• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
klouzi o.k. tak se klidně domluvíme já doufám že mi to vyjde už na příští týden tak ti ještě písnu jestli budeš mít časík :wink:
19. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka • OK.Jééé,ono je to vlastně už teď, já myslela,že to začíná nějak až koncem listopadu!No, jsem popleta.Jinak Eva je taky těhulka. :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekecej !!! Já vím že má Klučinu a kámošky u ní tancujou jezděj na soutěže a tak zítra jí zavolám a domluvim se co a jak. Potřebuju pohyb nebo budu jak bedna kytu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekecám!
19. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No prostě jí zítra musim zavolat ať mám čerstvý info :grinning:
19. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka • :slight_smile: pak dej vědět,co jsi zjistila.
19. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil to ani nevím, že máš vše zakázané. takže i to plavání??? no já si to myslela, že ti něco sochůrek zakáže, protože se o tebe bude bát :wink:

Jiank Musilce to dnes mooc slušelo. měla růžové bříško :dizzy_face: :dizzy_face:

Mishull a jéé sama doma, co? nebo Sam se s chřipkou vrátil??
19. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj-kopiruju z prosince :wink:
Holky tak ja jsem se pred chvilkou vratila z pohotovosti.Ondrovi opet pichali ucho,leve
Brecel,chytal se za nej a rikal boli au tak jsem radsi vyrazila.alespon ze jsem to stihla nez mu to ruplo Dr,rikal kdyz jsem se ho ptala jak je to mozny kdyz ma venku mandle a mel grometu ze se to muze stavat,jen krcil rameny a za z toho pry deti vetsinou vyrostou Ma pry hodne zdurely mandle-tak mam obavy aby nas jeste neposlala na krcni-by mi uz hrablo asi
19. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Aníí.. vy jste fakt neskuteční.. aspon, že Ondra se nebojí a řekne že ho bolí. teda jako řekne auau.. a ted musíte být doma nebo jak,??
19. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci-ale nemusime.Nema ani ATB.Ale stejne no,je to naprd.Nema ani horecku nic-chudera moje mala :fearful: :fearful: :fearful:
19. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

aní - to je mi Ondrulky moc líto....to snad je začarovaný kruh... :frowning2: :angry: :frowning2:

bowling a večeře včera byla jako dost fajn, myslím, že jsem přesně toto potřebovala...V devět jsem už hasila domů, ale to bohatě satčilo vypadnout na tři hodinky z baráku... :wink:

zítra a v sobotu budu po večerech slaměná vdova, páč náš pán a vládce má samé pařby...v pátek mají od práce dýchánek v České Lípě, to tam bude i chrnět a v sobotu mají sraz se základkou....takže bude mít náročný víkend a já budu s pepinkem sama samičká :frowning2: :wink:

to jste zase chytli v albertovi nějaké super akce, co? no mám smolíka, v našem vesnickém supermarketu žádné akce nebývají :grinning: ale v létě jsem dostala zadarmo nanuka, takže co si vlastně stěžuju, že? :grinning:

tak musil, nechceš dát nějaké aktuální foto bříška do alba pro ty z nás, kteří tě nevidí....? :wink:
19. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Claudí. kde je tvůj sloh?? takhle nás odbýt jak bylo 3hod mimo baráček.

slaměnou vdovu ti nezávidím. já jsem dnes. sice tomu říkají meeting.. ale .... je v hotelu který znám a vím, jak se tam o ně starají jídlem, občerstvením a sportovním vybavením :angry: (taky jsem tam byla služebně :grinning: )

a nanuk zdarma je moc milej. a to ti ho zapoměli napočítat? nebo fatk zdarma :o)))))
19. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie:ahoj, slaměná vdovo!
Hlavně, že včera dýchánek vyšel,ono to někdy bodne!

nanda: chuděrka Ondrášek! :frowning2:
19. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nanuk byl opravdu zdarma, tak přísahám.... :wink:

tak ty jsi Luci slaměnka dneska? si manželín teda užívá, že a ty nic.... to je prostě osud nás maminek na MD... no ale my to všechno jednou doženeme :slight_smile:

včerejšek byl pohodovej, sešlo se nás sedm /čtyři holky a tři kluci/, jednu hru bowlingu /se teda skromně přiznám/ jsem vyhrála, ale nevím zda já jsem tak dobrá nebo se nade mnou pán bůh smiloval a ostatním ty koule naváděl do žlábku :grinning: Bumbala jsem džusík a vodu, teda huba mi šla šejdrem, když si jedna spolužačka dávala alko mochito a pak piňa koládu /nevím jak se to písánkuje/ , no ale papu bylo výborné....kuřecí směs s nivou, žampiony a smetanou a k tomu padly hranolky, no nacpala jsem se,, že jsem ještě v autě na dálnici funěla jako hroch... :grinning: Takže prostě shrnuto a podtrženo prima a perfekto akcička.... navrhuji tímto, že až se nám někdy podaří uhranout ty naše chlapi, aby večer hlídali, tak zamluvíme dráhu a stůl a uděláme si v Galaxii dýchánek :slight_smile:

tak jsem se polepšila Lucko, že jsem se trochu rozepsala? doufám, že jo.... :wink:

teď už jdu hajánkovat, tak dobrou :slight_smile:
19. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
claudie •to máš super nápad!sejít se někdy bez dětí v bakově v Galaxii!
19. lis 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: claudi pupek v 25 tt v albu mám a další zas až ve 30 tt :grinning: jeducpo pěti týdnech :grinning: moc mě neba fotit vlastní špekoně :sweat_smile:

Jinak já budu vdovička v neděli páčjede manža hrát do JC hokej tak asi zajedu ke kámošce má narozky tak jí dovezu dáreček.
Jo a zrušili mito mytí oken :frowning2: prej maj ve firmě nějakou kalamitu s chřipkama málo personálu tak odvolávaj tyhle menší úklidy. Tak smůla no budem o vánocích se zaprasenejma oknama :sweat_smile: :grinning: a taky mi tu mají kurňa dneska asi na 4 hodiny vypnout proud co já tu budu dělat ??? Asi budu číst přeberu prádlo uklidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

Claudí jsi jednička s tímhle slohem. sice ten oběd by mi nechtunal teda véča, protože nejím houby a to ani žampionky nadívané :o) ale závidím

S Galaxii souhlasím, mělo by se to stihnout do vánoc (uděláme si vánoční) a mě vyhovuje každý čtvrtek a to od 18:30 může odjet z domů :o))) u mě to fakt není problém, tatínek, když nemá trénink či já spinning mě pustí kamkoliv :dizzy_face: :dizzy_face: no a když ne do vánoc, tak teda ponovoroční večírek :o))
20. lis 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci klíďo můžem do těch vánoc a ani nemusíme v Galaxce jestli chcete někde v MB :slight_smile: já můžu víceméně kdykoli mimčo si pohlídám sama :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musil :grinning: :grinning: takhle jsme taky vždycky v těhu frajeřili .o)))

a tebe pustí večer? nebudou mít strach???
20. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •luciejadr •claudie •zálěží na Vás!Prosím, 3.12.nemohu určitě,jno, kdyby to nešlo jinak ,přežila bych to.inak mi to je jedno!

Lucko + nanda + Katka + siwama - re'd je to nějak rok, co jsme se poprvé viděli v MB U souseda. :slight_smile: A Trep v té době byla nemocná.
20. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci :grinning: :grinning: luci já myslím že budou rádi že se mě na chvíli zbaví :grinning: mám teď nějakou peskovací náladu a všechny tu komanduju :grinning: :grinning: :grinning:
Jo a jinak ženy bůčková pomazánka po ránu moooc doporučuju :grinning:
20. lis 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak hned drze.ať nechodíme kolem horké kaše, co třeba 10.12.09.A místo ??? :slight_smile:
20. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže moment já tu vpíšu všechny čtvrtky do vánoc a na některým datumu se přece musíme shodnout :sweat_smile: toho 3.12. vynechávám páč Klouz nemůže.
Takže pak je tu čtvrtek 10.12. a pak 17.12.
Potom už jedině štědrej den a to by mě teda ani jako komandanta asi nepustili :grinning:
20. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka •že nemůžu,to je jedno,na mě nekoukejte, každý někdy nemůže!
20. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
klouzi kuš ty prostě 3.12. nemůžem hotovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže jak píše Klouz KDO MŮŽE 10.12. ??? Dejme tomu od 19:00 ???
20. lis 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky-krasne rano :wink:
jjjjjjjjjj,ja jsem pro -ja muzu kdykoli-takze se podridim a klido do galaxie tam je to super :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
A nemam to ani daleko vlastne :wink: :wink: :wink:
Klouz-jj mas pravdu je to tak nejk co jsme se videli :wink:
Luci-Ty jsi mi cim dal sympatictejsi ja taky nejim houby-bleeeeeeeeeeeeeeeee a to v zadne podobe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen teda pichavku obalenou ale ta nesmrdi houbovinou-je to spis rostline kuratko :grinning: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to my jsme doma zas houbový houbičky my rádi :slight_smile:
20. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam je s chřipkou v práci, ale říkal, že kdyby mi bylo blbě, tak přijede, je na tom už líp, má to dýl
já nemůžu 17. mám školu
20. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,
Nandi, ať je Ondráškovi brzo dobře.
Já nemůžu večer vůbec, kojím a to často. Snad příště.
20. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek