• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Tak zelíčko je hotové, teď jsem mluvila smanžílkem,tak místo chlupatých knedlíků chce bramborové špalíčky.
Dala jsem vařit teda brambory, tak je chvilinka klidu. Ještě jsem udělala šunkovosýrový roládky a udělám Danče a Arkovi na zítra obložený talíř na svačinu, aby mě měli rádi :grinning: :grinning:
Tak a teď jdu přiložit a dát si cígo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi všichni papate, tak dobrou chuť a krásné sny po obýdku :pensive: :wink:
4. bře 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ja holky jedu do Hradiste koupit tu vasi odsavacku-treba nam ppomuze a bude to s tou jeho rymeckou lepsi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak uz ji mam doma vyzkousim ji jak nam to pujde :wink:
4. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - tak co, jak se osvědčila nová odsávačka?
4. bře 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky :slight_smile:

Aní - kdy už vás všechny ty choroby opustí? :frowning2: Co odsávačka, jde to?

Kači - taky mám dneska den lenoru...jsem nějaká přichcíplá a nic mě neba

Daní - ty jsi dneska jako drak, vaříš, chystáš, pastuješ....pošli trochu energie do Loukova :wink:

čekám na opraváře, kiksla nám pračka, tak doufám, že to bude jen nějaká blbost a zprovozní ji...
zítra drandím k Apolináři pro výsledky z té histologie, tak ať to uteče a mám to za sebou...
4. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jasny uz jsem ji vyzkousela a dobry-hned jsem odsala i Stepanka a tolik rymy snad nikdy nevysmrkal-sice oba dva se revem ale ucel sveti........ :grinning: :grinning: :grinning: Tak doufam ze to nejsou vyhozeny penize :wink:
Verko-drzim palecky at je vse v poradku :wink: :slight_smile:
4. bře 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní -díky za palečky :slight_smile:
takže odsávačka splnila požadavky, to je supr...Dovedu si docela představit, že se to asi klukům moc nelíbilo, ale co se dá dělat....rýma musí ven :wink:
4. bře 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - u nás to je taky vždy se řevem... teď má hysterák, jen vyndám vysavač :confounded:

Věruš - na zítra moc držíme palečky! snad bude vše ok!!!
4. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata - to je normální týrání dětí... :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruško - tak to si piš! a pěkně brutální.... jenže nejde jinak :frowning2:
4. bře 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - je mi to jasné...občas to prostě musí být s pláčem, ale je to pro dobro věci...No jsem zvědavá jak tohle všechno budu zvládat já...jestli nebudu moc měkká maminka, no snad ne...

opravář tu už měl půl hodiny být, jsem zvědavá kdy dorazí...člověk si něco domluví a koukám hodina sem hodina tam...klíďo píďo.... :angry:
4. bře 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - to je klasika s opraváři :wink: ale snad dojede už brzo! no, já jsem tedy měkká matka, celý den ji prudím, aby smrkala a pak stejně musím vytáhnout ten vysavač, protože to prostě neumí....
4. bře 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už mám vzteka! hafan venku štěkal, tak jsem chtěla jít na balkon mrknout jestli už tu ten opravář není /zvonek nám jednou jde a pak zas tři dny stávkuje :slight_smile: /, no samozřejmě nikdo nikde a jak jsem vylítla tak jsem kabelem od noťase vylila hrnek mléka co tu piju...no ještě že to nebylo do nťase, to by byl vrchol...
4. bře 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo, tak to jsou šoky :confused: :grinning: abys pak toho opraváře něčím nevzala po hlavě :wink:
4. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-no a to Stepanek da se rict smrkat umi a stejne jsem mu toho tolik odsala-je mu 5 let :wink: :wink: Emulka je malicka :wink:
Veru-jj to je jak zakon schvalnosti :frowning2: :confounded: :confounded:
4. bře 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jé Daní, tos mohla říct dřív... dneska jsme neměli nic na práci, tak jsem narychlo volala kamarádce a jeli jsme za ní....
Za chvíli jedem ještě s malnžou podepsat ty dnaě... budou nám teda ve finále vracet 35700,-- - super, že to vyšlo... manža už plánuje novou televizi, tak ho musím trochu zbrzdit....

Claudi: dorazil ten opravář nakonec????
Já zase hledám zedníka na komín, protože ten kluk, co mi ho měl dělat, ta si zlámal nohu a vidí to tak nejdřív za 2-3 měsíce.... a to já nechci čekat... tak kdybyste věděli o nějakém zedníkovi - za slušnou cenu, tak mi dejte vědět - plíííís

No, my se jdem zase szrojit a pomalu vyrazíme do tý Bolky za tou účetní, tak pááááá
4. bře 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no maličká už moc není, když nemá rýmu tak smrknout umí, ale s rýmou né.... řve i když to po ní chci, no asi jsme fakt opožděný....

Klári - jé, my daně ještě nemáme, doufám, že nám budou vracet podobně jako loni.....
4. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee-ja zrovna cekam na Zdendovu tetu-dela v MB v UNU hlavni ucetni tak nam taky priveze dane.Ale u nas to bude teda jenom pakatel :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: Ale na novou bundu od Neckermanna to da-uz se tolik tesim.Nikdy jsem si pro sebe nic tak draheho nekoupila :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jakto? měli byste mít odpočet na tebe jako vyživovanou osobu 24tis.?
4. bře 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravář je kretýno živočicháro a ještě tu není!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

holky co vám to budou vracet za daně? společné zdanění manželů je už zrušeno, tak jsem nějak mimo mísu...? :sweat_smile:
ale Klári- 35 tis. to teda potěší :slight_smile:
4. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - jojo, pokud jsi minulý rok neměla přéíjmy větší než 64000 (to prý uzákonili v prosinci zpětně na celý rok 2008), tak by vám měli minimálně 24tis. vracet :wink:
4. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nic razíme, tak pa

Claudi: jojo, to zrušili, ale zase se teď může odečítat 2000,-- na měsíc na manželku, která právě nepřesáhne příjmy větší než 64tis + my do toho máme hypo + životka + penzijní....
4. bře 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věruš - společné zdanění není, ale může si manžel dát odpočitatelnou položku na vyživovanou osobu (manželku) bez příjmů a tak.... RP není příjem a vydělat si může do těch 64tis./rok, jak píše Klárka
4. bře 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem byla předběhnuta :grinning:
4. bře 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári - jojo, my v tom pak taky máme hypotéku, úvěr ze stavebního a nějaké životní pojištění, tak doufám, že by nám to mohlo třicítku hodit :grinning: no nechám se překvapit....
4. bře 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75
Vážně jsem se tě dnes lekla!
4. bře 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - tak trochu léčby šokem, ne? :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že z toho nebudeš mít dlouhodobou újmu na zdraví :sweat_smile:
4. bře 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aha, tak to je fajn...je příjemné, když se nějaké korunky vrátí do rodinného rozpočtu...A Anička si pořídí ten zázrak od Neckermanna :wink:
4. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by Aničky bunda stála 20litrů? :confused: :wink:
4. bře 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek