• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Verko-tak drzim starsne mioc palecky at je vse OK :wink:
Jinak ta suprova a nejhezci Tatra uz je pryc tak jsem pisla jeste jinam :wink: Kolikrat jsem tam hledala a nic jsem nenasla a vy sem pak hodite tolik odkazu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky-tak to vypada spatne-ty co vypadaji docela dobre jsou uz pryc :frowning2:
A zase nejakou hodne ponicenou a poskrabanou mu kupovat nechci :frowning2: :confounded: Nasla jsem jeste jeden odkaz ale no....... uvidite sami :confused: :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.starehracky.cz/inzerce_detail.php?&inzerat=13023&srt=0
tak tady to je-tam bych si zrovna vybrala-ale on to prodava vse a co ja s tolika tatrama, :confused: :angry: :angry: :angry:
29. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní tak to je teda sbírka. ale to by ses nedoplatila :rolling_eyes: .. zkus mu napsat o jednu i když prodává všechny.

Verus,musí to být dobrý!!! a nenapsala si, jak si Pepové užili Prahu :dizzy_face: cos jste dělali???
29. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní a co zkusit dát inzeráty??? že koupíš?? do určité ceny.. třeba by se někdo ozval..
29. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj taky me to napadlo-za zkousku nic nedam vid? :wink:
Takovych inz.uz jsem nasla vid-ach joo-ten by koukal kdybych ji zchrastila :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že mi oči ještě dobře slouží a že jsem si tě mishule s nikým nespletla :slight_smile:

luci - malý pepino byl s tchýňkou doma a my jeli s taťkou sami :wink: pospíchali jsme zase domů, takže jsme se stavili jen na čerňáku v globuse nakoupit a pak v Ikee nadlábnout...před chvílí jsem právě psala na letní maminky "zážitky z výletu" tak to sem nakopčím ať to nemusím psát znovu... :wink:
29. říj 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vám musím říct jak mě sjela pokladní v globuse, megera jedna Jsme neměli žádné tašky a nakonec nákup byl dost velký, paní pokladní u té pokladny co jsme platili nám dala z pod kasy asi dvě ty jejich igelitky a já za pokladnou už skládala zase zpět do košíku...ty igelitky už byly plné a měli jsme na páse ještě nějaké menší věci a koukám že u vedlejší kasy měla pokladní tašky vyndané za sebou, tam co se odkládá už namarkované zboží...tak jsem si pro jednu sáhla a to jste měli vidět jak po mě vyjela, že co jako jí to tam beru, že je dostávají přídělem a že když jsme vedele na kase, tak ať nám dá pokladní tam...no já byla tak překvapená, že jsem se nějak nezmohla na odpor, jen jsem asi na ní tupě zírala a nechápala o co jí jde...no ale tu jednu ukořistěnou tašku jsem si už nechala a vítězně do ní dala zbytek nákupu...teď si jí doma asi nechám zarámovat No prostě praštěný lidi jsou asi úplně všude!! Tak holky, až půjdete na čerňáku do globusu vezměte si prosím vlastní tašky, páč šílená pokladní by na vás mohla vytáhnout třeba kulomet
29. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Která pravidla porušuje: | Zruš takže globus grrrrr , ale zato v Ikea bylo příjemné překvapení...tam jsme se šli nadlábnout a já si tam ráda dávám ty bio těstoviny...a oni dnes měli nějakou akci či co a toto jídlo stálo 10,- korun českých... Tak za deset korun jsem se snad ještě nikdy nenajedla Nevím zda to mívají nějak častěji nebo to byla náhodná akce..ale každopádně příjemné to bylo

no takže takhle my jsme se v tom našem hlavním městě měli :grinning:
29. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra a v sobotu jedu študýrovat, tak se tu asi moc neukážu, doufám, že tu nebudete zlobit :grinning:

a Luci, co ten příští týden, přijedete? doufám, že jo! :wink:

P.S. a laskavě mi taky někdo někdy napište IP bo dopadnu jako Luciáš a budu si to psát sama :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí IP a fakt nekecám :grinning: a abyste věděly, že nemáme tajnosti tak jsem tam psala, kdy mám čas já příští týden :iú a to by vás nudilo :wink:

jo a je mi jasné, že IP objeví dřív, než si přečte tento vzkaz :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zapoměla jsem ti napsat, že příběhem jsi pobavila i našeho tatínka :grinning: a teda ta cena oběda.. to je dooost dobrý.. to ti mooc muselo chutnat a ješě dolívací ´pitíčko..teda...

a babi je šikulka že vám hlídala. jsi měla o starost mín :wink:
29. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. říj 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko to se chystá nějaký srazík ? Tak to mi dejte vědět já krom úterka nic nemám ráda konečně dorazím :slight_smile:
Jinak mě čeká úklid včera jsem měla návštěvu tak jsem kuchtila a kuchyň mám jak po výbuchu. :sweat_smile:
30. říj 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Luci-tak uz jsem pisla panovi se sbirkou-ale moc velke nadeje si nedelam :frowning2:
Verko i ja jsem se docela pobavila-nejvic se zasmeju kdyz to popisujes.Mas dobry sloh -ukoristenou nechala a vitezne......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: viz.kulomet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vzdy se u Tebe pobavim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
Ve stredu v klubicku vyrabime lampionky na pruvod sv.Martina :wink: Timto Vas zvu-je to super.Sejdeme se toho 11.11.u skolky v Bosni-zapali se lampionky a jde se pruvodem na louku pod Valecov-tam se zapali veliky ohen.Po chvili prijede Martin na bilym koni-ale jako opravdu prijede :wink: A rozda detem pernicky a zase odjede :slight_smile: :dizzy_face: Je to strasne hezky,mame to tu uz asi 5 let a je cim dal vic deti-je to super pozorovat ty prtata jak capou v te tme s tema svetylkama :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jako co se tu planuje za srazicek beze me? :confused: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nejak dlouho uz tu nebyla Evca-nevite co s ni je? :confused: :wink:
30. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslim samo Trep :wink:
Evik-hezky fotecky :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
VERKO-IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
To bude radosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi leda byste tam měli zase tu mňamozní teplou medovinku jako vždycky v létě na koncertech :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-nee-ee tohle je bez obcerstveni-jen deti pernicek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale muzes si donest v termosce :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Volalal jsi zu te holcine?Dohodli jste se? :confused: :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My mame zasupovacky takze nam to je k prdu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi včera jsem jí zkoušela volat a měla obsazeno tak to zkusím dneska musím se s ní domluvit jestli mi počká do příštího víku páč tehle mi dneska přijede babička a zítra jedem okruh po českých krchovech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a v neděli jedu do JC. Tak uvidím :slight_smile:
30. říj 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja myslim ze se dohodnete v pohode :wink:
30. říj 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vy toho po ránu nakecáte :grinning:

Ani, tak to teda ve středu nepřijedeme do klubíčka.. na to jsme mooc malí. to by se nudil. škoda..
a v kolik ten průvod 11.11. začíná??? kdybychom chtěli jen kouknout..

jsem blondýna.. neumím s facebookem :o))) Evinko to musím být registrovaná? jelikož se mi ukázala jen jedna fotka a když na ní kliknu dostanu se na tvůj profil.. a když mi to kdysi ukazoval kamarád, tak kliknutím jsem se dstala na další fotku. tak jsem zmatená :frowning2:
30. říj 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi doufám že ano za tu cenu se to fakt vyplatí koupit. :wink:

luci ahojda :slight_smile:

Jedu do JC pro bábrli tak zatim papá
30. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ale to klidne prijedte-vsak stejne budem delat my mamky a deti si budou hrat :wink: Vubec tam nikomu nebudete vadit-no je to na Vas.
Pruvod je super a cas jeste upresnim-asi mezi 16-17hod-aby byla pomalu tma-ja Vam to sem jeste pisnu Ty blondyno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. říj 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Luci tak zkus tenhle odkaz. Já zase neumím z FB posílat odkazy, tak snad je to už na celé album: http://www.facebook.com/album.php?aid=2036082&id=1051166272&l=6ad3b8dfa4
30. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý, teď už nahoře vpravo máš další a předchozí a tím se posuneš po albu. Nebo se zaregistruj a přidej si mě jako přítele :wink:
30. říj 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a nevím jestli jsem to tu psala, ale 28. 10. přesně na 5. měsíčniny se Ondra otočil sám na bříško. Od té doby to ukáže vždycky jen 1 x denně :grinning: ale je to pokrok.
30. říj 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evinko, už jsem koukla :o) super. akorát fakt blbnu. protože jsem pořád klikala a klikala a pak říkám je tu fotku už jsem viděla a ono to jelo dokola :grinning:

A ondra je šikulka.. nepsala jsi to tady :slight_smile: tak mooc gratulujeme .. ted už ho budeš muset hlídat mooc, protože se ti jednou odválcuje pryč :grinning:
30. říj 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek