• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
kdyžtak dám vědět a vzala bych taky naše, nebo aspoň maminu
11. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, tak jsme videli Martina na bilem koni - sice snih neprivezl, ale i tak to bylo prima. Dobra tradice, ale Eli vydrzela 15 minutek, jakmile okoukla ohen, lampionky a Martina na koni.......tak chtela dat tatkovemu koni kosem a odfrcet s nim, ale to jsme ji jaksi nedovolili, tak se na nas nastvala :grinning: Jinak Kiminka se tam slusne nabastila - loudilka jedna narazila na chlapecka, ktery s sebou vozi na kocarku psi tycinky, takze asi vite, jak to dopadlo :grinning: Atmosferu to melo, pristi rok urco zajedeme znovu a Nandi, tentokrat uz s lampionkem :wink: Fotecky mam, az je stahnu do PC, tak poslu :wink:
A certi budou asi taky supracky, ale ty si letos jeste odpustime, pac tady se tatinkove (vcetne naseho) domluvili, ze si udelame vlastni a Eli to nechame letos pozorovat jen z dalky, kdyz bude chtit. Dneska si tatka zkousel paruku a mela z neho srandu :grinning:

Musil: chapu, taky mam obcas stavy, kdy by sem tam den v praci byl asi primovej :grinning: A jestli budes mit tuhle moznost a doma bude vse OK, tak toho urcite vyuzij - je to prima na udrzovani si ostatnich, nez plinkovych, mozkovych bunek.
11. lis 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeste me ted napadlo: nemate nekdo doma kozich (neeeee, norkovy jsem nemyslela) :grinning:, nebo neco pouzitelneho na certa?
11. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep: ohldně práce s tebou plně souhlasím,mluvíš mi z duše :slight_smile:
11. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky tak me zase nejak extra prace asi nechybi :confused: :confused: Me to tam hlavne kde jsem delala nebavi ale zase ty penize jen tak nekde nesezenu-no uvidim po materske jak to bude.Pze bych se musela vratit na 3 smeny a to nevim jak to zvladnem s klukama :confused: :confounded:
No urcite dejte vedet a opravdu jste zvany :slight_smile: :wink:
11. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, Aničko, vy tam máte nádherné akce pro dětičky. Už se těším, až bude Baruška větší a začneme taky vyrážet na různé dětské akcičky.
A s tou prací mám stejné názory jako Trep a Klouz. Nechala jsem si jednoho klienta z daňového poradenství a jsem za to moc ráda. Je to tak na jedno odpoledne měsíčně doma plus případně něco po telefonu a můžu říct, že si u toho nádherně odpočinu. Je to jak návštěva jiného světa.
11. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aní - to je pořád nějaká akce v Bosni, se máte...a je to dobře, že se pro děti něco dělá....U nás bude taky Mikuláš a čerti berti a anděl a taky se uvažuje o nějakém divadle, ale nevím co a jak....se teď nemůžu moc do těchto aktivit angažovat, když mám malé mimi... :frowning2:

ewik - o domácí práci žádné nevím....jen o té co dělám doma běžně /úklid, vaření, žehlení....atd..../, ale za tu se tady žádného platu nedočkám :grinning:

daní - tak to už budeš zase víc na koníkovi, když už nebudeš pracovat, co? :grinning: Halinka už oslaví třetí narozky? to to utíká...za chvíli z ní budeš mít puberťáčka :grinning:

zítra do té Prahy nepojedu, se mi vůbec nechce, dnes jsem tam volala a docent, který mě vyšetřoval tam dnes nebyl, tak mám volat zítra a prý mi to sdělí do telefonu, tak jsem ráda....a místo toho si pojedu vyřídit ten rodičák... :wink:
11. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi to mě chybí :grinning: a strašně moc. Fakt se mi děsně stýská. Měli jsme na oddělení fajn partu zůstala jsem s holkama sice v kontaktu ale když se tam člověk jednou za dva týdny staví tak to prostě není ono. Ale teď v pondělí máme akcičku v Kosmonosích na Rychtě tak si to tam pojedu užít :grinning: V minulý práci bych tohle taky neřešila nesnášela jsem to tam ty lidi i tu práci samotnou. Ale v blázinci mě to strašně chytlo a ten kolektiv to se prostě jen tak nevidí :slight_smile: Po mateřský se budu vracet taky na tři směny ale prostě se dohodnu se staniční ať mi dává jen ranní a noční a ne odpolední což tam v pohodě jde se dohodnout protože naopak tam jsou holky co maj děti už odrostlý a ty tu odpolku uvítaj že nemusej vstávat :grinning: ale dávám si zároveň teď v lednu i žádost o místo na ambulanci tak uvidíme za jak dlouho by se tam něco uvolnilo třeba hned po mateřský se něco naskytne a budu jen v ordinaci. Chtěla bych tak pětiletej rozdíl mezi prckama takže po mateři bych šla tak na ty dva roky makat a pak zas na umělko. :slight_smile: Mám to hezky naplánovaný co :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Musil-jj plany mas dobry :grinning: Tak hlavne aby to klaplo :grinning: :grinning: :grinning: a je fajn ze mate dobry kolektiv :grinning: :wink: :wink:
11. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Věruš, teď tu budu pečená, vařená :grinning:
11. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk!
Jinak dnes zž zase strašíme od5:45.

siwama: jsme rádi,že budeš na nás mít teď více času. :grinning:
12. lis 2009 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre ranko, tak u nas se "strasakuje" od 6:15 :slight_smile: Hi hi, ted za mnou prisla Eliska....to je fakt mazec, videt toho malickacka jak chodi - proste se rozhodne jit do kuchyne a jde, uz na me neni co se premistovani tyka tak zavisla, coz je fine, ale zase na druhou stranu si rikam, ze to tak strasne moc rychle uteklo, ze to preci je jen chvilka, kdy tu lezelo to malicke miminko :grinning:
12. lis 2009 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,krasne rano :wink: :wink:
Dneska jdu s Ondrulou na kontrolu.Pokousim se mu chytit moc ale nejak se mu zrovna nechce :wink: :slight_smile:
Nejak kycha atk si myslim ze bude aso opet nastydlej :confused: :rolling_eyes: :unamused:
12. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, krásné ránko.
Halí už je ve školičce, tak jdu zatopit a vymyslet si nějakou práci.
12. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dotaz nebudete některá prodávat koupací kyblíček ? Já jen abych ho neobjednala a vy jste ho pak neprodávali :sweat_smile: Teď ho ještě nepotřebuju že jo já se do něho nevejdu ale když byste o nějakým věděli co by byl v únoru k dispozici tak ho beru
12. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Market tak to nevim ja jsem ho nepouzivala vubec :wink: :confused:
12. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Uz jsem chytla cuuuuraaankyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
mus, kbelik jsme nemeli a dle vlastnich zkusenosti si to ani v nem moc nedovedu predstavit.

siw, ty jo, tak Ty se nam snad zacnes i nudit, ne? Mno, kdybys opravdu moc nevedela (bez prace, bez Halinky) do ceho pichnout, tak u nas v Jana Palacha by se neco naslo :grinning:
12. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jsme doma z kontroly-je to dobryyyyy jen mame dobrat ATB :wink: :wink:
Venku je dnes krasne tak pak pujdem aso odpol.na chvilku :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Evíí, ty vtipálku :grinning: v pondělí nám příjdou dělat okna.Tak jsem malovalo ty místnosti,kde nic dělat nbudou. Včera jsem dělala pořádek ve věcech.Teď jsem donatírala polystyrény na stěnách.V úterý příjdou zedníci začistit ty okna.Mám pak středu a čtvrtek na domalování a uklizení. V pátek jedu do Plzně pro dorty a jedu sama, tak snad dojedu :confused: nO A V SOBOTU PŘIJEDOU NAŠI A Z pOLSKA.
To ještě budu dělát chlebíčky a jednohubky, ale to fakt nevím kdy.
No tak vidíš, že se vůůůbec nenudím. :grinning:
12. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
http://dorty.artmama.cz/user/304/images
Luci Klouz-tak tydy mas pani Milu :wink: :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Byla jsem dnes v Lidlu, koupila jsem tam model autíčka, v sobotu jdeme na akci ke kamarádům a mají 2,5letého kluka.

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-505CED9E-136E8EDF/lidl_cz/hs.xsl/index_6989.htm

No, jasně vzala jsem to červený.

A dále jsem koupila Dádovi stavebnici

http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_6984.htm

Odpoledne jdeme do mateřské školky, je tam otevřená hernička.
Dáda už leží,ale nějak nemůže zabrat, protože mi usnul venku na kočáru.

Nanda:díky,lépe si to už uložím!
To je fajn,že u doktorky na kontrole byl úspěch,tak honem ven, dokud je tam sluníčko.
12. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
siw: aha, tak to chapu a nejak Ti nezavidim. A to budete slavit Halinciny narozky?

Dneska jsme byly u sousedky a holky si pekne pohraly....mno pristi rok to presne vidim, ze to budou dracice na tom nasem piskovisti za barakem (jako, co nenapadne jednu, tak vymysli druha :slight_smile:
Ted jsem jeste stihla zabehnout do Alberta a holciny, ktere mate (cekate) male mimisky, tak tam maji akci na pampersky Jumbo pack 82 ks za 199,- velikost 4-9kg. Jsem to tam jeste prohrabavala, zda nenajdu nejake zasite vetsi, ale smula :frowning2:
12. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, co víte jaký chci dekorace pro Kubu, ještě jsem našla supr věcičku, já už na net nesmim
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17049917&tab=14
samozřejmě, u nás by bylo Jakub, ale ty autíčka sedí
12. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jOJO, BUDE MÍT Halinka 3 roky. Až 24.11., ale slavit budeme 21. Tak se mi to tady sejde.
12. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky
tak jsem si početla.
Trep ten kyblík.. i Vilémek se v něm koupal a oproti Elišky byl teda více pohyblivý po narození. vždyt se tady na masážích převracel na bříško o 106 nebo opačně. prostě to je jen o zvyku v čem chce mami koupat. v bříšku stejnou polohu měli - jako všechny děti a o tom je kyblík.

Dani to je sranda, je to nedávno, co jsi do plzně jela pro dort :o) a už jedeš zase. to slavíte nějak často ne? ten čas fakt děsně rychle letí.

my dnes zvládli s Dominem zubaře. on ukázal svůj jeden zub - zubařka je moje kamarádka- a pak jsem byla po 30min kecání na řadě já. a Domča si mezitím hrál a koukal do kartotéky a pak zkoumal RTG, ale hlavní je, že já mám spravený zub a tatínek si nemusel vybírat volno. ufff.
12. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
a ještě jsem se zapoměla pochlubit, žejsem dnes viděla Musilku a mooc ji to sluší. :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
a mám taky zdravý zuby heč :grinning: :grinning: :grinning: a sluší... SPíš si začínám připadat jako sloník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musil mi dneska ráno řek že jsem sebou v noci házela jak velryba na suchu blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a ženy co používáte papírovky. Chci tip. Jaký plíny se vám úplně nejvíc osvědčili na úplně malý prťátka ? Abych věděla po jakých mám koukat asi začnu kupovat o vánocích zásoby. Kamarádka mi řekla obyčejný pampers (má taky holčičku) tak baby raďte :grinning:
12. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a klidně mi to posílejte do IP heslo NEJlepší plínky já si z toho udělám hitparádu :sweat_smile:
12. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek