• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Ty ceny jsou fakt děsný... Tak ať dobře vyberete.

Věrko, tak co Pepíno? Jaká byla noc?
My máme po našich tísících krizích tisící první. Barunka nemá čas na jídlo, musí pořád něco řešit a nemůže se ke mně ani otočit. Při kojení jí zpívám, abych ji aspoň nějak přilákala, ale jen si tak cucne, začne výskat a smát se a končíme.
Pořádně jí jenom v noci a když přijedeme z procházky.

Při naší největší krizi, kdy jsem měla děsnou střevní chřipku a mlíko se mi skoro ztratilo, jsme koupili Nutrilon HR (poradil nám dr., protože jsme s manželem oba alergici), ale tak strašně brečela, láhev si ani nevzala do pusinky a jednu dávku jsme do ní dostali injekční stříkačkou. Pak se nám to kojení zase horko těžko podařilo rozjet. Ale teď nevím, nevím. Zase mám mnohem míň mlíka, odsávat ani odstříkávat mi nikdy nešlo, tak jsem zvědavá, jak dopadneme. :frowning2:
11. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nutrilon HA, spletla jsem to. Ten, co Klouz.
11. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

tak jsem se bála jaká bude noc a bylo to v poho, pak už baštil normálně ode mě a žádné blindění nebylo..tak sláva...Máte pravdu, asi jsem toho do něj nalila moc napoprvé...jsem teda macecha, ale že jsem měla strach, tak to teda jo... Zkusím se poradit s mudrem až půjdeme do příští poradny co teda mám koupit pro případ nouze...

Evi - já mám taky v mrazáku MM, ale on ho z lahvičky nechce ani náhodou,, když jsem byla ve škole, tak mu ho tchýňka musela aplikovat stříkačkou jako Martinka Barunce...a to je docela souboj :grinning:

tak se vás tu včera ptám kvůli rodič. dovolené a dnes mi přišel doporučený dopis z práce, že mi 18. končí mateřská a jsou hodní poslali už formulář na žádost o rodič. dovolenou a já ho jen podepsala a dopnila do kdy ji chci čerpat, dala jsem si tedy tříletku a ještě mě upozornili, že mám 27 dní dovči o kterou si požádám, tak paráda...Takže tchýňka jela dnes na úřad do hradiště ohledně zapsání tažného zařízení na auto, tak jsem ji zaúkolovala, ať mi vyzvedne zy ostatní lejstra, páč nás doma zlobí tiskárna a já si nemůžu vytisknout ty odkazy co mi tak krásně Evinka napsala... :slight_smile:

jste toho tady zase probraly vy žvandy moje :slight_smile: Luci, postel si kupte pořádnou, páč až budete dělat Leontýnku, tak aby se vám nerozložila :grinning: :grinning:

Marti, no jo, oni se ti prckové naši nemůžou v klidu pořádně najíst, že? taky to známe, všechno okolo je hrozně zajímavé a prostě nemají čas na kojení...Nejlépe se nabaští když je po spánku nebo v noci, to by ze mě vytáhl i nevím ani co :grinning:
11. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínkovi od Mischali posíláme velikou pusinku a přání všeho nejlepšího k jeho svátku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale asi jí budu muset napísánkovat SMS, protože se mi zdá, že už tu teda pěkně dlouho nebyla, ty ty ty Míšo jedna zlobivá :grinning:
11. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dnes objednala na 3D ultrazvuk a jdu 3.prosince to vychází na konec 24.týdne,tak snad to bude dobré. Jinak chodím k doktorce Fričové a ta opravdu ultrazvuk nemá, dokonce ani Pc. :slight_smile: Má jenom takový mini utz na,kterém mi minule poslouchala srdíčko mimi, tak jsem aspoň byla v klidu,že máme srdíčko. Jinak kopance zatím nic. :frowning2: příjde mi,že by už měl být nejvyšší čas a ono pořád nic,tak mám asi v bříšku lenocha. :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 v 10:51  •  2 děti - čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Věrko, tak to jsem ráda, že se u vás všechno urovnalo... :slight_smile:
Bezva zpráva a my jdeme ven.
11. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus super zpráva s Pepou. a teda 27dní.. no dobrý :o))) to budou vánoce :o)))

ja chci taky veeennn
11. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, pěkně se vyvětrejte....je tam dnes docela přijatelně....Pepíno už přes hodinu spí venku jak jsme přišli z krámu, tak jsem ho nechala na dvoře, už jsem se na něj byla mrknout jestli někam nešel, že je tak dlouho klid :grinning: ale nešel, pěkně spiná :slight_smile:

alčo- já jsem byla na 3D taky kolem 24 tt, počkej jak z toho budete naměkko, je to moc pěkné...a krásná vzpomínka, zrovna nedávno jsem si říkala, že si to dvd asi z nostalgie pustím :dizzy_face: a neboj koponců ještě zažiješ až tě bude bříško bolet :grinning:
11. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - no docela mě to mile překvapilo s tou dovčou, nějak jsem na ní úplně zapomněla, tak prima překvápko :slight_smile:
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínkovi vše nej k svátku.
Jj, já měla 25 dnů dovolené :slight_smile:.
11. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - to budeme v balíku, co? :grinning: ale pak už budeme pěkní chudáci se 7600 :frowning2: :grinning: ještě, že máme ty taťky a ti se postarají o to, abychom měli co utrácet :grinning:
11. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a holky ja uz mam od tohoto mesice 3800kc :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je opravdu zebrota :confounded: :confounded:
Jinak Martinkovi vse nej,nej :dizzy_face:
Dnes mame Martinsky pruvod s lampionkama-uz se moc tesim.Je to krasny :slight_smile: :wink: Kdo muzete tak se prijedte podivat-je to od 16hod a opravdu to stoji za to :wink: :slight_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
věru, u nás to bude o utahování opasků :frowning2:. mm jako státní zaměstnanec nosí to, co já teď měla mateřskou, možná o trošku víc, ale příští rok jim mají sebrat ty 4%, jestli se to týká i Policajtů.
11. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: ty sis dala na 4? to my bysme se 3,8 nevyžili, žijeme celý měsíc z mých peněz, manžovi jdou na hypotéku a půjčky
11. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ggggg h-ghjhull b rě >q hbh , ghb vvt řdvyd nc xcy
TAK TO VYJÁDŘIL SVŮJ NÁZOR NA TOTO TÉMA oNDRA
11. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mish-jj ja sjem si to dala na 4 roky.Dalsi mimco uz asi opravdu nebude taks i to jeste uziju.Snad to nejak zvladnem :wink:
11. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda

Tak u "pepinu" budou pekne Vanoce :slight_smile: To je super a docela prima, ze Te takhle informovali. Vetsinou to zamestnavatele moc nahlas nerikaji a doufaji, ze se maminky neprihlasi. Ja zase doufam, ze nezrusi tu "vychytavku" a pristi rok dostane manza na me 24 000,- (to je nejak tak, kdyz si za kal. rok nevydelas vic jak 68 000 a nepocita se do toho rodicovska, pouze materska). Kacul a tusim Nanda to snad tady psali za min. rok, ne?

Nandi a odkud vyrazite? Premyslim, ze by to mohla byt pekna prochazka pro nas i pesaka.

Mish, vas stejne obdivuju, jak dokazete takhle vychazet, ja bych to asi nedala. Jsem straspytel a mam rada urcitou rezervu.

Veru, tak jsi chtela Pepinkovi udelat bene a on Te takhle pekne vypekl, to je lumpik :slight_smile: Jo mamincino je mamincino a kdyz uz jine, tak na nej opartrne - je to preci chlap, ne? :grinning:
11. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-od nas od skolky a jde se pod Valecov-je to fakt krasny-pod Valecovem na louce bude zapalenej veliky ohen a pak prijede opravdicky Martin na bilem koni :wink: :wink: :wink:
11. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nandi, tak se mozna prijedeme podivat, ale lampionek uz Elince asi koupit nestihnu, neva? :grinning:
11. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi - tak Ondrášek to k danému tématu napsal naprosto přesně :grinning: :grinning: :grinning: To mě pobavilo, že už nejmenší členové koníka se taky projevují :grinning: :grinning: Tvůj muž je u policie? Tak kdyby byl u dopravky a sem tam nějakou tu pokutu strčil do kapsy, tak by se opasky utahovat nemusely ... :grinning: :grinning: :grinning:

evi-trep: to by bylo fajn těch 24 tisícovek...já myslela, že už to zrušili...No nemám v tom nějak přehled...

Aní - vždyť jo, jen si ty čtyři roky doma užij...já jsem taky váhala zda 3 nebo 4 letou, ale vzhledem k tomu, že bychom chtěli do těch tří let ještě druhé mimi /snad se zadaří/, tak je 4letka hloupost...ale u druhého prcka jí taky asi zvolím....

Martina na bílém koni si holky užijte, určitě je to moc pěkný, my přijedeme až příští rok, to už by to mohl Pepi vnímat, letos by mu to bylo šum a fuk i kdyby na tom bílém koni přijel prezident nebo papež :grinning:
11. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sím my jsme taky utáhli opasek.. ale nějak jsem si toho nevšimla. ale to přijde .o) když stejně pak onemocní dítě a já nechala v sobotu 450Kč v lékarně. a to byli jen léky.

Evi ale zase má tvůj MM nějaké výhody, že je státní, ne? to ten můj má akorát tak levnější sýry :o) ale ted si zase šplhi. v pondělí jim darovali volno. žádná dovča, povinně doma jen tak :o) tak budeme od soboty do úterý doma 3dospělí, domino a pes. takže domča si to velmi užije :grinning: a já taky. budu dělat vše jen ne starat se o něho :o))) jsem strašná, co??? :grinning: :grinning:

Trep já bych se bála, že to zruší .o) společné zdanění manželů s dětmi bylo jen 2roky :o) tak na tebe budeme myslet aby jste si taky na chvíli polepšili.

a Aníčku i chápu. přeci jen je to jiné vědět, že už nidky nebude doma až zase v důchodu :o))) tak si to ještě užije. já si proto chci dát pauzu mezi mateřskýma, jít do práce a pak zase doma. at mě čeká pak jen 20let práce (no jestli to budou tak prodlužovat, tak dobře, tak 35let :o)) )
11. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
3D ultrazvuk byl pro nás dooost emotivní zážitek, nejprve jsme ho viděli jen na PC, v té době jsme doma DVD neměli a o Vánocích jsme byli u příbuzných, ty už měli DVD a obrazovku 80 a to pak byl teprve zážitek.
Taky jsem tenkrát čerpala dooost dovolené.

Dopolko jsme zvládli úřad, poštu a byla jsem i v levných kniháchhttp://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=62416.Naše mamka pro Dádu scháněla nějakou knížku se zvuky zvířat,tak jsem na konec sehnala tuto.Uvidíme, buď mu to dá k Mikuláši, nebo až na Vánoce.
Prý to bude mít místo sladkostí.Nevím, záleží na ní.

Máme za sebou už i dnešní plavčo - bylo to super!
Teď mi Dáda spinká.

mishulle • Dnes jsem tě zahlédla z busu u kruháku u bývalého Plusu. povídala jsi tam s jednou maminou, co tenkrát s námi chodila na těhu cvičení k Zábranský.

Martínkoci přejeme vše nej....k jeho svátku,hlavně to zdraví. :slight_smile:
11. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte , přežijete. Já mám 3800,- od Halinčiných 21měsíců a ještě pořád žijeme. :wink: A taky platíme hypo atd. A ještě mám holku na škole.
Dá se to, nebojte.
11. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebojte, to by zrušit neměli. Je to sleva na manželku/manžela, která byla vždycky, jen ne vždy takhle vysoká. Takže si myslím, že v nejhorším ji sníží, ale snad teda nezruší. I když u nás je možné všechno.

My bohužel o tuhle slevu přijdeme, protože manžel má invalidní důchod a chodí do práce jen částečně, takže nemáme slevu z čeho uplatnit. Ale to nevadí. Taky je dobrý, že ten invalidní důchod se započítává do těch 68 tisíc, takže jeho příjmy o malinko tuhle částku převýšily a nemohla jsem si tu slevu uplatnit ani já na něj.
11. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky přeju všechno dobré Martínkovi!!! :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
věru - není u dopravky, je na obvodě - dělá v Triu. Pokuty do kapsy by nebyly špatný :grinning: , ale asi by tam moc dlouho nevydržel.
Luci, jj jednu výhodu to má, pokud neudělá průser, tak nehrozí vyhazov - je jich zoufale málo. Je tam od nevidim do nevidim, žádný příplatky za přesčasy atp. A je tam už myslím 15 let, tak kdyby chtěl odejít tam má nerok na rentu.
Já chci taky do těch 3 let stihnout ještě jedno dítko (doufám, že se to podaří, na Ondru jsme čekali 2 roky) a pak budu uvažovat, co dál jestli 3 nebo 4 roky, pokud to nezmění.... Odkládat už další těhu moc nebudu, ve 40 se mi rodit už nechce. ( ale nemám nic proti starším maminám, jen mě to neláká)
11. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: taky jsem občas v mínusu, ale nějak se to musí dát
holky, ty peníze co vracej manželům na daních se počítaj jen z MD nebo i RD a jak to vlastně je? děkuju
11. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz:jj, byla jsem tam s Denisou a klukama
11. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj urcite prijedte a lampionek nevadi ze nebude :wink:
11. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé škoda, MM přijede až po pátý a večer má trénink, to lampionky nestihnem :frowning2:
11. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek