• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Klouz nezblázníš se díky MK . fakt. protože kddybych měla na pokec jen mobil a manžela na něm, tak zapomenu mluvit :grinning: a přemýšlet :grinning: tak aspon trenuji čtení
10. lis 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jj, asi by mi nic jiného nezbylo, než nějak rozdělit čípek, když je nejslabší 100mg a použitelný od 7kg :frowning2: koukám tady do papíru od Necháni, vypočítává se 30mg/1kg váhy/1den... ale nemám je, lékárnice mi je nechtěla prodat :angry:
10. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
že taky lékarnici říkáš pro koho to máš?? já měla na papírku co mám koupit a víc jsem neřešila :grinning:
10. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, já myslela, že mi poradí.... neb mě napadly čípky.... mě totiž necháňa nic neříkal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
trep: Muzikant
10. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul, Mám tu 4 paralen čípky, Kubovi je nedávám, nemá je rád a dostává sirup, tak jestli máš doma manžu, napíšu ti, kde bydlim, pokud o ně stojíš
10. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu - klidně bych je vzala, pokud bys je jinak vyhodila, ale manža zase musel do práce, byl tu jen na oběd a vyvenčit hafíny.... a nevím, kdy dorazí, nebere mi mobil - určitě ho nechal v autě :wink:
10. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz, nemáte někdo postel stylu zdravé spaní? v sobotu to chceme rozesknout a mám plno dotazů na nějakého uživatele :o)))
10. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačul, dneska už se k vám nedostanu, ale zejtra ti je můžu hodit
Luci: jo postel zdravé spaní máme - vyráběl ji Jenda na chalupě :grinning:
10. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, marodi, honem se všichni uzdravte.
Lucko, my máme tyhle postele, máme Ahorn, který se vyrábí u Hodonína a kupovali jsme je v Praze. Ale myslím, že stejné nebo aspoň podobné mají u Honzy. Už je máme docela dlouho a jsme spokojení. :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu - ježkovy, to po tobě nemůžu chtít, abys se kvůli tomu letěla :wink: nějak se domluvíme, já doufám, že to Míďa nedostane...

Luci - my máme masiv taky jako zdravé spaní, ale z Liberce
10. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaču, mě dr. hned na 1. poradně, když jsem se ptala, co bych měla pro případ nutnosti doma, tak doporučila Paralen čípky (na těch 3,6 kg jsem měla dát 1/4 v příp. nutnosti) a Vincentku ve spreji. teď když jsem tam byla naposled, (vezla jsem tam moč a Ondrovi se zrovna spustila příšerná rýma, tak jsem ho nechala poslechnout), tak v případě teploty nad 38,5°C v zadečku mám dát po 8 h 1 čípek a pokud nezabere, tak to proložit v půlce doby Nurofen sirupem. takže po 4 h střídat Paralen a Nurofen. A hlavně prý ať to mám doma, že tu není nonstop lékárna-.
10. lis 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - jj, to střídání paralen/nurofen vím, ale malému mimču do 3 měsíců jsem si pamatovala ty čípky, jen jsem nevěděla už, že se to čtvrtí nebo půlí (přeci jen za 3 roky se dost zapomene, když jsem to nikdy nepoužila) a paní lékárnice mi řekla, že čípky až od 7 kg a že pro malé mimi nic není, že se musí k dr. :angry: a byla jsem vyřízená....
10. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,ja jsem taky mohla davat cipek+ mi jeste napsala ctvrtku diazepamu kdyby ji mel hodne vysokou a aby nedostal krece :wink: :wink: :wink:
Ale tak treba to miminecko nechytne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no kojím co můžu, ale nevím nevím....
10. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, nemáte někdo perníkové koření? tím myslím ten jeden pytlík už smíchaného. Kde ste ho případně koupily? Chci letos zkusit perníčky, Kuba je loni ochutnal na plavání a hrozně mu chutnaly
10. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já dávám do perníčků asi na půl kila mouky 1/2 lžičky skořice, 1/2 lžičky tlučeného hřebíčku, 1 a 1/2 lžíce kakaa a 1 lžíci rumu. Nějak jsem to takhle postupně vykoumala. :slight_smile:
10. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu - no nějkde jsem ho viděla, ale kde :sweat_smile:
10. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishu Jenda udělal postele a ty spíchla matrace, co? vy jste jak ferda mravenec a brouk pytlík :grinning:

Kačul a Marti, já bych potřebovlala probrat zda dřevěný rošt a lamelové matrace nebo lamelový rošt a klasické matrace? a když obyč matrace, tak jaký máte matroš?lamelové matrace jsou 5druhů, ale ty obyč je asi 50 a to mě klepne.
10. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho kupovala snad normálně v Hypce mezi kořením, ne u cukrů a kypř. prášků, ale v koření.
10. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene, matrace je kupovaná, jo a mantinel jsem vzdala, stroj má v pr....spodní nit, teda její podávání, tak po souhlasu manži koupim mantinel a sedáky za 1100 a časem možná i víc
10. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem také z Boleslavska a chtěla jsem se zeptat kde jste byly na 3D ultrazvuku. Dnes jsem volala do polikliniky Škoda MB a tam tento UTZ dělají, nemáte s touto klinikou nějaké zkušenosti? Moc děkuji za odpověď Alča
10. lis 2009 v 17:58  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alčo, já tam byla, šla jsem bohužel pozdě, ale i tak jsme mimi pěkně viděli, UTZ mi dělala paní doktorka Novotná, velice ochotná, milá, o miminku mluvila jako to, teprve když se zeptala, zda víme či chceme vědět pohlaví, začla říkat chlapeček
10. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aalca IP :wink:
Jinak se omlovám že se nehlásím ale dneska jsem celý den gruntovala a teď mě z toho bolí pupek tak si nadávám jak jsem blbá :unamused: :pensive: Zítra jedu ke kadeřce už to potřebuju jako sůl a ve čtvrtek frčim k zubaři brrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Luci jestli ještě ten filmík co ti slibuju nemáš tak se u tebe s ním stavím až půjdu od zubáka jdu ke startu tak jen přeběhnu silnici :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-jj ja ho mam doma .Pouzivam ho i do rajske omacky :wink: Maji ho jak pise Evicka v hypce normos mezi korenim :wink: :wink:
Alco-jj ja jsem taky byla na utz ve skode a taky jsem mela pani dr.Novotnou nejdriv se nas zeptala jestli vime co cekame a kydz jsme ji rekli ze by jsme to prave chteli vedet tak rekla ze to zjistime :wink: Bylo to super je strasne prijemna-jen mi teda na 90% tipla holku a mame kluka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mame i DVD a je to krasny-urcite do toho jdi :wink: :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, my máme lamelový rošt s takovými posunovátky na nastavení. Ale posunovátka vůbec nepoužíváme. Matraci máme takovou spojovanou z různých kousků. V tom obchodě měli dečku, na kterou jsme si lehli a ona zachycuje rozložení hmotnosti v posteli. Pak nám doporučili matraci, samozřejmě víc, podle toho, kolik do toho chce člověk investovat.
10. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Luci, dlužím ti 50, Jadran dal Samovi 100
jé, do hypky se nedostanu, ale zkusim to teda ještě v albertu a sparu
10. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji za odpovědi. Já jsem původně o 3D ultrazvuku vůbec neuvažovala, ale musím chodit na UTZ do Klaudiánky,protože moje gyndařka nemá UTZ a já se tak včera těšila,že nám doktor vše ukáže a podrobně mimi prozkoumá a ten UTZ trval sotva 5 minut a byla jsem celkově zklamaná,tak proto bych si to chtěla s přítelem vynahradit a užít si to na tom 3D ultrazvuku. :slight_smile:) a kolikátý týden si myslíte,že je tak akorát,aby bylo mimi pěkně vidět.
10. lis 2009 v 18:16  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
aal jak jsem ti psala byla jsem minulý týden a myslím že to bylo optimální co do velikosti mimi krásně se vešlo celý na obrazovku :slight_smile:
10. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek