• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
čauky holky...

zdravím ze školy, máme dnes výpočetní techniku, tak mám chvilku sem mrknout :wink:
večer doma dočtu...

zatím pěknou neděli, pa :slight_smile:
1. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
No fuuuj Verko.. takhle ve skole chodit na koníka :grinning: :grinning: co tam probíráte ve vypočetce? ty už vše musíš znátm, ne?

Aní.. se mi líbí stále dobrá nálada tvoje. fakt. i když takhle krásně máte 2budíčky :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěknou neděli přeju :slight_smile: Na mě leze nějakej bacil tak ležim mám plnej rypáček a čajuju. Včera jsme byly v MB pro ten monitor dechu a mrknout za klukama na banďáku tak jsem asi někde něco chytla :confounded:
1. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky, moc zdravím při neděli!

Musil - chtěla jsem se zeptat, nechceš ještě nějaké miminkovské oblečeníčko? už vyřazuji to nejmenší a nabízím k prodeji a to myslím velmi lacino a tobě bych ze známosti ještě slevila :grinning: jinak se hezky kurýruj, ať jsi fit!

holky, kdybyste měly v okolí těhulku, která by pár kouskama oblečeníčka nepohrdla, tak budu moc ráda.... mám tu i těhu kalhoty a ráda bych se toho zbavila, když tu není místo na přebytečné a zbytečné skladování...

Trep - Elince gratulka k chozeníčku, počkej, za chvilku tě bude prohánět...

Luci - videem jsi mě pobavila :wink: Domík je prostě super! posíláme pusu....
a já nemám co psát právě proto, že jsou holky tak super :grinning: :grinning: :grinning: berušky moje milovaný :wink:
1. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahooooj-uz jsme doma :wink: :slight_smile:
Luci-no porad ji taky nemam dobrou nemysli si :slight_smile: :wink: Zrovna dnes jsem byla dost rano a vcera vecer nasr.....ale snad uz to bude Ok :wink: :slight_smile:
Kaci-to jsou milackove malicky vid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Verko-Ty jsi takova odvazna skolacka vid? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní a já vím prooooč :sweat_smile: a už to teda máte vyřešené???
1. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem proválela neděli :sunglasses: :grinning: Pak přišel malej pes vyválenej v ehm ehm pravděpodobně v nějakým hovínku nebo co to bylo strašnej smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ho prohnala sprcháčem teď je na mě naštvanej a nemluví na mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci no.... ale hlavne jsem se u svagrovky hoodne najedla tak mam plny brisko a je mi fajn :wink:
Dnes ji ani nepotkas na spinnu-jela za kulturou :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: A taky jsem zapomela napsat ze maME za oknem vydlabanou a rozsvicenou dyni-tak jsou kluci spokojeny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Za chvilku jdou spat-uz se tesim az usnou a bude klid-kouknu na superstar :wink:
1. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musil-bleeeeeee tak to bych teda nesla tezce :confounded: :confounded: :confounded:
A koukej odpocivat :wink:
1. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi no bohudík mi tyhle věci nevaděj jsem vycvičená špitálem :grinning: ale něchápu že ten blbec se v tom musel vytřít. A pak prostě nepochopil že zahovínkovanej doma nebude. Ale už se na mě dvakrát podíval tak asi začíná mírový vyjednávání :sweat_smile: :grinning: dám mu něco dobrýho a zas bude kamarád :grinning:
Jinak odpočívám dneska celej den ještě pár takových a mám na zádech proleženiny :grinning:
1. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,kamoska ma taky psa doma povidala ze ty psi jsou strasny-jak nekam jedou tak je urazenej a nemluvi s nima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jas bych prave tuhle praci delat nemohla,u mich deti mi to nevadi ale jinak bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsi spokojena s monitorem? Kdy jste se sesli? :wink:
1. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo včera jsem se u ní stavila doma jsem spokojená moc má dvě ty desky takže ho můžu mít v košíku i v postýlce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: včera jsme si tady večer s Musilem pípali :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak s tou prací asi na to člověk musí mít žaludek no ale mě to nikdy nepřišlo divný že jsou lidi podělaný nebo jim hnijou rány. Neřikám že se mi někdy z něčeho nezved kufr to bych kecala ale popravdě víc než výkaly zvratky a tak mi vadili nevykoupaný smradlavý lidi :confounded: :grinning: :sweat_smile:
a náš čoklik je největší urážlivec na světě. Umí se mnou nemluvit i den nebo dva. To radši nebude žrát než aby přišel a přestal trucovat :grinning:
1. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musil :grinning: :grinning: :grinning:
No jen se neboj.taky jsem ji rekla ze za to chci desatky-jako zadarmo ani kure nehrabe ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
já uplácim čoklika polomáčenejma sušenkama momentálně takže von zadarmo nehrabe ani ten pes :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem tvůj dlužník za dohozenej monitor když budeš cokoli potřebovat ozvi se :wink: aj kdyby to mělo bejt něco s elektrikou to je zas doména mojeho mladýho :grinning:
1. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Sííím já bych ráda aspon den proleženny :grinning: zítar to bude šok, když nám tatka odejde do práce.. bude mi moooc chybět :sweat_smile:

Aní všimla jsem si, že Maruška nebyla.. a hledala jsem ji. bylo plno tak jsem ji nechtěla přehlídnout. a když jsem jela ze spinnu tak blondýna v modré felicii neuměla vyjet z parkoviště. nechápu kam čuměla, ale nedala mi přednost - já už vyjížděla a napálila to do mě.. a to jsem troubila. naštěstí jsem zastavila tak, že nevzala světla,ale jen plech nad kolem.. :angry: takže vada na kráse. chudák Berta (to je to mé auto), už tak je stará a ted ještě tuknutá :confounded:
1. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
luci to je tele :angry: Naše felicie už je od takovýhle dobráků taky pěkně potlučená ale už jí dáme odpočinek když teď koupíme snad to nový.
ženy poraďte mi co na zácpu v těhu já už zkoušela snad všechno od kompotů po šlehačku jogurty prostě nic nepomůže a já asi prasknu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Musi: hrušky
2. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Musi: s tou prací, sme na tom stejně, přebalovat lidi a převazovat jim rány mi nevadilo, ale jak nám přivezli bezďu ještě prolezlýho červama, to bylo dost i na mě
2. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
mish ty zkoušim už třetí den jak kompotovaný tak čerstvý. Mám pocit že už budu muset navštívit lékárnu ať mi dají nějaký prebiotika nebo něco co prostě smí těhule.
Viď tyhle bezďáci a nekoupaný lidi to bylo nejhorší. To jsem bez větrový mastičky pod nosem nedala :grinning:
2. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nevim, vláknina říkaj, tak nějaký ovesný vločky nebo něco
2. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
zkusím ještě něco no ale spíš to vidim zítra na tu lékárnu jedna holčina mi do IP poradila nějaký ty prebiotika v kapsličkách že prej pomáhaj. Tak zkusim a uvidim. Nikdy jsem takový trable neměla :confounded:
2. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Ja jsem odvezla Stepanka do skolky v pul jedne jedem na logopedii :confounded: Taky si potrebuju dojed do Knezmosta pro med.Delam klukum meducku-nastrouhany zazvorovy koren+svar.vodu+citron+med-no a ten mi dosel :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ondrasek koukan At ziji duchove :slight_smile:
Market prosim Te-byla jsem jen spojka,hlavne ze jste se dohodli a spokojenost je na obou stranach :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market-jj me teda taky pomaha svestk.kompot :wink:
Luci-no a stim autem to je teda dobry-a dohodli jste se alespon na nejake kacce :confused:
2. lis 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi kam jezdíte pro med ???? Já teď taky sháním chci pěknej tmavej lesní :wink:
2. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musil-no ja jsem si bzdycky brala prave od te Romany jak mas ten monitor-ale letos jsem zavahala a uz nemaji-jenze ty maJI vceli :wink: A v Knezmoste ma pan taky vceli tak si tam dojedu-jinak lesni maji v Kauflandu,minule jsem ho tam kupovala :wink:
Jeste jsem nasla tohle tak na to jukni a zeptej se pani jestli to muzou tehule ale je to prirodni tak snad jo :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4221379
2. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No když já právě něchci takhle z obchoďáku ten je přibarvovanej chci poctivej od včelaře přímo. Dostala jsem jeden tip na nějakýho někde za Bakovem tak se tam vyrazíme podívat ten má prej asi 4 druhy medu :slight_smile:

Koukám no ale to asi nechci "Přípravek je zvláště vhodný při redukčních dietách a očistných kúrách." já redukovat už nechci stačilo mi to :grinning: :grinning: :grinning: kusím ty prebouše jetli mi to pomůže. nebo šaratici :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To jo schodila jsi dost-hele ale mi zarucene pomuzou treba testoviny s masem+smetanou-ty vado to v sobe dlouho neudrzim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No ja pro ty kramsky medy taky moc nejsem teda-ale nebylo zbyti-uz jsem fakt nemela :unamused: Tak mi pak dej vedet toho vcelare u Bakova-taky bych zavitala a neco vybrala :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi oki dám ti vědít prej má i nějakej pohankovej med a ten je strašně zdravej a dobrej tak uvidim :slight_smile:
No já už právě jedla všechno co mě dřív bezpečně prohnalo šlehačku kompoty hrušky kefír a prostě nic :pensive:
2. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek