• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-Evicka uz se taky hlasiiiiiiiii :grinning: :grinning: Ja chci takyyyyyyyyyy-ale do MB se nedostanu :frowning2:
6. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi albert trio -o) jjá pořád používám staré názvy :sweat_smile: a jako ... jestli tam v 15hod nic nebude. tak budu brečet.. jsme to s kámoškou zadrbaly. už tam mohla být ve 12hod :angry:
6. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANí upřímně, kdybych tam šla osobně já, tak ti ráda vezmu,a le jede mi tam kámoška a já si nadiktovala 3kg.. a už to je jí trapné...

co zkusit Trep?
6. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ta není u PC, není na skype :sweat_smile:
6. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci no doufám že aspoň ty dvě tři kilča zbydou i na mě uděláme si zejtra s Jendou řízečky když teď už začíná kousat pevný částice :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasny Lucko-to me ani nenapadlo aby mi to brala kamoska :wink: :wink: Zkusim Evce pisnout na mobil :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky "kureci silenkyne":slight_smile:)
Dneska den na prdlacku, si pripadam jak mrkaci panenka a porad to boli :frowning2:

Ja vubec mrazene kureci nekupuju, takze vam to tam necham, at se pobijete vzajemne :grinning: A odpoledne (ted mala spinka), az vyjedeme ven, tak se tam Ani muzu zastavit, ale nevim, jak bych Ti to co nejrychleji predala, pac ja mam mrazak naslapany (minuly patek jsme dostali od mamky celou krutu) :frowning2: Skoda, ze mas Ondrulku nemocneho, si mohla skocit do auticka, vydrancovat Albert a pak se stavit u nas, pac tatulda je cely den pryc :wink:
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám dvě zprávy jednu pro všechny : řízky už nejsou teď máma přijela že už maj jen ty za 109 že už maj tamty rozebraný :grinning: :grinning: :grinning:

A druhou pro Anničku - teď máma přijela a byla u vás na Bosni pro jablíčka v tom skladu a maj tam ten med od toho pána z Dolánek za 100 kč láhev tak ani nikam nemusíš jezdit a dojdi si do těch skladů maj tam 3 druhy :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda vespolek baby boleslavský :slight_smile:

hmm, tak jako zase nakupujete za super ceny a já nic :angry: se na to vybodnu!! já si budu muset nějaké kuře krákoře asi chytit a oškubat, ale jedině u sousedů, my žádnou havěť nedržíme, jen psa a myši na půdě :grinning:

trep - no teda, to by mě nenapadlo, že taková banální činnost jakoje dávání nádobí do myčky může být životu nebezpečná....hned běžím do garáže pro ochranné brýle :grinning:

aničko - ondrulka chudínek malinký má au au....brouček malý´, je mi ho moc líto :frowning2: to nemí fér, že takový cipísek má problémky

luci - a ty zakž babetce, aby Domískovi brala hračky, když je tak citlivý :grinning: jinak paráda, že mu nic není a budou to jen ty zoubky...pěkně hlídej, ať máš ten kožený kabát jistej :grinning:

u nás nic nového, mládě chrupčí a já dopekla buchtu a teď tu sedím jako pecka :grinning: Noc byla plná "zpěvu", nevím asi ho něco ttrápilo, tak jen doufám, že dnes to bude lepšejší :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep byly chlazené :o)))

no tak já jdu zklamaně psát kámošce. ty jo. ještě že jsem aspon něco stihla. no ale i za 109 je dobrá cena- pro ně jsem šla .o)))

Veruš, co jsi pekla?? at mám tip? já ted dodělala zelnačku na zítra. a ještě nevím co sladké bude na víkend..

a taky ted objednávám vánoční dárky domčovi.a le co dostaou ostatní to nevím :grinning: teda nepočítám tatku. ale spíš babičky atd.. to bude otrava.
6. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, zkopíruju sem recept na tu dnešní mňamku, ať máš inspiraci :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady :

Na malý pekáč:
> >
> > 30 dkg cukru, 3 vejce - utřít do pěny. přidáme skleničku oleje, 30 dkg
> polohrubé
> > mouky, jeden prášek do pečiva a 30 dkg jablek.
> >
> > Vše smícháme a nalejeme na vymazaný plech a pak dáme výbornou polevu a
> posypeme
> > kokosem.
> >
> > Poleva: ve vodní lázni necháme rozhřát a smícháme (vše najednou)- 10dkg
> másla,
> > 15 dkg cukru pudru, 1 lžíce mléka a 1 lžíce kakaa.
6. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, jablka máme .. a sní to dobře a vše mám. akorát teda předminulý víkedn jabl. závin, ted jabl dortík (dle Babicy) a ted bude toto :d
jo a ta poleva až se to upeče, že jo??? - pro jistotou se ptám
6. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci my kupujem babičce - budoucí prababičce - sušičku na ovoce mámě koupíme s bráchou novou pekárnu na chlebík a tátovi asi koupím něco do auta.
6. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.. to jsou dobré typy. jen ne u nás. prababi se přestěhovala v září do bytu do města, tk nemá co sušit, mamina pekárnu nechce a její přítel.. no něco do auta by měl radost,a le to nevím co. jim asi koupím dálniční známku, stejně by ji kupovali :o)))

a co kupuješ tchýni a tchánovi? no to je někdy horší. tomášovi to je jedno. já to prostě zařídím, že.. :angry:
6. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-ty vado no vidis.Vzdyt ja vlastne vim ze u nas ve skladu maji med :wink: To jsem ale hlava derava :confounded: Ja ted sklinku mam ale za 145kc tak pak dojedu :wink: Dekuju
Lucko-to je jak u nas darky adt.hlidam a shanim ja-pro rodice jsme napul se svagrovou koupili tel.stolek-maji novou telku tak dostanou stul-jeste aby se juim libil :wink: :slight_smile:
Jinak januz mam skoro nakoupino hlavne teda pro kluky :slight_smile: :wink:
Evi-jj no vidis a je to vyresene-rizky uz nejsou :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pekarnu chci k Vanocum ja :wink: abych mohla delat kynute veci-nejdou mi nejak-asi to malo zpracuju,nevim :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak tchýni a tchána neřešim páč se už jaksi zřejmě po prázdninovém konfkliktu nebudeme stýkat :sweat_smile: Takže ty mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsou to zlý lidi a nikdy mi nic hezkýho neudělali ba naopak a teď to v létě vygradovalo takže já nečekám nic od nich a tak ať nečekaj ani oni nic ode mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to na dlouhý povídání každopádně jejich paneláku se v MB vyhybám obloukem :grinning:

Nani no já o tom mediku taky nevěděla až te´d s tim přijela máma mám akátovej a je moc dobrej :wink:
6. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní vloni sjem pekárnu taky chtěla ale pak sjem si to rozmyslela. až budou mít jednou kuchyn novou tak jo,ale ted bych ji asi měla na zemi :rolling_eyes: takže budu ráda, až přijedu k tobě o vánocích, že mě poctíš chlebem a solí :grinning:

suepr já tead nemám švagra ani švagrovou se kterou bych kupovala tchyni dárky. tomáš je jediný ženat. a oni nemaj ani přitelknyě.. to je spravedlnost :confounded:
6. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukam, ze to mame podobne.....tak nejak take MM spoleha, ze se darky nejak vyresi, mno, takze uz je zacinam resit :slight_smile: Ale presne, jako kdyz pak poridime dedovi novy podberak na ryby (vasnivy rybar), ktery si moc pral a on pak radeji jezdi jeste s tim starym, ze noveho je skoda, tak me prechazi chut neco vymyslet :frowning2: Bohuzel, s moji mamkou to take neni jednoduche (jsme ji k 50.tinam koupili permici na masaze, pac se nadsene vratila z lazni a basnila o masazich....mno a tak jako nebyla ani na jedne, takze jsme maserce dali velmi lehce vydelat:frowning2: To vedet driv, tak ji snad vychodim sama :grinning:
6. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pro pobavení...kámoška si jaksi nevšimla, že jsou za 109Kč. tak mi je vzala. naštestí jen 2kg (původně jsem pro ně šla, že???).. teda aspon na tom obale je neslevnili. ale jsou to ty samé, co jsem kupovala já. trvanlivost do neděle. tak ji pak zavolám at se mi koukne na paragon. ale ty moje mají předělanou cenovku. tak je nechápu. bych si od ní nejradši vzala učet a šla to reklamovat, co by mi na to řekli :angry:
6. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, rekli by Ti, ze se omlouvaji, ze za ceny nemuzou ony, ale ze jim to automaticky nabiha na kasu - nebo neco podobne chytreho.....jako v cenach tady v Albertu maji neuveritelny bordel a kdyz nejaka vec nabehne levneji, tak se tomu nebranim, ale fakt snad neni nakup, abych nenarazila na nejakou nesrovnalost, takze tak o Albertu.
6. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,a le oni to tam měli přelepené co jsem kupovala já. takže to spíš nepřelepili a Dana si toho nevšimla a vzala je.
6. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako mit doma tatku, tak bych se fakt zasla tedy zeptat :grinning: Bych tedy byla zvedava na rozdil, ze jedny byly taaaak levne a druhe levnejsi.
6. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ!
BYLI JSME dnes cvičit, domů jsme se od9h vrátili ve14:30. cestou ze cvičení mě chytla nějaká slídící po obchodech.Ulovila jsem rolák a soupravu spodního prádla.
Jen mě vytočili v Kiku, že v kabinkách nemají zrdcadla.

Za chvíli budu balit, jedeme do JC azítra nás čeká oslava, tchýně má 65 let.
6. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep.: jojo, v domáctnosti se podaří různé úrazy,ještě,že to dopadlo takhle.

Aní - ať se Ondrášek brzy uzdraví!
6. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouká, že tu vládlo kuřecí šílenství, co?

Jojo,dárky,taky vůůůbec nevím, komu co!
6. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - jo, jo, polevu až na upečené....a je to fakt dobrý, teď jsme si s tchýňkou dýňkou dali ke kafíčku... :wink:

no toto, takový bordel v Albertu, utvořte vícečetnou partu a běžte jim tam hromadně vynadat, ať mám na co koukat ve zprávách :grinning: :grinning:

vánoce, dárečky....no jo, není to jednoduché co komu kupit, že? buď nejsou peníze nebo když jsou, tak se zas nic nevymyslí.... já taky ještě nemám vše vymyšlené...Pepinovi staršímu asi koupím pingpongový stůl....vždycky na ně někde v obchodě čučí a nostalgicky vzpomíná jak co by mladý chlapec hrál pinčes.... takže asi by z něj měl velkou radost, postavíme ho do garáže a budeme sportovat :grinning: akorát nevím kam ho schovám do vánoc, jako složený má rozměry asi metr a půl na metr osmdesát...budu muset uhranout nějaké příbuzné či sousedy, aby mi ho uskladnili a pod stromek mu zabalím jeden pingpongový míček a dám cedulku, že zbytek má tam a tam :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak mě napadá...Danííííí, jsi tu někde???? nemáte v Giga taky stoly na stolní tenis? a jestli jo, tak za kolik???
díky
6. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru jsem tu, zítra Ti juknu.
6. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek