• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladá Boleslav II

22. května 2012 
JÁ TAKY TAKHLE VEČER MŮŽU :wink:
Ahoj holky, po dlouhé době vás zdravím.
MÁME HOTOVÝ OKNA JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ, už i uklizeno. Paráda
20. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Bre dopoledne
teda Musil, sel mi zaludek do vrtule po Tvem doporuceni buckove pomazanky k snidani - sice netrpim averzi k temto pochutinam, ale od noci fungujeme prakticky jen na zachudku a radeji se neptejte, kde jsem uz dneska (cestou do kramu a pri venceni Kimci) se zvladla po.... :frowning2: Kurna, to jsem nezazila ani v tehu, tak co to ted jako ma byt? :grinning:
Mno a Eli se vratila ryma, takze jsme takovy polni lazaret.
Nicmene Galaxie bez deti zni mooooc dobre, takze se take hlasim a klido toho 10.12.

siw: gratulace k oknum, to bude ted pohodicka (tepelna a zvukova izolace :wink:
20. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holčinky. 10 minut se přihlašuji na diskuzi Mladá Boleslav, děs ... no jo no .... mobilní net není žádná stíhačka :grinning:
Dnes nám budou dělat eeg a pak snad fakt konečně domů. Už mě to fakt neba.

Klouz - moc děkuji za milou sms, moc mě potěšila. Tady je to fakt na palici.

Evi - ráda jsem Tě tu viděla. Hned bych Ti ukázala malou víc, ale cokoliv by na té chodbě chytla, oddálilo by eeg :frowning2:

A tady je moje zlatíčko
http://www.facebook.com/photo.php?pid=532309&l=23b0b8a2c9&id=1652253096

Mějte se, holčinky, moc krásně a hlavně hoooodně zdraví! :wink:
20. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Miso-drzim starne moc palecky at je vse Ok :slight_smile: :wink: :wink: A to jste v nemocnici v Motole?Nebo v MB? :confused:
20. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi: řekla bych, že jsou v MB, když se viděli s Evinkou
20. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mish-jj si myslim proto se ptam-ale ona Evca je Prazanda tak jestli tam nezavitala treba :wink: :wink:
Koukejte jake ma byt pocasko :wink: ale ta pripominka s detma teda no :confused:
http://www.novinky.cz/domaci/184819-nadprumerne-teplo-potrva-az-do-mikulase.html
20. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka:http://www.novinky.cz/domaci/184733-pocasi-houbam-svedci-znovu-rostou.html
20. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Trep.:jéé,to je děsný a ta spotřeba papíru :grinning:
Přeji,brzké uzdravení!!!! :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
takže holky kdo by šel toho 10.12. ? mě už zapli konečně elektriku od rána od osmi nešla kvůli výměně tý trafačky. Tak si jdu udělat aspoň poblifku z pytliku
20. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
musilka •hlásím se! :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
oki tak už jsme dvě :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi-jj neprijemna situace.Chudaku atk Vam doma nezavidim.Ale ja jsem si tak myslela ze se spis pozvracela kdyz psala ze to nemela ani v tehu :confused: I kdyz jedno horsi nez druhy :confounded: :frowning2: :frowning2:
Ja se taky hlasim na toho 10.12. a teda Galaxie? :slight_smile:
20. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
silente:není zač.Ani nevíš,jaký jsem lajdák,tááááááááák dlouho jsem se chystala Vám písnout SMS,konečně na to došlo!Držíme palce,ať Vás pustí domů.

Jinak děvčátku já tu zase do nedělě nebudu,ukáži se buď v neděli veče, či v pondělí dopoledne!
20. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
nandi no já nevim chcete hrát bowling ?? Mě se to netýká nemůžu zvedat ty gule :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem se taky hlásila a mě nikdo nepočítá :frowning2: .
11.12. mám svátek, tak to holky rozjedeme. :slight_smile:
Takhle večer můžu, akorát to bude mejdan nealko, když budu řídít :confounded:
20. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
siw tak už jsme 4 :slight_smile: já budu taky na nealku tak si ťuknem aspoň spolu :grinning:
20. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak ja si myslim ze nas nealko bude asi vic :wink: Kdyz ridime :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Ja klido bowling hrat budu :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Klouz, jak to že jsi mě nepřihlásila mezi prvními? to datum jsem vymyslela já, aby mohla i KLouz :o)))

já jsem taky nealko, řídím a vezu Klouz, co??? :grinning: :grinning:

jinak jsem měla jet do OV a nikam nejedu. a jsem z toho :frowning2: :frowning2:
20. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jakto ze nejedes? :frowning2: Co se stalo? :fearful: :confused: :confused: :confused:
20. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a mám ještě 2místa v autě, vlastně i 3 :o)) jo a bowling nehraju...

Trep, at je ti brzo lépe. ale takhle hubnout.. ccc :confounded: ale já to teda nepochopila tu cestu do alberta. jestli teda ne nepozvracela. tak jako????
20. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr • Ty mě bereš sebou?jééé.Díííííííík.
kopie: nebalím, zrovna jsem to zabalili.. jako že se nejede. volala máma, že se její škola zavíra pro chřipkovkovou epidemii, že i ona je nahclazená, takže bych u nic nespala spala bych u tchyně. to bych přežila, ale tomáš se ptal a ostrava je prý nejhorší v republice anebudeme to riskovat :( zavřeli tam už spoustu škol. a jelikož jsme se ted dostali z nejhoršího tak.... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
autor
:grinning: Tak ho hrat budes :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A uz jsem rekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
luciejadr •tak si písni černý puntík do notýsku za to nepřihlášení!
20. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,to je fakt dnes jsem to poslouchala na Jizere-Ostravsko,Kralovohradecko,Karlovarsko a Zlinsko-ale to mluvili o praseci chripce teda :fearful: :confused: To je jeste horsi :frowning2: :confounded:
20. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ostravsko.. hm..

ANí nebudu. za prvé bych si strhala nehty .o) a za druhé a to je hlavní, bych asi další den se nezvedla se zádama. a to nerisknu. mě bude stačit papu a pití .o)))

Někdo udělejte ale rezervaci, protože můžou už být vánoční večírky ,,,Klouz a budeš navigovat? Vůbec netuším kde to je :o)))
20. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,to mas pravdu s tema vecirkama :confused: :confused:
ach joo tak ja se teda takky jen obetuju na jidlo a piti :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Aní počkej, on se někdo třeba přidá :o))) ale vím, že Musil se mnou bude držet nehrající partu :o))
20. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no já bych to taky spíš viděla jen někde na véču ne ? ne že by v Galaxce teda vyřili blbě to ne ale co spíš někde v MB ? Jen dobrý papů a pokecík ?
20. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Klidně se přidávám k Musilce!Piště kde a objednám to! :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek