim, je to drahý,ale my už jinou nemáme a levnější sem nenašla
29. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky,Vy jste zlaticka-dekuji Misch+Klouz-uz jsem odepsala tak uvidim :wink:
To bude mit Zdenda jeziska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi vy jste moderní :o))
29. říj 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dostal ho mm v srpnu k 35. narozeninám :grinning: od mých rodičů
29. říj 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

aní - super odkazy, už si hraju a poslouchám komáři se ženili :grinning: :grinning: pepča z toho zatím rozum nemá, tak alespoň maminka si vyhraje :grinning:

mishulle - nemáš modrý kočárek, Kubík červenou čapku a ty hnědé kalhoty? jestli jo, tak jsem tě asi v půl desátý viděla v havlíčkovce...Tak co, trefila jsem se nebo to byla nějaká tvá dvojnice?

byli jsem dnes u Apolináře, udělali mi stěry a zase kousek tkáně odštípli...ale šlo to...za 14 dní si jedu pro výsledky, tak snad to bude OK a ta konizace mě mine :wink:

dítě mě nechce nechat koníkovat, tak zatím...
29. říj 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hnědý kalhoty mám a Kuba vínovou sparťanskou čepici, je-li jsme do dm pro hrneček, minulej jsme zapomněli v kulturáku a už nenašly
29. říj 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek