• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ahoj holky! :slight_smile:
Konečně taky něco napíšu. Snažím se občas dočítat, co je u vás nového, ale nějak nestíhám. Teď nám skoro dva týdny nešel internet.
Máte všechny moc šikovné dětičky, když si to tady tak čtu. Řeknu vám, že bych nikdy nevěřila, že takový klidný člověk jako já může mít tak divoké děťátko, jako je naše Barunka. :grinning: Nestíhám vůbec nic, můj maximální cíl dne je, abych si stihla dojít na záchod, nějak se najedla a večer se umyla. Je to fakt divočina. A ještě se to znásobilo od neděle, kdy se Barunce asi po dvou týdnech pokusů povedla otočka na bříško. Od té doby v podstatě nedělá nic jiného, než že se točí. Evi, užívej si, dokud se Ondrášek otáčí jen jednou denně :slight_smile:)
Vždycky se tak rozdivočí, že si s tím sama neví rady a pak většinou nepomůže ani chování, takže ji musím rychle obléknout, dát do kočárku a vyrazit ven. Venku občas spinká, doma vůbec. Dneska zatím spala dopoledne běhme 2,5 hodinové procházky čtvrt hodiny a pak jsme si chvilku lehly spolu a nakonec si zdřímla na 10 minut.
V noci taky žádná sláva, rezignovala jsem a spí s námi v posteli. Večer se ji pokouším uspat v postýlce, minimálně půl hodiny zpívání a držím ji za ruce a když se podaří, spinká v postýlce maximálně 2 hodiny. Pak jíme a od té doby je s námi v posteli. Napíšu narovinu, že to dělám hlavně kvůli sobě, abych spala, protože nemám sílu stát v noci u postýlky a pořád ji uspávat. Někdy je noc lepší, někdy horší, ale nikdy ne klidná :slight_smile:)
Teď jsem je vyslala s tátou na nákup a rychle půjdu žehlit :slight_smile:
30. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucko, jak jsi tady psala s tou Helčou, nakonec jsem byla na jejích dvou kurzech i s Baruškou. Od začátku bojujeme s kojením a zrovna pár týdnů po Barunčině narození probírali v Galatee kojení, tak jsme se zúčastnili všichni tři. A pak jsme ještě byli na hodině péče o miminko :slight_smile: Můžu jenom potvrdit to, co jste tady všechny psaly, že Helča je úžasná, moc hodná a milá.
A jinak jako fakt žehlím, jen jsem si na to vzpomněla :grinning:
30. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ty jsi kouzelná fakt :o) to slovo mě napadlo. nevím proč. ale ty nás čteš a neozveš se .. příště napiš aspon ahoj :wink:
jinak o uspávání ti jednou poradí Evča - trep, zkoušela metodu od ... jsem zapoměla. holky to ted zkoušej na unoru :slight_smile: ale spíš to spaní v tvé posteli.. my taky spíme. třeba od 2hod, kdy mě probudí, tak abychom co nejdřv zalehli, tak ho přesunu k sobě. však taky vybíráme nvou postel - 200 na 220 at máme více místa :grinning: prostě jen abych se vyspala, udělám taky vše :dizzy_face: a on u mě spí hned. nechápu to, že ty děti tak reagují :grinning:

a jakou má náladu když tak málo spí? no dej nám nějaké fotečky :wink:
30. říj 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti-ahoooj :wink:
U nas uz se spinka :wink: :slight_smile: Ondrasek vytuhnul na zemi-uplne vyrizenej bobek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mam fotecky tak pak hodim :wink: :slight_smile:
30. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj berunky :slight_smile:

přede vším děkuji aničce a lucce za IP ....jste mě potěšili, že mám taky "tajnou poštu" :grinning: :wink: aní též dík yza pochvalu mého slohového ne-umění :slight_smile:

evi - tak jsem ráda, že jsem dnes poctivě dočítala a díky naší blondýně jsem se dočetla až na druhý odkaz těch fotek... Ondra je správňáckej mimiňáček a už se kutálí, jo? tak buď ve střehu... náš lenochod se jako tak přehupuje lehce z boku na bok, ale zatím ještě žádné velké akrobacie neprovádí...

marti a baruško, ahoooj kočky :slight_smile: Někdy je to kolotoč kolem těch našich milovaných cvrčků, že? Mám to taky tak, z toho si nic Marti nedělej.... Ve dne už teda trochu máme takový minirežim a asi Pepi spí více než Barunka, ale v noci jsme na tom jako vy...Třeba na dnešek byl vzhůru každou půlhodinu a to jako čestný pionýrský...byl neklidný, házel rukama, nohama, kňoural a fňukal...a já ho hladila, kojila, dávala dudlík, přebalovala a když mi v šest začal cvrlikat mobil, že mám vstávat do školy tak jsem myslela, že mě šlak trefí...No a v posteli ho máme taky u sebe, to se prostě nedá desetkrát za noc k němu vstávat...Takže žádné výčitky, prostě si to dělej tak jak to tobě a baru vyhovuje a hotovo...Snad s náma nebudou spát do osmnácti :grinning: :grinning: Vidíš i Luci si bere Domíska k sobě...Taky proč ne, že?
Musíme doufat, že tento stav nebude trvalý a pár měsíců vydržet a pak už to bude brnkačka...Jsme maminy šikovný a zvládneme vše levou zadní!!!! Tak snad jsem tě trochu podpořila :slight_smile:
Ráda tě tu uvidím častěji, alespoň pár řádků písni a taky nějaké to foto pleas /neumím engliš, tak snad je to správně :wink: /.....

jdu odepsat aní a luci na ty IP a pak valím tlouct špačky do postele, zítra máme školu jen asi do jedné hoďky, tak to bude paráda....

mějte se prímově, užijte si taťky a víkenda a zase naviděnou....čaooooooo :slight_smile: :slight_smile:
30. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No, zatím se s námahou otočí na bříško. Ale na bříšku mi začal couvat - dopředu plazit se mu nejde, ale pozpátku už se kousek dostane.
Taky doufám, že Ondra s náma nebude spát do 18 a že brzo zjistí, že v postýlce má svoje místo, kam mu nikdo nepoleze a nemusí si bránit prostor. Ale zatím je mu u nás v posteli dobře a když má manžel noční, tak je pohodička a máme každý "svojí" postel, tak se spí báječně. Ve třech už je to horší.
30. říj 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky berušky, tak koukám, jak hezky bojujete a rozmazlíkováváte svoje broučky, skoro jako u nás :grinning: :grinning: :grinning:
no, Emule jako miminko se mnou prospala taky dost času v posteli, u ní nutnost, bych jinak opravdu téměř vůbec nespala.... a Míďátko si po prvním kojení taky beru k sobě, protože mi je to příjemné a ona si taky nestěžuje a ani manža - postel máme velkou, takže když ještě ráno dorazí Emulka a třeba se ještě zavrtá k nám, tak se tam srovnáme v pohodě všichni :wink: holky, užívejte si ty mimiňátka, i když nespěj a jsou náročná, letí to tak rychle a oni nás za chvilku ani nebudou potřebovat :fearful: :sweat_smile:

Evi - gratulujeme k otočení a hlavně prvním lezeckým pokusům, Ondrášek je šikula! a fotečky jsou super!!!

jinak všechny moc zdravím!
Marti, taky vždy jen dočtu a nejsem schopná napsat, ale taky zatím nemám co, u vás už je veseleji :wink:

tak pa a krásný víkend, kočky!
30. říj 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-preji krasny vikend :slight_smile: :wink:
Verusko-IP :wink:
31. říj 2009 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak ja se loucim.Za chvilku vyrazime do Hradku-budu tu az vecer.Preju krasnou sobotu :slight_smile: :wink:
31. říj 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
No, ono to vyznělo jako stížnost :grinning: , ale není. Už jsme si zvykli na naši divošku a je to s ní fakt sranda. I když náročná :slight_smile:
Řeknu vám, zatím jsem byla klidná, když byla v noci ve spacáku, že v něm se neotočí a můžu od ní vstát a dojít si na záchod. Tak už se otočila v noci i v něm :slight_smile: Na pravou stranu jí to jde líp a vpravo leží táta, takže když jsem přišla z kuchyně, kde jsem byla vyhodit plínku, ležela přetočená na tátovi :slight_smile: Já ji snad budu muset přendávat do postýlky.
Ty fotky někdy doručím :grinning: A vaše prohlížím!!! Máte je super.

A holky s holčičkama (což je teda menšina :slight_smile: ), nechávaly jste náušničky nastřelovat nebo propichovat ouška? My budeme mít příští týden druhou hexu, takže se to stává aktuálním. Teď jsem se v podstatě rozhodla pro nastřelení, jenže jsem zase slyšela, že prý se někdy při výměně špatně nandávají. Ale můžu říct, že se mi líbí i ty malé špuntíky, co se nastřelují, takže bych je hned tak neměnila.
31. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
týjo Marti, tos mi teď dala, jsem přemýšlela, kdo všechno tu má holčičky :grinning: no, snad někdo poradí, já to nebudu, Emule je zatím bez naušnic (ani po nich zatím netouží), kdyby někdy chtěla, asi necháme nastřelit. Mídě to taky neplánujeme, ať si to pak rozhodne sama.... takže bohužel :sweat_smile:

taťka nám dneska dělá pizzu, tak mám vařící leháro, ale stejně už se zvedám, pokud Majolenka po koju usne, zkusím se vrhnout na žehlení....
31. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Marti co vím, tak holky nechávají nastřelovat. je to rychlejší a méně to bolí. a Trep pak mazala Eli ušička framykoinem a problémy neměly. a holky z unoru taky žádné.
a jinak mi nepřišlo, že sis na malou stěžovala. spíš mi přišlo že se obhajuješ. že ji dovolíš vše :o)) což mi teda kvůli spánku taky. a ve spacáku i stojí v postýlce.. jako Domi.. takže to opravdu není pro zmenšení pohybu :grinning:

Kacul, jak nemáš co napsat. ty jsi kecka :dizzy_face: holky ti musí dělat samou radost
31. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdarek :slight_smile:
Tak kdepak je to slibovane slunicko? :confused:
Verus: ok, tak bacha na bacha....ehm, tedy na Globus a ostrazitou pani pokladni (navrhuji ji na zamestnance roku, protoze majetek Globusu by hajil svym telem :grinning: :grinning:
Evi: oooooobr gratulace Ondraskovi k otoceni, je to pasak :wink:
Marti: jeste me napadlo, jak si psala: "jak muze nekdo, tak klidny mit tak zive ditko?" tak presne tohle si rikame s MM a asi je to proto, abychom se nenudili a tak brzo nestarli, nebo fakt nevim :grinning:
Jinak dnesek uz mam v kalendari zakrouzkovany, protoze Eli se pustila do taju chuze - udelala tri kroky do prazdna, pak sla na prdku. Mno a behem dopoledne jsme videli jeste tak dva pokusy a v Delfinku to ukazala znovu, ale uz o jeden pridala, takze 4 kroky :slight_smile:
31. říj 2009 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tý jo, Trep, tak to je Eli frajerka :slight_smile: Myslíš, že ji ještě přes zimu udržíte na procházkách v kočárku? :grinning:
Jinak venku je pěkná kosa. Byly jsme dneska u mojí babičky a Baruška se tam normálně rozbrečela a docela dlouho trvalo, než se rozkoukala v mojí náruči. To se nám zatím nestávalo. Už přicházíme do věku, kdy změna prostředí nebude vítaná.
31. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky-tak jsme doma z navstevy :wink:
Bylo super-alespon jsem vypustila nejake starosti na chvilku :frowning2: :confounded:
Evi-Elisce veeeeelika gratulace,pockej to bude za chvilku behat jak camrda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli moc dekuje :wink:
Marti, nevim, nevim....ted bych rada rekla, ze jo, ze se budu trosku "branit" namlast ji venkovnim svetem, ale Eli si to nejspis sama poresi, vzdyt vis.....ty nase certice nic moc nezastavi :grinning:
Nandi, vsak trenujeme, abychom uz brzy mohly k vam do Klubicka :wink:
31. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-jj vsak ve stredu zu muzete dorazit :grinning: :wink:
31. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky-kdyby jste o nekom vedeli kdo by prodaval tu tatru dejte mi echo prosim :confused: :slight_smile: :slight_smile: Na vsechno na co jsem odepsala tak uz je pryc :frowning2: :frowning2: :confounded: A ja bych ji tolik mooooc chtela pro toho Zdendu :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak jeste schanim postavicku Noddyho :dizzy_face: Ondra ho miluje-neco uz jsem nasla-ale kdyby jste meli jeste nejake typy tak sem s nimi :slight_smile: :wink:
31. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní zeptám se v OV. zda to někdo neprodá. kolik za to chceš dát max? ne že jim max nabídnu, ale at je kopnu rovnou, když to nadsadí :angry:

trep elišce posílám potlesk. Jen teda mě a Mishul dostala. čekaly jsme to dřív. obě jsme měly špatné tipy :grinning: :grinning:

Marti nám se to, co píšeš naštěstí nikdy nestalo. všude kde přijdu odkládám dítě do rukou jiných a přesně tak i když někdo přijde k nám :sweat_smile: tak doufám, že nás to nepotká.
31. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
LUci-tak do 500Kc vic nedam :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Nebo vymenim za ten novy typ tatry-mame 2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To by jsi byla mooooooooc hodna kdyby jsi si na me vzpomela :dizzy_face:
31. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tahle jedina je jeste volna,pani ji hodila i na aukci ale ta mi prijde docela uz brutalni a jeste za tu cenu :frowning2: Nejaka polamana,vysisla a bez volantu. :frowning2: :confounded: Vim ze novou nesezenu ale aby trosku vypadala :wink:
Ten pan jak jich mel hafo tak se ani neozval-to jsem zvedava kdo mu to jako celek koupi.Kdyby je prodaval ůostupne tak je uda na 100% :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nody je můj kamarád :o))) Nodyho má každý rád :o)))

Aní já do OV napíšu mailíka, at to tam máme zjistí. vím že to měli sousedi a tak.. náhoda je co??? :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
děkujeme za gratulace k přetočení, dneska u mu to na bříško šlo výborně, taď ještě až se začne přetáčet zpátky a už ho budu nacházet jinde, než jsem ho nechala.
Trep, gratulece Elince k prvním samostatný krůčkům. Mojí kamarádce na 11 měsících dvojčata už dost slušně chodily, ba málem běhali :-O
31. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci-jeeeeeee Ty jsi skoro takove zlaticko jako ja :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsi moooooc hodna-dekuju :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Noddy-jj na nem ted ujizdime-rano vstane a uz jede mami Noddy kamajad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní si pamatuji, ne? jsem ho u vás taky viděla :o))) a ještě trakturka :grinning: :grinning:
31. říj 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní, tak takhle se využili jablíčka než jsme je odnesli do sklepa: http://www.youtube.com/watch?v=dCvIGZa7p4Q
31. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci-no kraaasny Domca je pruzkumnik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem cekala nejaky strudl ale tohle neeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,pamatujes si dobre :wink: Nase oblibene hitovky :wink: :slight_smile:
Valim spat-dobrou noc vsem :slight_smile:
31. říj 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj hholky-krasne rano :wink: :wink:
U nas prvni budicek v pul pate-ale pak jeste u nas teda nastesti usnul :wink: :slight_smile:
1. lis 2009 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek