Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
luciejadr
10. lis 2009
Klouz nezblázníš se díky MK . fakt. protože kddybych měla na pokec jen mobil a manžela na něm, tak zapomenu mluvit 😃 a přemýšlet 😃 tak aspon trenuji čtení
kacula75
10. lis 2009
Luci - jj, asi by mi nic jiného nezbylo, než nějak rozdělit čípek, když je nejslabší 100mg a použitelný od 7kg 😞 koukám tady do papíru od Necháni, vypočítává se 30mg/1kg váhy/1den... ale nemám je, lékárnice mi je nechtěla prodat ]-(
luciejadr
10. lis 2009
že taky lékarnici říkáš pro koho to máš?? já měla na papírku co mám koupit a víc jsem neřešila 😃
kacula75
10. lis 2009
nojo, já myslela, že mi poradí.... neb mě napadly čípky.... mě totiž necháňa nic neříkal :-p
mishulle
10. lis 2009
trep: Muzikant
mishulle
10. lis 2009
Kačul, Mám tu 4 paralen čípky, Kubovi je nedávám, nemá je rád a dostává sirup, tak jestli máš doma manžu, napíšu ti, kde bydlim, pokud o ně stojíš
kacula75
10. lis 2009
Mishu - klidně bych je vzala, pokud bys je jinak vyhodila, ale manža zase musel do práce, byl tu jen na oběd a vyvenčit hafíny.... a nevím, kdy dorazí, nebere mi mobil - určitě ho nechal v autě 😉
luciejadr
10. lis 2009
holky dotaz, nemáte někdo postel stylu zdravé spaní? v sobotu to chceme rozesknout a mám plno dotazů na nějakého uživatele :o)))
mishulle
10. lis 2009
Kačul, dneska už se k vám nedostanu, ale zejtra ti je můžu hodit
Luci: jo postel zdravé spaní máme - vyráběl ji Jenda na chalupě 😃
martinahejlova
10. lis 2009
Teda, marodi, honem se všichni uzdravte.
Lucko, my máme tyhle postele, máme Ahorn, který se vyrábí u Hodonína a kupovali jsme je v Praze. Ale myslím, že stejné nebo aspoň podobné mají u Honzy. Už je máme docela dlouho a jsme spokojení. 🙂
kacula75
10. lis 2009
Mishu - ježkovy, to po tobě nemůžu chtít, abys se kvůli tomu letěla 😉 nějak se domluvíme, já doufám, že to Míďa nedostane...

Luci - my máme masiv taky jako zdravé spaní, ale z Liberce
evinka
10. lis 2009
Kaču, mě dr. hned na 1. poradně, když jsem se ptala, co bych měla pro případ nutnosti doma, tak doporučila Paralen čípky (na těch 3,6 kg jsem měla dát 1/4 v příp. nutnosti) a Vincentku ve spreji. teď když jsem tam byla naposled, (vezla jsem tam moč a Ondrovi se zrovna spustila příšerná rýma, tak jsem ho nechala poslechnout), tak v případě teploty nad 38,5°C v zadečku mám dát po 8 h 1 čípek a pokud nezabere, tak to proložit v půlce doby Nurofen sirupem. takže po 4 h střídat Paralen a Nurofen. A hlavně prý ať to mám doma, že tu není nonstop lékárna-.
kacula75
10. lis 2009
evi - jj, to střídání paralen/nurofen vím, ale malému mimču do 3 měsíců jsem si pamatovala ty čípky, jen jsem nevěděla už, že se to čtvrtí nebo půlí (přeci jen za 3 roky se dost zapomene, když jsem to nikdy nepoužila) a paní lékárnice mi řekla, že čípky až od 7 kg a že pro malé mimi nic není, že se musí k dr. ]-( a byla jsem vyřízená....
nandaautor
10. lis 2009
jj,ja jsem taky mohla davat cipek+ mi jeste napsala ctvrtku diazepamu kdyby ji mel hodne vysokou a aby nedostal krece 😉 😉 😉
Ale tak treba to miminecko nechytne x-) x-) x-)
kacula75
10. lis 2009
Aní - no kojím co můžu, ale nevím nevím....
mishulle
10. lis 2009
holky prosím, nemáte někdo perníkové koření? tím myslím ten jeden pytlík už smíchaného. Kde ste ho případně koupily? Chci letos zkusit perníčky, Kuba je loni ochutnal na plavání a hrozně mu chutnaly
martinahejlova
10. lis 2009
Míšo, já dávám do perníčků asi na půl kila mouky 1/2 lžičky skořice, 1/2 lžičky tlučeného hřebíčku, 1 a 1/2 lžíce kakaa a 1 lžíci rumu. Nějak jsem to takhle postupně vykoumala. 🙂
kacula75
10. lis 2009
Mishu - no nějkde jsem ho viděla, ale kde :-N
luciejadr
10. lis 2009
Mishu Jenda udělal postele a ty spíchla matrace, co? vy jste jak ferda mravenec a brouk pytlík 😃

Kačul a Marti, já bych potřebovlala probrat zda dřevěný rošt a lamelové matrace nebo lamelový rošt a klasické matrace? a když obyč matrace, tak jaký máte matroš?lamelové matrace jsou 5druhů, ale ty obyč je asi 50 a to mě klepne.
evinka
10. lis 2009
Já ho kupovala snad normálně v Hypce mezi kořením, ne u cukrů a kypř. prášků, ale v koření.
mishulle
10. lis 2009
nene, matrace je kupovaná, jo a mantinel jsem vzdala, stroj má v pr....spodní nit, teda její podávání, tak po souhlasu manži koupim mantinel a sedáky za 1100 a časem možná i víc
aalca
10. lis 2009
Ahoj holky,
jsem také z Boleslavska a chtěla jsem se zeptat kde jste byly na 3D ultrazvuku. Dnes jsem volala do polikliniky Škoda MB a tam tento UTZ dělají, nemáte s touto klinikou nějaké zkušenosti? Moc děkuji za odpověď Alča
mishulle
10. lis 2009
ahoj alčo, já tam byla, šla jsem bohužel pozdě, ale i tak jsme mimi pěkně viděli, UTZ mi dělala paní doktorka Novotná, velice ochotná, milá, o miminku mluvila jako to, teprve když se zeptala, zda víme či chceme vědět pohlaví, začla říkat chlapeček
musilka
10. lis 2009
aalca IP 😉
Jinak se omlovám že se nehlásím ale dneska jsem celý den gruntovala a teď mě z toho bolí pupek tak si nadávám jak jsem blbá :-| |-| Zítra jedu ke kadeřce už to potřebuju jako sůl a ve čtvrtek frčim k zubaři brrrr :-p Luci jestli ještě ten filmík co ti slibuju nemáš tak se u tebe s ním stavím až půjdu od zubáka jdu ke startu tak jen přeběhnu silnici 😉 🙂
nandaautor
10. lis 2009
Mish-jj ja ho mam doma .Pouzivam ho i do rajske omacky 😉 Maji ho jak pise Evicka v hypce normos mezi korenim 😉 😉
Alco-jj ja jsem taky byla na utz ve skode a taky jsem mela pani dr.Novotnou nejdriv se nas zeptala jestli vime co cekame a kydz jsme ji rekli ze by jsme to prave chteli vedet tak rekla ze to zjistime 😉 Bylo to super je strasne prijemna-jen mi teda na 90% tipla holku a mame kluka 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Mame i DVD a je to krasny-urcite do toho jdi 😉 🙂
martinahejlova
10. lis 2009
Lucko, my máme lamelový rošt s takovými posunovátky na nastavení. Ale posunovátka vůbec nepoužíváme. Matraci máme takovou spojovanou z různých kousků. V tom obchodě měli dečku, na kterou jsme si lehli a ona zachycuje rozložení hmotnosti v posteli. Pak nám doporučili matraci, samozřejmě víc, podle toho, kolik do toho chce člověk investovat.
mishulle
10. lis 2009
Jinak Luci, dlužím ti 50, Jadran dal Samovi 100
jé, do hypky se nedostanu, ale zkusim to teda ještě v albertu a sparu
aalca
10. lis 2009
Holky moc děkuji za odpovědi. Já jsem původně o 3D ultrazvuku vůbec neuvažovala, ale musím chodit na UTZ do Klaudiánky,protože moje gyndařka nemá UTZ a já se tak včera těšila,že nám doktor vše ukáže a podrobně mimi prozkoumá a ten UTZ trval sotva 5 minut a byla jsem celkově zklamaná,tak proto bych si to chtěla s přítelem vynahradit a užít si to na tom 3D ultrazvuku. 🙂) a kolikátý týden si myslíte,že je tak akorát,aby bylo mimi pěkně vidět.
musilka
10. lis 2009
aal jak jsem ti psala byla jsem minulý týden a myslím že to bylo optimální co do velikosti mimi krásně se vešlo celý na obrazovku 🙂