• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Mishull, manželka musí mít příjmy za rok maximálně 68 tisíc. Do toho se započítává mateřská, ale nezapočítává se rodičovský příspvěvek. Takže pokud jsi měla celý rok rodičák a žádné jiné příjmy, v pohodě se tam vejdeš.
Pokud je tento limit splněn, může si manžel uplatnit na manželku slevu ve výši 24 840 Kč. Pokud tedy má manžel dostatečně vysoké příjmy, bude mu vrácena tato celá částka.
U toho, kdo má nízký plat, není z čeho uplatnit, protože každý má tuto slevu i sám na sebe. Tedy pokud daň za celý rok je nižší než těch skoro 25 tisíc, uplatní si svoji slevu a je už na nule, takže se nedá nic vrátit.
11. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti: tudiž když jsem byla celý rok na RD a manža bere v průměru těch 19 tis. tak nám je daj?
11. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se máte?
Nevíte někdo o nějaké domácí práci? Sice něco mam,ale každá koruna dobrá... :wink:
11. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewik: tak to bohužel nevím
11. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ewik23 • Taky nevím! :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siw to jsi napsala teda dobře. ale přiklad že to jde nejdis, když chodíš do praáce :frowning2:

Mish ty jsi dílo tady napsat koik bere Sam :o)) ale stejně jsem zvědavá ,c o ti holky napíšou. mě se to netýka letos, protože jsem byla na mateřské jen v roce 2009 a za těch 7měsíců nebo kolik to bereme jsem to překročila.

Ewik.. no domácí práce.. známá děla AMWAY. je to ale prodej. tak kdybys chtěla tak ti dám kontkat. já to dělat nechtěla.
11. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ne každý ví kdo je můj manžel a kde bydlíme, aby pochopil o koho de a kde se má o ty peníze hlásit
11. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme to pak rozebraly v IP :grinning: ty tajnosti :grinning:
11. lis 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr •třeba siw do práce nechodí kvůli penězům,ale jen,aby byla mezi lidmi! :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nO HOLKY, UŽ NECHODÍM DO PRÁCE, je tam brigádníkú už dost a mě se v zimě moc nechce jezdit.
Ono ty peníze tam nebyly až tak závratný a vlastně jsem tam byla od února. Ale je fakt, že když jsem jela na Slovensko, nebo chtěla něco poslat vnučce, nešlo to z rodinného rozpočtu.
11. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
MArti a Mish jste měly jako pokec na MK .o) a udělaly jste si k tomu kávu/čaj??? :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama • jojo,myslím,že i přínosem bylo být mezi lidmi a přijít někam jinám,než být doma s Halí.
11. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz na tohle mám opačný názor. sama pak psala, jak doma nestíhá a má toho moc. ne děkuji. to jen až nám budou chybět peníze a bude to chtít i tatka ale taky pak doma bude dělat vše :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír přeju :slight_smile: zítra jdu k zubaři tak mi popřejte upřímnou soustrast :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jinak s tou prací.... Já se třeba do práce chystám až bude prcek tak roční tak chci začít občas brát směny spíš víkendový aby hlídala mamka nebo Honza. Neumím si dost dobře představit být na 4 roky mimo hru... Doma mi hrabe už teď po půl roce a když bych neměla od začátku dost velký trable sama se sebou tak bych do práce chodila teď v těhu co nejdýl. Ve zdravotnictví je furt něco novýho a být 4 roky mimo je velká ztráta praxe a nových věcí. Nejde mi v tomlhe ani tak o prachy ale o to abych tam po mateřský nečuměla jak puk že se vše dělá zas jinak. Takže jsem domluvená tak že až bude prtě roční tak se dojdu domluvit na oddělení a tak 4 směny v měsíci bych chodila robotkovat.
11. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že teď je to doma jiný když prtě ještě není na světě tak mě to tu prostě prudí a někdy akorát přemejšlim nad blbostma na který bych v práci neměla čas.
11. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil je něco jiného, když mám maminku která bude hlídat. no i když pak sama uvidíš zda i tohle budeš chtít. já si zatím nedokážu představit že bych lítala mezi prací a domčou a domácností. jako třeba vařit den předem, aby měli co jíst atd. ani náhodou.

na kolik jdeš? já jdu zítra taky a vím, že mi tam budou ubližovat.
11. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na čas, kdy jsem se doma nudila velmi ráda vzpomínám.. fakt .o))) holky mi to říkaly a měly pravdu.
11. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já taky neříkám že budu chodit ob den to vůbec ne. Fakt mám představu tak o 3-4 směnách za měsíc dvě noční a dvě denní. Já potřebuju pracovat dělá mi to dobře na duši být mezi lidma. Tady doma jsem akorát mezi psema a z těch už začínám štěkat :grinning:
Já jdu dopolko nějak před jedenáctou a ubližovat mi nebudou kaz nemám a chci jen razítko do průkazky :grinning:
11. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem doma z pruvodu :wink: Bylo to supeeeer :dizzy_face:
Ukazala se i kdyz jen na chvilku Trep s rodinkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No ja jsem na nas zvedava s tema penezma jako mit o 4 000kc min je pekne znat teda si myslim.Vim ze budeme muset vyjit i tak ale preci jen :confused: :confused:
11. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to taady domlouvám tak dlouho a nakonec nic nevidím - myslím průvod. a máš fotečky??

A naprosto tě chápu. podle mě 4000Kč jsou rozdíl, když už ted jsou staženy opasky.
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, byl to fakt zátah, v sobotu, neděli ráno v půl 9 odjet a vrátit se večer v 8.
Teď bych stejně nemohla jít, musím o víkendu vše připravit na ty okna. Přijedou v pondělí ráno.
A pak 21. slavíme Halinčiny narozeninky , pak Polsko no a pomalu vánoce.
11. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se těšim až bude po krizi, doufám že snad do dvou let
11. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady něco pro ty, kdo už mají starší děti, příští rok určitě taky zavedu
http://cpost.cz/cz/aktualne/tiskove-zpravy/2007/jezisek-uraduje-na-bozim-daru-od-3--prosince-id481/
11. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciejadr: právě,jak píše Musilka, já to myslela,tak,že člověk potřebuje být mezi lidmi a dělá mu to dobře na duši.V tom,že doma nestíhá, si matně vzpomínám,že jsem to tu četla. Prostě, každý to má tak,jak potřebuje,nebo ,jak mu to vyhovuje.

Musil a Lucka:ať Vás zubař zítra moc netrápí.

Jinak holky,komu se nedostal do ruky leták Kauflandu, který platí od zítra, tak jsou v akci pleny Pampers Sleep and Play za 169,-Kč.
11. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-ja jsem nefotila ale Evca urcite neco mit bude :wink:
Ale aby Vam to nebylo lito tak Vas zvu 5.12.v sobotu na Valecov na Mikulase-je to bozi-certi lezou ze skal,dostava se vetsibnou advent.kalendar a ovoce.A pozor na konci je ohnostroj a do toho hraje Vangelis(nevim jak se to pise) a je to boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :wink: :wink: :wink: A pak mame 18.12. v kostele Vanocni hru o narozeni jeziska :wink: Taky krasny-to hrajou maminky ze skolky-ale ja asi letos jeste ne :wink: :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda •díky moooc za ppzvání! No,jedíně,že bych přijela s celou rodinou, babi + dědové a tak, protože asi toho 5.12.budu slavit narozeniny,když je mám 3.12.Ještě jsem nikoho nepozvala,tak to můžu ještě změnit! :grinning:
Od kolika je ta akce 5.12.?

Luciejadr: myslím,že každý z nás tu čas od času, řekne,jak nestíhá a tak....!!! :slight_smile:
11. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-no ja nevim ale myslim si ze tak od 17hod a klidne vezmi vsechny :wink: :wink: :wink:
11. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi, a nejsou ti čerti moc strašidelní, nerada bych Kubu vyděsila, loni Mikuláše ještě neměl a navíc uvidim, jak se ten den vrátí taťka z práce, jinak by mě musel vzít někdo kdo pojede
11. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to bude od pěti a budu to vědět předem, tak se domluvim s MM ať si to zařídí a přijede včas
MM - můj manža - nechce se mi to rozepisovat
11. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neeeeeeeeee-nejsou jsou v pohode-nebojte holky :wink: Kdyztak si s detma zalezete dozadu ale opravdu pohoda :wink: Je jasny ze tam nektery deti stejne placou ale to je normalni :wink: :wink: :wink: Ja Vam ten cas jeste behem vikendu upresnim ju? :wink: :wink: :wink:
11. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek