• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Verko jak moc malý pekáč máš na mysli? já nemám. ale jaké má ten tvůj rozměry? bych to když tak udělaal dvojitou dávku či tak něco
6. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
upečeno. no jsem zvědavá na výsledek, něco jsem dala víc, něco nechala ... akorát asi kakaa jsem dala moooc, protože poleva byla taková moc kakaová :sweat_smile:
6. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Tak ja sjem uz stihla sundat+povlect postele,sundala+povesila zaclony,vyprala dve pracky,dala varit kure na paprice :wink: Za chvilku pujdu povesit pradlo :wink: :slight_smile:
Ale jako jsme od 5,30hod vzhuru :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucko-to vis ze to bude dobrota-to si nacpete pipiky vid :wink: :wink: :wink:
7. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ne pipiky ale pupiky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lucko-IP :wink:
7. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Aníí pipiky, no tak ted to budu používat to je super :o))))

kopie z unorovek:
a jinak. jsme se vrátili z pohotovosti. jelikož neznám nemoc laringitida /něco málo vím od jedné unoračky/ tak jsme to nepoznala, co mu je. od odpolende měl záchvaty kašle a brečel u nich, večer už při nich zvracel a brečel. já blbec si ho ani nenechala na monitoru dechu a dala si ho k sobě do postele, aby ho mohla zvedat, když bude kašlat (to jsem dělala nějak automaticky). ráno jsme pak vyrazlili a dobrej šok. a prý už tu nejhorší noc máme za námi. no je fajn žít v neznalosti. i kdybych chtěla jet v noci na pohotovost, což jsem uvažovala, tak on po záchvatu vždy hned odpadl a bylo mi hol íto ho budit ráno bobek, jak byl nevyspalej tak dospával až do 8hod.

no a paní doktorka mi jaksi moc nechtěla odpovědět na dotaz, zda to fakt ráno nechána nemohl nějak poznat. odcházel jsem ze slovy mám být kidná, do 2dnů je zdravej :unamused:

Veruš, buchta je dobrá, jen jsem nepochopila ten cukr do polevy - cukr pudr ???? takže jsem dala klasickej moučku. no a je v té polevě cítit. takový píseček :grinning: jijnak poleva je hodně sladká, takže je to super zákusek.
7. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to jste měli krušno... CHudák Domísek :confounded: :frowning2: už si pediatrii moc nepamatuju většinou jsem sí ve škole prospala ale vím že se má při těhle štěkavejch záchvatech kašle otevřít hlavně okno aby byl studenej vzduch a tím pádem oplaskli ty zpuchlý dýchací cesty nebo klidně otevřít na dítě ledničku aby vdechovalo co nejstudenější vzduch. Schválně nějde vytáhnu skripta z pediatrie stejně se mi asi teď budou hodit :sweat_smile:
7. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil přesně tohle říkali. no a my blbci ještě včera radši neotevřeli okno at nenachladne :angry: naštěstí se v ložnici netopí, tak aspon že tak.
7. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci no tak ještě nejsem hlava děravá a něco mi v tý hlavě zůstalo :grinning: Ofotim ti skripta s těmahle dětskejma chorobama třeba se ti to bude hodit a občas na to hodíš oko jestli chceš :wink:
7. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil jasně. mám radši písemně věci než číst na PC.. budu mooc ráda. nemáš skener? že bys mi to poslala :sweat_smile: teda až to najdeš někdy při uklidu :grinning:
7. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci vlezu zítra na půdu a vyhrabu to je to ručně psaný měli jsme na pediatrii MUDr. Nováka sice už je hodně starej ale diktoval nám docela dobrý důležitý věci mám to docela přehledně vedený tak ti to celý nakopíruju tyhle dětský nemoci. Je tam vždycky příznaky pak taková ta první pomoc co doma a pak čím se to léčí.
7. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-ale jeeeee chudera Domca :fearful: To je nemile :frowning2:
Stepanek to mel taky jednou asi na roce-taky namdoporucovali strcit do okna a nebo otevrit mrazak :confused: :wink: A dali nam myslim tenkrat Zyrtek :wink:
Kamosky kluci to meli kazdou chvilku a chodi ke Krbuskovi a taky se na to ptala jestli to nemohl rano poznat ale pry nemohl-pry se to vyviji postupne :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Tak nevim jestli se chrani navzajem a nebo je to pravda :wink:
7. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda,

drzime palecky Domcovi, at je mu brzo hej. Dneska tu byla tchynka, tak jsem se ji ptala na to, zda by se melo dat neco poznat uz ten den rano a taky tedy rikala, ze spis asi ne, ze je to takovy rychly mazec.

jinak jsme dopoledne byly v Kulisku na oslave Emulcinych 3. narozenin a bylo to moc fajn. Emicka uz je velika slecna a pekna tanecnice (s kamaradkou tam porad parily) :slight_smile:
7. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ted trosku na odlehceni: tak u nas bude Stedry den dvakrat :slight_smile: Vcera jsme se konecne domluvili s brachou, ktery zije v Londyne, ze prileti 21.11., tak ten dalsi vikend budou u me mamky vanoce (v Londyne zije s pritelkyni a ted nastoupila do nove prace do nemocnice a o volnu na Vanoce se ji muze nechat jen zdat, tak ji tam bracha nechce nechat samotnou a tak prileti driv, tady s nami pobude 3 tydny a pak zase pa pa). Mno takze svym zpusobem Eli prijde o premieru svetylek na stromecku u nas doma, ale zase to zazije dvakrat - jsem rada, ze to jeste tak nejak nechape, pac nevim nevim jak bych tohle vysvetlovala uz takove 3-lete cacorce :grinning:
7. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Eví, i u nás bude štědrý večer 2x. Kvůli Halí, že už chodí do školky ( v Polsku se dárky nedávají, jen penízky a čokoláda) budeme mít vánoce tady 19.12. přijede synátor a brácha. Tak stromeček ětědrovečerní večeře a tak. No a 24.tého vánoce v Polsku.
my tu vánoce neslavili, jezdili jsme do Polska, ale aby mohla Halí říct, že tu byl Ježíšek tak je děláme letos 2x.
Myslím, že to pobere, je to šikulka a navíc vánoce v Polsku jsou fakt o něčem jiném. Takže v Čechách bude veselo, spousta dárků a v Polsku se půjde do kostela a bude se rozjímat. Nejsem věřící, ale holky věřte, že i to má něco do sebe, hmmm, už jen ta atmosféra klidu. Žádné lítání a jančení jako tady. Prostě je to tam o něčem jiném.
Bohužel, i to jídlo, to tedy já nenenenene-
Věru, stoly jsou, kolem 5 000,- jen teď nevím, jestli venkovní, nebo vnitřní .
7. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj :slight_smile:

daní - díky za info...Já chci pořídit ten vnitřní, koukala jsem na netu a jsou tam taky plus minus ty nejlevnější kolem pěti tisíc...tak si ho asi někde objednám a odpadne mi starost s dopravou...

lucko - to není můj recept, taky jsem ji dělala včera poprvé :wink: ale cukr pudr, to je normoš cukr moučka...příště ho tam dám trochu méně, bylo to dost sladké, ale jinak mňam mňam, na dnešek jsem zachránila posledních pár kousků k odpolední kávičce a zítra asi uplácám štrúdla, aby něco bylo... Domimu posíláme pusinu a přání rychlého uzdravení :wink:

evi - no dvoje vánoce bych si taky nechala líbit :slight_smile:
7. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasnou nedeli :wink: :wink: :wink:
U nas noc opet nic moc.Ondra se budil a volal au,au tak jsem si ho vzala k sobe a je zajimavy ze tam ho nic nebolelo teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: Myslim ze me a to jenom vyuziva uz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Verko-no vidis to bych taky mohla upect tohlento-dnes meli prijed rodice na obed a popletli to a prijeli uz vcera :grinning: Nastesti jsem mela uvareno-ale upeceno nic :confused: :grinning:
8. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko :slight_smile:

siw: a co je tradicni polske jidlo? jako take nejsem verici, ale o vanocich me kostel tak nejak laka - docela bych rada zavedla takovou tradici s malou (letos tedy jeste ne) jit na Stedry den do kostela.

luci, tak co Domi - jaka byla noc?

Verus+Luci : taky mi vetsinou poleva, kam prijde mouckovy cukr prijde pak takova krupava, ale uz jsme to zkousela vselijak "precurat" a vysledek byl vzdy stejny, takze to k tomu asi patri :wink:

Jo jo a pozor DULEZITE: vzhledem k radicim nemocem a memu planu usporadat nejaky srazik u nas se chci zeptat, jak kdo jste na tom? Kdybych ciste teoreticky navrhla ctvrtek dopoledne/odpoledne, tak komu by se to hodilo?
8. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJ HOLKY,
mO eVÍ JÍDLO NA vÁNOCE V pOLSKU NIC MOC, polívka z červené řepy bléééé, ryby na sladko, blééé.
Žádné cukroví, žádný salát, řízek, klobása :frowning2: . Jo a nudle s mákem, ořechy a medem.
Takže nic pro mě.
8. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-my jdeme ve ctvrtek na kontrolu,nebo ve stredu.Tak uvidime-ale kdyby to nekomu vadilo a bal se nas jeste tak at samo pisne a nikam se pohrnem :wink: :slight_smile: :confused: Klidne to pisnete-nejsem nasravaci :grinning: :grinning: :grinning:
Danko-bleeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj mě by čtvrtek hověl páč jedu do MB k zubaři :sweat_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mám rymičku teda ale nijak extra velkou takovou tu klasickou podzimní do jara se jí nezbavim :sweat_smile:
8. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Vercina buchta se pece :wink: Dal jsem tam o kosek vic jablicky tak snad to nevadi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kopie z unorovek:
ahoj, já dospávala, v 7hod tatínek převzal DOmču a já spala vkuse do 8hod.. a moc mi to pomohlo. no noc lepší jak včera, ale.. zvracení z kašle opět. a to jsme se dívali z otevřeného okna, pak jsem ho dala spát a do 10min tohle.. no a pak hodinu vzhůru, v polosedě jsme leželi a hladila jsem ho. pak už to bylo spaní jen s krátkým přerušováním. ráno zase vyblil mlíčko, jak kašlal. ale jde to k lepšímu - horečky ustoupili. poslední čípek proti horečce dostal včera v 16hod a stále nic :dizzy_face:

jiank tatínek objevil dnes první zub - cinknul. sakra :grinning: je to nahoře vlevo.

Jinak kostel o vánocích mi dodržujeme. jen ne tady v Bolce. první rok jsme tam byli a je tam moc lidí na mě. takže jdu dobrovolně na mši před vánoci. je taky skoro vánoční.
jinak Daní to je taky o rodině, jak to moc se dodržuje. nám to naše rodina poslká nikdy nekazila. a tohle mě jíst neučila :grinning: já jsem totiž od mala byla drzá a radši bych umřela hlady. takže já měla vyjímky. ale my tam jezdila až na 1.svátek vánoční. sice jen Těšín, ale ne ten český :wink:
8. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-tak snad uz bude Domca v poradku bobisek :dizzy_face:
Ja mam taky rada na Vanoce pulnocni msi-u nas v Bosni je taky.Ale ne o pulnoci ale asi ve 21hod.Ale letos nepujdem pac jsme na Petkovech na Stedry den :slight_smile: :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Ja jsem byla jednou na pulnocni v Sobotce-tam je opravdu o pulnoci-ale moc se mi to nelibilo pac mi tam byla strasna zima a bylo to straaaaasne dlouhy :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak buchta od Verky je hova sakumprask i s polevou :slight_smile: :wink: Je to rychlovka a vypada dobre :wink: Jen jsem daal min cukru do polevy jak jsme rikali ze je to moc sladke-mam tam jen 100g :wink: :slight_smile:
No a muzu jit zehlit :confused: :unamused: Ach jooooooooo :frowning2:
8. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré skoro poledne :slight_smile:

tak jsem ráda, že se Aní buchta povedla a že se ti líbí, neboj je moc dobrá, si pochutnáte :slight_smile:
Ondrášek je trochu možná vyčůraný, co\, nejdřív au au a u maminky už au au není :grinning: No jo, jsou to naši bobíci :dizzy_face:

ve čtvrtek nemůžu, páč jedu do Prahy pro ty výsledky k apolináři, ale neva,,,kvůli mě to nepřekládejte :slight_smile:
8. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, tady je jak po vymreni - to jste vsechny navarily tak bajecne nedelni obedy, ze to pak bylo tak akorat na pekne zachumlani do pelisku, ze? :grinning:
Kuju za reakcech vsech, kteri se jiz vyjadrily a cekam dalsi :wink:
8. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi.. moji taky čekáš??? :frowning2: no my půjdeme ve čtvrtek na kontrolu. a budu doufat v zázrak,jo??? :dizzy_face:

jinak já a zachunlání? jsem makala jak... protože vím, že s uknouraným Domčou nic neudělám, když spí tak ani nemyjeme nádobí, protože se bojíme, že se probudí, a jak je ted nemocnej, tak .... takže jsem vysávala, vytírala, koupelna, záchod, převlečení postelí, vyprání poblinkaných věcí, ted ještě to vyžehlit, at náhodou nám nechybí v noci.. no ale mám to tady ted krásnéééé :grinning: a bude až do konce týdne, než zase budeme mít tatínka :dizzy_face: :dizzy_face:
8. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mno tak :grinning: Sice v zazraky verim a bylo by to fajn, kdyby se Domi ze dne na den uzdravil, ale......nicmene palecky vam budeme drzet tak jako tak :wink:

Zachumlani byl spis takovy stulec, ze je tu ted mrtvo :grinning: Jinak ja jdu "jezdit" ted (zehleni, vytrit a pak me ceka prisit tatkovi suchy zip na bunde :frowning2: Mno nic, frcim, at to do 20:00 mam a muzu koukat na Barandov.
pa pa
8. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj ja taky drzim palecky :wink: A nam taky drzte at uz jsme OK :confused: :sweat_smile:
Me zbyva jeste vytrit-ale tolik se mi nechce-asi zaukoluju tatku az budu koukat na Superstar-stejne ho to nebavi a me teda joooooooo :slight_smile: :wink:
Luci-jj ja jsem mela taky vcera kraasne naklizeno a ted? :confused: :confused: U kluku jak po vybuchu :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek