• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Tak fakt prosím ty vaše tipy do IP ono se mi toho sbíhá celkem dost tak abych tu něco neprošvihla :sweat_smile:
12. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už napasla IP :o) Musilka bude připravená maminka :o)))
12. lis 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: I ja uz jsem pisla Musil do IP svuj tip :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pred chvilkou jsme prisli z venku,dnes bylo kraaaaaasne a i pradlo mi uschlo :wink:
Kluci ted koukaji jak vytrhnout velrybe stolicku :wink:
Za chvilku se puijdou koupat :wink:
Klouz-taky jsem klukum kazdemu koupila auticko v Lidlu za 70kc na setrvacnik :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciejadr • to ja vim, o cem je kbelik :slight_smile: Jen jsem chtela rict, ze se mi mnohem lepe s tim mini miminkem manipulovalo ve vanicce (ostatne kdysi jsme se na tomto spolu schodly, ze jsme rady, ze mame vanicky a ne kbeliky - vzpominas?)

musil, pozor, pozor......aby si nahodou neodtajnila :wink:
12. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
trepí - budu doufat že nás nikdo neinformovaný nečte nebo ho obsah mojeho břicha nezajímá :grinning: :grinning: :grinning: jsem tele no :grinning: vůbec mi to nedocvaklo :grinning:

Jinak kočeny strašně moc díky za všechny názory jste moc hodný že poradíte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musil-jj taky jsem si hned vsimla :grinning: :grinning: Pekne Ti to ujelo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K tomu kybliku za sebe muzu rict ze me to taky teda nejak nebralo a vanicka mi vyhovovala :wink: Ani jsem nemusela mit pohyblive kluky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musilka: také jsme kyblík neměli.Od počátku jsme koupali ve vaně na lehátku.
12. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpoledne jsme byli si hrát v MŠ Sluníčko. Ve Sluníčku bylo fajn,no,nikdo známý, bylo tam málo dětí,asi 10.Jedna maminka tam vynadala druhé, protože její dcera začala kašlat, tak byla diskuze, zda je nemocná, či ne.A ta nadávající mamina přemýšlela,že ani nepůjde dál.
Dáda mi

nejhorší,jak Dáda dnes spal jen 30minut, od5:45tak mi usnul cestou domů, v Kauflandu.Doma, jsem ho chtěla svléknout,tak se probudil,uvidíme ,co bude večer. :unamused: Taťka nám přijde dnes pozdě, zítra do práce nejde jede k zubaři.
12. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-tak to jste meli dnes veselo-a byla hiolka nemocna?A nebo se jen zakuckala? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi to chodíte k mamce do školky :slight_smile: :slight_smile: :wink:

jinak s tím kyblíkem my budem mít vaničku samosebou taky ale chci prostě ten kyblik a střídat to. Když jsem hlídala kámoškám dětičky tak se mi ten kyblík hodně osvědčil při prdíkách :wink:
12. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep já myslela jako že jsi to psala, že ELi byla moc divoká atd. a že kbelík nebyl vhodný. já nejsem zastáncem těchto novinek, takže já proto neměla kyblík. ale třeba Lucka od Vilémka by neměnila.

Klouz dobrý s tou maminkou. bych nechtěla být v její kuži jak ji nadávají. co když doma nekašlala??? :grinning:

my už máme doma tatínka i babičku
12. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lucko-jeeeeee tak to si konecne trosku uzivas vid? :grinning: A Domino pozornosti :grinning: :grinning: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka:jojoj k Tvé mamce do školky.Tvá mamka Taky někdy ve čtvrtek dohlíží v klubu maminek?Vůbec nevím,která to je!

Luciejadr + nanda: maminka od holčičky byla v klidu,nějak to neřešila.Holčička kašla právě hned v šatně a pak vlastně,až na konci.
12. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
siwama:jééje,toto letí, Halí zase bude mít narozeniny.

Holky, počínaje zítřkem + víkend i neděle večer.se tu moc neukážu.
Zítra jedeme do JC MM jde k zubaři a o víkendu máme v Kosmonosích akcičku s kamarády. V neděli večer tu budu mít mamku, která bude v pondělí hlídat Dádu,protože já musím do Prahy.

Za dnešek jsem KO,Dáda spal jen chviličku a doma vlastně vůůůbec,ale potvora prádlo,co jsem dnes vyprala mi uschlo,tak u VKV budu žehlit, mimi normálního prádla mě pro změnu čeká 7košil. Místo toho,abych u TV hodila relax,tak se budu kamarádit s žehličkou a prknem. :grinning:
12. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cestou z MŠ jsem lítla do Kauflandu ohledně akce na Pampers Sleep and Play.HMM, škoda cesty - měli všechny možné velikosti, jen nééé, č.4.Tak že jsem šla domů s prázdnou a to jsem si brousila zuby na 2 balení.
12. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupu ve vaničce bez lehátka (použila jsem ho asi 3 x). Ondrovi se nelíbilo koupat v trošce vody, takže koupeme v plné vaničce a kdyby jsme měli vanu, tak už asi koupu ve velké vaně. Teď je hrozně šťastný ve vodě, směje se, kope a cáká. V kyblíku koupe Silente.
12. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem!

Musil - s kyblíkem taky bohužel nemůžu sloužit, my máme vaničku na vanu a spokojenost (hlavně Majdušinky :grinning: ).

holky, omlouvám se nestíhám pořádně ani dočítat, tak ani nemůžu pořádně reagovat, u nás se stále nemocní..... ale chtěla jsem se zeptat, víte někdo něco o létání s miminkama?
12. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 •kam letíte?
12. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klouz - my nikam :grinning: :grinning: :grinning:
pro představu o co jde: http://www.youtube.com/watch?v=hEwP_KPD3Do
prý to má suprově posilovat svalstvo a zlepšovat vývoj, ale mě se to zdá celkem brutální, tak bych o tom věděla ráda víc a nemám čas na hledání.....
12. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kacul copak nam tajis? :confused: :sweat_smile:
Ja teda nemam zkusenosti ale kamoska pry uplne v pohode a to mohl byt Adamek stejne starej jako Mine-mozna mensi :wink:
12. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky by mě zajímaly případné názory zdravotníků :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase si sedím na vedení.Ach jo!!!!Viděls jsem to prvně! Taky by mě zajímali názory odborníků.
12. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - já tajit neumím jsem průhledná jak křišťálová studánka :grinning:

Klouz - přemýšlel jsem jestli to nedám jako dotaz na nějakého dr. do internetové poradny.... ale nejdřív o tom chci co nejvíc zjistit :wink:
12. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katko-no ja o tom i prvne teda slysim :fearful: :confused:
Ty vo....to je teda husty ale je fakt ze do detatko je pevny jak panenka-ani se neohne peoste nic :confused: :confused: :confused:
12. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aní - no, já se celkem vyděsila, když jsem to poprvé viděla, říkám si, co asi klouby??? a jestli už mají třeba nějak vyzkoumané, jestli to nemá i nějaké "vedlejší" negativní dopady.... maminky co to dělaj to samozřejmě jenom děsně nadšeně chválej :sunglasses:
12. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dostala další odkaz, tak možná jsem jen zbytečně vyděšená.... http://www.radiopetrov.com/litani-miminek/text.html?id=923
takže přeji dobrou noc a omlouvám se za blbej dotaz!
12. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacula75 • neomlouvej se, jsme zase o něco chytřejší.
12. lis 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, prosím ještě jednu prosbu na maminky nedávno rodící v MB, jedna maminka se mě tu ptá na porodnici a má otázku na nácvik kojení, jak se tam věnují? sama vzhledem k tomu, že jsem první kojila bez problémů jsem, jsem pomoc nepotřebovala a proto se mi v tomto ohledu moc nevěnovali, tak chci nějak popravdě odpovědět. dík!
13. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak hned píšu Kačce. v porodnici se ti mooc věnují at tě naučí kojit a rozkojí. já jsem příkladem, kdy sestra i hodinu u mě byla abychom to zvládli. pak jsem nechali domču odpočinout a zase. opravdu se snaží a myslím (vlastně vím) že u Domči to brali jako prohru, že to nedokázali. Dělaly proto fakt vše. Jenže já bradavky naprd, on línej díky žloutence. takže to asi fakt nešlo. ale holky se snažily.

a ted si jdu číst o tom lítání :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači tak naše slavná Helenka (kdo prošel kurz, tak si to může pamatovat) toto nedoporučuje do 2let. Kvůli kloubům, přesně jak píšeš. asi ji pošlu někam studovat více. nebo Musil, na tohle se tam zeptej .o))) že je to novinak :o))))
a holky jsem zastaralá tohle mi teda přijde děsné :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek