• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
ahoj,
věru já ti to k Rd pak napíšu, teď musím obléct Ondru a ven, jinak se vztekne.
10. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - díky, ale teď honem ven ať se Ondrášek nemusí rozčilovat :grinning:
10. lis 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
tak Klouz sice to Nechána vždy říká, blbá otazka ohledně dětí je dobrá otázka, ale já si tam opravdu připadám jak histerická matka, co tam chodí kvůli blbosti. fakt. a nejsem jediná. asi tam tak často nejsi.

s klidným hlasem nás ujjistil, že už bude vše ok, že máme dobrat ATB, zbavit rýmy a jsme zase suproví. tak mu zase věřím a budu čekat :o))

Veruš, na netu jdou stáhnout papíry nebo si je vyzvedni na úřadě, pak jdeš na sociálku - ke svému zaměstnavateli opravdu nemusíš a ze socky ti to vyplní a zase zpět :grinning: já si ty papíry vyzvedla osobně, vysvětlila mi, co mám vyplnit a stejně jsem tam byla dvakrát :grinning: :grinning:

Tchýnku dýňku (to strašně rád používá Tomáš, ale jelikož je má máma trošku při těle, trošku dost, tak to nemá ráda, když to slyší :sweat_smile: ) ti závidím, mě přijede až ve čtvrtek večer. ale i tak se na ní těším (dobrý, co?!). Bude si hrát s Domčou a tak. bude tady do středy. sice škoda, že si nemohla vzít dovču a dojet hned dnes, ale mě už je taky líp, tak aspon budu moc si to užívat, že se o něho stará :sweat_smile:

Trep to mají teda v Delfínku dobrý chaos. to pak bude náhradek :rolling_eyes: snad se někam vecpeme. Nás minule suplovala Anička S. protže Jana měla syna v nemocnici a byla tam sním.
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem požádala sociálku, od které mi chodila mateřská (dneska už jí neplatí zaměstnavatel) o vyplnění tohohle tiskopisu: https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=XRodPZ090101215&SSID=19441 s ním jsem šla na sociálku, dle místa bydliště a požádala o rodič. příspěvek: https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=RodP090101101&SSID=19445 a já si hned žádala i o délku RD https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/form/edit.jsp?CMD=EditForm&FN=VnRodP090101119&SSID=19448 s sebou občanku tvojí, manžela a rodný list Pepína. Současně jsem požádala písemně zaměstnavatele o poskytnutí rodičovské dovolené do věku 3 let dítěte a že před nástupem na RD žádám o poskytnutí zbytku řádné dovolené (vzor můžu poslst mejlem, když tak mi do IP pošli mejlovku).
Peníze ti přijdou tahle, napřed zbytek MD za měsíc, co se bude lámat MD+RD, k tomu ti dopočítají MD do výše 7600 (při dvouleté těch 11 a něco) (tj. u mě mi zaplatili do 8.10. 5608,- MD (pokud tohle budeš mít víc než vybranou RD, tak dostaneš RD až za další měsíc) a k tomu 1992,- RD. Souběžně mi přijde za dovolenou z práce (tu mám od 9.10. do 23.11.).
10. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že je to alespoň trochu srozumitelný.
10. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to jsi měla vymakané. ale teda naše učetní mi ten dopis o délce RD a vyplacení dovolené napsala sama :o) já jen hodila podpis :o)))
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...

Luci - to je fajn, že je líp! u nás bohužel hůř :frowning2:

Ewi - ahojky, já tu tedy chodím jen nárazově a jsem teď z MB, ale bydlíme tu teď rok a tři čtvrtě :wink:

Věruš - co se týče RP, tak na socce dostaneš tři nebo 4 formuláře (potvrzení o nároku na dávku + žádost o RP + volba délky RD - takže asi tři :grinning: ) z toho formulář "potvrzení o nároku na dávku ti musí vyplnit a potvrdit dnes asi už OSSZ pod kterou zaměstnavatel spadá, vyplňuje se tam denní dávka mateřské.... všechny formuláře lze stáhnout z netu, takže bys ušetřila jednu cestu na socku, pokud budeš chtít, vložím odkaz.
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak formulář už ti vložila Evča, tak už mlčím :grinning:
10. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači jak je hůř? copak? už není jen rýma??,
10. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to je super,že je Vám lépe i dle doktora!Kdyby Dádu trápilo to, co Domču, tak jsem také histerická matka a letím hned, byla bych jako Ty!

Katka - jak hůře, co se Vám ještě přihodilo za bacily?
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewik23:Bydlela jsem v JC na sídlišti u Plusu.
10. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka - užijte si babičku.
10. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Věrko, tak jsem mohla chytračit, protože už jsem si byla rodičák vyřizovat a holky ti zatím všechno napsaly :grinning:
Já jsem šla na třikrát, nejdříve pro formuláře, pak na sociálku zaměstnavatele (v MB vedle pracáku) s jedním formulářem, ostatní jsem vyplnila doma a pak zpátky na sociálku podle bydliště (v MB je to na městském úřadě). S sebou taky rodný list mimíse a občanky obou rodičů. Bylo to vyřízené rychle, nikde jsem dlouho nečekala, akorát na sociálce vedle pracáku mají malý výtah, všichni mě varovali, že tam nevyjedu, ale X lander se tam vejde úplně akorát, když se zdvihne rukojeť :slight_smile:
V MB na městě je to s výtahem u tohohle oddělení nanic, takže jsme šli s manželem oba, aby zatím mohl jezdit venku s Barunkou.

Jinak my byly taky dnes na trhu, od nás z práce odchází na mateřskou další kolegyně, tak jsme jí byly koupit dáreček - čepičku u té paní, co má stánek jen s nimi. Čepička je moc krásná.
10. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: dnes jsem si na Tebe vzpomněla, čeká mě řezání a trhání všech 8
10. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mishul: tak to drzim palecky. Kdo Ti to bude delat - tvuj zubar a nebo ten Muzikant?

LuciJadr: jo jo, ted je asi nejlepsi obdobi na vybirani nahradek v Delfinku :grinning:

Byly jsme venku a svete div se, Eli se prekonava a uz spinka 45 minutek (tak a ted se urco probudi), coz je mega zmena. Posledni skoro 4 tydny najela zase jen na 30 minutovky a pak, kdyz jsem chtela, aby spala dele, tak jsem si ji brala do velke postele. Nejdriv jsme to pripisovali te ryme, ale bez rymy uz je nejakou dobu a stejne vic, nez 30 minut nedala. Ze bychom se vratili do normos koleji? A nebo ji otravil ten vzuch v Intersparu? :grinning:

Info ohledne RD uz tady bylo podrobne podano, takze k tomu uz nic :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucky naše - Emule má od včerejška teplotu, teď tedy už horečku a z noci ještě kašel a to dost brutální.... takže čekám do zítřka a půjdeme se podívat k Necháňovi, ať si ji poslechne, jestli zase nemáme inhalovat.... :confounded:
10. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a podotýkám, že jsme nebyly poprvé mezi dětmi, ani po dlouhé době, ale prostě se někde potkala s nějakým virákem co ji zase přepral a to pro ně není problém, protože je na dýchací cesty citlivá.... :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nanda"tak to bude ta paní s pejskem :grinning: :grinning: :wink:
klouzavka:jj,tak to tam znám
10. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewik-Jo-tak at chodila dost casto s pejskem na nadr.do Dlouhe Lhoty kolem naseho baraku :slight_smile: :wink:
Tak kdyz budes v nedeli chtit se nekde na Petkovech srazit tak klidne dej vedet-ale to uz pak musis na mobil pac rodice nemaji PC ani net :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
KAcul a už jsi slyšel o Kačence Horákové? taky jiněco přepralo :( tak at vám je brzo lépe. bobek malej
10. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • pozdravu Emičku!Myslíme na Vás,a´t ty viráky brzy přeperete!
10. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - neslyšela.... ach jo :frowning2: tak mě napadá, od kohopak jsme to tam chytli??? :angry: Tomík má totiž taky rýmu a zvýšenou teplotu!
10. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: tak to je přesně ona :grinning: .Napíšu ti do ip tel.číslo
10. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75
ještě,že jsme v Kulíšku nebyli, sice jsme zdraví,ale mohli by jsme být v podezdření! :frowning2:
10. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - proč byste byli v podezření? :grinning: na to tam byli jiní adepti, jak jsem si všimla, bohužel trochu pozdě :sweat_smile: no, ještě že jste ale v tom Kulíšku nebyli, byste na nás asi nadávali :sunglasses:
10. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff ještě že Domi nakonec skončil na pohoovosti. jinak bychom tam šli a byli bychom nejvíííc podezřelí :angry:

Kači hlavně at je vám líp. já doufám že až toto vyléčíme že na nás nic do vánoc nesedne protože už mě to neba. už víc jak měsíc se hlídáme, máme domácí vězení atd. chci jit nakupovat třeba do Sparu jako Trep nebo jít na trh jako Klouz :grinning: :grinning:
10. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •to byl pokus o vtip! :slight_smile:
Vždyť mě znáš!
10. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jojo, je to naprd.... my tohle měli na jaře, takže moc dobře vím.
a teď si neumím představit, jak budu případně léčit dvoumešíční miminko, když nemůže ještě ani nic na srážení teploty :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, je to veselý.....
10. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,pevné nervy,já pak přijdu pro rady,jak se z toho doma nezbláznit!
10. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, ale nechána dovoluje miminku 1/3 čípku panadol proti teplotě. hned jak tu byl na první návštěve tak mi to doporučil koupit. takže vždy byl doma. pro případ a doufala jsem že to n epoužiju. a použila jsem až po druhém očko .. a Mída to zvládne. má od tebe to nejlepší.
10. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek