• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
Trep: středa platí, ještě ti dám vědět
16. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-jj jasny uz se tesime az ten nas sekac provetras :wink:
16. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ne kazdy vyrostl v panelaku, vis? :slight_smile:
16. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep - já myslela že i na baráku jsou okna. My teda u babičky měli a tam jsem taky myla.
16. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer!
V rychlosti jsem Vás dočetla.

Claudie - dobře jsme se vyřádili, bylo to fajn ,jo ono to je asi i o tom, s kým tam jdeš, byla dobrá parta lidí, tak nám bylo jedno, kde jsme. Vlastně i ostaní lidi kolem tam byli v pohodě, na štěstí, žádní piškoti.

Kacula75: krááásné fotečky! :slight_smile:

Luciejadr + Trep.:přesně tak ,šrouboval manžel a já myla, tááákovou radost jsem z toho měla, jak jsou krááásně čistý, ale radost byla jen do dneška,když jsem šla v19h ze cvičení,tak už pršelo.Grrrrrrrrrr.No, prostě zákon schválnosti, umytá okna a ono prší i na umytá skla na lodžii/máme ji zasklenou/. Ještě mi zbývá okno v ložnici,ale to je v pohodě,to jde krááásně šroubovat, tak to s Dádou tento,nebo příští týden zvládneme.

Dnes jsem tu od včera měla moji mamku, hlídala Dádu.Já byla zase u Mudry v Praze. Ráno jsem jela s Lubou a domů busem.Luba byl tedy dnes autem,tak jsem stihla v pohode v18h cvičení.
Tak že i náš tatínek dnes patřil mezi pracující.
Od17:40 - 19:15 hlídal Dádu, věšel prádlo a byl z toho tak ztahaný, že usnul na gauči u TV!
16. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucka + Claudie: přeji Vám,ať jsou noci s Vašimi mimísky příjemnější.

Ze soboty na neděli,jak naši hlídali Dádu, tak ten náš škodič jeden vstával ve4:45 a 5h,už doma jezdil na odrážedle. No,ať si babi a děda užijí! :grinning:
16. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ewik-meil :wink:
16. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Věru, ty bryndáky jsou z Ikei - šusťákový: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10121520
Sil je zase s malou v nemocnici - kopíruju, co píše: "Aninka měla ve čtvrtek a v pátek zase křeče :frowning2: Vypadá to, že nám ATB zničila ty prášky, co jsme jí dávali a ona na ně přestala reagovat. Teď nám zkouší nové prášky. Vypadá to zatím nadějně. Ťuk ťuk. Honzík byl takové zlatíčko, že mi sem koupil notebook, tak jsem zase online :slight_smile: Většinu času ale sedím u Aninky na JIP (má kapačku, proto si ji tam nechávají) a hrajeme si :slight_smile: Je to šídlo :slight_smile:"
16. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinka: držíme holkám palečky a myslíme na ně!
16. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jezisi Evi-to je strasny chudaci holky ty si teda uzijou-taky drzim strasne moc palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A jdu spat-dobrou noc :pensive: :pensive:
16. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
posíláme Sil a Anince moc moc moc pozdravů a veliiikáááánské přání, ať už je zase vše v pořádku :slight_smile:

evi - tak to budeme muset taky pořídit takový šikovný bryndák...Nevíš, dělají je i na dospělé? Taky bych někdy potřebovala :grinning: :grinning:

klouz - z čeho byl Luboš ztahaný více, z hlídání Dády nebo z věšení prádla? asi oboje dohromady ho zdolalo, co? :grinning:
16. lis 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •asi oboje! :grinning:
16. lis 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne svatecni rano :sweat_smile: :grinning:
17. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile:)

Sil a Eny posilame mooooc sily a drzime palecky.

LucJadr, mno to i na baraku jsou okna, ale ne dvojta - panelakova (tedy aspon u nas jsme je nemeli) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevite kde bych sehnala helium do balonku klukum na oslavu? :confused: :confused:
17. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi, taky jsem uz pokukovala a na netu ho nabizi (takove sety, ale kolem 500,- :frowning2: a to mi prijde strasne drahe, chtelo by to nejakeho znameho "kolotocare" :grinning:
17. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nandi: IP :wink:
17. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi-nic mi dedoslo :frowning2: :confused:
17. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uuuuuuuuuuzzzzzzzzzzzzzzz :grinning:
17. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani, jakoze bychom zajeli do Mey-bey a nechaly si nafounknout auto balonkama :grinning: Mno to by byl dobry ulet :grinning:, ale asi by nam jich potom vic ulitalo fuc. Leda by pujcovali nejake minihelium domu. A na tom s-bazaru jsem asi slepon :frowning2:
17. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.pro-party.cz/cs/helium-na-party/
tohle jsem nasla a vypada to docela dobre.ale chtelo by to asi vice mnozstvi :wink:
17. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda + Trep.:hmm,tak to teda myjsme břídilové,když měl Dáda 1.narozeniny,tak jsem koupila v papírnictví počet balonků dle počtu dětí a Luba je večer před oslavou nafukoval.

Sváteční den a počasí je grrrrrrrrr éééééééééééé! :frowning2:
Jsme po obědě a odpočívá se tu.Odpoledne jedeme na návštěvu k příbuzným do Benátek nad Jizero.
17. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My zase za chvilku jedeme na navstevu na Loucen :wink:
Se tesim ze vypadnu :slight_smile:
Klouz-no ja jsem si taky myslela ze to nafouknem ale kdyz by byla ta moznost helia tak ji beru :sweat_smile: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holkyyy :slight_smile:

to je mrholící sváteční den, že? :frowning2:

teda to helium je docela drahý, co? ale už jsem na těch stránkách koukala, co bych asi "nutně" potřebovala na oslavu našich prvních narozenin....i když je to ještě daleko, tak plánovat už můžu, ne? :grinning:
17. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
já mám helium v práci :o) a teta Vanda mi balonky nfouká. doufám, že do té doby nedojde :o) domi má stále doma nějakej nafouknutý heliem.

Claduí jaká byla noc? my zase nic moc. tak snad u tebe je lépe.

Sil, jestli jsi online, tak přejeme at je brzo lépe.
17. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme úplný břídilové, Kuba balonky neměl
17. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucko - to máš fahn s tím heliem... a pouštíš si ho pak do pusy, aby jsi měla tu srandovní řeč? :grinning: :grinning: Noc u nás proběhla celkem fajn, jen drahouš teda sůvil až skoro do jedenácti, ale pak chrněl ty své dvouhodinovky a to je už pro mě celkem norma....Až jednou, v daleké budoucnosti, naše dítě bude spát celou noc, tak já myslím, že se stejně budu budit 20x za noc, páč už si na to tak zvyknu, že by mi to asi chybělo :grinning: :grinning:

mám v plánu v brzké době pořídit Pepuldovi houpací křesílko, to do 18ti kg, páč toto do 9kg nám už brzy nebude stačit, tak pokud někdo z vás nebo z okolí se chystáte prodávat, tak se hlásím k odkupu :wink:

mishul - to neva, že Kubík neměl balónky, první narozeniny měl i bez nich, ne? :grinning: co bakalářka, už je hotová, svázaná?
17. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí - odhadla jsi, jak vypadali naše dýchanky a pracovní večírky :o)))

Jé a zrovna včera nic moc v TV, i když House je dobrej, tak to Pepi měl dobrou zábavu :grinning:

Mish - břídilové :o))) ty jsi mě rozesmála. a představ si, že neměl ani minipárty. ty jsi matka :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem prolezla net a jsem zklamana :frowning2: Tedy helium by bylo, ale ta cena je priserna, takze uz jdu pomalicku pripravovat tatku na to, ze bude mit plicni trenink :grinning:
17. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek