Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
musilka
9. lis 2009
ewik na Petkovech mám známý ale už maj dětičky odrostlejší. Je to naprd nikoho tam neznat no ale jsem kousek až se vyrýmuju tak dáme spicha 🙂
luciejadr
9. lis 2009
Jojo Nanda tam má rodiče a švagrovou s dětmi 7 a 10,5roků a její švagrová je moc milá. vítám tě tady. tady si najdeš kamarádky neboj. jsme taková rodinka- normální 😃

evinko šablony jsou super, já mám hodně šablon koupenách nebo okopírovaných z ruzných časáku ale tyhle jsou taky bájenčé. si letos udělám nové x-) a na jiné obobí nemáš?? velikonoce, jaro, podzim???
ewik23
9. lis 2009
Mishulle:já tu skoro nikoho podle jména nez¨nám 😞

musilka:tak to je super,to se budu moc těšit 😃 .Taky jsme ještě nemocný,i děcka 😞
nandaautor
9. lis 2009
Ahoj holky 😉
Ewik-ahooooj vitam domovinu 😃 😃 😃 😃 😃 Kde na Petkovech bydlis?
Ja tam mam jak pise Lucka rodinu,tak se muzem nekdy dohodnout a sejit 🙂 Jezdim tam kazdy vikend a ted tam budu taky 🙂 😉
evinka
9. lis 2009
Luci, tady vpravo máš i jarní motivy, velikonoce, podzimní, zimní, ale spíš jako omalovánky, takže na barvičky, ne na vystřihování. http://www.i-creative.cz/
TAdy různé motivy na vystřihování,. pár i pro tisk, jinak ke koupi: http://www.vranovi.cz/
Předlohy pro malování: http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html
nandaautor
9. lis 2009
Musil a koho znas na Petkovech? 🙂 😉
martinahejlova
9. lis 2009
Ahoj holky!
Teda, co to čtu, takových nemocných :-| Ať se všichni brzy uzdravíte. Počasí nanic, to je z toho.
Lucko, můj bratránek jako malý taky hodně trpěl na laryngitidy, vím, že je to pěkně nepříjemný. Snad se z toho Domísek rychle dostane.

Evinko, váš Ondrášek dělá veliké pokroky, nedávno první otočka a už válí sudy a couvá 🙂) To je super!

Krásně jste tu psaly o Vánocích. Já se na ně taky moc těším, první Vánoce s Barunkou... Když si vzpomenu na ty loňské, to jsme dávali pod stromeček dopis od miminka, že se k nám chystá a teď už je bude slavit s námi. 🙂 Jen ty dárky, zatím jsem na tom docela bledě :-|
nandaautor
9. lis 2009
Jo a ja uz mam teda skoro vse-dnes jsem jeste objednala klukum hru Chytre pero a neco maleho Zdendovi a mam vse 😃 😃 😃
nandaautor
9. lis 2009
Luci-nevis jak to vypada s tou tatrou nahodou vid? =-) 😉
evinka
9. lis 2009
Tak já se dneska dověděla, že v naší rodině se budou dávat dárky do 200,- Kč, tak to musím vymyslet něco originálního 🙂 pro naše, babi a ségru. S Tomem si dáme něco praktického, jako obvykle a na Ondru omezení nehodlám praktikovat. Pro toho už mám pár věcí vymyšlených, teď sehnat obchod, kde to budou mít všechno, abych nemusela platit na víckrát poškotvý 😃.
Marti, on na záda z bříška se otáčel už dlouho, spíš teda náhodou, ale návod už měl. Te´d to spojil. Ale ještě se občas vzteká, že se otočit nemůže - jak na bříško, tak na záda a jindy se fakt koulí.
ewik23
9. lis 2009
nanda: ahooj....to je bezva 😃 .Určitě víš,kde je bus zastávka...tak hned ten barák u toho.A ty jezdíš do který části?
nandaautor
9. lis 2009
No ja jezdim na kraj jak se vjizdi do vsi a jsou tam takovy dva veliky smrky.Barak kostka to je 😉
Kde tam je zastavka to vim-ale tam je uz starsi baracek vid?To jste koupily? =-) :-N
Market -IP 😉
nandaautor
9. lis 2009
Ewi-a jak dlouho tam jste?Za by mistni babinec jeste nezjistil nove obyvatele? 😃 😃 😃 😃 Tchynka nic nerikala a to ma z kramu prehled 😃 😃 😃
ewik23
9. lis 2009
nanda:jj,je to starší barák.Je babči,bydlíme u ní.
myslíš,když se jede od Sukorad nebo od Bousova??
jsme tu asi 5 měsíců,ale mě to přijde jak věčnost 😃 .To víš,když člověk bydlí celej život ve městě 😉
martinahejlova
9. lis 2009
Kačko, málem bych zapomněla, všechno nej Emičce k narozeninám! Rychlý konec nečekaného dárku a ať si krásně užije ty ostatní dárečky! 😉
nandaautor
9. lis 2009
Ewi-od Sukorad 😉
No ja to moc neznam,jsem z vesnice a asi bych nerozdejchala mesto 😉
Tak se muzem domluvit a sejit se a ja Ti predstavim nejake kamosky na Petkovech co jsou taky na materske -treba zrovna Marketu.Klido mi pisni do IP cislo na mobil a domluvime se 😉
evinka
9. lis 2009
Evi, já sice bydlím úplně na jiném konci MB okresu - směr na Nymburk, ale přestěhoval jsem se sem před 5 lety z Prahy, mezitím jsem 3/4 roku bydlela v Mb, jinak jsem pražská náplava 🙂Vím, jak je těžký se dostat mezi místní. manžel je společenský, tak mu to problémy nedělá, ale já jsem introvert a mimo to, že se s pár holčinama občas potkáme u krámu a popovídáme si, tak si tu taky připadám opuštěná. Jako na návštěvu se nepozvu, k nám je taky nedokážu pozvat (kór teď, co od porodu absolutně nestíhám domácnost). Tak jsem ráda za tuhle diskuzi a naše srazíky ( i když jsem byla teprve na dvou).
mishulle
9. lis 2009
já jsem taky naplavenina, ale z Liberce a nebýt holek tady z diskuze, tak v Boleslavi nikoho neznám, teda myslim tim holky, kluků jsem znala hafo od manži z hokejbalu
luciejadr
9. lis 2009
Marti mě tím teda všichni děsí. že se to bude opakovat atd. jsem zvědavá co mi lidsky k tomu řekne Nechanický.

Evinko moc díky za ty stránky. budu si po večerech zase malovat. i když bych měla dělat něco jiného :-N

Aní nevím jak s tatro ale poptám se. ještě k nám i ted přijede tchýně, tak se zeptám i jí. jestli o ní neví. zatím jsem se ptala jen mé strany rodiny
nandaautor
9. lis 2009
Luci-jj dekuju mooooc 😉
claudie
9. lis 2009
zdravím a vítám tu novou tvář ewik 🙂 vidíš jak svět je malý, jsi z Petkov a naše Aní tam jezdí...tak se můžete poznat... 🙂

evi - prima odkaz na ty vystřihoávnky, asi něco z toho spáchám...

naše dítko ještě nespí, se z toho picnu.... tak snad bude spát alespoň ráno déle a nebude plašit už od sedmi...Dneska ráno to bylo fajn, sice byl už vzhůru asi od osmi, ale ještě jsme se váleli a v půl devátý si pro něj přišla tchýňka dýňka, že jde nakoupit a vzala si ho do kočáru a já se krásně ještě do půl desáté dospinkala, jůůůů to bylo fajn 🙂 Tajně doufám, že bude chodit takhle častěji 😉

jdu ještě brouzdat na netu na nějaké tipy na vánoce a přeju vám dobrou noc a všem marodům koníkovským brzké uzdravení 🙂
treperenda
10. lis 2009
Bre ranko 🙂
Tak dneska tu strasakujeme prvni 😃 To bude tim, ze Eli se rozhodla od 5:00 provozovat karate ze spani, takze jsem to proste v 5:45 vzdala a sly jsme z postele (ted se krmi a ja flakosim na MK 😃 )
Jinak vitam novou clenku Ewik a neboj, jsme tu fakt jedna velka kupa upovidanych mamin, takze hura mezi nas 🙂
Vcera jsme meli presunutou hodinu plavani z nasich 14:00 na 16:40 a jako nikdy vic bych to nechtela. Plavani bylo suprove to jo, ale oblekani z Delfinka domu a cesta autem....jsem Eli nikdy neslysela takhle drzkovat - normalne mi nadavala, co jako dela v takove tme venku a ze jeji vnitrni hodinky rikaji, ze by touhle dobou uz mela sedet doma ve vanicce a chystat se na veceri..... Jinak chodime do kurzu 2, ale ted jsme meli po dvakrat uz kurz s 3, tak jestli to takhle pujde dal, tak Eli bude doplavanec v rekordnim case (neco jako absolventi Plzenske fakulty prav 😃 )
Mno nic, Eli dosnidala, tak mizim.
klouzavka
10. lis 2009
Kuk!
Dnes jsme si trošlku přispali,až do 7h! 🙂
Vítám novou maminu ewika.
Já jsem také naplavenina z nedalekého Jičína

Holky,nechystáte se dnes někdo dopoledne na trh?Půjdu se tam cournout!
luciejadr
10. lis 2009
ahoj
my jsme v poho, hodně změna i ve spánku a k lepšímu. ale steně se projdeme k nechánovi, at víme co dál. i když zase budu vypadat, že ho otravuji 8-(

Evi mě ta hodina tenkrtát vyhovovala. doma jsme si chvíli hráli a pak sprcha, mlíčko a tvrdej spánek po plavču. akorát teda v tu dobu byli II.
klouzavka
10. lis 2009
luciejadr •jééé,to je fajn, že už je u Vás líp.Neboj u Nechanického, otravovat nebudeš.Mě tenkrát říkal i blbá otázka ohledně dítěte je dobrá.
treperenda
10. lis 2009
Lucijadr: ted, jak jsou decka nemocna, tak se jede v takovem provizoriu, ze proste asi koho se jim podari schrastit za lektorku a pak to tak nejak obsadit detma, kterym se kurzy pro nemocnost rozpadly. Takze jsme meli nasi Kacku, bylo nas pet deti z cehoz tri chodi do kurzu 3, jedna holcicka tam ted pred 14-ti dny postoupila a my, takze fakt smeska. Jsem se smala, kdyz mi volala pani z recepce, ze ciste, ale opravdu jen ciste vyjmecne by nam to takhle prehodila (jsem ji ani nestihla rict, ze to vyjmecne uz bylo pred tydnem 😃
ewik23
10. lis 2009
Ahoj holkyyy!! evinka:já jsem na tom úplně stejně,taky se neumím seznamovatr a manžel tu zná takovejch lidí.
klouzavka:a kde jsi přesně bydlela?
claudie
10. lis 2009
ahojda vespolek 🙂

se tu nějak brzy vstávalo, co Evi a Eli? 😃 u nás se hajalo do půl devátý a teď už zase zvířátko usíná v křesílku, paráda 🙂
taky přemýšlím jestli se na nějaké plavčo přihlásíme, od kolikátého měsíce se chodí...jsem se už asi ptala, ale jsem hlava dubová a už to zase nevím... 😃

jo a taky mám dotaz ohledně rodičáku....co je potřeba a kam zajít? PPM už se mi jaksi krátí a za chvíli budu chudá matka na rodičovském příspěvku.... Tak prosím zkušené matky o radu, díííky 🙂
nandaautor
10. lis 2009
Ahoj holky 🙂
Verko-no urco si zajdi do MH na socialku a oni Ti daji nejake papiry do prace to ti atm potvrdi a s tim tam zase prijdes-a nebo ne?Tak aj zu asi nevim ale na socialku musis na 100% 😉
Ewik-ja jsem se ptala manzi u koho to vlastne bydlite-popsala jsem mu baracek a pry bud Bohatovi a nebo tam jezdila pani s pejskem tak jestli tam.Ale nevim jestli to neni jedno a to same 😃 😃 😃 😃 😃 Nic se neboj,v nedeli jedem na Petkovy tak si dame spicha sejdeme se 😉 Ju?Pisni mi to cislo do IP a ja Te seznamim 🙂
claudie
10. lis 2009
jé, Aní dík za info....to je fajn, že to dělají v MH a já nebudu muset kvůli tomu do Bolky...Tak příští týden se na to vrhnu, ať to mám vyřízené 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli