Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
nandaautor
2. lis 2009
Market-tak prosim Te jestli mas nejakej kontakt na\ toho medare-mohla by jsi mi ho pisnout?Ted jsem se vratila z Knezmosta med uz neni 😞 😞 😞 😞 a ja ho zrovna tolik potrebuju pro ty kluky :-S :-S
musilka
2. lis 2009
nandi žádnej kontakt na něj nemám právě jen je prej někde v Dolánkách u Bakova tak pristě nastartujem auto a pojedem se podivat do dolánek. Ještě mě napadá že nějakej med od včelaře mívají v Bousově v pekárně 😉
nandaautor
2. lis 2009
Ahaaa-tak to je skoda 😞 Ja se jeste zeptam mamky na Petkovech jestli nejaky nema.
Ale klido tam nekdy muzeme dojed 😉 😉
Medu je letos malo-Romca mi to rikala a tem kramskej je hodne pajcovanej.Rikali to i ve snidani s novou ]-(
mishulle
2. lis 2009
a kdyby ste nic nenašly
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24105924&tab=4
já mám strejdu včelaře, ale je až od Tachova a letos už tam nepojedem
musilka
2. lis 2009
nandi když tam pojedem tehle tejden tak ti láhvičku vezmu ať ho ochutnáte a dovezu ti jí ju ? 😉
nandaautor
2. lis 2009
Mish-taky dobry 🙂 Jak nic nesezenu tak tam pisnu 🙂 😉
nandaautor
2. lis 2009
A tady je primo kontakt na nej-tak ja tam pak kdyztak cinknu 😉
mishulle
2. lis 2009
jé koukám že Musil se zejtra pravděpodobně dozví, co nosí pod srdíčkem
martinahejlova
2. lis 2009
Ahoj holky, od tohohle včelaře jsme si kupovali med v červnu na jarmarku a byl moc dobrej 🙂

Můžu říct, že procházky v tomto počasí nejsou nic pro mě, ale co člověk nadělá, že jo?
nandaautor
2. lis 2009
Musil-jj jasny-budu rada 😉
U ans uz 2x vypli proud.Je teda hodne pod mrakem to me stve 😞 😞 😞
luciejadr
2. lis 2009
Aní žiješ tam??? nebo jsi na svíčkách :o)))

to počasí je pekně škaredé 8-( 8-(
nandaautor
2. lis 2009
Luci-jj dobry-ted jsem dokoukala Vypravej a pomazu si asi lehnout 😉
klouzavka
3. lis 2009
Dobré ráno všem na MK! 🙂

martinahejlova •zdravíme Tebe a Barunku a gratulujeme k přetočení.

Luciejadr: ještě,že není Berta více potlučená.

Trep:gratulka k 1.krůčkům. 🙂

Víkend v JC jsme si užili.
Dáda u zubaře mooc spolupracovat nechtěl a já jsem neměla nic vraženého v dásni, co mě týden bolelo a vzadu na hoře se mi prořezela osmička,tak na výzvu zubařky šla hned ven,když už jsem tam seděla.Byla to léčbna šokem.
Včera jsem měla lítací lékařský den v Praze a Navštívila jsem Lubošovo pracoviště a nákupní centrum DBK a Arkády na Pankráci.

Dnes nás čeká náhradka plavča.
treperenda
3. lis 2009
Bre ranko 🙂

klouz: teda, tak to je fakt lecba sokem - a dobry?

medik: my uz nekolik let bereme medik od nekoho z Nove Telibi (ani nevim, kdo to je, zarizuje to mamka) a ted po dva roky jeste nosil MIsa z prace od kolegy a vsechny jsou moc moc dobre. Jako ke kupovanym take nemam moc duveru, ale kdyz dojdou zdroje a zasoby, tak se neda nic delat.

Taky si jdeme dneska nahradit plavani, takze to hnusne pocasko krasne preckame v bazenku 🙂

LucieJadr: prvni Bertino bebi od blbe bllondynky? 😞 Tak jeste, ze to nebyla chytra blondynka 😉
claudie
3. lis 2009
ahoj, ahoj 🙂

tak jsem se konečně dostala k PC...po víkendovém študýrování jsem byla nějaká vyšťavená a včera doma dodělávala resty...

tak Eli už je samostatná chodilka? no to je fakt šikulka, teď už ji Evi ani nedohoníš 😃

Luci - posílám pohlazení chudáčkovi nabourané Bertě 😃

tak dneska se dozvíme do IP od Musil co to bude až to bude? jsem napnutá jako struna...Tak musil, honem honem 😉

jdu kuchtit a budu průběžně načuhovat, zatím se mějte
nandaautor
3. lis 2009
Ahoj holky-krasne ranko 😉 😉
Taky se tesim co bude Market mit 😉 😉 😉 😉
Evi-ted mi sousedka prinesla medik od toho vcelare na kterxho jsem sem davala odkaz-teda sklinka 145kc docela palka ale ono to lepsi nebude-je ho totiz malo 😞 :-S Ale pry je vyborny 😉
Holky a jak to vypada se srazkem 😉 =-) ?
Klou tak to jsi dobra ja bych asi neotevrela pusu a kor jak bych na to nebyla pripravena psychicky =-) 8-( 😃 😃 😃
claudie
3. lis 2009
aní - srazík, nevim nevim...asi se nic nedomluví.... míša s martínkem jsou prý marodi 😞
nandaautor
3. lis 2009
Verko-jj jasny v klidku az to pujde tak to pujde 😉 Ted je blby pocasi tak to bude tezky se sejit :-S :-S
Verko IP 😉
klouzavka
3. lis 2009
Tak jsme doma z plavání.Bylo to dnes v pohodě a 200% lepší,než minulou středu,kdy se na nás byl podívat ta´tka. Dnes to byl zase ten můj plaváček Davídek.
Dáda chrní a já asi hodím taky nožky na horu.

Jojo,dnes se dozvíme, co musilka. 🙂
claudie
3. lis 2009
klouz - tak jste se pěkně vyčvachtali, co? bez táty a jak vám to vyšlapovalo 😃
co Karolína, viděli jste se?
nandaautor
3. lis 2009
Tak me se Ondrasek vyhajal a Stepanek usnul 😃
Za chvilku ho budu budit pze pojede do lidusky a my do MB =-) :-S 😉 🙂
mishulle
3. lis 2009
holky, já mám radost, seminárku z AJ mi uznali a bakalářku už mám taky předělanou a uznanou, v pátek ji dám svázat, takže se šprtám Aj na 17.12 a státnice mám 28 nebo 29.1.2010, juchůůů
martinahejlova
3. lis 2009
Mischulle, moc gratuluju! To bude úleva na konci ledna, že jo? 🙂

My jsme dnes byly na 4 měsíční prohlídce a Barunka už je pěkný obřík. Má 67,5 cm a 7,14 kg. Odpoledne ještě na kyčlích, protože minule neměla jadýrka, dneska už ano a byla tam s náma samá malinká miminka a i když je to chvilka, připadá mi to k neuvěření, jak je teď proti nim veliká.
mishulle
3. lis 2009
jj, to bude úleva od školy, ale máme s manžou v plánu, že ten můj volnej čas bude využit 😉
musilka
3. lis 2009
Čauves tak jsem z5 z UZ 🙂 bylo to úžasný pídě spolupracovalo chvílema až moc pořád mávalo rukama boxovalo do tý sondy bylo to super. máme krásnej záznam a nádherný dva obrázky 🙂
mishulle
3. lis 2009
mus: a? víte?
musilka
3. lis 2009
víme 😃

a moc gratuluju k těm studijním úspěchům 😉
nandaautor
3. lis 2009
Mish-velika gratulace 😉
A Musil vlastne taky obrovska gratulace-kdo Vam delal UTZ Cepelik nebo Novotna? 🙂
mishulle
3. lis 2009
děkuju
jinak mě tohle počasí pěkně..., potřebuju do vánoc umejt ještě dvě okna co jsem nestihla :-S