• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
ahoj holky-tak ja jsem na dnesek spala s Ondrskem.Byl klidnejsi ale teplotku mel teda-tad je dobrej tajk uvidime :wink:
A ten Eucasol je na co?Na rymu nebo kasel? :confused: :confused: :confused:
5. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi je to eukalyptovej olej ve spreji když má člověk rýmu nebo se mu blbě dýchá tak to stříkneš třeba na pyžamo nebo na polštář a krásně se pak dýchá :wink:
5. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Trep to an nevím že jsi dávala odkaz.. nebo ses ptala,. atky bych ti poradila dealerku :o)))

ANí my na rýmu máme levanduli. na špatné dýchaní máme eucalyptus. ale jen vonné olejíčky. to taky stačí. i ty kapu na polštár či plínu. ten spray všichni chválí, já si ho taky jednou objednám. ale jednou. zatím vím, že stačí olejíček.

jinak Aní u nás asi ta včerejší horečka opět ze zubů. dnes ji má taky ale lepší náladu. tak uvidím do zítra a jinak letím k mudrovi. už mě to taky neba.

Elišku pozdravujeme a gratulujeme k chození. Budete mt super zimu,až si ELi bude tahat sánky sama :o)) to se mi moooc líbí. už máte zimní boty? jsem viděla v Batovi a ú Zlaty. ty jsou booožííí .o)
5. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahaaaa-tak to ja mam taky sprej a ten strikam klukum na polstar-kdyz nezapomenu teda.Jmenuje se to
CLIMAROME-voies respiratoires a je to BOI :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to francouzky a koupila mi to ucitelka od Stepanka ze skolky v Turnove v nejake spesl lekarne :wink:
5. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak super-hlavne aby to bylo k zubanum :slight_smile:
Me Ondrula taky Klubicko proplakal-ted je dobrej ale v noci mel horecku.Tak taky nevim jestli zubani-i kdyz mi prijde ze zu ma vsechny-nechce si tam moc nechat koukat :confounded: :confused:
5. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre dopoledne

Jsme po ranu vyrazily do Lidlu a pak cestou zpet se zastavily v Jysku a byly jsme tam pet minutek pred otevirackou a pred dverma takovejch lidi a dalsi a dalsi prichazeli, tak jsem si rikala, ze snad musi davat neco zadarmo :grinning: Nedavali tedy nic, ale lidi se tlacili jako o zivot :frowning2:

Jo jo, není to tak dlouho a bavily jsme se tady o tom s Verkou.
Botky chceme poresit tak nejak behem pristiho tydne, takze diky za tipy. Urco vyrazime na kukacku ke Zlatce a pak jeste do Hradiste.
5. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem poobědovala a jdu se fláknout na gauč. Už jsem pořešila i ty okna který jsme tu nedávno řešili asi mě budete mít za lemru ale objednala jsem si jednu paní- ukrajinku co si tímhle vydělává a ona mi je za dva týdny přijede umýt. Nějak se teď necejtim na to lízt po štaflích a rozmontovávat okna. Ale čistý je chci mít to zas jo. A ty peníze za to nejsou tak stašný to člověk utratí kolikrát za větší voloviny.....
Jdu odpočívat :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme konečně doma, lékařský den spojený s hlídáním Dády je za námi.

Minulý pátek jsem Dádovi koupila zomní botky.Já nakupuji v Jičíně, jsem tam s nákupem bot spokojená,Výběr jako značek Essi, Pegres a Sante, i ceny jsou v pohodě o proti MB. Dáda má zimní boty Essi za 597,-Kč!
5. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
I více lidí z MB znám,co nakupují dětské boty v Jičíně.
5. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky bolky :slight_smile:

musil - to jsi udělala dobře s tou myčkou oken...přece v těhu nebudeš lézt po oknech...máš recht, to nebudou vyhozené koruny... :wink: a alespoň přes ně pěkně uvidíš a budeš moci vyhlížet toho jéžucha :grinning: :grinning:

evi - teda Eli je fakt čiperka šikovná, takhle pochodovat...paráda :slight_smile: já se na jednu stranu těším až pepi začne lézt a pak ťapat, ale zase se mi bude stýskat po tom, že teď kam ho položím tak tam ho najdu :grinning: :grinning: Ale Elišce patří od nás veliiikááánnnssskkkááá gratulace :slight_smile:

klouz - to vůbec neznám tyhle značky bot...asi proto že jsem ještě žádné dětské nekupovala, že? :grinning: :grinning:

luci - zuby zlobí Domina? brouček malej....posílám mu pusinku a pohlazení na čumáček :slight_smile:

aní - Ondrášek odmítá prohlídku dutiny ústní? když tak si nasaď plechovou rukavice, aby tě nepokousal :wink: ... Co manžel, nebylo mu smutno, když jsi dnes spala s Ondráškem? :wink: Tak přeju, aby byl zase v pořádku a teplota se mu nevrátila...

evi - díky za info o Sil...když tak je kočky moc pozdravuj :slight_smile:

mischali - kde se lajdačíš??? já vím, kdybych byla na icq tak tě asi zastihnu, že? \Když já ho vždycky zapomenu zapnout, nejsem na to nějak zvyklá :confused:

dítě se mi tu peleší na zemi a hodlá si sníst obě ruce najednou, sice nevím jak to chce provést, ale počkám co vymyslí za strategii :grinning: Zítra mi přijede na víkenda neteř, před chvílí volala, že by od nás jela až v pindělí ráno rovnou do školy. Tak jsem ráda, ona je moc fajn...
No a co bych vám ještě napísánkovala? asi, že jsem ráno vyrazila do našeho supermarketu, jako už v devět hodin, ať sousedky viděj, jaká jsem holka čilá... :grinning: a ona na dveřích cedule, že dnes otevřeno až od deseti, no to se může stát jenom mě :grinning: :grinning: tak jsem se prošla potom znovu a když jsem dorazila domů, tak jsem zjistila že nemám nákupní bod č.1 a to zelí kysané...achhh jooo...jsem hlava skopová a pak už jsem teda odmítla jít potřetí do obchodu pěškobusem a nastartovala svého oře a konala se třetí cesta...No holt jelito jelitem zůstane :grinning:
5. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-Ty jsi preci pako-opet jsem se Ti zasmala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja jsem se pred chvilkou vratila z kramu a nevzala si avivaz no :angry: :angry: :angry:
Jinak Ondra vypada asi na anginu,ma ji Milanek a Ondrulka vubec neji,hur polyka a ma porad teplotu jak mu ji nesrazim.Takze zitra asi razime smer MH dr.|Krausova :frowning2:
5. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, takze zase marodeni? :frowning2:

Tak jsme nakonec poridili boticky uz dnes a opet max. spokojenost s Hradistem - za 459,- :wink:
5. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nanda • 2d • Dnes v 19:28

Holky-tak jsme doma z pohotovosti a diagnoza jasna-Virova angina Ma zdurele mandle,uzliny a na mandlich a v puse bolaky a vridky Chuderka-musi ho to bolet.Takze jist a pit jen studene nebo vlazne,mixovane,zadne kysele a tvrde jidlo.Mame ATB-Ospen-penicilin v sirupu,strikat Vincentku do nosu,kloktat hermanek.No a ted mu zkusim dat mlicko a pujde spinkat-meluzina mala
5. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem Vam to zkopcila z prosince-uz se mi to nechtelo psat :wink: :slight_smile:
5. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní ty jooo :frowning2: no my zítra taky razíme. teplota teda spíš horečka taky jen když srazíme, tak je 37 a ti bereme jako uspěch. tak at pro jistotu máme potvrzené, že to není nic jen zuby. nerada bych o víkendu na pohotovost :unamused:

Veruš zase boduješ :dizzy_face: :dizzy_face: jinak já se těšila, až si domi za mnou doleze :o))) to jeho jen ležení mě nebralo, protože ho nebavilo :confounded:

Musil, já v těhu takovou činnost měla zakázanou. myl TOmáš :o))) a je dobře, že to nebudeš dělat. mimčo musí mít maminku odpočatou...
5. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej, tak zase jste aní byli na pohotovosti? tak ať brzy usne chudinka malá nemocná...

luci - tak raději zajdeš k mudr? jistota je jistota, to je fakt...

na mě padla od včerejška nějaká rýma a tak myslím, že ji pepi taky brzy ode mne chytí, páč to jako moc nejde se od něj izolovat :frowning2: budeme si odsávat společně :grinning:
5. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marůdci, brzké uzdravení!

Trep.:super koupě!

Musil:dobrý nápad s těmi okny!

claudie: vážně jsem se zasmála :slight_smile:

My jsme dnes byli v herničce v MŠ Sluníčko.Pak jsme udělali nálet na Kaufland mají tam v akci Sunar za 179,-Kč.A s venčením Kulíška jsme dorazili domů v18:15.
Dáda už hajá a mě čeká kupa žehlení, hlavně košile.
Dnes jsme sami, manželák, je služebně pryč.
5. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marůdkům přeji brzké uzdravení. My jsme dneska konečně dali poslední dávku antibiotik.
Věru, říká se že kojený prcek od mamky obvykle nemoc nechytne, ale mamka od prcka skoro vždycky. Co je na tom pravdy nevím.
Já okna zatím nemyju, v půlce listopadu budeme malovat obývák, dělat tam jídelní kout a měnit koberec, tak tam začnu a postupně těch pár oken umyju, jestli mě Ondra nechá. Zatím, když je vzhůru, tak vyžaduje mojí 100% společnost.
5. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko:slight_smile:
tak jsem vcera zase jednou mela sikovne rucicky :frowning2: pri skladani nadobi do mycky se mi nastipnul jeden talir a odletl z neho stripek a hadejte kam?......... mno jasne, ze primo do meho praveho oka. Tak jsem ho sice borovou vodou vyplachla, ale rezalo to dal, tak jsem se rano pro jistotu prosla k ocnimu, aby to zkouknul. Takze zensky, bacha na mycky :grinning: Mno a za tyden na kontrolu a ze mi zmeri i zrak, takze pocitam, ze pak se prihlasim do klubu brylatych maminek :wink:
6. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-tak noc u nas hrozna.Ondrasek se budil a plakal bolesti bobek :frowning2: :fearful: Nastesti zu nema horecku tak alespon tak :slight_smile:
6. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jeeeeee to je ale nemile :confounded:
6. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Krásný den. po delší době se hlásím, ale prostě nestíhám. příští týden nám příjdou dělat ta okna, tak to tu začínám pomalu chystat.
Aničko IP
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Trep dobrý. co by se ti potom stávalo, kdybys to myla v ruce jako já??? :grinning: :grinning:

Aní tak u nás taky noc nic moc. pořád pobrekával, ve 4hod vzhůru.. ale u Necháni dobrý. v krvi nic, nic neslyšel, v krku neviděl...a

pozor, jako šla jsem nakoupit do Alberta, mají tam kuř.řízky chlazené za 109Kč. a šok, měli je za 73,6Kč protože jich vzali hodně a v neděli končí záruka.mám 4kg :o) a teda kamarádka tam odpo pojede a tak zkusí jestli je ještě nebudou mít a vezme midalší. já si to namrazím, ale za tu cenu... tu jsi nepamatuji, že bych někdy kupovala, takže tak 5let enbyla :grinning:
6. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé luci to je supr cena hned jsem volala mámě ať se mi tam staví pro tři kila až pojede z práce to se vyplatí za ty prašule :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Danka-IP :wink:
Luci-jeee to fakt super cena :confused: :wink:
No ja mam porad Ondraska na sobe a strasne place ze ho to boli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Ted jsem ho ulozila na gauc a kouka na Noddyho tak je chvilku klidek ale jinak des :fearful: :fearful: :fearful:
6. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní ondráška ti nezávidím. já jsem ráda, že mi domi usnul. je protiva. vše ho rozbrečí. i babetka, když mu vezme hračku :unamused:

Musil tak doufám, že tam zbydou i pro mě.. asi zavolám kámošce zda se tam nestaví ted :o)))
6. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No holky-tak to by jste mi mohly taky neco vzit co Vy nato? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dala jsem Ondrovi konskou davku brufenu tak uz ho to asi neboli a radi-na chvilku :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aničko IP :wink:
6. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, v HyperAlbertovi, nebo albertovi v Triu?
6. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek