• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Čepelík :wink: Byl moc fajn krásně jsme si pokecali :sweat_smile:
3. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak děvčata, přišlo mi IP od Markétky....juchuchůůůů a heč peč :grinning: Markét, ještě jednou moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face:

mishul - taky gartulace k tvému zdárnému studiu, jsi holt Hujer, co? :grinning: :grinning:

marti - to jste už pěkně velký, co? :slight_smile: nás jadýrka čekají koncem listopadu, taky jsme je posledně ještě neměli...

dítě se mi vzteká, tak zas nemůžu koníkovat :frowning2:
3. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie: meteleskumbleskum :wink:
3. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish já nemám třeba konkrétně umytý ani jedno :grinning: :grinning: :grinning: a nijak mě to zatím netrápí ale zasviněný jsou slušně. Přemýšlím že bych si na to zavolala úklidovku budou to mít za dvě hoďky hotový a zas tolik to nestojí :unamused:
claudi: mě taky a dřív, heč heč
Moc vám holky děkuju já si půjdu na oslavu dát bůčkovou pomazánku :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Mish jsi mě pobavila. vánoce jsou až za xtýdnů a ty řešíš, že ještě nemáš 2okna :o))) a víc nenapíšu, protže DOmi nechce... prý se tu nudí na gauči. tak jdeme do pokojíčku.
3. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: no když jsem dneska jela klementovkou a do bondy, tak sem si připadala, jak když jsou zejtra, všude už stromečky a výzdoba
3. lis 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja taky teda jeste nezacala myt :confused: Ale mam zaluzky tak to tak videt neni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale mam nove zaclony tak se tesim aZ je povesim na Vanoce :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Verus-i ja mam IP hec pec :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, o oknech bych radši ani nemluvila. My budem příští rok okna měnit a mě tak jako napadá, že bych se na to vykašlala... Vůbec se mi do toho nechce.

Věrko, tak ať máte jadýrka taky. Počkej, až tam budeš mezi těmi drobečky, taky ti bude Pepíno připadat jako dospělák :grinning: Ještě že už tam nepůjdem, mají tam malý přebalovák a příště už by se nám tam miminko asi nevešlo.
3. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máte proti vánocům ? :sweat_smile: :grinning: Já se na ně strašně těšim. Mám ráda vánoce vždycky si je strašně užívám. I když byly po dvakrát takový smutnější páč miminko pořád nikde ale ty letos ty budou krásný prostě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: I když skoro bez dárků nejsou penízky všechno jde do prtěte takže fakt jen maličkosti ale to je mi fuk já dárek mám ten nej tak si nalepim mašličku na pupík a lehnu pod borovičku :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mus: nemám proti vánocum vůbec nic, obzvláště co je Kuba tak sou krásný, ačkoliv letos taky chudší
3. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja teda proti Vanocum nemam vubec nic-tesim se strasne moooc :dizzy_face: ale opravdu strasne-jasny ze kvuli klukum :wink: Darky uz mam skoro nakoupene uz jen par drobnosti a bude to :slight_smile: :wink:
3. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek maminy :slight_smile: tak docteno (jste se zase cinily :grinning:

A obligatni vanocni tema, si pamatuji, jak jsme tady pred rokem resily Vanoce a to kolem :slight_smile: a porad patrim do tabora tech, co maji radi Vanoce a ted se na ne tesim uplne mega. Zrovna dneska nam babicka hlidala Eli, tak jsme s tatkou vyrazili kupovat darky a jako penizky jen sustily :sweat_smile: :slight_smile:
A na tema okna: tedy Mish, take nemam jeste dve okna (tedy spis oba balkony :frowning2: porad cekam na lepsi pocasko, pac je radeji umyju ted, nez abych v mrazech klepala kosu :frowning2:
Musil: velikaaaaaa gratulace k mimi-spolupraci a taky prosim "nakrm hladove ucho" :grinning:
srazik: puvodne jsem nahlasovala dalsi staci u nas, ale Eli jeste sem tam utru nosik, takze az budeme 100% ready, tak dame vedet a neco spachame :grinning:
3. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé koukám, že tu můžu gratulovat k fůře úspěchů...
Musil k UZ a odtajnění mímátka
Martě s Baruškou ke skvělým zprávám od dr.
Mishul k úspěchům ve studiu (už jen chvilku a máš to za sebou :wink: )
super!!!!
a okna tedy neřeším, jako bez šance.... a co se týče srazíku, tak klíďo může být příště v naší 2+1, výtahu se snad od příštího týdne už dočkáme a určitě bychom se sem nějak vešli :sunglasses: jen poprosím o úplně zdravé návštěvníky, přeci jen je Mídě ještě prtě :sweat_smile:
jo a co se týče medu, tak zatím mám od mého taťka, ale pak až na to dojdu, budu muset taky shánět. tak se určitě podělte o zkušenosti a spokojenost.

no, tak hezký večer a hlavně pohodu!
3. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juchuuu, mam radost, prodala jsem autosedacku a pani mi ted psala, ze je moooc spokojena. Posilala jsem ji na dobirku a porad ve me byl takovy malicky cervik, ktery nahlodaval stylem "si to nevyzvedne na poste a vrati se Ti domu a akorat prijdes o postovne (coz jako bylo docela doooost - 178,- za rychle sluzby Ceske posty)". Tak je prodana, super :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep gratulka k prodeji!

holky, mě se dneska podařil vyfotit konečně úsměv! vzdycky se culila, když byl foťák daleko, tak mám taky radost.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mischull:gratulace ke studijním úspěchům a v lednu budeme držet palce.

musilka: obrovská gratulace k super zprávičce a 3D ultrazvuku.

trep:to je fajn,že jsi prodala autosedačku.

Jojo, na Vánoce se taky moc těšíme,hlavně s Dádou budou kouzelný a okna neřeším, času dost!Řeším teď úplně jiné věci...
3. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a protoze jste tady takova banda Sherlocku Holmesu , tak kdybyste nahodou nekde narazily na presne tyhle kostky http://www.hracky-kuratko.cz/produkt/kostky-s-obrazky-s-ceskou-abecedoumasinka-woody/ za prijatelnejsi cenu, tak budu moc rada.
3. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak aj se teda vytahnu abych byla vejtaha :grinning: Ja jsem prodala golfky-dnes mi psala pani taky ze velika spokojenost-ze ji vcera prisel veliky vonavy balik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A dnes jsem prodala trikolku s vodici tyci :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Tak jsem taky moooooc spokojena :wink: :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Katko-tak parada :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka:paráda,že máte úsměvnou fotku.

Trep. - pěkný ,dobrý kostky.
3. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Musilko, prosím o info do IP :wink:
K vánocům. My budeme poprvé zdobit stromeček. Do teď jsem jen vyndala takový malinký umělý a do okna pověsila pár ozdobiček a bylo. Já vánoce trávila u našich a manžel v práci. Ale letos, ačkoliv nevíme, jestli budeme doma, nebo pojedeme k některým rodičům, tak stromeček bude. :dizzy_face: Sice malý a na stolku, ale bude. Já si nějak s Ondrou netroufám na vaření štědrovečerní večeře, vzhledem k tomu, že nemám šanci si uvařit pomalu ani čaj. Takže i když budeme doma, tak asi prarodiče pozveme k nám, ať si užijou prcka (a moje mamka mi pomůže s večeří - stejně jsem rybí polévku nikdy nevařila, tak nevím jak na ní). Dárečky zatím nemám, ale my si budem dávat drobnosti, příp. to, co bysme stejně museli kupovat ale Ondru určitě neošidíme. Hlavně chci koupit balící papír, který se dobře trhá. Letos bude ještě jedno, co bude pod ním. Světýlka a papír bude mít úspěch (doufám)
3. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, ja to nemyslela jako "vejtahovani" fnuk, fnuk....ja mela jen velikou radost, tak jsem to pisla, fnuk fnuk, tak a ted uz radost nemam :frowning2: :slight_smile:
3. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tobě taky gratuluji k úspěšnému obchodování! to je paráda, když se daří a je oboustranná spokojenost :dizzy_face:

Mish - ty jsi koukám vrchní vyhledávačka :grinning:

Trep - nech toho a raduj se, my se s tebou taky radujem!
3. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula:jojo Mishulle to je taková naše internetová čmuchalka. :grinning:
3. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-nefnukej a vytahuj se :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsemse klido pido vytahovala a vubec se za to nestydim.A taky mam radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jak psala Katka-mame radost s Tebou a doufam ze i Vy se mnou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sím já neprodávám nic :grinning: :grinning: tak nemám co psát :sweat_smile: :sweat_smile: (jsem si musela trošičku rýpnout :grinning:)

fakt mě tady bavíte s oknama. jako co se stane, když nebudou umyté? to budou u vás vánoce horší? u nás ne. prostě když nebude počásko tak se to nepo... a vánoce budeme mít stejně krásné :dizzy_face: :dizzy_face:

Trep: Eli se bude učit abecedu? vy teda budete mít chytrou holku :grinning: :grinning: jinak s tou rýmou u Eli.. když chodíš na bazénky tak to nebude nakažlivé :wink:

Marti my taky jadýrka neměli, tak je super, že už tam s Baruškou nebudeš muset :dizzy_face: A Pepino si chvilku počká :o))) i když ho teda Barča předběhla :grinning: :grinning:

Musil ty se nám s tou dobrou zprávou opatruj :o))) a kdybyste změnili jméno, tak chcííí to vědět.
3. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem dnes teda nic neprodala ani nekoupila...to je taky dobrý, ne? :grinning: :grinning:

na vánoce se letos těším obzvlášť, páč budou první ve třech :dizzy_face: dárky mám akorát pro pepina mladšího,jo a jeden pro tchýňku, jinak ani ťuk...Ale času dost, snad ještě něco vymyslím a stihnu nakoupit...
Okna jako neřeším, stejně už je brzy tma, tak jestli z nich není vidět po celý den je skoro jedno, ne? :grinning:

kačko - jako srazík u tebe? to ne.... vždyť se máš určitě co ohánět a my bychom se ti tam měli nasemenit? ne ne ne, to až bude Madlenka trochu větší :wink:

marti - no posledně když jsme byli u mudra na očkovandu, tak vedle na přebalováku byla úplně čerstvoučká slečna-miminko a to jsem teda zírala jak už my jsme velký a že jsme taky ještě nedávno vlastně byli takhle malinký a už to prostě není pravda :confused: Hrozně ten čas letí....
3. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni k onknum: ja to take neresim v souvislosti s Vanocema, taky budou stejne krasny. Proste je myju jednou (nekdy dvakrat) do roka a tak nejak touhle dobou, takze tak :grinning:
ryma: jsem nacerpala informace tady od vas, ze kdyz je cira, tak neni nakazliva, takze nakazlive bychom byt nemely, ne?
3. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek