• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
aalco - nám to doporučovali kolem 20.tt....
10. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
.... takže máte vlastně nejvyšší čas :grinning:
10. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Mishu - čípky už mám doma, poslala jsem taťku pro jistotu do lékárny :wink: a až budeme fit, určitě se tady pak s Kubíkem zastavte!
10. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Alčo hlas se už ted(nejlíp je 24-26tt) a doporučuji toho co Musllka )mi vypadlo jméno). dělá supr DVD a za ty prachy to stojí.
prosím tě kam chodíš? kdo nemá UZ??? v dnešní době? chápu na screening, ale normál UZ?? ty jo.. no ale i v klaudiánce dělají 3D jen to tam nedoporučuji :sweat_smile: já tam mám známou tak jsem to měla super, ale jinak ....

Marti nemáš skype? že bych se tě více poptala na tu matraci a tak???nebo icq?Mishul se hned zeptám

A nic nedluží. si říkala 50 za jedno :wink:
10. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lucko-ja jsem chodila k dr.Salimove a ta taky nema v ordinaci UTZ-az kdyz jsem preskla k Sochurkovi tak jsem si ho uzila :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - matrace my máme normální..... ale jen průměr, se špalíčkama k nastavění tvrdosti a tak, před těma 3 lety jedna stála pouhých 6tis., nic zajímavého pro vás :grinning:
10. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Mishul: Tak Muzikant je prijemnej a zakrok Te bolet nebude - injekce ma fakt super :wink: A "pernikove koreni" Vitana jsem kupovala v Albertu a dnes jsem jeste koupila "medovy pernik" od Kotany v Intersparu Na Radouci.
10. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
TEda moje dr. má UTZ od loňského října - byla jsem první na kom ho zkoušela :slight_smile:. Loni v září, když jsem se dozvěděla, že jsem těhu a začala špinit tak jsem byla 2 x v nemocnici (ordinace mojí dr. pod nemocnici spadá). Takže taky nemá UTZ moc dlouho. A když nemohla přes můj špek ve 20.tt zkontrolovat dobře srdíčko, tak nás poslala Do gennetu v Liberci.
10. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep: děkuju, zejtra mu musim zavolat a domluvit se, zda mi vezme všechny najednou, nebo jak, pro to koření se stavim
Kačul: neva, jinak my teď taky rýmujem
Luci: já mám taky v klaudiánce známou, heč :grinning:
10. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: jinak asi myslíš Čepelíka, Novotná dělá 3D u něj v ordinaci, střídají se tam
10. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Mish počkej, Novotná si kupovala v prosinci novej. svůj. nebo tam je ještě jedna gyndařka? protože moje spoluvydlící z porodnice .. na ní podle mě Novotná zkoušela svůj novej 3D. a já myslím čepelíka. je to boží doktor :o)))

Kači.. nenašla bys prosím nějakou podobnou na netu? že bych se koukla? a jak jste spokojeni? já se v cenách neorientuji. já tam jen hleděla v Honzíkkovi.
10. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - Novotná dělá opravdu ve stejné ordinaci s Čepelíkem, používají oba totožné vybavení, chodím k nim :grinning: jinak naproti přes chodbu je ještě jedna gyndařka, jestli jsi nemyslela tu.... na tu matraci se ti podívám, až uspím Mídě, možná najdu i záručák, tak třeba někde dohledám přesně tu naší :wink:
10. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, všem díky za info ohledně rodičáku... :wink: Teď jsme správně poučena a tak doufám, že ty lejstra lejstrovatý vyplním správně...Příští týden to všechno oběhám ať to mám z krku...

Pepino teď večer blinkal a to docela dost, nejdříve v kočárku, pak když jsem ho převlékala a pak ještě poblindil tchýňku...pak už z něj šly jen sliny, neměl co, chudáček malý....Docela mě to vyděsilo, páč za tu dobu co je na světě, tak blinkal jen jednou... Dneska měl asi nějaký blbý den, moc nespal a taky nechtěl mlíčko ode mne... :frowning2: Tak jsem mu navečer udělala 120tku sunaru, aby alespoň něco spapal a to mu možná nesedlo...Takže sunar poletí do koše a do foroty koupím asi ten nutroš proti blinkání...
teď už spinká a já u něj sedím jako anděl strážný, myslím, že se ani moc nevyspím a budu ho pořád hlídat...

snad bude už všechno v pořádku, doufám.....

jsem z toho nějaká vyšťavená, tak si ho přenesu rovnou k nám do postele a jdu si lehnout....dobrou a klidnou noc všem :slight_smile:
10. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - takže mi máme přesně tuto matraci: http://www.matrace-mabo.cz/cz/produkty/matrace-trend/10-matrace-komfort-plus.html

Věruš - Pepíno bude určitě ok, sunar některé děti nesnesou.... neboj, bude vše ok!
10. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Verko-sunar nevyhazuj :wink: On na nej neni zvyklej a proto atk reagoval a vypil ho hodne :wink: :confused:
Ja jsem mela presne tohle se Stepankem,prvni davka Sunaru 120ml krasne usnul a za chvili takovej vodopad.Je to po mlicku velka zatez na zaludek-no uvidis no.Ale ja bych jeste pockala-i kydz mozna Nutros je setrnejsi-ale ja jsem byla s klukama taky na sunarku a pak uz pohoda-Ondra ho teda snesl brzy :wink: :wink:
10. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý večer! :slight_smile:

Téma postele a matrace - taky nás to jednou čeká,tak si v paměti nechám Vaše rady a názory, aspoň budu moudřejší při výběru.

jojo,taky jsem před 2 lety byla na 3D ultrazvuku, máme z toho DVD a fotečky.Bylo to přesně 29.11.2007.Přesně tak, čím dříve, člověk na to jde, tím je lépe mimísek vidět.Myslím, že jsem tam byla v25tt. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
No.. Veruš a poradila ses s doktorem co mu máš dát??? já vím, že té stravy je hodně. ale mě přijde, že ten Nutrilon je opravdu nejšetrnější. já nemám ani ted odvahu přejít na něco jiného. jsou levnější,ale já prsotě Nutrilonek.
Ale určo mu bylo blbě z novinky.. jsi mu dala hned dávku :grinning: :grinning: to je jak asi kdybys nasazovala první přikrm a dala mu sníst 2mrkve .o) (no i když domino neměl s tím problém, ale i tak jsme jeli pomalu).

tak snad se s toho Pepinek vyspinkal.

Kači moc díky. a jsi s ní spokojená? jsem se dočetla že nejde na polohovací rošt. ty blaho to je strašné kupovat postele :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Na3D ultrazvuku jsem byla u Čepelíka.Myslím,že na poliklinice ve Škodovce je ječtě Martínková.

Luciejadr:My jsme také začínali Nutrilonem, přechod na Sunar nám nic neudělal, taky Dáda pije i Hami mléko,nebo měl i bebu, změny zvládá dobře.
10. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - no my jsme spokojení, kupovali jsme si je asi měsíc před porodem a vím, že jsem se bála aby mi nepraskla plodovka a nezničila jsem to :grinning: a pak jsem byla trochu naštvaná, když jsem se stěhovala po porodu do dětského k postýlce, kde byla válenda.... ale myslím si, že existují i lepší matrace, záleží co si představujete a kolik do toho chcete nasypat.... jinak my máme pevné rošty, o jiném jsme ani neuvažovali, takže jsem na tohle ani nekoukala.
10. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz - jj, Martínková je to jméno dr., která sídlí naproti přes tu "chodbu". chodí k ní Věrka tuším..... nemyslela jsi tu, LuckoJadr?
10. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači já uvažuji o roštu co se dá zvednout hlava - až bude domi větší a budu zase číst knížky :o))) sice Dana (od Kačenky) říká že to nevyužívají, že je to na nic..tak jsem takova pořád na vážkách

Jo a myslela jsem Martínkovou :sweat_smile: no ale stejně Čepelík je čepelík :o)

JInak mi došlo VERKO nekupuj AR (proti zvracící nutroš atd). to je pro děti co mají reflux, speciální dieta. to vy nejste. Domi zvracel i mateřské mléko co jsem odsála. prostě co je trošku voda tak to jde z něho. to by ti ani Mudr nedoporučila. by jsi mu zbytečně ničila žaludek. fakt. měl by zácpu atd.

jo a at nevypadám, že jsem na netu závislá a jsem tu do noci :o) čekám na 23hod, dám ATB Domčovi a usínám .. nejradši už bych spala, ale to bych byla neschopná, kdyby mě po hodine spánku vzbudil budík :confounded:
10. lis 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •úplně na začátku jsme Dádovi dávali Nutrilon HA/hypoalergenní, manžel je alergik a já mám astma/.

Taky se už chystám do péří. Vzhledem k tomu,že ráno ještě před plavčem musíme už v7:35 vyrazit směr město a navštívit jeden ze zdejších úřadů, tak jsem už dnes večer dělala oběd na zítra - lehkou pohodovku/no během VKV se mi v troubě zapékala brokolice se sýrem.Zítra na to čas nebude.
Doprala mi pračka, prádlo pověšeno a mohu jít chrupat.
10. lis 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, na www.mb-net.cz jsem našla odkaz na to, o čem tu před nedávnem mluvila evinka

http://www.mb-net.cz/?page=cz,10588.turisty-ceka-pochod-za-poslednim-puchyrem
10. lis 2009 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Klouz jsi dobrá - jak to zapékáš? co tam vše dáš? jsem koupila brokolici a měla bych z ní něco udělat, tak porad tvůj recept. já tady ležím u TV a dělám album pro Domču a ted mi vrátil tatka PC tak vybírám další fotky a taky uvažuji o kalendáři z fotek pro Toma na stůl do kanclu.. takže si tady hraju a hraju :o)))

A Klouz kdy jste přešli na jinou věc poprvé?
10. lis 2009 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, puchýř je tenhle víkend. Uvažuju, jestli nevyrazím na tu 8 km trasu. tady jsou propozice vč.mapy: http://puchejr.kctmb.com/index.php?view=trasy
10. lis 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •Luci, s brokolicí se dají dělat různé věci, obalit, placičky atd.Recept jsem Ti písla.Nebo i na netu jsou dobrý recepty z brokolice.

I Teda pro ostaní, je to trochu nesrozumitelné,ale aspoň něco:
Pekáč/zapékací mísu/ jsem potřela olejem, dala jsem vrstvu uvařené brokolice, vrstvu nastrouhané šunky pro děti,nebo jakýkoliv salám, co kdo má ád, můžete dát, posypala sýrem, vrstvu uvařených brambor ve slupce/oloupané byli vloženy do pekáče/ a zase vrstvu brokolice, navrch můžete dát také sýr. To celé jsem zalila trochou mléka s rozšlehanými 5 vejcemi.Můžeš to různě okořenit.Prostě se tam hodí, co dům dá.Peču na 180.
11. lis 2009 v 06:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky-hmmmmm tak tady se ponocovalo :grinning: :grinning: :grinning:
Jj,ja si osobne taky myslim ze Pepousek se poblinkal ze mel velkou davku a mel to poprve :wink:
Jinak kluci taky zvladali zmenu uplne v pohodeDocela rada jsem davala mleko Hipp to dost i zasytilo :wink: :wink:
11. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
já teda UM doma v zásobě ani nemám. Mám na mrazáku pár skleniček s MM a teď teda už koupenou rýžovou kaši a nějaký příkrmy, koncem měsíce budeme začínat. Už mě brouk volá.
11. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak už tu hledám ty postele. Máme tuhle postel:
http://www.ahorn.cz/cz/sortiment/loznice/mobo_mireal/helen.phtml

Tenhle rošt:
http://www.ahorn.cz/cz/rosty2007/supraflex_5v.phtml

Matrace už jsem tam bohužel nenašla. Opisuju z letáčku: Cassiopea - matrace s možností individuálního nastavení pro uživatele různých hmotnostních a výškových kategorií. Speciální jádro z vysoce kvalitních typů HR pěn (obecně nazývané také "studená pěna") je složeno z několika různých dílů. Z přednastaveného jádra dle základních anatomických zón lidského těla lze jednoduše celou matraci přeskládat "na míru" každého uživatele. Jednotlivé prvky jsou detailně propracovány pro zajištění dokonalého provzdušnění matrace a vysokého komfortu při spaní. Systém zámkového spojení jednotlivých dílů nabízí možnost změny tuhosti v jednotlivých zónách.

Jsme moc spokojení, kupovali jsme před 4 roky. Bylo to teda drahý, celkově nás vyšla na 22 tis. a to jsme ještě měli 25% slevu, protože tam pracovala Jirkova švagrová.
11. lis 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti díky. jdu zkoumat. hlavně tu matraci a rošt.postel je jednoduché-vybírám vzhled :grinning: .

jako celkově na 22tis? tak ted jsi o 4roky dražší a 22tis nás bude stát jen postel bez ničeho. tak to šlo narohu.. takže máme limit 50tis.
11. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek