• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
autor
Evi-jj ja sjem taky dost zklamana-jako litr za to davat nebudu :frowning2:
Prave ze my jsme nikdy balonky nemeli tak ted bych jednou chtela-kluci uz z toho maji rozum oba dva tak by cuceli-ale takhle teda budem asi foukat taky sami :confused: :rolling_eyes:
Luci-jee vy se mate tak ted Ti momentalne helium zavidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko-kresilko uz jsem strelila :grinning: :grinning: prekvapive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale ma spoustu jinych krasnych veci a harampadi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanda + Trep.: tak koukám,že naši MM budou mít tréninky plic.Můj tedy,až v březnu!

Návštěvu jsme zvládli,Dáda už spí a já budu asi u TV žehlit,mám jen pár kousků.

Claudie + Lucka: doufám,že Vaše noce budou příjemnější,než ty předešlé.
17. lis 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky-krasne rano :wink:
Prvniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: U nas budicek uz pred 6hod :confused: :rolling_eyes: :sweat_smile:
Evi-maaaam to uz vim jak na ty balonky aby vyseli u stropu a bez helia :grinning: :grinning:
18. lis 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kopiruju z Prosince :wink:
Ani, ..helium jsme nemeli. ....to jsou nafoukly balonky klasicky pusou. ..jen ten balonek osurujes o nejakou latku (treba o to co mas prave na sobe) ..aneb fyzika treni ....a pak jen prilozis ke stropu a jeden balonek nam tam drzi jeste ted.
18. lis 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem!!!!!!!!
nanda •super rada!
My jsme se dnes v celku vyspali,až do 6:18h.

Od10:20h máme dnes plavčo,začínáme nový kurz.
18. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre dopoledne :slight_smile:

Nandi, ty jsi genius :slight_smile: Tak a litr doma a ted jeste honem vyhrabat nejake prima umelinove tricko, nebo kalhoty :grinning:
18. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopoledne u nas byl Kubik s Mishul a teda Kubik je sikulka....jednak, ze se nebal, kdyz maminka odesla k MUDr. a v klidu si hral s Eli a pak me dostal, kdyz zacal sundavat nalepovaci pismenka ze steny a dokonce nektera i bezpecne poznal....jsem fakt koukala.
18. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trep: ale no tak, Elí je taky šikula, jen je prostě téměř o rok mladší
18. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
treperenda + mishulle •ty Vaše děti jsou ale šikulky! :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme prijeli ze skolky+logopedie-Stepa byl pochvalenej ze je sikovnej a snazi se hodne.Jsme pry dost ve predu :wink: Tak mam radost :slight_smile: Uvidime jak u zapisu v lednu-unoru :grinning: :grinning: :grinning:
Holky-vsechny mame deticky sikovny preci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pro kazdou mamku je to jeji nej,nej,nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouz: jo jo, vsechny mame sikulky :wink: , to jsi napsala pekne :grinning:
18. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

tak náš pepino písmenka nesundává, ba ani nečte, ale je taky šikovný :grinning: :grinning: umí papat, čůrat a někdy i kakat :grinning: :grinning:

holky, dneska jdu po moooc dlouhé době mezi lidi...máme se zdravým jádrem ze ZŠ srázek, bowling v Bakově a pak dobrou večeři...se těšímmmmmm :slight_smile:

aní - to domácí helium je dobré a zadarmo, musím si to zapamatovat :wink:
18. lis 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Claudí zase jsi mě dostala :o))) ale jako Domi je lepší - od té zácpy kaká po každém jídle.. takže jako třeba včera za den spotřeboval 10plín. to neměl ani jako dítě..já jen že teda kakáme více jako Pepíí :grinning: :grinning: (to byl vtip :sweat_smile: )

Užij si večer a at to tatka zvládne :wink: - a hlavně nemysli na to, co se děje doma. oni to zvládnou :dizzy_face: já byla mezi lidmi minulý čtvrtek s Mishalli :sweat_smile:
18. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak? no dobře, že jste starší, tak vám promíjíme, že jste lepší...ale naposledy! :grinning: áááá, co se to po týdnu dozvídám? jste byli s Míšou pařit a tady se nic neřekne? no toto!!! za to vám hrozí minimálně důtka ředitele koníka...Tak povídej, kde, co, jak a tak....všechno mě zajímá :grinning:
18. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tss, minipárty Kuba měl, asi 12 lidí
18. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Verko uzij si vecer :wink:
Lucko a ted jako Domisek dite neni? :grinning: :grinning: :grinning: Hezky jsi to napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verus, teda tak bowling v Bakove Ti zavidim a o jidelku ani nemluvim (tam varili vzdycky moc dobre). Jsme tam pravidelne jednou mesicne jezdili na pracovni odreagovani (vse na ucet firmy), takze parada :grinning: Jsem zvedava na vypraveni :wink:
A teda 10 plin denne nedame, ale jako dneska taky "radila" (rano nocnik a pak jeste trikrat do gatat....fakt vzpominka na to, jak jsme z ni dostavali hovinka a radovali se za kazdy bobecek me ted vylozene rozesmiva :grinning:
18. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me se v Bakove taky libilo :wink:
U nas uz se spinka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé,teď v bakově, dělá Claudie mňam,mňam a užívá si mezi lidmi! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu rychle pozdravit. Trochu předěláváme obývák, tak nějak není čas. Zítra jedeme na kontrolu na nefrologii.
18. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooj!
Skoro poledne a jsem tu dnes první!

Claudie:jaká byla akcička?

evinka:doufám, že kontrola na nefrologii dopadla OK.
Psala jsem Silente SMS, odepsala:Bojujeme a malá je prostě zlatíčko!
19. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Tak na nefrologii dobrý, 3. prosince nás čeká vyšetření pod RTG. V nemocce jsem potkala Silente, prý snad zítra jim udělají EEG a pustí je domů. Malá prý řádí pod hrazdičkou. Ukázala mi jí ve dveřích, víc na chodbu se bála, aby něco nechytila.
19. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky- :slight_smile:
Dnes jsem byla v MB a stavila jsem se v Albertu koupila jsem Sunar v akci za 98kc-neni proslej je do 6.7.2010,je to teda modry od 10mes.ale v lekarne mi rekla ze mu mam na mnozstvi vody pridat jednu odmerku aby to mel silnejsi a je to :grinning: Tak mam 2x a jeste avivaz co mam rada Mountain breeze z 49,90 na 19,90 kc taK JI mam 7x no nekup to za ty prachy :grinning: :grinning: :grinning: Maji tam i v akci plinky Pampers ty oranzovy za 169-ale ty uz jsem nebrala pac by jsme asi zu jedli jen pliny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Aní to byl nákup :grinning: :grinning: . My tam byli s Mishalli kolem 15hod a nakoupily řízky mražené :o)))

Evi tak to je dobře, že je kontrola OK. a RTG taky bude ;)) a vy už budete OK. A Sil.. snad ji bude lépe. teda Ený..

Klouz jaká byla dnes herna?
19. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf na všechny :slight_smile: já jsem teda v Albiku nebyla muselo mi nakonec stačit Penny :grinning: ale měla jsem dneska moc hezký den :slight_smile: akorát teda budu přežraná mandrainek tak na deset let dopředu páč jsme dneska dostali kilo u Jadrníčků pak kilo ode mě a kilo mi teĎ přitáhla máma :grinning: a Musil si tu rozdělal nějaký syrečky a já se z toho můžu pob..t :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kloui dík moc za odkaz do IP asi to využiju těhu joga v úterý dopolko by mi docela bodla aspoň kvůli dýchání když vše ostatní mám zakázaný :slight_smile: A Evu Ekrtovou co to kangaroos vede moc doporučuju znám jí a je to super ženská :slight_smile: Učila nás na zdrávce tělák :grinning:
19. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem totál kaput, kašel až se dusim, klepu se zomou a mám 38,6, malej je zatim dobrej uf uf
19. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •právě jsem si na tebe vzpomněla, vím,že áš jiné formy pohybu zakázané.Já právě chodím k Evě na Power step.Vídíš,když budeš jezdit do MB na těhu jogu,tak se stav na kafe!Ráda Tě uvidím.

Nanda:náhodou jsem šla s kámoškou do Alberta a do očí mě praštil Sunar,jak jsi tu psala, tak jsem čapla hned dva a v koši u nich už nic nezbylo.

mishulle •jééééééé,co to na Tebe skočilo?fujky,fujky!!!

Luciejadr:herníčka byla fajn!
19. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek