• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Evi teda to jste měli krásný den. já byla jen venčit babetku a záviděla všem co byli venku s kočárkama. ještě jsme nešli. ještě domácí vězení.. radši. i kydž mi to leze na palici. a tchýni asi taky, dobrovolně vzala babetku na hodinu ven, když Domi spal :o))

A nediv se ti ji nechtěl. ta rýžová bez chuti je děsně hnusná. ani domi ji ted při mléčné dietě nechtěl :o)) a to ji dostává ve flašce jako posslední večerní jídlo.

a gratulujeme k posazení. šikulák :o) ted jsem koukla na fotky, tak ty kalhoty, co máte 20let staré.. tak my máme taky :o) ale jen 18let staré.. to byla oblíbená látka, co??? :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my jsme doma z dlouhatanske prochazky :slight_smile: Bylo krasne tak jsem se prosli kolem Valecova atd.....no super.
Pradlo venku uschlo tak mam zase zehleni :frowning2: :confounded: :confounded:
14. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:d a už to stačil zopakovat? nebo se ted tváří že nic neudělal??

jinak jako jsem detektiv a Kačka má zase svoje albíčko :o)) http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=465010&vReferer= jéééé
14. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, zatím neměl kdy, to bylo na konci procházky. Ale snažil se na přebalováku v koupelně, ale tam nemá, kde se zapřít jako v kočárku o boky.
14. lis 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink:
Lucko-no Ty jsi uplny Colombo :grinning: :grinning: :wink:
Evi+Katka-krasny fotecky :wink: :slight_smile:
My dnes po 11 hod jedeme na Petkovy tak se snad uvidim s Ewikem-uvidim jak budu stihat :slight_smile: :wink: :wink:
15. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka:výlet závidím,super!Taky jsme včera byli aspoň na prochajdě.

Jinak hlásím, návrat z Koliby po 1:30h,fakt super zapařili jsme.V9:12h jedeme směr Kosmonosy a za zbytkem z party.

Luciejdr:jééé,ty jsi,ale šmírák. Koukám,že máš nový profil!

Nanda: pozdravuj ewika.

evinka:gratulka k sezení.
15. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-tak to jste si krasne uzili-to byl rachot co? :grinning: :grinning: :grinning: Tak uzivej dale :grinning: :grinning: :grinning:
Ewika pozdravim :wink: :wink:
Ondrasek je sikulka :slight_smile: gratulace :grinning:
15. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-tak jsme doma z Petkov :wink:
Ewika jsem nevidela mela jiny program,tak jsme se domluvili snad na pristi tyden :wink: :slight_smile: :slight_smile:
15. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra bude pršet!!!!!!!! :slight_smile:
Stihla jsem totiž umýt i dnes okna!
15. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyy-mate skoro vsechny IP :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouz-jeeeeee tak jeste davaj k nam do Bosne :wink: Nesnasim myti oken :grinning:
15. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-kraaaasne rano-teda tady to dneska nejak frci :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno Aní. máš IP :o))))

Klouz.. okna.. takže i šroubování? já asi taky hodím zítra. jsme doma všichni, tak proč ne.
16. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-IP :wink:
16. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké pondělí kočky :slight_smile:

lucko - jsi fakt agentkou FBI :grinning: :grinning: holky jsou kouzelné :slight_smile:

evi - tý jo, Ondrášek je šikulínek, když už se sám posadil....no jo, už ho neba jen ležet a čučet do stropu, tak se rozhodl, že bude na svět koukat z jiného úhlu a nebude čekat než ho maminka posadí, co? :grinning: :grinning:

zase se tu mejou okna? to je snad budu taky muset brzo umýt, ať vám tu nedělám ostudu :grinning:

klouz - jste takhle pařili jo? já v Kolibě ještě nikdy nebyla...

aní - dík za IP, večer se poradíme s pepinem a když tak písnu, teda jestli ještě budeš něco mít...

u nás byla dnes konečně zase taková normální noc, dvě předešlé noci se Pepi budil a fňukal a taky ponocoval, ze soboty na neděli strašil od půl druhý do půl čtvrtý a z toho jsem měla teda děsnou radost...Tak na dnešek se umravnil a budil se klasicky po svých dvou hoďkách, ale zase brzy usnul, tak to šlo...
16. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klouzacka uz neni :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
16. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-Ondrulka je sikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ewiku-meil :wink: :wink:
16. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
tady je tedy (ne)zivo :grinning: Ze vy podstrojujete tatinkum a mrnouskum? Jo jo, to je v poradku, tak to ma byt. Nam dneska odpadlo cvico v Kulisku a tak jsme se byly aspon odpoledne vyplavcit.

Verus, tedy Pepulino takhle zlobi mamku, jo? Teda, tada, teda.....asi to bude chtit certy :grinning: :grinning: :grinning:

Nandi, to rikam porad....rozena obchodnice. Cim, ze jsi se to zivila pred materskou? Mno, kdyby jsi totiz nevedela, kam se vrhnout, tak ja myslim, ze jako obchodni zastupce by si urco uspela (by si umluvila i slepeho na barevny televizor :grinning: )

Klouz: ty jo, tak sroubovaci okna si fakt nedovedu predstavit - to se zdvojnasobuje pocet ploch na myti :frowning2: Jeee, jeste, ze uz jsem je nezazila :wink:
16. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda: díky mooc,hned jdu juknout :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-my je mame doma taky :grinning: :grinning:
Delala jsem ve skodovce-prekvapive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale nam se to tu opravdu hromadi a za chvilku jsou Vanoce.Mam tu i krasny hracky pro Vase prcky-vkladacky,drevene kolecka na vkladani,labyrinty atd.Holkyyyyyyyyyyyyyyy-berte,berte,berte-uz ted me jima hruza z Vanoc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kdyby jste nektera chtela-at je to pryc-je to jak nove skoro vse :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nas uz se spinkaaaaaaaaa :grinning: Byli vyrizeny oba dva-celej den venku :grinning:
16. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, závidim
16. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo ale jsem zvedava jaka bude noc :grinning: :confused:
16. lis 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas uz se take spinka. Jsme po plavcu prisly domu, sla si jeste hajnout a pak jsme ji museli budit, protoze uz to pomalu brala za nocni spanek, takze se ukladani posunulo, ale usnula raz dva a je klidek :wink: Mno a mame druhou stolicku (rostou, jak houby po desti....tak kdyz porostou dal s takovymhle hladsim prubehem, tak to bude prima).
16. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mishul: ta streda plati? (a na kolikatou tak s vama mame pocitat?)
16. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-jj jak vyroste jeden tak uz to pak jede jak po masle-za chvilku bude pekna zubatka :grinning:
16. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aní - snad se k tobě už brzy dokopu na ty hadříky a třeba odjedu i s nějakou tou harčkou, ty naše obchodnice :grinning:

evi - zase další zoubek? no Eli to bere hákem, má pravdu, když už tak už :wink:

odpo koník nějak nešel :angry: ....nebo jen u mě? :confused:

holky, užijte si zítra sváteční den a taky tatíky...no některé jste je měli doma i dneska, že...? my teda ne, náš pracující živitel má volno jen zítra :slight_smile:

evi - Ondrášek má prima mrkvičkový úbor....to je šikovné :wink:
16. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme chtěla jen počíst, ale musím se smát. Claudí jako my už druhou noc jsme vzůhru od 00:30 do 3:00 a strašně brečí. doufám, že to byl ten druhý zub co dnes vylezl. jako já jsem fakt z toho byla KO. a to ještě vstane v 5:30 a spí mi jen na rukou. takže je mám jak opice. já chci svého spacího domču :o)))

Trep ty jsi nemyla okna doma? já teda od 14let. a dodnes naši mají šroubovací. ale od té doby co existuje CLEAN co samo leští to byla pohoda :o)))

přejeme krásný večer.
16. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek