Mladá Boleslav II

Tak je tady nove tema pro Boleslavandy a okoli 🙂 😉 🙂
mishulle
16. lis 2009
Trep: středa platí, ještě ti dám vědět
nandaautor
16. lis 2009
Verko-jj jasny uz se tesime az ten nas sekac provetras 😉
treperenda
16. lis 2009
Luci, ne kazdy vyrostl v panelaku, vis? 🙂
luciejadr
16. lis 2009
Trep - já myslela že i na baráku jsou okna. My teda u babičky měli a tam jsem taky myla.
klouzavka
16. lis 2009
Krásný večer!
V rychlosti jsem Vás dočetla.

Claudie - dobře jsme se vyřádili, bylo to fajn ,jo ono to je asi i o tom, s kým tam jdeš, byla dobrá parta lidí, tak nám bylo jedno, kde jsme. Vlastně i ostaní lidi kolem tam byli v pohodě, na štěstí, žádní piškoti.

Kacula75: krááásné fotečky! 🙂

Luciejadr + Trep.:přesně tak ,šrouboval manžel a já myla, tááákovou radost jsem z toho měla, jak jsou krááásně čistý, ale radost byla jen do dneška,když jsem šla v19h ze cvičení,tak už pršelo.Grrrrrrrrrr.No, prostě zákon schválnosti, umytá okna a ono prší i na umytá skla na lodžii/máme ji zasklenou/. Ještě mi zbývá okno v ložnici,ale to je v pohodě,to jde krááásně šroubovat, tak to s Dádou tento,nebo příští týden zvládneme.

Dnes jsem tu od včera měla moji mamku, hlídala Dádu.Já byla zase u Mudry v Praze. Ráno jsem jela s Lubou a domů busem.Luba byl tedy dnes autem,tak jsem stihla v pohode v18h cvičení.
Tak že i náš tatínek dnes patřil mezi pracující.
Od17:40 - 19:15 hlídal Dádu, věšel prádlo a byl z toho tak ztahaný, že usnul na gauči u TV!
klouzavka
16. lis 2009
Lucka + Claudie: přeji Vám,ať jsou noci s Vašimi mimísky příjemnější.

Ze soboty na neděli,jak naši hlídali Dádu, tak ten náš škodič jeden vstával ve4:45 a 5h,už doma jezdil na odrážedle. No,ať si babi a děda užijí! 😃
nandaautor
16. lis 2009
Ewik-meil 😉
evinka
16. lis 2009
Věru, ty bryndáky jsou z Ikei - šusťákový: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/1012...
Sil je zase s malou v nemocnici - kopíruju, co píše: "Aninka měla ve čtvrtek a v pátek zase křeče 😞 Vypadá to, že nám ATB zničila ty prášky, co jsme jí dávali a ona na ně přestala reagovat. Teď nám zkouší nové prášky. Vypadá to zatím nadějně. Ťuk ťuk. Honzík byl takové zlatíčko, že mi sem koupil notebook, tak jsem zase online 🙂 Většinu času ale sedím u Aninky na JIP (má kapačku, proto si ji tam nechávají) a hrajeme si 🙂 Je to šídlo 🙂"
klouzavka
16. lis 2009
evinka: držíme holkám palečky a myslíme na ně!
nandaautor
16. lis 2009
Jezisi Evi-to je strasny chudaci holky ty si teda uzijou-taky drzim strasne moc palecky x-) x-) x-)
A jdu spat-dobrou noc |-| |-|
claudie
16. lis 2009
posíláme Sil a Anince moc moc moc pozdravů a veliiikáááánské přání, ať už je zase vše v pořádku 🙂

evi - tak to budeme muset taky pořídit takový šikovný bryndák...Nevíš, dělají je i na dospělé? Taky bych někdy potřebovala 😃 😃

klouz - z čeho byl Luboš ztahaný více, z hlídání Dády nebo z věšení prádla? asi oboje dohromady ho zdolalo, co? 😃
klouzavka
16. lis 2009
claudie •asi oboje! 😃
nandaautor
17. lis 2009
ahoj holky-krasne svatecni rano :-N 😃
treperenda
17. lis 2009
Bre ranko 🙂)

Sil a Eny posilame mooooc sily a drzime palecky.

LucJadr, mno to i na baraku jsou okna, ale ne dvojta - panelakova (tedy aspon u nas jsme je nemeli) :-p 😃
nandaautor
17. lis 2009
Holky nevite kde bych sehnala helium do balonku klukum na oslavu? =-) =-)
treperenda
17. lis 2009
nandi, taky jsem uz pokukovala a na netu ho nabizi (takove sety, ale kolem 500,- 😞 a to mi prijde strasne drahe, chtelo by to nejakeho znameho "kolotocare" 😃
treperenda
17. lis 2009
nandi: IP 😉
nandaautor
17. lis 2009
Evi-nic mi dedoslo 😞 =-)
nandaautor
17. lis 2009
Uuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzz 😃
treperenda
17. lis 2009
Ani, jakoze bychom zajeli do Mey-bey a nechaly si nafounknout auto balonkama 😃 Mno to by byl dobry ulet 😃, ale asi by nam jich potom vic ulitalo fuc. Leda by pujcovali nejake minihelium domu. A na tom s-bazaru jsem asi slepon 😞
nandaautor
17. lis 2009
http://www.pro-party.cz/cs/helium-na-party/
tohle jsem nasla a vypada to docela dobre.ale chtelo by to asi vice mnozstvi 😉
klouzavka
17. lis 2009
nanda + Trep.:hmm,tak to teda myjsme břídilové,když měl Dáda 1.narozeniny,tak jsem koupila v papírnictví počet balonků dle počtu dětí a Luba je večer před oslavou nafukoval.

Sváteční den a počasí je grrrrrrrrr éééééééééééé! 😞
Jsme po obědě a odpočívá se tu.Odpoledne jedeme na návštěvu k příbuzným do Benátek nad Jizero.
nandaautor
17. lis 2009
My zase za chvilku jedeme na navstevu na Loucen 😉
Se tesim ze vypadnu 🙂
Klouz-no ja jsem si taky myslela ze to nafouknem ale kdyz by byla ta moznost helia tak ji beru :-N 😃 😃
claudie
17. lis 2009
ahoj holkyyy 🙂

to je mrholící sváteční den, že? 😞

teda to helium je docela drahý, co? ale už jsem na těch stránkách koukala, co bych asi "nutně" potřebovala na oslavu našich prvních narozenin....i když je to ještě daleko, tak plánovat už můžu, ne? 😃
luciejadr
17. lis 2009
ahojky
já mám helium v práci :o) a teta Vanda mi balonky nfouká. doufám, že do té doby nedojde :o) domi má stále doma nějakej nafouknutý heliem.

Claduí jaká byla noc? my zase nic moc. tak snad u tebe je lépe.

Sil, jestli jsi online, tak přejeme at je brzo lépe.
mishulle
17. lis 2009
tak my jsme úplný břídilové, Kuba balonky neměl
claudie
17. lis 2009
lucko - to máš fahn s tím heliem... a pouštíš si ho pak do pusy, aby jsi měla tu srandovní řeč? 😃 😃 Noc u nás proběhla celkem fajn, jen drahouš teda sůvil až skoro do jedenácti, ale pak chrněl ty své dvouhodinovky a to je už pro mě celkem norma....Až jednou, v daleké budoucnosti, naše dítě bude spát celou noc, tak já myslím, že se stejně budu budit 20x za noc, páč už si na to tak zvyknu, že by mi to asi chybělo 😃 😃

mám v plánu v brzké době pořídit Pepuldovi houpací křesílko, to do 18ti kg, páč toto do 9kg nám už brzy nebude stačit, tak pokud někdo z vás nebo z okolí se chystáte prodávat, tak se hlásím k odkupu 😉

mishul - to neva, že Kubík neměl balónky, první narozeniny měl i bez nich, ne? 😃 co bakalářka, už je hotová, svázaná?
luciejadr
17. lis 2009
Claudí - odhadla jsi, jak vypadali naše dýchanky a pracovní večírky :o)))

Jé a zrovna včera nic moc v TV, i když House je dobrej, tak to Pepi měl dobrou zábavu 😃

Mish - břídilové :o))) ty jsi mě rozesmála. a představ si, že neměl ani minipárty. ty jsi matka 😃 😃 😃
treperenda
17. lis 2009
Tak jsem prolezla net a jsem zklamana 😞 Tedy helium by bylo, ale ta cena je priserna, takze uz jdu pomalicku pripravovat tatku na to, ze bude mit plicni trenink 😃

Začni psát odpověď...

Odešli