• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Luci - no od tebe to neřešení oken fakt sedí :grinning: :grinning: :grinning:

Věruš - no, já se vnucovat nebudu, ale kdybyste chtěly a neřešily můj nepořádek, tak nabídka stále platí.....
3. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep nejste. já jen že jsi psala, že kvůli toho odkládáš srazík... to se může táhnout celou zimu :sweat_smile: u mě osobně se to táhne. kapesníky jsou moji nejlepší kamarádi :angry:
3. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,skončila Ordinace,nebo VKV a je tu opět živo.

Asi to bude znít jako fráze,ale myslím si, že Vánoce nejsou o úklidu a oknech.Stejně průběžně uklízíme celý rok.
3. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až nás zase zastihne rýma,tak k Vám půjdu pro rady, když vidím rýmu - bojím, bojím a pak řeším, nakažlivá, či ne! :unamused:
3. lis 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
Ja se v podstate o rozdeleni "nakazlive" a "nenakazlive" rymy dozvedela az tady od vas, jinak pro me byla ryma rymou. Mno a protoze je to novy poznatek, tak ho proste jeste overuji, ale protoze vim, ze tu jsou mamci, ktere nechteji riskovat, tak nebudu nic unahlene poradat. Tak asi tak. Proste eliminovat riziko na minimum, at jsme vsichni minimalne nemocni :wink:
4. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
holky kdybych já řešila rýmu u sebe a Domči tak žijeme v izolaci :grinning:
4. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
Tak ja sjem taky teda neznala rymu nak.a nenak. :grinning: :grinning: :grinning: Mam to asi jako Evca-snazim se nikam moc nechodit mezi deti-ale vzdycky to proste nejde :confused: :grinning: :grinning: :grinning: A Stepanek chodi do skolky vlastne s rymou porad-pac jak pise zase Lucka musel by byt v izolaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!
Teď jsme dorazili od Sochůrka, bylo to jen na otočku.Je tam pěkn hnusně,tak jsme jeli busem.A za chvíli razíme plavat.
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se prave vyhrabosily z pelisku :slight_smile: dnes je tam tak pekne spave a me to usnout ani neslo, tak jsem delala partaka Eli a koukala, jak chrupka :grinning:
4. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré dopoledne :slight_smile:

tak, tak, u nás taky hnus první kategorie....prší a fučí tam, no ble ble ble.... :frowning2: :unamused: :angry: Budeme zalezlí jako krtci, jen po obědě jedeme na návštěvu, tak alespoň nějaká změna....

evi - co vůbec Sil a Ený? jsou už doma?

trep - to Eli chrupkala takhle dlouho?

lucko - ty nemůžeš žít v izolaci, to by bylo moooc škoda tě neznat a taky neznat Domíska
:slight_smile:

aní - Štěpa je taky "rýmař"?

klouz - jsi aktivní už od samého rána...jak ty to děláš holka? pošli trochu energie...já jsem taková přichciíplá :grinning:
4. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj docela je no ac ma vytahle mandle tak i tak.Proste jak prijde do skolky tak konecna :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, jo to by bylo pekne si takhle pozde vstavat, ale ne ne ne, to uz byl prvni dopoledni spanecek. Jinak jsme dnes vstavaly v 6:35 :slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od rána mi nešel net :angry: A venku takový hnůj počasí to je den blbec fakt. A teď co myslíte mám pangase v troubě napůl upečenýho a vypli proud. Mezitim mi trouba vychladla tak zas začínám píct jak u blbejch na dvorku fakt. špatně jsem spala měla jsem děsný můry takže dneska bych si měla dát pytel na hlavu a radši jen sedět a koukat :sweat_smile: :confounded:
4. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáda mě nechal dnes po dlouhé době vyspat,vstával až v7h.

claudie:jaká aktivka?K Sochůrkovi se mi moooc nechtělo v tom počasí,ale nedalo se nic jiného dělat.Zítra mám jiné běhání po MB, to zabere celé dopolko a tak.

To počasí mě štve.Jsem zvědavá,co budeme vytvářet odpoledne.

Plavčo bylo suuuper!Užili jsme si to!
4. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, podělanej revizák plynu, shodil mi sporák z vypodložení a nedal ho zpátky, já to sama nezládnu a vařit na šikmý plotně neumim
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mish zabít revizáky :grinning:
4. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
věru jo myslím že je hned v pondělí pustili, ale přivezli si odtamtud obě parádní chřipku :unamused:
4. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda: úžasný, Elí je mooooc velká šikulka! :slight_smile: Dáda jí pozdravuje!
4. lis 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
TreP: to je krása, když si vemu, že Kuba začal chodit nedávno, tak to je Eli šikulka
4. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jee tak to je Eliska sikulinek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Opravdu je rychla teda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak ja cekam co nam ukaze noc-Ondrasek Klubicko proplakal a uz spinka-teplotku zatim nema ale myslim si ze to asi prijde :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Takze u nas uz se spinka-oba dva-Stepa unaveny ze skolky :wink: :wink:
4. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, coooo....vy se z toho fakt ne a ne a nevyhrabete....vzdyt to uz si na vas snad nemoci zasedly, ne? :frowning2: :frowning2:
4. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Elinka je šikulka :dizzy_face:
4. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-no ja proste nevim.Uvidim pres noc ale zatim se docela casto budi :frowning2:
4. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :--)
Ani, tak co - jaka byla noc, jak je prdouskovi?
U nas dnes nic moc (co hodinku, tak sla do sedu), ale jako ve finale jsem vyspala. Jinak uz konecne se snad s pani, ktera prodava ten Eucasol (jak jsem tu davala odkaz), uvidime, tak kdyz by jste nekdo neco chtel..... Vsude na ten sprej proste ctu chvalu, tak do toho jdeme.
5. lis 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •Ahoj, :slight_smile: není ten Eucasol od firmy Just?
5. lis 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: jo jo, firma Just a ja ho nejdriv schanela v lekarne, nez jsem zjistila, ze ten se proste da sehnat jen primo od dealeru.
5. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda •znám z doslechu!!!Kolegyně dělala/nebo asi ještě dělá Just.
5. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
trepí to jsi měla říct Just dělá moje kolegyňka z práce já od nich používám docela hodně krémů můžu doporučit levandulovej :sweat_smile: pak mám od nich nějaká to koření a tee tree tinkturu jsou sice dražší to ano ale jsou toúžasný přírodní výrobky :wink: al ten eukaliptovej sprej my doma používáme už asi 10 let :wink:
5. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek