• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Aní já uklizím všude jen ne pokojík. ten musím denně pofackovat. jako hračky. ale dnes se tam i vysávalo.

taky koukáme na superstar. sice je na jedničce film, ale potřebuji odreagovaní a ne přemýšlet nad dějem :sweat_smile: stejně pořád lítáme za dominem.
8. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj po víkendu.
Luci, to jste si s Domískem užili, taky mám z Laringitidy strach, jestli jí poznám. Monitor budeme dávat teď asi zítra už pryč, budeme dávat níž dno a stejně nejpozději na konci listopadu bysme ho museli vrátit.
Se srazíkem to tenhle týden moc nevidím. V neděli budeme kompletně vyklízet obývák, abysme vymalovali a položili nový koberec. Tak potřebuju začít vyklízet skříně, když mě Ondra nechá chvíli něco dělat. Ondra už mi moc na tý molitance, co mám zatím místo puzzlí, nevydrží a ten koberec, co teď máme v obýváku je fakt fujtajxlový. Zatím teda válí sudy a jak se snaží plazit tak couvá :grinning:
Musil, jestli ty nemoci jsou psaný tak, aby to pochopil laik, tak prosím tak kopii, abych alespoň tušila.
Vánoce u nás zatím nevím jak budou, nikdy jsem vánoce nechystala, tak se toho děsím a nejradši bych jela k mamince, ale jednou se na to budu muset vrhnout, ale proč zrovna letos, kdy mám celý dny co dělat, aby prcek moc nebrečel. Navíc mám strach, aby se neurazila tchýňka, kdyby jsme jeli k našim. No musím to promyslet. Ale rozhodně letos poprvé budu doma zdobit stromeček. Jak to chodí u vás, nosí stromeček Ježíšek na Štědrý večer, v noci před štědrým dnem (protože na 24. má plné ruce dárků), nebo máte rodinnou tradici a zdobíte společně (u nás to bylo tak, že se zdobilo 24.12. dopoledne u pohádek, nebo odpoledne 23.12.)
Já dneska zlikvidovala botník - stejně necháváme boty volně v předsíni a do botníku je nedáváme a přetřídila prckovi věci, co z poděděnýho budeme nosit a co ne. A převlékla naše postele, protože k ránu v polospánku dávám Ondrovi papírovku místo látkovky a on se občas pak prokajdí. Tak dneska jsem nepřevlékala jen prostěradla, ale celé postele.
8. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme Vás po víkendu!

Lucka: Jak jsem psala v SMS, brzy se uzdravte.No nevím,asi byl Domi v pátek ráno ještě OK,když v krvi u Nechanického nic nebylo.
Jinak teď budu citovat z knihy:Perfektní kniha o matce a dítětti:
Laryngitida:
- obvykle bývá způsobena virovou infekcí v horních cestách dýchacíchMůže se opakovat.
příznaky - Ostrý štěkavý kašel, zejména v noci, sípění a chrapot, v těžkých případech dítě nedostakem kyslíku modrá.

Luci, ty chodíš na spin ve čtvrtek od19h na Víťu?

Evinka: od té doby, co bydlíme sami, červen 2007 tak na štědrý den jsme sami a 25.12. navštěvujeme mé a Lubošovi rodiče.No třeba to ještě bude jinak za rok a déle, kdy opravdu Bude Dáda z Vánoc zářit. :slight_smile:

Víkend v JC byl fajn,oslava u tchýně se vyvedla,v neděli byl Luba i na houbách, našel no 2 houby,já jsem si skočila zaplavat do bazénu.
V sobotu večer jsem zašla na kafčo s kámoškou, která také pochází z JC,ale teď bydlí s přítelem v MB, skoro si vidíme do oken.No v MB nemá nějak čas, tak se mi nepoštěstilo večer dát v MB Lubovi Dádu a jít do světa, no holt to odnesl Jičín.

Dnes kolem9h jdeme popřát k narozeninám velké slečně Emičce,když jsme v sobotu nemohli být v Kulíšku.
A odpoko nás čeká cvíčo v Kulichu.
9. lis 2009 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:

LuciJadr, tak co noc?

Evinka: tak ja do vcerejska zila v predstave, ze od letoska budeme stromecek zdobit spolecne s Eli a ze proste to bude takova tradice (stromecek nam na balkon da Jezisek, abychom ho pekne nazbobili a cim lepe bude nazdobeny a zarivy, tak tim spis si ho Jezisek vsimne a nadeli pod nej nejake darky). Chtela jsem to hlavne z duvodu, ze mame obyvak pruchozi. Mno, ale vcera me tatinek vyvedl z omylu, ze by nechtel Eli pripravit o ty rozzarene ocicka nad rozsvicenym stromeckem.....takze to vypada, ze budeme s tatkou strojit stromecek vecer pred Stredrym dnem v pracovne a tam taky zustane, dopoledne na Stedry den, ze pujdeme nekam na prochazku (napr. ozdobit jablicky nejaky stromek na Radouci pro ptacky a zviratka) a az prijdeme, tak se dodela vecere - coz ted bude takova odpoledni basta a pak tatka rychle prenese stromecek do obyvaku :grinning: Mno, takze zmena jako blazen :wink:
9. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
klouz, manžel chodil na Štědrý den do práce, aby mohli být doma kolegové s dětma, takže letos poprvé budeme mít společný vánoce. A 25.12. má tradiční akci s kamarády, kterou už pořádají 16 let a nejsou ochotni se jí vzdát :confounded: ( a to už je přemlouváme pěkně dlouho). Takže prarodiče budeme muset zvládnout před, nebo po svátcích. My se musíme na tom zdobení nějak domluvit, to jsem zvědavá.
U nás se stromek zobil, ale světýlka se pouštěli až na Štědrý večer, ale znám lidi, že zdobí po Mikuláši a užívají si stromku.
9. lis 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak já asi nejspíš taky ruším účast na srázku páč mám nos jak bambuli funim jak lokomotiva a je mi naprd :rolling_eyes: :unamused:
Jinak ten štědrý den, scházíme se celá užší famílie takže to je tak 7 lidí na večeři, stromeček zdobíme většinou večer před aby na štědrý den ráno už svítil :dizzy_face: a my se mohli v klidu dívat na pohádky :grinning: Co ještě máme jako zvyk a docela se mi to líbí že máme na stole prostřeno ještě pro jednoho kdo tu s námi je i není dřív to bylo za tátu protože trávil svátky v práci a letos to bude pro miminko :slight_smile: taky zapalujeme svíčky za ty co u stolu s námi být už nemůžou, nevstáváme od stolu dokud se nedojí, no pak se zacinká stoletým zvonečkem a jde se ke stromku krbík hoří rozdělíme si dárečky a povídáme si.
Jinak byt zdobím vždycky v sobotu před první adventní nedělí a to celkem dost. Vánoce miluju mám ráda přírodní ozdoby ze sušených pomerančů a mandarinek ze dřeva ze slámy a vždycky si to strašně užívám dělám svícny z větviček a věnečky na dveře i na stůl :slight_smile: Už ať je to tady nemůžu se dočkat víc jak ty děti :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink: Tak u nas uz je to asi s Ondrulkou OK spal sam v posteli a v pohode :wink:
Jinak tema Vanoce :wink: My strojime stromek vecer pred Stedrym dnem kdyz jdou kluci spat.Nechame ho pres noc rosviceny a oni rano brzy vstavaji tak ho objevi :wink: Je u toho strasny radosti-teda spis Stepanek Ondrasek to bude poradne vnimat az letos. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Urcite si zapalim svicku za tatku :fearful: :fearful: :fearful:
My jsme letos na Stedry den u rodicu na Petkovech a tam bydli i svagrova s rodinou kousilinek od nich tak to bude asi veliky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Na prvni adventni nedeli si taky nazdobim celej byt-uplne se v tom vyzivam :slight_smile: :slight_smile: Miluju Vanoce tolik strasne moc :slight_smile:
No a 25.12. jedeme k prarodicum do Kosmonos-ne do blazince :grinning: :grinning: :grinning: A 26.12. zase prijedou rodice k nam na obed Stepanek ma svatek :wink: Tak asi tak no :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a kdy vlastne letos zacina Advent? :confused: :wink:
9. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi podle mých propočtů 29.11. :wink: to už je za chvíli za 20 dní :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
moc krásně se čte, jak kdo má zvyky a jak to bude. no prostě každý máme své nej vánoce a je mi jasné, jak po vánocích budeme psát, jak to bylo nádherné jak to naše díě prožívalo atd.
já se teda těším víc na ty vánoce za rok, kdy už bude Domi chápat i pohádky a budeme zachumlaně na ně i chvíli koukat až se vrátíme z veverek - náš vánoní zvyk je jít krmit zvířátka do lesa. tak tady je to štěpánka a veverky.

žijeme, jsme doma, jinak noc byla strašná. slibovali zlepšení a já žádné nevidím,do toho na mě něco taky sedá. takže já v noci s brufenem. Domi spal celou noc s námi v posteli. a ráno v 5:15 si vstal. je mrzutý, usnul mi po 8hod na 30mn. ted to vypadalo že usne znova a nic. takže jen nosím a nosím. ted po vyndání z postýlky je chívili klid a sotjí mi tady u PC. jsme dnes na zkoušku v obýváku s puštěnou TV a nezajímá ho to. sškoda.
9. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market-jeee tak ja zu se tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci-ale to je blbi.Bobisek malickej.A nejaka pohadka by ho nezaujala?I kydz me kluci taky teda dlouho na TV nekoukali :frowning2: :frowning2:
9. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....

Luci - koukám co Domča a trpím s vámi :frowning2: ach jo, jsem si myslela, že se mu to začne zlepšovat, laryngitis mívá rychlý průbeh do zhoršení i do zlepšení, ale u vás ještě kombinace s těmi zuby, tak toho je až dost! a ty se taky drž, holky!!!

Aní - co Ondrášek?

a co ostatní?

Evi - tak jsem slíbila, že bychom na srazík dorazily a nedorazily bychom :unamused: Emule k těm krásným dárkům dostala přes noc ještě jeden a to pořádnou rýmu :frowning2: doufám, že zůstane jenom u toho, ale s rýmou rozhodně mezi děti nepolezem! a jestli to chytí ještě Míďulka, tak u nás bude veselo....

tak pa a bacilky a viráky už vyžeňte a nepouštějte přes práh!
9. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko ahoj-Vse nej,nej Emulce :dizzy_face: :dizzy_face:
No Ondra uz je dobraj-a taky to dava pekne najevo :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Marůdkům ať jsou co nejdřív fit. Teda to toho řádí.
9. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma ze cvica. Bylo to fajn, ale pekne komorni hodinka (5 maminek) a ve skupince, ktera chodi po nas to nevypadalo jinak - bacilaci utoci, chjo chjo chjo :frowning2:

Ke sraziku: mno ja bych to asi videla takhle, ze koho neporazi zadna ryma, kasel a jine "libustky" a bude mit chut na kus reci u nas, tak proste dorazi (nekdy odpoledne). Tak mi nejak pisnete do IP, s kym mam pocitat :grinning:
9. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - díky Emule vyřídím :wink: a je super, že u vás léky zabraly!
9. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáda spí a já mám na stole kafčo, tak se za Vámi na chvíli podívám.
Taky držíme palce všem marůdkům a přejeme jim,ať jdou brzy fit/ jak maminky i dětičky/.

Jojo,kvůli nemilému "dárku"Emičky jsme k nim dnes dopolko nedorazili. Těšili jsme se,tak jsme dárek schovali a až rýma pomine,tak dorazíme.
My letos se strojením stromečku asi uděláme změnu, budeme ho zdobit,až půjde Dáda spát.Jinak vždy jsme ho strojili v podvečer 23.12.,ale rozsvěceli jsme ho až na Štedrý den, to se vždy s mužem dohadujeme,u nich doma se rozsvěcel hned a u nás právě až 24.12.,Tak si prosazuji svoji.
Na Štědrý den odpoledne se jdeme projít na hřbitov a na návštěvu k mé tetě, má doma nemohoucího manžele,tak je vděčná za každou návštěvu.Už jsme to takhle měli oba roky,co jsme tu v MB.
26.12. každý rok máme rodinnou sešlost,můj ta´tka je ze 4 dětí a každý rok vždy jeden ze sourozenců pozve ty ostatní domů na oběd.Je to fajn. :slight_smile:
9. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka - jak píšeš o TV.Tak ani ještě teď na19měsících Dádu TV a pohádky v ní neberou.Vůůůbec mi to nevadí.Já jsem také moc nekoukala na TV o proti svým vrstevníkům! :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj buchtičky :slight_smile:

jůůů, krásně tu probíráte vánoční zvyky a tradice :slight_smile:

tak my asi takto : stromek zdobíme na štědroně dopoledne, u toho hrají koledy nebo jedním okem číháme na pohádky, od stolu při večeři taky nevstáváme, jen předloni jsem musela /jaksi jsem na ten slavnostní stůl nedala příbory a rukama jsme papat nechtěli :grinning: /, pod talře dáváme dvacku, to aby se nás peníze držely / no nevím jestli to opravdu funguje :grinning: /, jo a taky jsme vloni lili olovo / asi jako Kodet v Pelíškách, taky pěkná sranda/... No a o vánočních svátcích skoro nikam nejezdíme, páč všichni příbuzní jezdí k nám, takže barák pořád plný návštěv ...ale je to moc hezký, rodina se schází, jsou to dny plné pohody a klidu a letos si je užiju o to víc, že už máme potomka a to je ten nejkrásnější dárek na světě :dizzy_face: :dizzy_face:

výzdobu mám taky ráda, něco vyrobím, něco mám kupované... To jsme si tu holky navodily super vánoční atmosféru, co? :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Domi spí a já obědvám.

Luci, já bych byla ráda kdyby ho telka bavila. prostě chvilka, kdy si k ní sedne a já budu mít svůj klídek. aby na ní nekoukal často, tak vlastně v obýváku normálně není. proto doufám, že pak bude rád, když ji zapnu a on si k ní sedne. vidím to růžově :grinning: dnes ho zaujali akorát reklamy na animaxu. a oběd sjem mu taky dávala tady, at ho nedráždím stoličkou a pěkně papal a koukal. a snědl 70%oběda. takže super. vyšlo mi to co jsem chtěla.

Kači..teda Emička bobek jde jednou mezi děti a tak to dopadne :sweat_smile:

Trep tak komroního Kulíška ti závidím. muselo být super. byl to rekord. protože já zažila 8mamin. a chyběla jsem dneska poprvé :rolling_eyes: teda chyběl Domi :grinning:
9. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko, dobrou chuť :slight_smile: já budu obědvat až za chvíli, páč jsem snídala až po desáté hodině, tak mám i oběd posunutý...Vařit nemusím, mám zbytky od včera... Naše dítě je trochu televizní maniak, takže když potřebuju pár minut klidu, třeba odejít na WC, tak ho otočím aby na ní viděl a vím, že bude moc spokojen :grinning:
9. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veruš, taky jsem měla zbytky a rovnou na talíři, tak byl hozen jen do mikrovlnky. bez ní bych umřela :sweat_smile: když se nám před 14dny pokazila, tak jsme hned ráno jelli koupit novou :grinning:

A Pepíno je šikulka. jen at mu to zustane. a jeslti pořád máš puštěné očko, tak to bude DJ Pepa :grinning: :grinning: (jo a snídani jsem dnes nestihla, muselo mi stačit mlíko, jsem jak domino, prostě jak je zle, tak aspon tohle zasytí)
9. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to tu čtu, tak co rodina,to různé vánoční zvyka, se spoustu z Vás se schoduji,kdybych to tu měla vypisovat,tak mi stránka stačit nebude a vzhledem k tomu, že náš škodič je už vzhůru,tak je po psaní.
9. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si už vystříhala výzdobu do oken. Tady je super stránka: http://www.i-creative.cz/2008/11/18/vanocni-vystrihovanky-zdarma-k-vytisknuti/ a tady jsou vzory pro barvičky na sklo: http://www.peppitext.de/WiCoWeihnachten/Engel/engel.html
9. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem tu poprvé,můžu se k vám přidat? Jak se máte?
Jsem z Petkov(okr.MB),není tu někdo z mého okolí???
:slight_smile:
9. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ew jsem z Bousova to je kousíček ahoj :wink: :slight_smile:
9. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ewiku.
9. lis 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé......to je bezva :slight_smile: Nedávno jsme se sem přistěhovali a vůbec nikoho tu neznám :frowning2: .A nějak si tu nemůžu zvyknout.....
9. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewik: ahoj,myslím, že do Petkov jezdí Nanda
já znám z Petkov Markétu Tůmovou, ležely sme spolu v porodnici
9. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Evinko, to je perfektní, už dlouho jsem nějaký šablony sháněla
9. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek