• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Market-tak prosim Te jestli mas nejakej kontakt na\ toho medare-mohla by jsi mi ho pisnout?Ted jsem se vratila z Knezmosta med uz neni :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ja ho zrovna tolik potrebuju pro ty kluky :confounded: :confounded:
2. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi žádnej kontakt na něj nemám právě jen je prej někde v Dolánkách u Bakova tak pristě nastartujem auto a pojedem se podivat do dolánek. Ještě mě napadá že nějakej med od včelaře mívají v Bousově v pekárně :wink:
2. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaa-tak to je skoda :frowning2: Ja se jeste zeptam mamky na Petkovech jestli nejaky nema.
Ale klido tam nekdy muzeme dojed :wink: :wink:
Medu je letos malo-Romca mi to rikala a tem kramskej je hodne pajcovanej.Rikali to i ve snidani s novou :angry:
2. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby ste nic nenašly
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24105924&tab=4
já mám strejdu včelaře, ale je až od Tachova a letos už tam nepojedem
2. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi když tam pojedem tehle tejden tak ti láhvičku vezmu ať ho ochutnáte a dovezu ti jí ju ? :wink:
2. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-taky dobry :slight_smile: Jak nic nesezenu tak tam pisnu :slight_smile: :wink:
2. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tady je primo kontakt na nej-tak ja tam pak kdyztak cinknu :wink:
2. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé koukám že Musil se zejtra pravděpodobně dozví, co nosí pod srdíčkem
2. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, od tohohle včelaře jsme si kupovali med v červnu na jarmarku a byl moc dobrej :slight_smile:

Můžu říct, že procházky v tomto počasí nejsou nic pro mě, ale co člověk nadělá, že jo?
2. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-jj jasny-budu rada :wink:
U ans uz 2x vypli proud.Je teda hodne pod mrakem to me stve :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní žiješ tam??? nebo jsi na svíčkách :o)))

to počasí je pekně škaredé :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj dobry-ted jsem dokoukala Vypravej a pomazu si asi lehnout :wink:
2. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem na MK! :slight_smile:

martinahejlova •zdravíme Tebe a Barunku a gratulujeme k přetočení.

Luciejadr: ještě,že není Berta více potlučená.

Trep:gratulka k 1.krůčkům. :slight_smile:

Víkend v JC jsme si užili.
Dáda u zubaře mooc spolupracovat nechtěl a já jsem neměla nic vraženého v dásni, co mě týden bolelo a vzadu na hoře se mi prořezela osmička,tak na výzvu zubařky šla hned ven,když už jsem tam seděla.Byla to léčbna šokem.
Včera jsem měla lítací lékařský den v Praze a Navštívila jsem Lubošovo pracoviště a nákupní centrum DBK a Arkády na Pankráci.

Dnes nás čeká náhradka plavča.
3. lis 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

klouz: teda, tak to je fakt lecba sokem - a dobry?

medik: my uz nekolik let bereme medik od nekoho z Nove Telibi (ani nevim, kdo to je, zarizuje to mamka) a ted po dva roky jeste nosil MIsa z prace od kolegy a vsechny jsou moc moc dobre. Jako ke kupovanym take nemam moc duveru, ale kdyz dojdou zdroje a zasoby, tak se neda nic delat.

Taky si jdeme dneska nahradit plavani, takze to hnusne pocasko krasne preckame v bazenku :slight_smile:

LucieJadr: prvni Bertino bebi od blbe bllondynky? :frowning2: Tak jeste, ze to nebyla chytra blondynka :wink:
3. lis 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ahoj :slight_smile:

tak jsem se konečně dostala k PC...po víkendovém študýrování jsem byla nějaká vyšťavená a včera doma dodělávala resty...

tak Eli už je samostatná chodilka? no to je fakt šikulka, teď už ji Evi ani nedohoníš :grinning:

Luci - posílám pohlazení chudáčkovi nabourané Bertě :grinning:

tak dneska se dozvíme do IP od Musil co to bude až to bude? jsem napnutá jako struna...Tak musil, honem honem :wink:

jdu kuchtit a budu průběžně načuhovat, zatím se mějte
3. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne ranko :wink: :wink:
Taky se tesim co bude Market mit :wink: :wink: :wink: :wink:
Evi-ted mi sousedka prinesla medik od toho vcelare na kterxho jsem sem davala odkaz-teda sklinka 145kc docela palka ale ono to lepsi nebude-je ho totiz malo :frowning2: :confounded: Ale pry je vyborny :wink:
Holky a jak to vypada se srazkem :wink: :confused: ?
Klou tak to jsi dobra ja bych asi neotevrela pusu a kor jak bych na to nebyla pripravena psychicky :confused: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - srazík, nevim nevim...asi se nic nedomluví.... míša s martínkem jsou prý marodi :frowning2:
3. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj jasny v klidku az to pujde tak to pujde :wink: Ted je blby pocasi tak to bude tezky se sejit :confounded: :confounded:
Verko IP :wink:
3. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z plavání.Bylo to dnes v pohodě a 200% lepší,než minulou středu,kdy se na nás byl podívat ta´tka. Dnes to byl zase ten můj plaváček Davídek.
Dáda chrní a já asi hodím taky nožky na horu.

Jojo,dnes se dozvíme, co musilka. :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz - tak jste se pěkně vyčvachtali, co? bez táty a jak vám to vyšlapovalo :grinning:
co Karolína, viděli jste se?
3. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak me se Ondrasek vyhajal a Stepanek usnul :grinning:
Za chvilku ho budu budit pze pojede do lidusky a my do MB :confused: :confounded: :wink: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já mám radost, seminárku z AJ mi uznali a bakalářku už mám taky předělanou a uznanou, v pátek ji dám svázat, takže se šprtám Aj na 17.12 a státnice mám 28 nebo 29.1.2010, juchůůů
3. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischulle, moc gratuluju! To bude úleva na konci ledna, že jo? :slight_smile:

My jsme dnes byly na 4 měsíční prohlídce a Barunka už je pěkný obřík. Má 67,5 cm a 7,14 kg. Odpoledne ještě na kyčlích, protože minule neměla jadýrka, dneska už ano a byla tam s náma samá malinká miminka a i když je to chvilka, připadá mi to k neuvěření, jak je teď proti nim veliká.
3. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to bude úleva od školy, ale máme s manžou v plánu, že ten můj volnej čas bude využit :wink:
3. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauves tak jsem z5 z UZ :slight_smile: bylo to úžasný pídě spolupracovalo chvílema až moc pořád mávalo rukama boxovalo do tý sondy bylo to super. máme krásnej záznam a nádherný dva obrázky :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mus: a? víte?
3. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
víme :grinning:

a moc gratuluju k těm studijním úspěchům :wink:
3. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-velika gratulace :wink:
A Musil vlastne taky obrovska gratulace-kdo Vam delal UTZ Cepelik nebo Novotna? :slight_smile:
3. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju
jinak mě tohle počasí pěkně..., potřebuju do vánoc umejt ještě dvě okna co jsem nestihla :confounded:
3. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek