• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ewik na Petkovech mám známý ale už maj dětičky odrostlejší. Je to naprd nikoho tam neznat no ale jsem kousek až se vyrýmuju tak dáme spicha :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Nanda tam má rodiče a švagrovou s dětmi 7 a 10,5roků a její švagrová je moc milá. vítám tě tady. tady si najdeš kamarádky neboj. jsme taková rodinka- normální :grinning:

evinko šablony jsou super, já mám hodně šablon koupenách nebo okopírovaných z ruzných časáku ale tyhle jsou taky bájenčé. si letos udělám nové :dizzy_face: a na jiné obobí nemáš?? velikonoce, jaro, podzim???
9. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishulle:já tu skoro nikoho podle jména nez¨nám :frowning2:

musilka:tak to je super,to se budu moc těšit :grinning: .Taky jsme ještě nemocný,i děcka :frowning2:
9. lis 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Ewik-ahooooj vitam domovinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kde na Petkovech bydlis?
Ja tam mam jak pise Lucka rodinu,tak se muzem nekdy dohodnout a sejit :slight_smile: Jezdim tam kazdy vikend a ted tam budu taky :slight_smile: :wink:
9. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tady vpravo máš i jarní motivy, velikonoce, podzimní, zimní, ale spíš jako omalovánky, takže na barvičky, ne na vystřihování. http://www.i-creative.cz/
TAdy různé motivy na vystřihování,. pár i pro tisk, jinak ke koupi: http://www.vranovi.cz/
Předlohy pro malování: http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html
9. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil a koho znas na Petkovech? :slight_smile: :wink:
9. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Teda, co to čtu, takových nemocných :unamused: Ať se všichni brzy uzdravíte. Počasí nanic, to je z toho.
Lucko, můj bratránek jako malý taky hodně trpěl na laryngitidy, vím, že je to pěkně nepříjemný. Snad se z toho Domísek rychle dostane.

Evinko, váš Ondrášek dělá veliké pokroky, nedávno první otočka a už válí sudy a couvá :slight_smile:) To je super!

Krásně jste tu psaly o Vánocích. Já se na ně taky moc těším, první Vánoce s Barunkou... Když si vzpomenu na ty loňské, to jsme dávali pod stromeček dopis od miminka, že se k nám chystá a teď už je bude slavit s námi. :slight_smile: Jen ty dárky, zatím jsem na tom docela bledě :unamused:
9. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ja uz mam teda skoro vse-dnes jsem jeste objednala klukum hru Chytre pero a neco maleho Zdendovi a mam vse :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-nevis jak to vypada s tou tatrou nahodou vid? :confused: :wink:
9. lis 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se dneska dověděla, že v naší rodině se budou dávat dárky do 200,- Kč, tak to musím vymyslet něco originálního :slight_smile: pro naše, babi a ségru. S Tomem si dáme něco praktického, jako obvykle a na Ondru omezení nehodlám praktikovat. Pro toho už mám pár věcí vymyšlených, teď sehnat obchod, kde to budou mít všechno, abych nemusela platit na víckrát poškotvý :grinning:.
Marti, on na záda z bříška se otáčel už dlouho, spíš teda náhodou, ale návod už měl. Te´d to spojil. Ale ještě se občas vzteká, že se otočit nemůže - jak na bříško, tak na záda a jindy se fakt koulí.
9. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: ahooj....to je bezva :grinning: .Určitě víš,kde je bus zastávka...tak hned ten barák u toho.A ty jezdíš do který části?
9. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja jezdim na kraj jak se vjizdi do vsi a jsou tam takovy dva veliky smrky.Barak kostka to je :wink:
Kde tam je zastavka to vim-ale tam je uz starsi baracek vid?To jste koupily? :confused: :sweat_smile:
Market -IP :wink:
9. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewi-a jak dlouho tam jste?Za by mistni babinec jeste nezjistil nove obyvatele? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tchynka nic nerikala a to ma z kramu prehled :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda:jj,je to starší barák.Je babči,bydlíme u ní.
myslíš,když se jede od Sukorad nebo od Bousova??
jsme tu asi 5 měsíců,ale mě to přijde jak věčnost :grinning: .To víš,když člověk bydlí celej život ve městě :wink:
9. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, málem bych zapomněla, všechno nej Emičce k narozeninám! Rychlý konec nečekaného dárku a ať si krásně užije ty ostatní dárečky! :wink:
9. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewi-od Sukorad :wink:
No ja to moc neznam,jsem z vesnice a asi bych nerozdejchala mesto :wink:
Tak se muzem domluvit a sejit se a ja Ti predstavim nejake kamosky na Petkovech co jsou taky na materske -treba zrovna Marketu.Klido mi pisni do IP cislo na mobil a domluvime se :wink:
9. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já sice bydlím úplně na jiném konci MB okresu - směr na Nymburk, ale přestěhoval jsem se sem před 5 lety z Prahy, mezitím jsem 3/4 roku bydlela v Mb, jinak jsem pražská náplava :slight_smile:Vím, jak je těžký se dostat mezi místní. manžel je společenský, tak mu to problémy nedělá, ale já jsem introvert a mimo to, že se s pár holčinama občas potkáme u krámu a popovídáme si, tak si tu taky připadám opuštěná. Jako na návštěvu se nepozvu, k nám je taky nedokážu pozvat (kór teď, co od porodu absolutně nestíhám domácnost). Tak jsem ráda za tuhle diskuzi a naše srazíky ( i když jsem byla teprve na dvou).
9. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky naplavenina, ale z Liberce a nebýt holek tady z diskuze, tak v Boleslavi nikoho neznám, teda myslim tim holky, kluků jsem znala hafo od manži z hokejbalu
9. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mě tím teda všichni děsí. že se to bude opakovat atd. jsem zvědavá co mi lidsky k tomu řekne Nechanický.

Evinko moc díky za ty stránky. budu si po večerech zase malovat. i když bych měla dělat něco jiného :sweat_smile:

Aní nevím jak s tatro ale poptám se. ještě k nám i ted přijede tchýně, tak se zeptám i jí. jestli o ní neví. zatím jsem se ptala jen mé strany rodiny
9. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-jj dekuju mooooc :wink:
9. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím a vítám tu novou tvář ewik :slight_smile: vidíš jak svět je malý, jsi z Petkov a naše Aní tam jezdí...tak se můžete poznat... :slight_smile:

evi - prima odkaz na ty vystřihoávnky, asi něco z toho spáchám...

naše dítko ještě nespí, se z toho picnu.... tak snad bude spát alespoň ráno déle a nebude plašit už od sedmi...Dneska ráno to bylo fajn, sice byl už vzhůru asi od osmi, ale ještě jsme se váleli a v půl devátý si pro něj přišla tchýňka dýňka, že jde nakoupit a vzala si ho do kočáru a já se krásně ještě do půl desáté dospinkala, jůůůů to bylo fajn :slight_smile: Tajně doufám, že bude chodit takhle častěji :wink:

jdu ještě brouzdat na netu na nějaké tipy na vánoce a přeju vám dobrou noc a všem marodům koníkovským brzké uzdravení :slight_smile:
9. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:
Tak dneska tu strasakujeme prvni :grinning: To bude tim, ze Eli se rozhodla od 5:00 provozovat karate ze spani, takze jsem to proste v 5:45 vzdala a sly jsme z postele (ted se krmi a ja flakosim na MK :grinning: )
Jinak vitam novou clenku Ewik a neboj, jsme tu fakt jedna velka kupa upovidanych mamin, takze hura mezi nas :slight_smile:
Vcera jsme meli presunutou hodinu plavani z nasich 14:00 na 16:40 a jako nikdy vic bych to nechtela. Plavani bylo suprove to jo, ale oblekani z Delfinka domu a cesta autem....jsem Eli nikdy neslysela takhle drzkovat - normalne mi nadavala, co jako dela v takove tme venku a ze jeji vnitrni hodinky rikaji, ze by touhle dobou uz mela sedet doma ve vanicce a chystat se na veceri..... Jinak chodime do kurzu 2, ale ted jsme meli po dvakrat uz kurz s 3, tak jestli to takhle pujde dal, tak Eli bude doplavanec v rekordnim case (neco jako absolventi Plzenske fakulty prav :grinning: )
Mno nic, Eli dosnidala, tak mizim.
10. lis 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk!
Dnes jsme si trošlku přispali,až do 7h! :slight_smile:
Vítám novou maminu ewika.
Já jsem také naplavenina z nedalekého Jičína

Holky,nechystáte se dnes někdo dopoledne na trh?Půjdu se tam cournout!
10. lis 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
my jsme v poho, hodně změna i ve spánku a k lepšímu. ale steně se projdeme k nechánovi, at víme co dál. i když zase budu vypadat, že ho otravuji :rolling_eyes:

Evi mě ta hodina tenkrtát vyhovovala. doma jsme si chvíli hráli a pak sprcha, mlíčko a tvrdej spánek po plavču. akorát teda v tu dobu byli II.
10. lis 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •jééé,to je fajn, že už je u Vás líp.Neboj u Nechanického, otravovat nebudeš.Mě tenkrát říkal i blbá otázka ohledně dítěte je dobrá.
10. lis 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijadr: ted, jak jsou decka nemocna, tak se jede v takovem provizoriu, ze proste asi koho se jim podari schrastit za lektorku a pak to tak nejak obsadit detma, kterym se kurzy pro nemocnost rozpadly. Takze jsme meli nasi Kacku, bylo nas pet deti z cehoz tri chodi do kurzu 3, jedna holcicka tam ted pred 14-ti dny postoupila a my, takze fakt smeska. Jsem se smala, kdyz mi volala pani z recepce, ze ciste, ale opravdu jen ciste vyjmecne by nam to takhle prehodila (jsem ji ani nestihla rict, ze to vyjmecne uz bylo pred tydnem :grinning:
10. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy!! evinka:já jsem na tom úplně stejně,taky se neumím seznamovatr a manžel tu zná takovejch lidí.
klouzavka:a kde jsi přesně bydlela?
10. lis 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda vespolek :slight_smile:

se tu nějak brzy vstávalo, co Evi a Eli? :grinning: u nás se hajalo do půl devátý a teď už zase zvířátko usíná v křesílku, paráda :slight_smile:
taky přemýšlím jestli se na nějaké plavčo přihlásíme, od kolikátého měsíce se chodí...jsem se už asi ptala, ale jsem hlava dubová a už to zase nevím... :grinning:

jo a taky mám dotaz ohledně rodičáku....co je potřeba a kam zajít? PPM už se mi jaksi krátí a za chvíli budu chudá matka na rodičovském příspěvku.... Tak prosím zkušené matky o radu, díííky :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Verko-no urco si zajdi do MH na socialku a oni Ti daji nejake papiry do prace to ti atm potvrdi a s tim tam zase prijdes-a nebo ne?Tak aj zu asi nevim ale na socialku musis na 100% :wink:
Ewik-ja jsem se ptala manzi u koho to vlastne bydlite-popsala jsem mu baracek a pry bud Bohatovi a nebo tam jezdila pani s pejskem tak jestli tam.Ale nevim jestli to neni jedno a to same :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nic se neboj,v nedeli jedem na Petkovy tak si dame spicha sejdeme se :wink: Ju?Pisni mi to cislo do IP a ja Te seznamim :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, Aní dík za info....to je fajn, že to dělají v MH a já nebudu muset kvůli tomu do Bolky...Tak příští týden se na to vrhnu, ať to mám vyřízené :slight_smile:
10. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek